Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Ciba: Atsauksmes | Jaunākais | When Ciba's down |
Joki: Dienas komikss | Ilustrācijas | Savāda Krievija | Tautas kubs |
Pasaule: Afgāņu savaite | Brīvības sala | Erudīti par ES un ne tikai | Galvaspilsētas vēstis | Greizais BBC | Irākas Omārs | Kolbijs Košs Kanādā | Krievi un Krievija | Marks Meksikā | Marks Steins | Mišela | Muļķību atspēkotāji | Nafta velna sūdi ir | Panorāma | Politkorektums darbībā | Pura vells | Tuvie Austrumi tuvumā | Vācu smadzeņu skalošana | Vecā, labā Anglija | Vēlēšanu ģeografija | Viņi netiks cauri | Viņu tikumi | Ziņu centrāle |

Varbūt der palasīt


pa_leeto
[ glam_our ]
28. Maijs 2015 11:22 dāmām

Koši zili gumijnieki 38 izm. un ne reizi nevilkta koraļļu (?) krāsas jaka, M izmērs. Katrs pa 5€, jānāk pakaļ uz Elizabetes ielas sākumu vai Vecrīgu.
http://foto3.inbox.lv/jozy/28-05-2015

1 atsauksme - Atsaukties


krii
26. Maijs 2015 21:53

Maijam ir trekna rabarberu krēma garša - tāda krēma, kura galvenās sastāvdaļas ir maskarpone, cukurs un rabarberi. Turklāt tu šo krēmu neuzņem tikai orāli vien, tu tajā peldies, mīcies un kopojies, bez apģērba, varbūt pat bez ādas, nekautri atsegtiem nerviem, un pāri visam tās apdullinošās ziedu smaržas, krāsas, putnu dziesmas, baltās naktis, akadēmiskais diskurss un infernāla šiza.

18 atsauksmes - Atsaukties


pa_leeto
[ skropstutussa ]
26. Maijs 2015 21:18 Drēbessss

Atradu pāris drēbes, kuras kādu laiku nav lietotas un vispār gandrīz nekad nav lietotas.

ŠEIT

Komentāros ir cenas un izmēri ;)
Varam runāties šeit vai e-pastā - skropstutussa at inbox.lv

4 atsauksmes - Atsaukties


pa_leeto
[ knopf ]
26. Maijs 2015 21:10 Vīriešu džinsi, t-krekli M izm.

Vīriešu džinsi uz M izm./180cm vīrieti, W34 L32, jauni ar birkām, 20 EUR/gab. (f*up ar izmēriem sanāca sūtot). 
Melnās bikses ar jostu W34L30 (īsākas, uz 175cm). Sīkākus mērus nosūtīšu - jautājiet. 

Un 2 t-krekli uz M izm., mazlietoti, katrs 5 EUR.

Ņemot 2 bikses, došu kādu no t-krekliem klāt bez maksas (ja interesē).Saziņai: flinth@inbox.lv
Saņemšana: centrā. 

Atsaukties


krii
25. Maijs 2015 16:10

Bardo, bardo, bez miesas, bez telpas, bez piesaistes, it kā ierasti veicot ikdienas darbības, bet skaidri jaušot, ka tā tik ilūzija. Vēl nedēļu bardo, un par tālāko nekādas jausmas. Un pat ne ziņkāres, kā jau tas laikam pieklājas.

6 atsauksmes - Atsaukties


krii
24. Maijs 2015 22:09

Tik spoži saulainās dienās, kāda bija šī - vai jums arī, vērojot melnās ēnas uz trotuāra, ienāk prātā, ka lielāko daļu gada un diennakšu ēnas nav redzamas. Un, ka tas nozīmē - mūsu permanentā pasaule ir tikpat tumša kā ēnas.

Atsaukties

pa_leeto
[ tepat ]
24. Maijs 2015 18:32 Equus

Ir viena studentu/skolēnu biļete Dailē uz Equus 19:00. Pirmā rinda, vieta pa vidu. Pirkta par 7, atdošu par kādiem četriem. Biļete elektroniska, varu pārsūtīt. diana.kondraša iekš gmail

