saladdays [entries|archive|friends|userinfo]
saladdays

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

ehhhh [Jun. 6th, 2018|02:23 am]
grozies kā gribi, bet vienmēr kad esmu ļoti depresīvs un dzeru, aizeju līdz Nirvana - Unplugged in NY.

kā tagad
linkpost comment

. [Apr. 3rd, 2018|12:02 am]
kas visiem ir ar to Tenerifi? tur maz ir kur apgriezties no cilvēku daudzuma?

es gribu uz Horvātiju.
linkpost comment

rage [Mar. 28th, 2018|01:59 pm]
[mood | angry]

kā jau vienmēr - noliekos, kad kaut kas svarīgs notiek. pirmo reiz paķēru gripu - sajūtas lieliskas. ļoti žēl, ka dēļ šitā visa jāatceļ 5dien koncis. ļoti nepatīk. būtu pirmais koncis, kas nav konkurss.. un stulbi tiem, kas organizē.

enivei, jūtos max dusmīgs un nelaimīgs. atkal diršos, ka vienmēr pirms brīvlaika/atvaļinājuma/garākām brīvdienām saslimstu. bet tad, kad jākapā melnu muti, tad gan viss ir kārtībā. tā tiešām bieži notiek, it kā liktenis gribētu, lai es tikai strādāju un neatpūšos :))))))

vispār, esmu slimīgs cilvēks no bērna kājas. vienmēr, kad noķeru temperatūru, tā ir augsta. parasti, ja līdz 37.5, strādāju un daros. atceros, ka viens mākslinieks teica, ka Deivs Grols ar lauztu kāju uzstājoties, sapisis visiem citiem diseni. ja kādam sāp kakls, vai iekaisis, utml. tad tie ir mīkstie, jo redz, Grols ar lauztu kāju varot kapāt konci. patiesībā.. par cik esmu bijis padsmit reizes uz kruķiem, man jaātzīst, ka ar lauztu kāju noteikti ir vieglāk nospēlēt nekā ar iekaisušu kaklu, iesnām, temp., utml.


tagad kkādas pārdomas pa galvu rosās - ka vajadzētu sākt sevi žēlot un uzpasēt, ka nevar visu paspēt vienlaicīgi, ka jāmet nost pīpēšana, uttttt. gan jau tas līdz brīdim, kad izveseļošos.
linkpost comment

?! [Mar. 25th, 2018|03:50 pm]
[music |mild high club]

jau labu laiku gribu palikt atkarīgs no kādas datorspēles. kapēc? jo patīk tā fantāziju vide uttt. vislabāk freeroom geimu. aizej tajā pasaulītē, aizmirsties, pazūdi uz stundām uttttt.
bet, mana problēma ir tā, ka nespēju nevienu spēli izturēt ilgāk par pāris minūtēm. izdzēšu vēl neiepazinis. man pat patīk skatīties random gameplay video jutubā, bet pats neko ilgi nevaru paspēlēt. mūziku gan. laikam man patīk ideja par geimošanu, ne pati geimošana. problēma tā, ka šito sūdu esmu novērojis daudzās dzīves jomās, kas saistītas ar mērķiem/sapņiem.

5h kačājās un 1h installējās final fantasy xv, iečekos, ja ies vispārkrustmāte teica, ka parasti pirms dzimenes vai pēc cilvēks var saslimt. nu ko, es all in. gan pirms, gan pēc un vēl pa vidam neriktīgs jutos. vispār sāku domāt, ka jāsāk sevi saudzēt..
linkpost comment

zin kā.. [Mar. 21st, 2018|06:03 pm]
gribētos rakstīt daudz vairāk, bet max trūkst laika. vai arī kad ir, tad nekā nav galvā jo perebors. šodien arī. tik daudz kas notiek, tik daudz darba, tik daudz lietas jārisina. ja agrāk biju mierīgs cilvēks un varēju visu dienu mājās nosēdēt, tagad kāja pati kratās jau no rīta pie kafijas tases. visu laiku kaut kas notiek, ja nenotiek, tad gribās lai notiek. darbs padara mani nervozu. ļoti.

enivei. pēdējais pusgads ir bijis ļoti dīvains, bet vistrakākais notikums - zaudēju tēvu vēzim 11. martā... 15. martā man palika 27 gadi.

ar grupu viss it kā ok. palēnam ejam uz priekšu. Hadronā 2. vieta, par kuru bijām neviltotā sajūsmā. izskatās, ka beidzot arī pievienojas sintezatorists. skatamies, kur uzspēlēt. un ceru, ka aprilī izdosim ''Juku Gadus'', pašaus vaļā tai prezentācijas kontsī. gribētos līdz tam voķi satrenēt. esmu vairāk emocionāls dziedātājs, kurš neprot novaldīt balsi. un vai man vispār tāda ir..?

