Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Ciba: Atsauksmes | Jaunākais | When Ciba's down |
Joki: Dienas komikss | Ilustrācijas | Savāda Krievija | Tautas kubs |
Pasaule: Afgāņu savaite | Brīvības sala | Erudīti par ES un ne tikai | Galvaspilsētas vēstis | Greizais BBC | Irākas Omārs | Kolbijs Košs Kanādā | Krievi un Krievija | Marks Meksikā | Marks Steins | Mišela | Muļķību atspēkotāji | Nafta velna sūdi ir | Panorāma | Politkorektums darbībā | Pura vells | Tuvie Austrumi tuvumā | Vācu smadzeņu skalošana | Vecā, labā Anglija | Vēlēšanu ģeografija | Viņi netiks cauri | Viņu tikumi | Ziņu centrāle |

Varbūt der palasīt


par_velti
[ violets_t ]
9. Okt 2015 21:02

Atdodam 'sekciju'. Kopā trīs apmēram 80cm plati skapji/plaukti. Diviem augšdaļā plaukti aiz stikliem un apakšā plaukti ar necaurspīdīgām durvīm, viens ar atvilkņainu apakšu un plauktiem augšā. Bildes varu nosūtīt. Atrodas netālu no Spices un varam izjaukt, ja vajag :)
Nu...vai kādam vajag kurināmo.

Atsaukties


krii
9. Okt 2015 17:52

Lūk, ja mani vīriešu dzimuma draugi jautātu pēc padoma, no kādiem sievišķiem jāturas pa gabalu, kā vienu no pirmajām kategorijām es minētu tās, kuras joprojām (atgādinu - 70 gadus pēc pēdējā kara šajā teritorijā!) gaužas par vājajiem latviešu vīriešiem un stiprajām (šņuk!) latviešu sievietēm, vai arī piesauc pašu izfantazētos "statistikas datus, pēc kuriem mūsu valstī sieviešu ir daudz vairāk nekā vīriešu". Dažas gan pēdējo apgalvojumu (iespējams, daļēji apzinādamās tā absurdumu, ja runa ir par reproduktīvo vecumu) cenšas padarīt ticamāku ar steidzīgu piebildi, ka runa ir par "normāliem vīriešiem".
Diemžēl tas neglābj situāciju, kungi. Ja dzirdat šo tekstu, jūsu priekšā ir muļķe. Turklāt frustrēta un viegli aizvainojama muļķe, kas situāciju nepadara labāku. Un pilnīgi noteikti - viņa nav stipra. Jebšu stipri cilvēki nesūdzas par savu spēku un citu vājumu. (Vai varat iedomāties pašreizējo aizsardzības ministru viņa karjeras iepriekšējos posmos saldsērīgi kunkstam, ka "neviens cits jau tos Galapagu bruņrupučus nespēj pacelt, es zinu. Domājat man negribas, lai kāds viņus man izņem no rokām? Lai noglāsta man plecu, uzvāra tēju un pasaka - apsēdies, atpūties Raimond?". Es nespēju.)
Taču no otras puses - arī dumjai, vājai un uz visu vīriešu dzimumu aizvainotai sievietei var būt savas labās īpašības. Iespējams, tieši tādas, kādas jūs meklējat. Iespējams, viņa ir laba saimniece, iespējams, - izskatīga un kaislīga. Varbūt pat kopā ar jums viņai izdodas pārvarēt savas mizandriskās tieksmes un kļūt par drusku labāku (un stiprāku!) cilvēku.
Brīdināti esat, pārējais jūsu ziņā.

77 atsauksmes - Atsaukties


antuanete
8. Okt 2015 11:04

Pēdējās dienās nelāga karma uz iepirkšanos - vispirms nopirku telefonam lādētāju, kurš strādā ar citiem telefoniem, bet ne manējo. Vakar sev uz vārdadienu uzdāvināju pelēki rozā samta treniņtērpu ar uzrakstu "Queen", gribēju tā demonstratīvi dzīvesbrieža priekšā aizvilkt rāvējslēdzēju, bet tas ņēma un sabojājās. Labi, ka dzīvesbriedim rokas no pareizās vietas aug, pēc pamatīgas izsmiešanās paņēma plaķenes un problēmu atrisināja.

3 atsauksmes - Atsaukties


krii
8. Okt 2015 09:47

Vajadzētu jaukāk izturēties pret cilvēkiem, kuri man nepatīk.

10 atsauksmes - Atsaukties


krii
7. Okt 2015 21:57

Atdraugoju dažus sen-nerakstītājus un mazrakstītājus. Neuztveriet personiski, lūdzu, visa vaina draugu limitā (apmaksātais konts man joprojam škiet sasodīti neērti iegūstams). Ja jūsu aktivitāte pieaugs (bet mazrakstoši būs kļuvuši citi), piedraugošu rotācijas kārtībā atpakaļ.