2 atsauksmes - Atsaukties


antuanete
24. Maijs 2015 18:20

   Šodien saņēmos un paveicu divus pamatīgus darbus - aizvedu kaķus sapotēties, kā arī sastādīju garšaugus un dažas atraitnītes kastēs uz lodžijas. Sākumā bija doma, ka varētu abus kaķus iebāzt būrītī vienlaikus, bet, neskatoties uz piesardzības pasākumiem, Muris aizmuka, kad juta kaut ko nelabu, tā ka vispirms tika izvizināts Rudulis un tad Muris. Jāsaka, Muris ir bijis uz klīniku biežāk, tāpēc pa ceļam uzvedas daudz labāk - pat skatās pa logu ar zināmu interesi un uzvedas mierīgi. Savukārt, Rižais vispirms izmisīgi riņķoja pa būri, un pēc tam nebalsī ņaudēja - klīnikā gan nomierinājās, un poti saņēma tik žigli, ka pat nepamanīja. Kompensācijai par neērtībām abi dabūja konservus, un diezgan ātri nomierinājās un vairs nemēģināja mukt no manis.
   Vakar biju ekskursijā pa Botānisko dārzu ar Latvijas botāniķu biedrību - pierakstīju visādus dekoratīvos krūmus, ko varētu ieskapēt vecākiem (diemžēl dārzā nav nevienas saulainas, bezvējainas vietas, kas derētu magnolijai), un būtu jāaizbrauc ekskursijā nākamajā vai aiznākamajā nedēļā apskatīties, kā zied dzegužkurpīte - jūtos apdalīta, jo nekad nav sanācis ne apmeklēt kādu zināmo atradni, ne atrast "savējo". Jaunā oranžērija varen skaista, it sevišķi var apbrīnot lielos kaktusus, kurus izdevies pārvietot ar minimāliem zaudējumiem (kā komentēja direktors, vairāk cieta dārza darbinieki...).

Atsaukties


pa_leeto
[ ib ]
23. Maijs 2015 21:41 Skapītis/gultas galvgalis IKEA

http://www.ikea.com/lt/lt/catalog/products/00247964/?query=002.479.64

Atbraucis no Viļņas, neizpakots, nelietots, nepietika centimetru istabā...
70 eiriki.

LV veikalā 90eiro:
http://mebstore.lv/index.php?route=product/search&search=002.479.64

2 atsauksmes - Atsaukties


krii
21. Maijs 2015 22:10

Varētu gulēt uz savas netīrās grīdas, dzert no kakliņa lēto šampi un dziedāt "Bella, Ciao" vai ko tādu, taču ļoti nāk miegs.

3 atsauksmes - Atsaukties


par_velti
[ ugunszirgs ]
21. Maijs 2015 16:40 Gaismas filtri ruļļos

Gaismas filtri ruļļos. Nolemti izmešanai...
Celulozes triacetāts - lielā karstumā sabrūnē.
Platums ~570.

Amatierteātra skatuves gaismām?
Mākslinieciskām krāsu-gaismu instalācijām?

UPD2: 27.maijs 2015.g.

07 gab sarkans K-10
04 gab sarkans K-100
12 gab oranžsarkans OK-100
02 gab tumšsarkans TK-100
05 gab aveņkrāsas M-10
06 gab aveņkrāsas M-100
01 gab oranžs O-10
01 gab oranžs O-100
01 gab dzeltenzaļš ŽZ-150
01 gab dzeltenzaļš ŽZ-100
06 gab zaļš Z-5
01 gab zaļš Z-100
03 gab lillā L-5
01 gab purpurs P-5

Ruļļi dažādi - no 10 līdz 29 m. Pārsvarā 25 m. Samirkstot krāsviela nomazgājas, pamatmateriāls tad mēdz salipt. Iespējams, ka materiāls ilgajā glabāšanas laikā kļuvis trausls, īpaši ruļļa iekšpusē. Rullis nav viegls ... ТУ 19-06-52-85

29272442 LMT, darbalaikā [DD 9-17] Zaķusalā, manas transportēšanas iespējas ierobežotas laikā, virzienā un apjomā, tomēr piemīt : )

8 atsauksmes - Atsaukties


pa_leeto
[ marule ]
20. Maijs 2015 09:35 Velo lukturi

Mājās aizķērušies 2 lieki velo lukturi. Abi divi ir aizmugurējie [sarkani], nelietoti. Stiprinājums priekš sēdekļa stutes, lampiņu nostiprina ar klipša palīdzību. Barojas no AAA baterijas.


Ja nu kādam rodas interese, atrodas Rīgas centrā. Neatteiktos no kādiem 2 labiem aliem - teiksim kādi 4 € -  par abiem diviem.

2 atsauksmes - Atsaukties


krii
19. Maijs 2015 23:29 Orālais mierinājums

Tuvojas pusnaktij, es sēžu pie datora, ar karoti ēdu no kārbiņas maskarponi un piekožu bezē cepumiņus. Jouissance...