visādi citādi.. baigais vējš galvā. neesmu nekad tā juties, ka šķiet, reāli viss ir pārāk daudz. ir tā tukšuma sajūta, bet šoreiz nevis no sevis ēšanas, bet no tā, ka reāli ir nogurums. ļoti grūti koncentrēties un projektēt lietas. bet interesanti, ka atrodas resursi sevī to visu izdarīt. zincik ilgi neesmu vnk gulējis gultā un klausījies muzonu skatoties griestos? pats nezinu. 2017 gadu gribētu saukt par savu dzimšanas gadu, jo Juku Gadi aizgāja prom un es, kā saka, uzplauku. katrai puķei savs laiks kad ziedēt, right? nu vo, baigais haips. līdz ar tēva nāvi samazinājās. ceru, ka atnāks atpakaļ.

pašlaik esmu rēzeknē, komandējumā. šitā istaba, parastā viesu mājā ''Rūnas'', baigi man uzsit bītlu vaibu. ja es būtu harisons, šitajā istabā uzrakstītu here comes the sun. saulaina, dzeltenām sienām, ar mūrīti un dīvānu. divas gultas, no kurām vienā guļu es, otrā ģitāra. vispār, man patīk komandējumi. ar kolēģi rēzēknē otro reizi esot, esam 2 dziesmas sarakstījuši. pietam nesūdīgas. nezinu, vai tās kādreiz ierakstīšu, bet uz akustiskās dzīvē šķiet, ka ir vispareizāk. manu kolēģi sauc Ojārs Grīnbergs un esmu ļoti laimīgs, ka mēs strādājam kopā. viņš ir fotogrāfs un dzejnieks. sarakstījis lirikas tādiem māksl. kā Dons, Līvi, Fomins&Kliens, ahh. daudziem. kr4, vecais Liepājas vilks. šogad viņam būs 51.

ā, un vēl man baigi patīk mana akustene. manliekas, tadu otru nedabūt.
linkpost comment

the game - hate it or love it [Sep. 2nd, 2017|12:41 pm]
šad tad vienkārši nokačāju kādas 20 fimas, tās pastāv pāris mēnešus un tad, nenoskatījies, izdzēšu viņas ārā. šad tad nokačāju kādu geimu, ieslēdzu uz 5 min, izdzēšu ārā. tā jau laikam' tā mirkļa vājīb'.
linkpost comment

. [Aug. 19th, 2017|10:50 am]
Kr4, esmu lohs. nevaru pārdziedāt sakarīgi vienu piedziedājumu un dēļ tā albums arī kavējas. nav laika, nav balss. vispār, mana balss ir sūds, nesaprotu, ko vēl mūzikā daru. ā, un vajag albuma cover foto, ko līdz galam nezinu kā izskatīsies..
Beidzot sāk dalekt, kas ir bass. Basģitāra. nekad īsti nav uzrunājusi, bet tikai tagad rakstot albi, basa celiņus rakstīju caur sintezātoru (ceru, ka vairs nekad to nedarīšu, ja nu vienīgi ļoti elektronisku muzonu taisīšu), caur elektrisko giču ar presetiem (haha), un visā visumā esmu nonācis pie secinājuma, ka vajag basģitāru un ka man tā skaņa (!) sāk cepīt!! agrāk īpašu vērību tam nepievērsu, domāju, ai, var jau arī bez basa. it kā apzinājos ka bass ir tā līme, kas satur krēslu kopā, bet nekad nebija paticis spēlēt viņu. enivei, vajag iegādāties bašģitāru.
Ļoti gribās klasisko ģitāru.
Gribās jaunus sintiņus.
Gribās jaunu, labu darbu :D
linkpost comment

Good for me! [Aug. 12th, 2017|09:25 pm]
Vakar dirsos, ka nevaru saņemties albumu pabeigt - šodien viņš ir gatavs! Negribu vairs tur ķimerēties.. let it be how it is.

Šodien iesāku rakstīt gabsi, instrumentālā daļa bik velk uz Connan Mockasin pussy.
linkpost comment

Beachy Girl [Aug. 11th, 2017|11:49 pm]
[music |Jye - Beachy Girl]

- Albums nerakstās uz priekšu, kaut gan ir 90% pabeigts. Nevaru saņemties salikt punktus uz i, nav iedvesmas. Sāku vispār cerēt, ka līdz vasaras beigām kaut kas sanāks. Moš vajag piepisties? Tas palīdz.
- Ir jauns darbs, bet pagaidu. Sūds.
- Diezgan vientuļi
- Šitā dziesma ir, https://www.youtube.com/watch?v=XR0_3fH69Eo
linkpost comment

hmmm?` [Aug. 11th, 2017|11:42 pm]
kāpēc ir tik viegli darīt lietas priekš citiem, bet ne priekš sevis?
linkpost comment

We are the miners of another generation [Jul. 4th, 2017|04:37 pm]
[music |The Growlers - Chinese Fountain]

karoč, šī dziesma man ir pielipusi gandrīz pusgadu. The Growlers man baigi nesaista, vismaz neviena cita dziesma tā necepī un nav pat intereses līst iekšā viņu skaņdarbos, bet šitais gabsis ir pizdec. ļoti interesanta lirika - kaut kā baigi atbilstoši mūsdienām. kruts instrumentālis - šķiet, ka līdz galam nenoslīpēts. šādu muzonu es saucu par hype muzonu :

