runcis - And it begins [entries|archive|friends|userinfo]
runcis

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| Portal Latest Tags ]
[||| Make your bed ]

And it begins [15. Apr 2019|21:00]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
Pirmssākumi meklējami gadus..ehmm.. divdesmit atpakaļ. Tad braucām, ar to, kas bija un kā mācējām, bet tik un tā braucām. Pa nakti pār Deglava tiltu ar cauru izpūtēju.. žiguļos un tādās klasēs.. un gulējām autiņā, jo visu nakti bijām vilkuši apkārt pa Latviju.

Kādu dekādi vai mazlietiņ vairāk atpakaļ pabraucām arī iauto rallijos, bijām pirmajā vietā no debitantiem, kopvērtējumā pirmajā desmitniekā un ne gluži pēdējie. Dažiem vecajiem bukiem uzminām uz papēžiem tā pamatīgi. Ar to tehniku, kas mums bija - neticami.

Un pagājušo gadu atkal sākām runāt, ka ir jābrauc. Laiks iet, bija pārtaukums, ģimenes/krīzes/citasdzīvesperipetijas, bet tagad ir atkal iespēja. Pilots sāka braukt aizlienētā dampī, pagājušonedēļu iemaksājām drošības naudu par jaunu savējo (vecu) zirdziņu, šodien iesniedzām pieteikumu racing team dibināšanai un rīt brauksim pakaļ rumakam. Pēc tam sāksies jautrākais - to visu uzcelt un salabot un sagatavot, lai neizjūk, jo īstenībā divdesmit gados īsti nekas nav mainījies 'brīvās' naudas jomā.
Linkir doma

Comments:
[User Picture]
From:[info]magnolia
Date:15. Aprīlis 2019 - 21:40
(Link)
hmm.un izklausījies tāds prātīgs, lai nedarītu tādas lietas.
man ļoti patīk šoferìši un šad tad pabraukt kādam līdz. bet ne ātrbraukšana..nezinu kas šis ìsti. bet tik un tā nesaprotu.
[User Picture]
From:[info]runcis
Date:15. Aprīlis 2019 - 22:01
(Link)
Tev patīk dejošana? Kādam patīk braukšana. Un tāds ir mans labākais draugs.

Un nav nekāda sakara ar trakošanu. iAuto rallijs bija uz precizitāti, orientēšanās, dažreiz nakts orientēšanās, regularitāte. Es biju par stūrmani. Un pilots ir labākais braucējs, ko es zinu. Braukšana ir viņa piepildījums. Pie stūres kopš spēja tēva klēpī līdz pedāļiem aizsniegties. Bet es vairs nebraukšu, tikai palīdzēšu, atbalstīšu.. jo viņš ir mans draugs no bērnudārza laikiem. Un labāk lai brauc ar savu auto, ko pats sataisījis un kopj, nekā ar cita aizlienētu auto. Un ja es varu, es palīdzu. Un ja esmu sabojājis priekšstatu par sevi - nu nezini Tu visu par mani.. Ja šausminies par cauru izpūtēju un žiguļiem, tad tas bija tādēļ, ka bijām pliki un nabagi kā baznīcas žurkas.
[User Picture]
From:[info]runcis
Date:15. Aprīlis 2019 - 22:09
(Link)
Zini.. mēs dzīvojam vairāk kā pussimtu kilometru attālu viens no otra. Ja man būtu vajadzība lūgt palīdzību, es varētu piezvanīt pustrijos naktī un viņš atbrauktu (ir jau tā bijis), neskatoties uz to, ka pašam jau septiņos jābūt darbā un varbūt pārradies mājās pēc pusnakts.
[User Picture]
From:[info]magnolia
Date:15. Aprīlis 2019 - 23:04
(Link)
skaidrs. bet nu "cepos" es cita iemesla dēļ. laikam jau.:)
[User Picture]
From:[info]magnolia
Date:16. Aprīlis 2019 - 21:53
(Link)
dejošana pārsvarā nav dzīvībai un veselībai bīstama, ja nu kas.
From:[info]piecis
Date:16. Aprīlis 2019 - 11:36
(Link)
Vai tad vispār vēl kaut kas notiek no standartauto rallijiem? Mēs metām mieru, kad ar standarta saskrūvētu kvatru vairs nevarēja turēt līdzi "ielas" stieņiem un lūcijām. Šobrīd paskatoties no malas, minirallijā jau bez megapārskrūvēta aparāta nav jēgas startēt. Regularitātes pasākumus, kas agrāk saucās par standartauto rallijiem, neesmu sen manījis. "Tēvi un dēli" arī pazuduši. Es labprāt regularitāti un īsos veiklības braucienus pašļūkātu, bet ... Varbūt Tev ir info, kas kaut ko tādu organizē?
[User Picture]
From:[info]runcis
Date:16. Aprīlis 2019 - 22:09
(Link)
Švaki jau ar tiem standartauto rallijiem. Taisnība jau ir, kā Tu saki, panīkuši. Pagaidām tik uz minirallija pusi tas viss tiek/tiks gatavots.