Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Ciba: Atsauksmes | Jaunākais | When Ciba's down |
Joki: Dienas komikss | Ilustrācijas | Savāda Krievija | Tautas kubs |
Pasaule: Afgāņu savaite | Brīvības sala | Erudīti par ES un ne tikai | Galvaspilsētas vēstis | Greizais BBC | Irākas Omārs | Kolbijs Košs Kanādā | Krievi un Krievija | Marks Meksikā | Marks Steins | Mišela | Muļķību atspēkotāji | Nafta velna sūdi ir | Panorāma | Politkorektums darbībā | Pura vells | Tuvie Austrumi tuvumā | Vācu smadzeņu skalošana | Vecā, labā Anglija | Vēlēšanu ģeografija | Viņi netiks cauri | Viņu tikumi | Ziņu centrāle |

Varbūt der palasīt


krii
26. Nov 2014 22:54

Šodien internetā izlasīju atziņu, ka sakāpināta vēlme tīrīt un kārtot mājokli liecinot par neapmierinātību seksuālajā dzīvē.
Pieņēmu zināšanai un iekļāvu arsenālā.

9 atsauksmes - Atsaukties


pa_leeto
[ sauleszakjis ]
25. Nov 2014 00:14 mazas pieaugušo drēbes

Piedāvājumā XS izmēra kleitiņa, S izmēra silta tunika, XS silta jaciņa, džinsu bikses un siltie ziemas īsie zābaciņi.
Viss labā stāvoklī, nav nonēsāts. Cenas runājamas, tikšanās arī sarunājama, arī pasta stacija iespējama.

sale
pass: sarkans

ja kas interesē, komentāros atstāj meilu.

2 atsauksmes - Atsaukties


pa_leeto
[ puika ]
24. Nov 2014 21:10

Uz tirdziņu daži lieki priekšmeti manā mājā. Bildes ar aprakstiem zemāk.
Pašsavākšana vai nu Ķengaraga pusē, vai arī darba dienās no 8-17 pie Spices. Pa ceļam pēc 17iem varu pievest Āgenskalna pusē.
Pieteikšanās tepat komentos, armandss pie gmail com vai divi deviņi divi pieci seši četri četri nulle
Bildes )

2 atsauksmes - Atsaukties


krii
24. Nov 2014 20:59

Pie jz Velviens ieraudzīju lielisku tulkotu rakstiņu par skolu.

14 atsauksmes - Atsaukties


miiljo_stundinj
24. Nov 2014 11:04

Trakums, šodien braucu uz darbu un sapratu, ka līdz Ziemassvētkiem palicis precīzi mēnesis. Sasodīti maz! Un svētdien jau pirmā advente. Sestdien vakarā braukšu uz laukiem un svētdien jāsataisa adventes vainagi. Jāsāk meklēt limes pistole un idejas!

Atsaukties


antuanete
23. Nov 2014 20:27

   Urā, veiksmīgi atlidojām - kopā ceļā pavadītas ap 28 stundas (jo bija garš gaidīšanas laiks Maiami un Detroitā), neskatoties uz miglu, kuras dēļ pa dienu pāris lidmašīnas RIX aizsūtīja uz Tallinu, piezemējāmies Rīgā plānotajā laikā. Māmiņa savārījusi frikadeļu zupu un sacepusi kotletes, beidzot ēdam "normālu" ēdienu. Kaķi priecīgi, Muris ar lielām acīm un drusku nervozs, bet beidzot ielīda klēpī. Tagad jāizguļas, rīt jāizmazgā neiedomājama kaudze ar drēbēm un jāsaliek pa plauktiem pirkumi, un tad varēs pieķerties bilžu salikšanai internetā.

Tags:

5 atsauksmes - Atsaukties


pa_leeto
[ lidot ]
23. Nov 2014 14:31

Gribu tikt vaļā no CityFitness (tagad laikam pazīstams kā MyFitness) dāvanu kartes, ar kuru var apmaksāt viena mēneša abonementu.
Pirkta 27.oktobrī par 35,45 eur, atdošu par 25 eur, derīga 3 mēnešus no pirkuma datuma (derēs arī tad, ja uz sporta zāli nolems iet 1.janvārī).
kam interesē, atstāj epastu komentāros.

