(bez virsraksta)

Jul. 25., 2014 | 01:22 pm

izmeklējos internetā, izzvanījos, izstaigāju pusi rīgas, bet bez rezultātiem. un arī vienīgā pazīstamā policistjaunkundze neatbild, tāpēc joprojām nav skaidrs, cik mēs paši lielās formalitāšu klapatās iestiegam, ja saucam iestādes. es gan biju apņēmusies uz mājām viena nenākt, bet nogurums mani darīja spēcīgu. saņēmos, atnācu, nevienu nesatiku, mājās klusums, ieslēdzos istabā, papusdienoju un tagad plānoju arī pati nedaudz pasnaust.
Tags:

Link | ir doma {5} | Add to Memories


(bez virsraksta)

Jul. 25., 2014 | 09:49 am

ļoti nāk miegs. naktī tā bija vien pāris stundas, jo līdz diviem cīkstējāmies ar kaimiņieni. labi, i. cīkstējās. man apnika, es sēdēju uz kāpnēm un noklausījos, uzskatot, ka šo problēmu var risināt vienīgi sazvanot attiecīgas prāta atskaidrošanas iestādes. centās un centāmies visādi, bet viņai taču drēbes, nauda un žurnāli esot ieslēpti aiz mūsistabas durvīm. beigās i., apzinoties viņas bailes no fiziska pārspēka, jo īpaši vīrieša, sāka kliegt uz viņu. tad viņa aprimās, nosauca i. par prātā jukušu (haha) un palēnām, negribīgi ievilkās savā istabā.
visu nakti gulēju ļoti saraustīti, reaģējot uz katru skaņu ārkoridorī. cēlos līdz ar i., bet kaimiņiene jau tikmēr koridori bija piekrāmējusi pilnu ar kaut kādiem maisiem. tātad atkal nakti pavadījusi bez miega. man bija skaidrs, ka es viena ar viņu nepalikšu, tāpēc līdz ar i. devos ārā no mājas. kaimiņiene vēl noprasīja, vai nu beidzot mēs viņu ielaidīsim pēc mantām. pabrokastoju parkā pie prezidenta pils, tagad ienācu ekonomikas fakultatē atvilkt elpu, apdomāties, pameklēt internetā viņas pusradinieces koordinātes, ja ne tā, tad vakarā jāsauc mediķis.
Tags:

Link | ir doma | Add to Memories


(bez virsraksta)

Jul. 25., 2014 | 12:38 am

gaidu klubā, kad i. pavadīs grupu. kaimiņiene sēž pie mūsu durvīm un atsakās iet prom, jo tās, redz, esot viņējās. moš būs jāsauc trako mašīna.
Tags:

Link | ir doma | Add to Memories


(bez virsraksta)

Jul. 24., 2014 | 05:19 pm

ļaunākā laika prognoze lemj manu dzīvi dzīvīti: sestdien atkal braukšu un palikšu laukos.
Tags:

Link | ir doma | Add to Memories


(bez virsraksta)

Jul. 24., 2014 | 04:45 pm

danco zvēriņi, zog drēbes, taisa nesmuku remontu un staigā iekšā, ārā. pavāriņu neuzaicinājām. jau tā te par biezu. šodien jāuzvelk graindkōr zaķa maska un jāiet uz koncertu.
Tags:

Link | ir doma | Add to Memories


(bez virsraksta)

Jul. 24., 2014 | 08:34 am

saņēmu zvanu no i. rīgā mani sagaidīs atkal aptrakusi kaimiņiene. šorīt i. neesot laidusi vannas istabā, jo tur kaut kāda sveša dāma laistoties ar krāsām. un visur citur arī māja pilna ar svešiem cilvēkiem. neatklausīties.
bet lielākais bļin ir tas, ka tieši šodien bija un joprojām ir paredzēts dzīvoklī pirms manas prombraukšanas pie dakteriem ielaist a., lai, kamēr es dakterējos un i. darbā, viņš sagatavo graindkoristiem svaigu, siltu maltīti. es tikai ceru, ka tikmēr kaimiņiene neiemēģinās roku paša a. pagatavošanā :)
Tags:

Link | ir doma | Add to Memories


(bez virsraksta)

Jul. 23., 2014 | 11:49 am

izmetīšu pastaigu aplīti varbūt līdz glītajai jūrmalai, varbūt nē, varbūt līdz upei, varbūt nē, varbūt līdz zirgiem un arī varbūt nē. vispirms jāaiziet uz veikalu pēc ūdens, jānovērtē laikapstāklis, jāpieskaita sava pašsajūta un tad jau redzēs, cik tālu un kur. tad jānāk mājās, jāpagulšņā un vakarā jānolasa zirņi. tas tik ir lauku laifs. rīt no rīta uz rīgu.
Tags:

