Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Ciba: Atsauksmes | Jaunākais | When Ciba's down |
Joki: Dienas komikss | Ilustrācijas | Savāda Krievija | Tautas kubs |
Pasaule: Afgāņu savaite | Brīvības sala | Erudīti par ES un ne tikai | Galvaspilsētas vēstis | Greizais BBC | Irākas Omārs | Kolbijs Košs Kanādā | Krievi un Krievija | Marks Meksikā | Marks Steins | Mišela | Muļķību atspēkotāji | Nafta velna sūdi ir | Panorāma | Politkorektums darbībā | Pura vells | Tuvie Austrumi tuvumā | Vācu smadzeņu skalošana | Vecā, labā Anglija | Vēlēšanu ģeografija | Viņi netiks cauri | Viņu tikumi | Ziņu centrāle |

Varbūt der palasīt


pa_leeto
[ santech ]
22. Okt 2017 20:09 maxla pa lēto

Zem kata 8 bildes, kuras ir izdrukātas un uzlīmētas uz putukartona. Izmēri pirmajai ir apmēram A2, pārējām apmēram A3. Kaut kas ir ķepināts klāt, lai nostiprinātu pie sienas, bet nekas nopietns. Kādi stūrīši minimal iemīcīti transportējot, bet nekas traks.

Bildes ir no autostopu ekskursijas pa Skrundas militāro pilsētiņu pāris gadus atpakaļ.

Respektīvi - gribu tikt vaļā pret atlīdzību. Naudā vai graudā. Novērtē un nokritizē un, ja patīk, taisam barteri.

Rīgas centrs vai Brasa šonedēļ. Vēlāk tikai centrs.

... tālāk ... )

Mūzika: My Dying Bride

4 atsauksmes - Atsaukties


pa_leeto
[ sirualsirual ]
20. Okt 2017 16:02 televizors, sieviešu šalle

pārdodu teļļuku (€30) un dzeltenu šalli (cigarešu paciņa)

bilžas )

Atsaukties


krii
19. Okt 2017 21:00 No smieklīgo atmiņu vācelītes

Reiz, kādā no manām iepriekšējām darbavietām (visai solīda, es pat teiktu - nūģiska iestāde) sanāca līdz vēlam vakaram aizsēdēties divatā ar vīrieškārtas kolēģi, lai pabeigtu iekavētu un steidzamu darbu. Beigu cēlienā, gaidot, kamēr izdrukāsies visi vajadzīgie dokumenti, dzērām tēju ar balzamu no nodaļas krājumiem un pļāpājām - gan par darbu, gan visādus sadzīviskus niekus. Sēdējām cieši blakus, lai varētu skatīties vienā monitorā, viņš bija nedaudz pārliecies man pāri.
Brīdī, kad klusuma pauuze šķita nedaudz ievilkusies, pēkšņi pamanīju, ka viņš neuzkrītoši pogā vaļā manu blūzīti. Vairākas sekundes šo nodarbi vēroju absolūti depersonalizēti.
Kad ar spiedzienu pielēcu kājās un sadevu viņam pa nagiem, viņš, atšķirībā no manis, nebūt neizskatījās pārsteigts.

- Es Tikai Negribēju. - Viņš uzsvērti nopietni paskaidroja. - Lai Tu Nodomā. Ka es tevi Neuzskatu. Par Pievilcīgu Sievieti. Un Apvainojies.

- Paldies, tagad es zinu, ka uzskati, - atbildēju, sakārtodama apģērbu un apsēzdamās nedaudz tālāk. - Nevajag turpināt, pabeigsim darbu.

Darbu mēs tovakar pabeidzām bez īpašas neveiklības, attiecības saglabājās visnotaļ draudzīgas, kamēr vien tur strādāju.

Un, jā, man nudien nebija pamata uz viņu apvainoties. Nav joprojām.

15 atsauksmes - Atsaukties


krii
19. Okt 2017 15:56

Tiešām joki par tēmu "kad grābstās, tad šīs sūdzas par harasmentu, kad negrābstās - apvainojas un sauc par einuhu, ak, mēs nabaga, nabaga vīrieši!" kādam vēl pēdējo 100 gadu laikā liekas smieklīgi, un ir ilūzija, ka kaut ko šīs sērijas vēl var pateikt kaut cik svaigi, nevis bezcerīgi nožļembāti?

14 atsauksmes - Atsaukties


krii
18. Okt 2017 22:22

Domājams, nākamā MeToo akcija būs meninistu gaudas par to, kā viņus traumējušas sievietes, nesmiedamās par seksistiskiem jokiem.

2 atsauksmes - Atsaukties


krii
18. Okt 2017 00:34

Tviteris man uzskatāmi nodemonstrēja, ka rape culture mūsu mazajā, jaukajā sabiedrībā ir laidusi daudz dziļākas, plašākas, resnākas un garākas saknes nekā jelkad būtu varējusi iedomāties. Pat daži intelektuāļi nepatīkami izbrīnīja.

9 atsauksmes - Atsaukties


krii
17. Okt 2017 14:50

Emocionāli spēcīgs un iedvesmojošs stāsts upuru/ne-upuru kontekstā.


krii
16. Okt 2017 22:07

Vispār jau es ļoti ceru, ka pienāks brīdis, kad vīrieši no apsūdzības seksuālā vardarbībā baidīsies vismaz tikpat ļoti kā sievietes - no seksuālas vardarbības. Taču līdz tam mums jādzīvo tādā pasaulē, kāda nu ir. Un vieglāk tajā izdzīvot ir, ja neizskaties bezpalīdzīga, ja neizskaties naiva, ja nepārvērtē apkārtējo simpātijas pret tevi.