13 atsauksmes - Atsaukties


krii
5. Okt 2015 23:37

Ričmonds neparasti ilgi bija uzvedies labi. Lai pasaule atgūtu līdzsvaru, šovakar atradu vannasistabā uz grīdas sagrauzta skuvekļa atliekas. Par laimi galviņa ar asmenīti atradās zem vannas, taču, iekams to sameklēju, paguvu vairākkārt pārklāties aukstiem sviedriem.

Atsaukties


krii
5. Okt 2015 20:14

Manai nelaiķa vecmammai Elfrīdai šodien apritētu 100 gadu. Par godu šim notikumam ģimene un dažas attālāku radu tantes pulcējās pie mammas. Uzēdām šķovētus kāpostus ar cepeti, apēdām kūku, iedzērām kafiju ar upeņu balzamu un Dzintras tantes pašmargoto dzērveņu liķieri no aizpērnās ražas.
Tad sākās albumu šķirstīšana un stāstu stāstīšana. Man kā parasti nebija somiņā diktofona, ko gauži nožēloju. Jo, raugi, tie meksikāņu seriālu scenāristi - viņi par šiem stāstiem savas Akapulko villas būtu gatavi pārdot, lai desmitreiz greznākas par jauniem scenārijiem būvētu vietā.
- Paklau, - es apmulsusi jautāju mammai - kāpēc vecvecmāmiņas Marijas mirstamzīmē ir uzvārds XX? Viņa taču bija dzimusi kā N, pēc tam 16 gados salaulājusies ar K, tad aizbēgusi pie R. No kurienes XX?
- Ai, - nevērīgi atsaka māte, traukus mazgādama. - Viņa taču vienmēr bija ar kādu precējusies. Pēdējoreiz laikam ar XX, nu, vismaz oficiāli.

Un tad es skumji saploku apziņā, ka kopš 19.gadsimta vidus visas manas dzimtas sievietes - skaistas, gudras un ellīgi temperamentīgas, pat zvērīga vīriešu deficīta apstākļos (visādas revolūcijas un pasaules kari, ziniet, vai ne!) pamanījušās apprecēties ne mazāk kā trīs reizes mūžā.
Līdz piedzimstu es un neprecos nemaz. (Varbūt tas tāpēc, ka deficīts nav jūtams, ej nu sazini...)

16 atsauksmes - Atsaukties


pa_leeto
[ zuz ]
5. Okt 2015 17:07 Equus biļetes 6. oktobrī

Pārdodu lētāk, nekā pirktas 4 biļetes uz Equus izrādi Dailes teātrī 6. oktobrī
Izrāde visnotaļ slavēta un nominēta, apraksts te: http://www.dailesteatris.lv/izrade/441/equus
Biļešu cena 20 EUR par katru (visas 11 rindā), atdošu par 15 EUR katru - kopā 60 EUR un četri cilvēki priecīgi.

1 atsauksme - Atsaukties


antuanete
4. Okt 2015 17:27

   Lai arī sākumā fakts, ka radinieka apaļā jubileja tika svinēta piektdien, sagādāja vieglu nīgrumu (loģistika pēcpusdienā ar bērnu), tomēr ir labi, ja pēc ballītes ir veselas divas dienas, kad var slaistīties un neko nedarīt (cik nu neko nedarīt var kopā ar jauno pilsoni). Pie tam pasākums bija burvīgs - Ungurmuižā, kas pati par sevi ir lieliska vieta, un arī mākslinieciskā programma bija visām gaumēm (no sentimentālas mūzikas līdz uguns žonglierim). Sestdien svinējām kārtējo "pēdējo silto dienu" (spriežot pēc laika prognozēm, šoreiz tiešām būs pēdējā) uz terases un ciemos pie radiem; šodien teorētiski varētu turpināt, bet vakar atveda kūtsmēslus un no rīta tēvs tos sāka izvietot pa dārzu, tā ka māju ieskāva kārtīgs lauku aromāts. J visu nedēļas nogali uzvedās diezgan priekšzīmīgi (rādīja radiniekiem, kā māk smaidīt, un brēca tikai drusciņ, kad pietiekami ātri netika pabarots), tikai šorīt negribēja pietiekami ilgi gulēt rīta miegu un arī atvests mājās pamodās, tāpēc tagad staigājam uz pirkstgaliem, jo ir izdevies nodabūt uz vakara miedziņu. Morāli gatavojos tam, ka turpmāk būs auksts (labi, ka vēl pagaidām lietu nesola) - nezinu, kā J gulēs, jo jau pie +10 viņš ir divās apģērba kārtās un flīsa guļammaisā; man arī tomēr būtu derējušas kādas softshell bikses, citādi pastaigu maršruti sašaurinās līdz tiem, kur var tikt aizvējā.