Link | ir doma | Add to Memories


(bez virsraksta)

Jul. 22., 2014 | 07:32 pm

šodien salasīju divus spaiņus ar ērkšķogām. skaistumkaralienes tituls man iet secen- kājas un rokas vienos plēsumos, tūkumos un dažviet ērkšķi joprojām ir miesā. bet ir vēl viens ļoti labums arī bez tā, ka te gaiss ir daudz vairāk nekā rīgā- manas pēdas un potītes ir atguvušas līdzšinējo slaidumu. visas dzīsliņas, kauliņi ir skaisti un labi saskatāmi. rīt pēdējā diena, bet pēc šī brīža plāniem uz laukiem abi divi brauksim atkal sestdien. jāsāk palēnām iekārtot istabu, lai augusta beigās šurpu var savest mantas.
rādās, ka šaiatpūtā jūrā tā arī neielīdīšu, ja nu vienīgi sestdien. šodien biju sataisījusies, bet tālāk par pus celi netiku, jo tieši tādā dziļumā ūdens pēkšņi palika ledaini auksts. pabaidīju tikai pīlītes un viss.
Tags:

Link | ir doma | Add to Memories


lauku diena divi

Jul. 22., 2014 | 12:00 pm

es ļoti ceru, ka es nekad nepieradīšu pie šīs mājas ēšanas paradumiem. lauku dāmas- piens un asinis- protams, uzskata, ka es esmu pārāk kārna, nepiediedodami kārna, jo gaidu bērnu un tad jau ir jāēd pa diviem. tāpēc tieku barota ar kartupeli peldošu saldkrējumā, apspeķotām butēm, lauku krējumu visur, visam, sviestmaizēm ar maktenu sviesta kārtu, kam vēl pa virsu kaņepju sviests, tagad man nopirka kaut kādu trekno jogurtu slāpju veldzēšanai, lai gan es labprāt un veiksmīgi tās līdz šim veldzēju ar piparmētru tēju. jau otro dienu jūtos grūsna. knapi kustu, elšu un pūšu. es gribu mājās ēst savas lapiņas, savus burkānus, kabacīšus un gurķus kilogramiem un pēc tam mierīgi iespēt pakustēt. :(

Link | ir doma {2} | Add to Memories


pirmā vientulības diena laukos

Jul. 21., 2014 | 02:32 pm

biju pabrist jūru. varbūt rīt vai parīt saņemšos arī tajā iepeldēt. gaidu sešus, septiņus, lai pāriet karstums un varu tepat degungaljūrmalā uz akmens palasīt grāmatu, bet tā vispār mocības. atvase atkal uzsēdusies uz manas tā jau nabaga nieres.
Tags: ,

Link | ir doma | Add to Memories


(bez virsraksta)

Jul. 18., 2014 | 05:05 pm

ja no sākuma uz kāzām iet negribējās vispār, tad beigās, esot tur, sagribējās doties līdzi uz afterpārtiju. nedevāmies, bet kāzas nosvinējām parkā, apēdot pa salas kūciņai. ja man pietiks spēka, šovakar vēl aiziesim uz rūsas koncertu, bet tagad gan ka nu krāmēt somas lauku atvaļinājumam.
Tags:

Link | ir doma | Add to Memories


(bez virsraksta)

Jul. 15., 2014 | 12:29 pm

globāla problēma: man sāk pietrūkt āriešanas apģērbu. tikko sadomāju piemērīties piektdienas kāzām un izrādās (nedaudz jau gan to nojautu) 1. jūlija izlaiduma kleitā izskatos pēc satūkuša zvirbuļa vai grūtnieces- padauzas. kā to ņem. un arī izlaiduma smalkpēdiņu kristālkurpītēs savas uzblīdušās pēdas varu iebāzt tikai tik smuki, ka pāri kurpju malām nokarājas saresnējusi āda, bet pašā pēdā, šķiet, asinsrite apstājas. pārējie daudz maz pieklājīgie apģērbi neiet ciet vēderā vai arī turpina mani pielīdzināt milzguzas putnam. atradu vienu vienīgu zaļu un nedaudz par daudz novalkātu kleitu ar gumijotu vēderdaļu un brīvkrītošu apakšu un bakalaura izlaiduma kurpes, kuras ir tik nodilušas, ka biši spīd cauri papēži, bet toties daudz maz der. apavus plānoju sazieķēt ar biezu kārtu kurpjsmēres, lai defekti ne tik redzami, kleitas bomzismu uzspodrināt ar kādu skaistu kakla rotu un tad jau tikai atliek cerēt, ka mani neizraidīs no oficālās daļas norises telpas par pārāk necieņas izrādīšanu procesijai, izmantojot savu vizuālo ārieni.
varētu aiziet uz humpalām, bet nauda arī, kā reiz, uz divām nedēļām vismaz izbeigusies.
es vislaik baigi lielījos, ka milzvēders man točna nedraud, bet tagad gan beidzot pienācis laiks aizvērt muti, jo pēdējo divu nedēļu laikā esmu teju uzsprāgusi un vēl veseli trīs mēneši priekšā. atmiņu kamolītī stāv rakstīts, ka jūnija divdesmito datumu sākumā es vēl varēju ielīst 36. izmēra kleitā, izlaidumā 1. jūlijā 38. izmēra kleita man bija tieši, tieši laikā, bet tagad- divas nedēļas pēc izlaiduma- nestaipīgs 38. sāk palikt stipri diskomfortējoši par šauru.
Tags: ,