Savukārt tam, cik seksuāli provocējoša esi, gan ir visai maza nozīme. Lai atceramies pēdējo gadu baisāko slepkavību lietu, kad par pieskaitāmu atzīts jauneklis Ķīpsalā izvaroja un nogalināja divas sievietes. Viena no tām bija pirmspensijas vecuma ierēdne, kas pusdienlaikā bija izlēmusi savas sviestmaizes apēst svaigā gaisā, otra - katoļu mūķene seniores gados. Nekādu īsu svārku, kosmētikas, dekoltē vai augstu papēžu. Tikai piederība sieviešu dzimumam kā vienīgais provocējošais faktors.

43 atsauksmes - Atsaukties


krii
13. Okt 2017 21:18

Dārgie masoni un dārgie filologi - kā latīniski skan brīvmūrnieku devīze, kuras aptuvenais latviskojums ir "Tas, ko tu radi ("radāmais"), rada tevi" ?

7 atsauksmes - Atsaukties


krii
11. Okt 2017 19:36

Par laimi no skvēra pie Pāvila baznīcas ir nozudušas muļķīgās melnbaltās figūras ar melnbalti didaktiskajiem moralizējošajiem vēstījumiem. Tās iemiesoja gandrīz visu, kas man šķitis atstumjošs un nepieņemams kristiešu kopienās.

2 atsauksmes - Atsaukties


krii
10. Okt 2017 13:30 Botāniķes rudens

Kreisā mirte turpina ziedēt (jau trešo mēnesi no vietas), ir pat vēl daži pumpuri, kuri izskatas ceroši izplaukt divās turpmākajās nedēļās.
Olīvkoks izrāda neizprotamu nīgrumu un ikreiz, kad ieeju istabā, demonstratīvi nosviež lapu. Vai divas. Sāku domāt, vai viņš negrib lielāku podu?
Vecajai dracēnai, kurai nogriezu pušķi (vienu no trim), uz nogrieztā stumbeņa nekas pušķīgs nav izdzinies. Apsmidzināju ar pretpelējuma zālēm, jo izskatījās aizdomīgi. Nogrieztais pušķis ieaudzies labi, izskatās, ka pārziemos un sazels trekns un laimīgs. Nogriezto stibu (to gabalu, kas bija palicis starp apsakņojamo pušķi un podā atstāto) biju atdevusi Ričmondam spēlēties, pēc tam iespraudu Stefanotes podā kā balstu, pie kura atsiet stīgas. Pagājušonedēļ pamanīju, ka šis sāk augšgalā dzīt zaļus pumpurus. Izrāvu no Stefanotes poda un iespraudu dzimtajā dracēnas podā - blakus mātei. Redzēs, vai ieaugsies. Ja tiešām zaļos pēc visām šīm piesmiešanām, būs pelnījis manu visdziļāko cieņu.
Jauunā dracēna atkal saķērusi kaut kādus kaitēkļus. Viņai pašai tie neko nekaitē, bet diemžēl viņa ar tiem inficē blakus stāvošo lauru. Nāksies atkal izolēt dzīvniekus un ķerties pie ķīmiskajiem ieročiem.
Sukulenti aplaudē apkures sezonas sākumam, bet es ar šausmām domāju par subtropiešiem. Droši vien pēc nedēļas vai divām būs jāatsāk aukstuma kūres un intensīvi jārasina - vispirms divreiz nedēļā, tad ik pārdienu, un visbeidzot - katru dienu. Bet tā jau būs botāniķes ziema.

5 atsauksmes - Atsaukties


krii
10. Okt 2017 12:50

Kauns pār manu sirmo galvu, bet tikai tagad atklāju Vojceha Hasa filmas.
(Atceros, ka manā bērnībā avīzē "Rīgas kinoekrāni" diezgan bieži vīdēja "Saragosā atrastais rokraksts", bet man nez kādēļ tas nešķita nekas iekārojams. Varbūt labi, ka tā.)

Atsaukties


krii
9. Okt 2017 23:42

Izdarīju (gandrīz) visu, kas dieviešu portālos rakstīts par šādiem rudens vakariem:
pēc pastaigas, nedaudz nosalusi, ielīdu karstā dušā (labi, vajadzēja īstenībā vannā ar aromatizēto sāli, eļļām, garšaugiem un puķu ziedlapām. un sveces uz vannas malām. bet dušā ir ātrāk);
uzvilku frotē peldmēeli (nedaudz noplukušu, bet kāds nu ir, tāds ir);
ielīdu gultā, atlaidos spilvenos;
tagad lēnītēm dzeru milzīgu krūzi karsta kakao;

Ir labi.

Vispār man ārkārtīgi patīk aukstās, lipīgās rudens miglas. Īpaši tādas kā šovakar, ar treknu, sadzeltējušu mēnesi. Un ja paveiksies neizklepot visus augšējos elpceļus, kas ir diezgan reāla šīs dailes blakne, būs pavisam labi.

1 atsauksme - Atsaukties