6 atsauksmes - Atsaukties


krii
4. Okt 2015 10:45 Atrasts tīklā

"Gludināmie dēļi - tie ir sniegadēļi, kuri atteikušies no sava sapņa un atraduši Normālu Darbu".

6 atsauksmes - Atsaukties

pa_leeto
[ malafemmina ]
3. Okt 2015 14:11 Kleitas, svārki, smaržas, fotoaparāts, kas nedarbojas, lūpukrāsa, old-style modems

Cenas komentāros pie bildēm. Rakstiet tepat vai viapore pie inbox. Saņemšana Lāčplēša ielā pie Salu tilta vai no turienes netālā centrā.
http://foto3.inbox.lv/viapore/Hopper

1 atsauksme - Atsaukties


krii
3. Okt 2015 13:22

Ričmonds gulēdams sapņo ļoti emocionālus sapņus - vismaz spriežot pēc vaukšķēšanas, ņurdēšanas, ķepu un deguna raustīšanās, ausu cilāšanās.
Interesanti, kādi tēli dominē dzīvnieku sapņos? Arī vizuālie, vai tomēr skaņu, smaržu, kustību, resp., tie, kas (pēc mūsu domām) viņiem ir svarīgāks izziņas avots nomodā?

1 atsauksme - Atsaukties


par_velti
[ inese_tk ]
2. Okt 2015 00:38 printerīši

labvakar. tā, kā te grozās visādi savādi ļautiņi, iedomājos, ka moš te ir arī kāds printeru gīks vai fetišists. piedāvājumā 2 neejoši kanoni:
a) canon pixma mp160 (pirkts tepat cibā pa pieci lati kā ejošs, bet tā arī negāja)
b) canon lbp 2900 (cienījama vecuma biroja darba zirgs, kurš nu jau pasen atpakaļ printējot vnk pārstāja printēt un tā arī neatsāka. tinte toreiz bija svaigi pildīta).

atrodas salaspilī, šobrīd nekur aizvest nevaram, jo mašīnai nav izieta skate, bet kaut kad cerams drīz, līdz Rīgai varēsim aizraut. ja nevienam nevaik, atdosim veco elektropreču savākšanas punktā.

3 atsauksmes - Atsaukties


krii
30. Sep 2015 22:01

kad citus izkapts baida
es tinos smēķa dūmā
un visa nāve smaida
kā dirsa rožu krūmā

/J.Rokpelnis/

Pirms 25 gadiem, skolā iedama, šo dzejoli iemācījos literatūras stundā, vēlāk citēju domrakstā, dabūju labu atzīmi, Rokpeļņa nāves dirsa nevienu nesatrauca un ažiotāžu nebūtu spējusi izraisīt.

(Nē, nu, nekas labs jau tāpat no manis nav izaudzis, protams.)

6 atsauksmes - Atsaukties


antuanete
30. Sep 2015 15:08

   Izskatās, ka jaunais pilsonis būs muzikāls - viņam ļoti patīk, ka melodiski svilpo vai dzied pašizdomātas dziesmiņas ar uz vietas improvizētiem vārdiem, uzreiz sāk plati smaidīt. Labi, ka eksperta gaitās pa mežu esmu iemācījusies tīri veikli svilpot, agrāk tas īpaši nepadevās. Jūtu, ka nākotnē briest konflikts vecāku starpā - ko tad bērniņš spēlēs, futbolu vai vijoli?

Tags:

6 atsauksmes - Atsaukties


velo
[ ieva ]
29. Sep 2015 16:11

hei, velocilvēki - ir kādi ietekumi riteņa slēdzenei? skaidrs, ka U-lock, bet konkrētāk nezinu. proti, paskatījos dažus video, kur lauza vaļā, nu, no tām, ko pārbaudīja, protams, skaidrs, kuras izturēja. taču cik viens cilvēks var tos viģikus noskatīties, u know - vācu informāciju, īsāk sakot, tak što, lūdzu, neturiet sveci zem pūra. paldies!

p.s. būtu labi, cena ja nepārsniegtu 50EUR, bet vienlaikus galvenais tomēr, protams, lai mans ričuks būtu un paliktu mans.

4 atsauksmes - Atsaukties

pa_leeto
[ hipogrifs ]
28. Sep 2015 11:17 Grāmatas.