Link | ir doma {3} | Add to Memories


(bez virsraksta)

Jul. 13., 2014 | 07:47 pm

tā kā ar mani ceļojumā nenotika nekas tizls, tad vismaz pašā izskaņā, tas ir, pie mājas durvīm, es ielipinājos košļenē, to ieraugot, noliku somu uz zemes pārāk stipri, kā rezultātā somā pārplīsa baltikas alus stikla pudelē, pielejot ar alu maku, telefonu, fotoaparātu, pleijeri, apakšveļu, zāles un ivo cepuri, bet, cenšoties pēc iespējas ātrāk svarīgākās mantas atbrīvot no alus peldes, sagriezu mazo pirkstiņu ar stikla lausku. ar asinīm, savukārt, vēl notašķīju gaišās bikses un pašā izskaņā pret bruģi sadalīju reizinātājos savu mobilo telefonu. ko neizdara divarpus dienās, to izdara pāris minūtēs.

Link | ir doma | Add to Memories


(bez virsraksta)

Jul. 13., 2014 | 06:36 pm

divu dienu ceļojumā klājās labi. par laimi veselība palika stabili laba un nekādīgus citādākus apgrūtinājumus mans grūtnieces statuss neradīja, lai arī, protams, nebiju sportiskuma augstumos un abus vakarus jau desmitos sāku miegoties, turklāt man ir sākušas pampt kājas. pagaidām vēl neraizēšos. norakstu to uz divu dienu mīcīšanos pa karstu transportlīdzekli u.c. ar ceļošanu saistītām neērtibām. redzēs, kā būs rīt, lai gan pirmos pampšanas mēģinājumus novēroju jau ceturtdien. vasara, karsts un ļoti iespējams viss ir kārtībā.
bet par tiem festivāliem:
punk'n'roll-ā esmu bijusi divas reizes, bet šī gada pasākums bija absolūti pretējs manai pirmajai igauņu panku pasākuma pieredzei. ja toreiz tas notika kaut kādās pamestās raktuvēs tālu no civilizācijas, šogad (un arī iepriekšējos divus gadus) pasākums notika brīvdabas muzejā teju tartu centrā. pieļauju, ka tieši norises vieta ietekmēja grupu sastāvu un līdz ar to arī publikas. mūzika bija ļoti dažāda, tikpat arī publika, tāpēc es, nedzērāja, jutos visai labi. bija ļoti daudz ģimeņu ar bērniem, tanšu un vīriņu, kas atmaidzināja kopējo "dzert" noskaņu.
rupjmaize savukārt bija ļoti mazapmeklēts pasākums visai omulīgā ģeogrāfiskā izvietojumā. ļaudis pa kluso melsa, ka tam visam ir kaut kāda saistība ar kaut kādu kristiešu sektu, kas pasākumu it kā finansē. pofig, bet šajā pasākumā, pretēji tartu muzikālajai atpūtai, dzirdēju tikai divas grupas- somus un ivo grupu. no mazās skatuves man sprāga laukā ausis, bet uz lielās muzicēja lielākoties tīņu hārdkors.
es vispār šobrīd jūtos ne tikai ļoti, ļoti nogurusi un izsalkusi normāla ēdiena, bet arī apmierināta, ka spēju divas, pat divarpus dienas izciest un paciest astoņus piedzērušos vīriešus, lai arī šodien, braucot mājās, manas pacietības krātuvītes bija teju izsmeltas, ko aumaļām izgrāba atsevišķu dzērājzēnu komentāri par nabaga mani, kura mūžīgi tiks iesprostota pamperos un vēmekļos. labi, es drošvien vēl pat neapjaušu, kā būs audzināt pašai savu bērnu, bet nu, bet nu dzīvot līdz trīsdesmit un pāris gadi pāri lielam vecumam, neko īsti vairāk par dzert un drāzties neprotot un nedarot, es arī negribētu. to gan, tā gan.
turpmākajos vasaras plānos guntas kāzas nākošpiektdien, kaut kādi pāris koncerti, ārsta ikmēneša vizīte, brauciens uz piejūru un iespējama laba daba, bet par to es visdrīzāk izlemšu pašā jūlija izskaņā.