9 atsauksmes - Atsaukties


antuanete
19. Maijs 2015 22:00

   Šodien atklāju zālāju kartēšanas sezonu - protams, drusku par ātru, jo pamatīgi jārakņājas un jālauza galva, kas tad mums te tāds izdīdzis, bet darbi negaida. Biju gan domājusi no konferences Igaunijā pa taisno braukt uz naktsmītni, bet saule vēl bija augstu un laiks labs, tāpēc ceļmalā pārģērbos, uzvilku gumijas zābakus, un devos izpētē. Interesanta ir latviešu mentalitāte - iebraucu pie mājas, kurai apkārt žogs un vārtiņiem priekšā ārdās suns; tā kā neviens ārā nenāk, tad turpat nolieku mašīnu un sāku apstaigāt zālāju. Necik ilgi, dzirdu, ka dārzā tomēr kāds ir - saimniece pļauj zāli. Ja es nebūtu uzrunājusi, tā vien šķiet, ka viņa pat nepainteresētos, ko daru viņas pļavā. Beigās sanāca jauka saruna, izstāstīja man par apsaimniekošanu un ieskapēja kastīti ar mājas vistu olām (kā lai tās tagad saglabāju? numuriņā nav ledusskapja, nāksies izlikt uz terases un cerēt, ka nekļūs pārāk karsts), par to es izstāstīju, kas labs pļavās aug un kā tikt pie atbalsta maksājumiem.
   Pusastoņos ierados "Kapteiņu Ostā", nomainīju gumijas zābakus pret piedienīgākiem apaviem, un devos uz restorānu. Cēzara salāti viņiem ir brīnumlabi (mērcē skaidri var just anšovu klātbūtni, un vistas un bekona tikpat daudz cik salātlapu), numuriņš glauns bezgala - ar terasi un skatu uz jūru (žēl tikai, ka drusku līņā). Rīt jārauj, kamēr var, jo parīt no rīta, kad varētu vēl pastrādāt, sola lietu - it kā jau nav nāvējoši, bet tomēr nepatīkami. Un odi un knišļi! Tikko šķīlušies un izsalkuši pēc velna, bet es kaut kā nepaņēmu atbaidītāju, jācer, ka nenoēdīs pavisam.

Tags:

2 atsauksmes - Atsaukties


krii
18. Maijs 2015 15:33

Nav atkal kāds retardēts Merkūrijs kādā Vilka pakaļā iesprūdis un sliktā kvadrātā pret Polārlapsuzvaigzni nostājies? Tā vien velk vai nu uz pinkšķi, vai kašķi - un kad paskatās apkārt, šķiet, ka nebūt ne man vienai.

9 atsauksmes - Atsaukties


antuanete
17. Maijs 2015 14:36

   Interesanti, kā kaķi uztver skaņas. Manējie praktiski nekad neceļ ne ausi, kad kaut kas notiek televizorā, retumis viņiem kaut kas nepatīk no mūzikas atskaņotāja. Toties pietiek dzīvesbriedim vai man sākt dziedāt vai svilpot, kad abi pieglauž ausis, pieplok pie zemes un mūk aiz dīvāna. Pašlaik vienā istabā ar figūrzāģi tiek apstrādāti lamināta dēļi - Muris skatās diezgan lielām acīm un šķiet, ka nevar īsti uztvert, no kura virziena skaņas nāk, bet neko bailīgs neizskatās (toties, ja tas būtu putekļusūcējs!). Tāpat Muris mēdz salēkties no maisiņa čaukstēšanas vai pēkšņiem trokšņiem. Nez, kā viņi iemācās atšķirt "mākslīgas" skaņas no īstām un izdomāt, kura sadzīves tehnika būs ienaidnieks un kura nē.

Tags: ,

3 atsauksmes - Atsaukties


pa_leeto
[ terracotta ]
16. Maijs 2015 20:44 King Diamond, Saxon, Dio, Scorpions, Grave Digger and more.

Hei. :)
Pavasara tīrīšanas rezultātā vēlos atbrīvoties no dažiem CD: 

1. Dio - The Collection 
2. King Diamond - Nightmares in the Nineties 
3. King Diamond - The Graveyard 
4. King Diamond - The Spider's Lullabye 
5. King Diamond - Abigail II 
6. King Diamond - House of God 
7. King Diamond - Give Me Your Soul, Please
8. King Diamond - The Puppet Master 
9. Mercyluf Fate - The Bell Witch 
10. Grave Digger - The Grave Digger 
11. Ajatarra - Kalmanto 
12. Saxon - The Very Best Of
13. Scorpions - The Essential 

Katrs 5 Eur
Savulaik pirkti kolekcionēšanas priekam. Visi lieliskā stāvoklī, izmantoti vien pāris reizes.
Mitinos Rīgā, centrā vai Imantā.

Ja interesē, rakstiet uz terra696 [et] inbox punkts lv1 atsauksme - Atsaukties