Vēlos atbrīvoties no dažām grāmatām:

1. K.Vonnegūts - Čempionu Brokastis (2007.gada izdevums, Diena) - 3 EUR
2. O.Zebris - Brīvība Tīklos - 2 EUR
3. K.Zariņš - Cirka Mākslinieks (stāstu izlase) - 2 EUR
4. R.Blaumanis - Kopotu Rakstu 1.sējums - 2 EUR
5. J.Einfelds - Meļu Dzīres - 3 EUR

Savākšana Rīgas centrā vai Jelgavā.
Saziņai: kristian.k@inbox.lv vai 26977060 (līdz 17:30 katru darbdienu).

Atsaukties


krii
26. Sep 2015 21:14

Khe!:)
http://www.skats.lv/socialie-tikli/10-kaitinosi-draugu-tipi-kurus-gribas-izdzest-no-facebook.d?id=46514265

12 atsauksmes - Atsaukties


antuanete
26. Sep 2015 14:28

   Šodien tiku pie klasiskas jaunās mātes izpriecas - vienai pašai aizbraukt uz Rīgu iepirkties. Protams, puse no pirkumiem bērniņam, toties otra puse Gemosā un arī šādi tādi apģērbi man. No saraksta vienīgais, kā pietrūka, ir rozā treniņbikses - laulātais draugs purpina, ka man viss ir melns, lai taču atrodot kaut ko rozā; es labprāt, bet nebija nekur tāda treniņbikšu modeļa (ar paplatinātiem galiem) kā gribētos. Tagad ātri leksēju vistas zupu ar maizīti (izmēģiniet paši, vienkārša recepte un dievīga garša) un ceru vēl izpakot sapirktos apģērbus un sabužināt kaķus - Muris, nabadziņš, man staigā pakaļ činkstēdams, ka viņam netiek pievērsta pietiekama uzmanība (ātra pakasīšana aiz auss, kamēr naktī kursēju no istabas līdz ūdens krūzei un atpakaļ, neskaitās).

12 atsauksmes - Atsaukties


krii
26. Sep 2015 10:28 Par nesaprašanām

Dienās, kad strādāju mājās - un, mājās strādādama, es nopelnu vairāk nekā pusi savas iztikas, resp., padaru lielāko daļu algotā darba - mani ārkārtīgi kaitina apkārtējo attieksme pret šo laiku kā pilnīgi brīvu un pakārtojamu viņu ieskatiem.
Pieņemu, ka draugiem un radiem iespaids par strādāšanu mājās ir tāds - es, tērpusies elegantā peņuārā, ar proseko glāzi rokā defilēju no istabas uz istabu, pa laikam apsēžos uz dīvāna, lai uzlabotu manikīru un pašķirstītu kādu žurnālu, tad apēdu lašmaizīti, saritinos klubkrēslā, noklausos operu, un kad vairs galīgi nezinu, kā sevi izklaidēt, aizšļūcu līdz datoram un laiski uzklabinu dažas rindiņas. Tāpēc ir pilnīgi nesaprotami, kādēļ es neesmu katrreiz ar mieru atsaukties telefoniskam aicinājumam tūdaļ pat (vai pēc stundas) pievienoties uz glāzi vīna tepat aiz stūra, pēc divām stundām nākt līdzi uz teātri, kopā aizbraukt kaut kur uz atlikušo pusi dienas, izdarīt sīku pakalpojumu, kas prasa tikai trīs stundas laika, vai vienkārši divarpus stundas tepat pa telefonu analizēt kārtējo drāmu mīlas dzīvē, bērnu audzināšanā un attiecībās ar kašķīgo kolēģi.
Diemžēl realitāte mazliet atšķiras. Protams, mājās strādājot, es pati varu izvēlēties celšanās un ēdienreižu laiku, kā arī pati noteikt mirkli, kad apsēžos pie datora, un plānot, pēc cik ilga laika ņemšu pauzes. Taču, lai tiktu galā ar darāmā apjomu un iekļautos termiņos, parasti šīs pauzes ir 5-10 minūtes, lai aizskrietu uz virtuvi, uzliktu vārīties ūdeni nākamajai kafijai, pa šo vārīšanās laiku apmeklētu tualeti, mazliet pavingrinātu muguru un plecus, iepilinātu acīs mitrinošos pilienus, pamasētu plaukstu locītavas un pirkstus. Kaut kad pa dienas vidu ir jāpagūst arī apģērbties "ielas drēbēs" un izvest laukā suni, vai arī pašai aiziet līdz veikalam. Ar skumju nopūtu secināt, ka ieskrūvēt izdegušās spuldzītes, izmazgāt aizkarus un sakārtot skapi arī šodien nebūs laika un spēka. Saprast, ka uzņemt ciemiņus nevarēs ne šonedēļ, ne nākamnedēļ. Pārstāt skumt un atgriezties pie darba.

4 atsauksmes - Atsaukties