10 atsauksmes - Atsaukties


krii
22. Nov 2014 22:05

Šodien saņēmu mazliet sāpīgu nepieķeršanās mācību, kad PMLP darbiniece atņēma manu veco pasi. Ar manu skaisto, krāsaino trīsdesmitgadnieces fotogrāfiju, ar Irānas un Armēnijas vīzu. Ar nobružātiem vāciņiem, ar Saeimas vēlēšanu un referendumu spiedogu nospiedumiem, ar zīmodziņiem, ko atstājuši Gruzijas, Turcijas, Kolumbijas un vēl visādu zemju robežsargi. Pasi, ko Austrumanatolijas žandarms šķirstīja un lasīja aizrautīgi kā romānu, jo tajā nostūrī eiropieši ieklīst reti kā komētas. Pasi, kuras valstspiederību kolumbiešu lidotas darbinieks skrēja pārbaudīt pie globusa (viņš nebija dzirdējis, ka Eiropā ir arī tāda zeme). Pase, kura bija mirkusi lietū, kritusi no mugursomas kabatas ceļa putekļos, vairākkārt kaut kur iejukusi, bet pirms robežkontrolēm vienmēr laimīgi atradusies, radot mieru un drošību.
Manas dzīves pagaidām lieliskākie desmit gadi.
Redzēsim, kā veiksies ar jauno.

36 atsauksmes - Atsaukties


krii
22. Nov 2014 17:29

Dārgie cibiņi, ko jūs domājat par Franciskas Ermleres detektīvromāniem?

8 atsauksmes - Atsaukties


par_velti
[ thx1138 ]
21. Nov 2014 18:24 Canon bateriju lādētājs

Canon 350D un 400D bateriju lādētājs.

bilde )

Atsaukties


par_velti
[ santa_be ]
21. Nov 2014 11:02 televizora galdiņš

Atdodu, pašsavākšana Teikā, santa.bieza@gmail.com. 

Kas pirmais brauc, tas pirmais maļ. Ja nevienam nebūs vajadzīgs dosies tusēt ielu dzīvē pie konteineriem :)


bilde )

1 atsauksme - Atsaukties


krii
20. Nov 2014 23:41

Interesanti, kāpēc cilvēkiem nepatīk "Zaļā zeme"?

20 atsauksmes - Atsaukties


krii
20. Nov 2014 22:26

Kamēr datorā ielādējas nākamās nedēļas darbi, izklaidējos... nē, neuzminēsiet, pildot pamatskolas fizikas testus vietnē uzdevumi.lv.
Es negribu būt dumjāka arī par devītklasnieku, ja jau kādreiz esmu beigusi vidusskolu.

1 atsauksme - Atsaukties


pa_leeto
[ nomirusi ]
19. Nov 2014 11:18 ...

2x Parīzes metro biļetes (vienreiz lietojamās). Rīgas robežās varu pievest, kur vajag. Gribu pretī kādu ābolīti tīri simboliskuma pēc. E-pastu vai tel.nr. komentāros (noslēpšu) un tad sazināsimies.

upd: aizrunāts

Atsaukties


krii
18. Nov 2014 13:19

Kaut kad pasen lasīju tādu budistu līdzību - okeānā peld bruņurupucis un reizi n gados izbāž galvu virs ūdens. Kaut kur okeāna viļņos mētājas koka riņķītis bruņurupuča galvas lielumā. Lūk, un iespēja, ka bruņurupucis, iznirstot trāpīs tieši ar galvu šajā riņķītī ir vienlīdzīga... neatceros, kam, droši vien iespējai inkarnēties cilvēkā.
Taču ne tik sen man ienāca prātā, ka tikpat niecīga ir iespēja piedzimt par latvieti Latvijā kā nacionālā valstī.
Būt indietim, ķīnietim, pat amerikānim vai krievam, visā plašajā pasaulē - tas taču ir tik bezgaumīgs meinstrīms.
Savukārt, ikviens no mums ir kā bruņurupuča trāpījums riņķītī.
Ar ko arī apsveicu.