Link | ir doma {2} | Add to Memories


(bez virsraksta)

Jul. 10., 2014 | 09:54 am

rīt došos visai iespējams pēdējā vairākdienu plezīrā šajā gadā. piepūšamais matracis ir tik augstāk par zemi, ka baidos pamosties nosmakusi telts griestos.
Tags: ,

Link | ir doma | Add to Memories


(bez virsraksta)

Jul. 8., 2014 | 12:29 pm

kāpēc vienmēr ir jākrīt galējībās, kāpēc nevar būt vienkārši silts, kāpēc ir jābūt tikai ļoti aukstam un ļoti karstam uzreiz pēc tā? šonakt tā arī ne reizi neapsedzos, bet šorīt izdomāju visu rīta vēsumu salaist istabā un pēc tam klapēt ciet logu, aizkaru pa virsu un tā nodzīvot līdz vēlam vakaram, bet jau tagad, knapā pusdienslaikā, mana karstuma ap pirkstu aptīšanas ideja nes tikai skābekļa badu. šonedēļ vēl izmocīšos pa rīgu. varbūt visi beigs meklēt skabargas viens otra acīs un nogalē tomēr dosimies ekskursijā, bet pēc tam gan līdz ceturtdienas dakterdienai dzīvošu jūras ūdenī un tikai pamēģiniet izvilkt.

Link | ir doma {1} | Add to Memories


(bez virsraksta)

Jul. 5., 2014 | 07:09 pm

šodien jūtos ievērojami labāk un dzīvotspējīgāk. šobrīd svinu ar baltikspraitu.

Link | ir doma | Add to Memories


(bez virsraksta)

Jul. 4., 2014 | 07:16 pm

šitā būs pirmā apskrieties jubileja, kuru es neapmeklēšu.
bet jācer salaboties līdz nākošajai nogalei. braukt divdienu plezīrā vajadzētu būt vēl foršāk.
Tags:

Link | ir doma | Add to Memories


(bez virsraksta)

Jul. 2., 2014 | 08:59 am

vakar nodzērām manu maģistra saņemšanu šaurā ģimenes lokā, ātri un mierīgi. pļāpu daļa šoreiz bija vēl īsāka, bet, lai arī baltu maģistrus apdiplomoja pašus pirmos, domāt par miegu tomēr paspēju, kamēr acu priekšā norisinājās pārējo virzienu un grādu frizūru un tērpu parāde apmēram 100 cilvēku garumā. fiziski jutos nogurusi, emocionāli apjukusi un tikai nedaudz sērīga. nekas no šī visa man vairs nebūs. nebūs literatūru kaudzes, vēlie nepiespiestās gaisotnes semināri pie ievas, burvīgais viesturs, referāti pēdējā brīdī, sesija, negulētas naktis, darot skolas lietas, teoriju pierakstu kalni, paģirainas lekcijsēdēšanas. lai arī brīvais laiks piecu gadu garumā bija tikai tik, cik vasarās, tā tomēr bija vēl tāda pēdējā sasaiste ar liderīgo tīneidžerlaiku. gribu nāku, gribu nenāku, negribas tagad lasīt- nelasīšu, izlasīšu vēlāk, nodošu vēlāk, viss tiks pieņemts, akceptēts un atbalstīts. dzīve vienkārša un ar šampja pudeli rokā.
Tags:

Link | ir doma | Add to Memories


(bez virsraksta)

Jun. 29., 2014 | 09:56 am

pirms bakalaura izlaiduma dzīve zēla un plauka. viss likās tik kruts un ak un vai. šoreiz es nevaru ātrāk sagaidīt otrdienu, lai tas viss vienreiz būtu cauri. nekādu svētku, nekāda prieka, ja māsa pati nebūtu uzprasījusies, būtu pilnīgā mierā pēc diploma saņemšanas nākt mājās un, piemēram, palasīt kādu grāmatu.
nezinu, kāpēc, bet iespējams nu jau citas prioritātes un skola šajā dzīvē ir kaut kur tālu, tālu aiz trejdeviņiem.
Tags: ,

Link | ir doma | Add to Memories