He drops his quarters in a chinese fountain
A whole bunch of wishes unanswered, but who’s counting
One, two, three, nice chicks left me broken-hearted
I was a pretty boy, your love left me scarred
There’s something going around, can’t put my finger in
Like bigger fish going to shoot out the earth like diamonds

We are the miners of another generation
Hills scraped dry with no choice but being creative
Everybody’s sick and tired of waiting
Couldn’t get any harder to be patient

Isn't techno so shitty? Even disco seems punk
Like the water’s so filthy, it’s no wonder why we’re drunk
Every little kid want’s a computer in his pocket
The trophies are on the mantels of the digital Prophets
The internet is bigger than Jesus and John Lennon
And nobody wants to know where we’re headed

We are the miners of another generation
Hills scraped dry with no choice but being creative
Everybody’s sick and tired of waiting
Couldn’t get any harder to be patient


reku pats gapsītiszsszzzsZSCSCfegregbsged 8===> https://www.youtube.com/watch?v=Xbp64NdgaPg
linkpost comment

? [Jul. 2nd, 2017|02:59 pm]
Ausmeņa kebabs is de best!1!11!!
linkpost comment

kaut ko [Jul. 1st, 2017|01:18 am]
Ir pāris lietas, kas man sevī besī:
- esmu palicis aizmāršīgs
- man ir palicis tik liels pohujs, vai arī esmu palicis tups
- slinkums
-+ ambīcijas
linkpost comment

Sveika! [Jun. 28th, 2017|12:26 pm]
FF koncis bija diezgan kruts. Labs vaibs. Labas grupas iesildīja. 7h rokmusikk. Balss pēc jāņiem tikai atnāca kaut cik vaļā un spranda beidza sāpēt. Bet still, gaidu kaut ko no jaunā indie slāņa (Mac, Tame, Pond, etc). Diez kad tādas grupas atbrauks uz LV.. bet kaut kad noteikti atbrauks! Tagad jāgaida Pixxxies.
Jāņi - boring af, laukos ar senčiem.
linkpost comment

Principā viss ir okei [Jun. 16th, 2017|01:30 am]
Darbs ir beidzies. Rakstu muzonu, strādāju ar dziesmām, gribētos līdz jūlijam tikt galā. Vizinos ar ričuku. Dodos skeitot. Laiks gan priekš vasaras ir mazliet meh pagaidām.

Kā teica onkulis braucamajā ''invalīdmašīnītē'', ko redzēju ltv speciālizlaidumā no reģioniem - principā viss ir okei.
linkpost comment

Cause = Time [May. 5th, 2017|03:59 pm]
[mood | blah]
[music |Broken Social Scene - Cause = Time]

Ir brīži, kad man ir daudz enerģijas, esmu produktīvs, galva strādā lieliski, visu saprotu. un ir dienas, kad vispār nejūtos ar abām kājām uz zemes, man tā parasti ir melanholiska sajūta. vienkārši jūtos pilnīgi low & down & out & somewhere else not here. depresija? slinkums? nav režīma? nezinu, bet tas melanholijas pārsvars ir daudz smagāks par to enerģisko. starpcitu, esmu pamanījis, ka režīms man palīdz.. bet tas ir atkarīgs no darba. baigi gribētos būt kā freelancerim or smtn, bet izskatās, ka laikam nemāku sevi tik labi plānot. daudz vieglāk ir atstrādāt stundas no tikiem līdz tikiem. mani laikam ļoti ietekmē, ka nav patstāvīgi jāstrādā. ir dienas brīvas, ir dienas jāstrādā. bet gan jau atkal - es nestrādāju savā interešu lokā...
šitā visa lafa man liek domāt ka viss ko saku, rakstu, daru ir nesakarīgs un bezmērķīgs. labāk nelasīšu otro reizi ko esmu te uzrakstījis. lol nau vērc
linkpost comment

As Im getting older [Apr. 25th, 2017|08:06 pm]
[Tags|]
[mood | confused]

kaut kas nav. kaut kas galīgi nav. laikam darbs mani ir tiktāl izsmēlis, ka man ir vienalga. es it kā cenšos izprast un apgūt, bet man nav intereses. man vispār vairs nav intereses.. vienīgais - mūzika. domas tikai par to lido. nespēju īsti vairs koncentrēties, pēdējos divus mēnešus vispār esmu tādā autopilotā. parādījušies ļoti dīvaini erori, sajūta, ka dzīve peld pa straumi, ka neesmu tai pie stūres. nespēju plānot/domāt vairāk kā vienu, divas dienas uz priekšu. ļoti liela nepārliecinātība par sevi. strange dayz. vai arī ir pēdējais laiks darīt un meklēt darbu sfērā, kas man patīk un interesē.


brīvdienas prasās piepisties. ilgi nav būts..
linkpost comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]