8 atsauksmes - Atsaukties

pa_leeto
[ burkards ]
17. Nov 2014 23:14 Foto palielinātājs

Ir aizķērusies šāda PSRS relikvija, pašam nav vietas un laika nodoties priekš negatīvu attīstīšanas un palielināšanas, tāpēc atdošu pret četrpaku vai džointiņu. Biju iedevis lietošanā paziņam, sūdzību nebija, acīmredzot viss darbojās. Atrodās Iļģuciemā. Pieteikties var komentāros.

3 atsauksmes - Atsaukties


miiljo_stundinj
17. Nov 2014 09:30

Manas brīvdienas tiktāl sastāvējušas no daudz gulēšanas, Minnes(kaķa) divreiz vešanas pie ārsta(kaķi vest pie ārsta nav lētāk kā cilvēku-pagaidām par vizītēm, analīzēm un zālēm atstāti jau 100EUR), ēst gatavošanas(tas jua nemainās) un paskriešanas pa dzimto pusi(nolēmu, ka kārtējais 21 jānoskrien atkal Jelgavas pusē, šoreiz skrienot pa Lielupes kreiso krastu).
Tagad dzeru tēju un gatavojos aktīvai dienai uz velo. Gulēt ir forši, bet kustēties -vēl foršāk-to pierāda cik viegli man šodien bija piecelties pirms septiņiem, lai paspētu uz Rīgas autobusu.

1 atsauksme - Atsaukties


antuanete
16. Nov 2014 03:59

   Tā kā vakari pludmalē ir vēsi un vēl kāda stunda līdz gulētiešanai (lai celtos septiņos un dotos baskājainā skrējienā gar pludmali), jāatzīmējas, ka atvaļinājums ir lielisks, un izbaudām no visas sirds, kā arī neesam vēl sakašķējušies, ja neskaita pāris epizodes navigācijā (kartes telefonā ir lieliski, izvēlējos Maps With Me, kam ir savi trūkumi, bet toties varēja importēt punktus un maršrutus no Google Maps).
   Laika apstākļi sākumā nepatīkami pārsteidza, jo vienu dienu lija kā pa Jāņiem (knapi varējām uzcelt telti), nākamajā dienā bija saulains un beidzot izpeldējāmies Atlantijas okeānā, bet vakarā, kad bija plānots kajaku brauciens, atkal pamatīgs negaiss. Laivošana pārcēlās uz nākamo vakaru, un bija lieliskākais izbrauciens ar kajakiem, ko esmu piedzīvojusi - vispirms sala ar rozā putniem, pēc tam nakts ar bioluminiscējošiem dzīvnieciņiem ūdenī; gan tādiem, kas parāda katru ūdens šļakstu par dzirksteļu spietu, gan spīdošām medūzām, ko var noķert ar tīkliņu.
   Daba šeit ir fantastiska, brīžiem pilnīgi sirreāli - it kā biotops tāds pats kā pie mums, tikai augi pavisam citi (izņemot dižo aslapi purvā, man jau likās pazīstama, un izrādās, ka te aug tas pats Cladium mariscus, tikai cita pasuga). Un gan purvos, gan priežu audzēs uz urrā notiek kontrolētā dedzināšana. Daba gan ir mazākumā, ja salīdzina ar apbūvi, viss pilns ar privātmāju kompleksiem, pludmalēs - viesnīcas.
   Vēl dažas dienas sola siltu un saulainu, tad arī pie mums atnāks aukstā fronte, kas pārņēmusi teju visu Ziemeļameriku, bet tai dienā plānots būt Evergleidsā un mēģināt ieraudzīt kādu aligatoru tuvāk kā pa autobusa logu vai zoodārzā; nakti teltī gan jau pārdzīvosim arī ar lietu un aukstumu. Turu īkšķus, lai saulīte atgrieztos, kad sasniegsim tālāko dienvidu punktu - Florida Keys, citādi snorkelēšanas piederumi būs velti vadāti līdzi.
   Tikmēr mājās, spriežot pēc reportāžām, māmiņa totāli izlaiž kaķus, jo Rudulim tiek doti konservi, kamēr Muris ēd savu porciju. Toties abi nāk mīļoties, kas arī galvenais, jo ēst jau varētu iedot jebkurš, bet mūsu mīļkaķus nevar atstāt bez cilvēka, kam ielīst klēpī.

Tags:

7 atsauksmes - Atsaukties


krii
15. Nov 2014 22:39

Šodienas laikā izplaukuši visi četri ziedpumpuri Ķīnas rozei, kura visu vasaru neziedēja. Gribu noticēt, ka tā ir laba zīme.

3 atsauksmes - Atsaukties


krii
15. Nov 2014 21:35

Ja dzīve sastāv tikai no naudas pelnīšanas un naudas tērēšanas, tikpat labi tā varētu sastāvēt tikai no ēšanas un kakāšanas.

2 atsauksmes - Atsaukties


krii
15. Nov 2014 19:17

Sedlenieks par patriotismu un filmām

5 atsauksmes - Atsaukties


pa_leeto
[ santech ]
15. Nov 2014 15:07 krāns un lasītājs

1) krāns vienam ūdenim no sienas. 1/2 collas vītne (standarta). nav aeratora (sietiņš, kas galā).
izskatās šādi: )

2) atmiņas karšu lasītājs. vecs, tāpēc nelasa sdhc un sdxc atmiņas kardes. respektīvi - neko vairāk par 2GB. toties lasa 4GB compactflash kartes. dēļ kā senos laikos ari tika lietots.
izskatās šādi: )

Cena simboliska - piecītis vai kkas garšīgs (man negaršo ķirbji)

Atrodas valsts administratīvā centra centrā.

Mūzika: Anocodaine - Pain (sturm cut)

2 atsauksmes - Atsaukties


pa_leeto
[ violets_t ]
15. Nov 2014 10:57 Pāris mēbeļveida objekti

Sakarā ar pārvākšanos nav vairs nepieciešamas šādas lietas:


3)REZERVĒTS. Putekļusūcējs - diemžēl neesmu mājās un firmas nosaukumu neatceros. Pirkts arī pirms tiem kādiem 5 gadiem, maz darbināts. Bija kaut kāda problēma ar putekļsavākšanas maisiņu, bet gan jau, ka vienkārši atrisināma. Joprojām garšo augļi un gaļa.


Visu var savākt svētdien pie Ziedoņdārza. Vai, vēlākais, pirmdien ap 17.30-18.30 vakarā.

20 atsauksmes - Atsaukties


miiljo_stundinj
14. Nov 2014 12:19

Diezgan interesants (lasīt amizants), lai gan nav skaidrs, kur ņemti dati. Tomēr ieslodzīto skaits nav tā trakākā lieta ar ko būt sliktākajiem(manuprāt krietni labāk par depresīvumu, pašnāvībām un nodzeršanos līdz nāvei).

Atsaukties


krii
13. Nov 2014 22:55

Raksturojot šo gadu savā dzīvē (o, jā, tas nav vēl beidzies, vēl pusotra mēneša, septiņas nedēļas, vai ne?), man sanāk iztēloties sevi sēžam klajā laukā, notiek kara aviācijas uzlidojums, visapkārt sprāgst šāviņi, daži no tiem trāpa diezgan tuvu man, sūrst daži ievainojumi no atlūzām, nepārejoša vieglas kontūzijas sajūta, kā arī bailes, sajaukušās ar pateicību, ka neviens trāpījums nav bijis nāvējošs man pašai.

Atsaukties


krii
13. Nov 2014 22:10

Arī muļķi par gudru vīru tur,
kamēr tas savu muti tur.

Atsaukties


miiljo_stundinj
13. Nov 2014 09:29

Sievietei, protams sāpīgi, bet mani sasmīdināja. Tiesa žurnālistam kaut kas ar datumiem sajucis, jo otrdien nu galīgi nebija 12.novembris...

1 atsauksme - Atsaukties