Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Ciba: Atsauksmes | Jaunākais | When Ciba's down |
Joki: Dienas komikss | Ilustrācijas | Savāda Krievija | Tautas kubs |
Pasaule: Afgāņu savaite | Brīvības sala | Erudīti par ES un ne tikai | Galvaspilsētas vēstis | Greizais BBC | Irākas Omārs | Kolbijs Košs Kanādā | Krievi un Krievija | Marks Meksikā | Marks Steins | Mišela | Muļķību atspēkotāji | Nafta velna sūdi ir | Panorāma | Politkorektums darbībā | Pura vells | Tuvie Austrumi tuvumā | Vācu smadzeņu skalošana | Vecā, labā Anglija | Vēlēšanu ģeografija | Viņi netiks cauri | Viņu tikumi | Ziņu centrāle |

Varbūt der palasīt


krii
22. Nov 2014 22:05

Šodien saņēmu mazliet sāpīgu nepieķeršanās mācību, kad PMLP darbiniece atņēma manu veco pasi. Ar manu skaisto, krāsaino trīsdesmitgadnieces fotogrāfiju, ar Irānas un Armēnijas vīzu. Ar nobružātiem vāciņiem, ar Saeimas vēlēšanu un referendumu spiedogu nospiedumiem, ar zīmodziņiem, ko atstājuši Gruzijas, Turcijas, Kolumbijas un vēl visādu zemju robežsargi. Pasi, ko Austrumanatolijas žandarms šķirstīja un lasīja aizrautīgi kā romānu, jo tajā nostūrī eiropieši ieklīst reti kā komētas. Pasi, kuras valstspiederību kolumbiešu lidotas darbinieks skrēja pārbaudīt pie globusa (viņš nebija dzirdējis, ka Eiropā ir arī tāda zeme). Pase, kura bija mirkusi lietū, kritusi no mugursomas kabatas ceļa putekļos, vairākkārt kaut kur iejukusi, bet pirms robežkontrolēm vienmēr laimīgi atradusies, radot mieru un drošību.
Manas dzīves pagaidām lieliskākie desmit gadi.
Redzēsim, kā veiksies ar jauno.

14 atsauksmes - Atsaukties


krii
22. Nov 2014 17:29

Dārgie cibiņi, ko jūs domājat par Franciskas Ermleres detektīvromāniem?

8 atsauksmes - Atsaukties


par_velti
[ thx1138 ]
21. Nov 2014 18:24 Canon bateriju lādētājs

Canon 350D un 400D bateriju lādētājs.

bilde )

Atsaukties


par_velti
[ santa_be ]
21. Nov 2014 11:02 televizora galdiņš

Atdodu, pašsavākšana Teikā, santa.bieza@gmail.com. 

Kas pirmais brauc, tas pirmais maļ. Ja nevienam nebūs vajadzīgs dosies tusēt ielu dzīvē pie konteineriem :)


bilde )

1 atsauksme - Atsaukties


krii
20. Nov 2014 23:41

Interesanti, kāpēc cilvēkiem nepatīk "Zaļā zeme"?

20 atsauksmes - Atsaukties


krii
20. Nov 2014 22:26

Kamēr datorā ielādējas nākamās nedēļas darbi, izklaidējos... nē, neuzminēsiet, pildot pamatskolas fizikas testus vietnē uzdevumi.lv.
Es negribu būt dumjāka arī par devītklasnieku, ja jau kādreiz esmu beigusi vidusskolu.

1 atsauksme - Atsaukties


pa_leeto
[ nomirusi ]
19. Nov 2014 11:18 ...

2x Parīzes metro biļetes (vienreiz lietojamās). Rīgas robežās varu pievest, kur vajag. Gribu pretī kādu ābolīti tīri simboliskuma pēc. E-pastu vai tel.nr. komentāros (noslēpšu) un tad sazināsimies.

upd: aizrunāts

Atsaukties


krii
18. Nov 2014 13:19

Kaut kad pasen lasīju tādu budistu līdzību - okeānā peld bruņurupucis un reizi n gados izbāž galvu virs ūdens. Kaut kur okeāna viļņos mētājas koka riņķītis bruņurupuča galvas lielumā. Lūk, un iespēja, ka bruņurupucis, iznirstot trāpīs tieši ar galvu šajā riņķītī ir vienlīdzīga... neatceros, kam, droši vien iespējai inkarnēties cilvēkā.
Taču ne tik sen man ienāca prātā, ka tikpat niecīga ir iespēja piedzimt par latvieti Latvijā kā nacionālā valstī.
Būt indietim, ķīnietim, pat amerikānim vai krievam, visā plašajā pasaulē - tas taču ir tik bezgaumīgs meinstrīms.
Savukārt, ikviens no mums ir kā bruņurupuča trāpījums riņķītī.
Ar ko arī apsveicu.

8 atsauksmes - Atsaukties

pa_leeto
[ burkards ]
17. Nov 2014 23:14 Foto palielinātājs

Ir aizķērusies šāda PSRS relikvija, pašam nav vietas un laika nodoties priekš negatīvu attīstīšanas un palielināšanas, tāpēc atdošu pret četrpaku vai džointiņu. Biju iedevis lietošanā paziņam, sūdzību nebija, acīmredzot viss darbojās. Atrodās Iļģuciemā. Pieteikties var komentāros.

3 atsauksmes - Atsaukties


miiljo_stundinj
17. Nov 2014 09:30

Manas brīvdienas tiktāl sastāvējušas no daudz gulēšanas, Minnes(kaķa) divreiz vešanas pie ārsta(kaķi vest pie ārsta nav lētāk kā cilvēku-pagaidām par vizītēm, analīzēm un zālēm atstāti jau 100EUR), ēst gatavošanas(tas jua nemainās) un paskriešanas pa dzimto pusi(nolēmu, ka kārtējais 21 jānoskrien atkal Jelgavas pusē, šoreiz skrienot pa Lielupes kreiso krastu).
Tagad dzeru tēju un gatavojos aktīvai dienai uz velo. Gulēt ir forši, bet kustēties -vēl foršāk-to pierāda cik viegli man šodien bija piecelties pirms septiņiem, lai paspētu uz Rīgas autobusu.

1 atsauksme - Atsaukties


antuanete
16. Nov 2014 03:59

   Tā kā vakari pludmalē ir vēsi un vēl kāda stunda līdz gulētiešanai (lai celtos septiņos un dotos baskājainā skrējienā gar pludmali), jāatzīmējas, ka atvaļinājums ir lielisks, un izbaudām no visas sirds, kā arī neesam vēl sakašķējušies, ja neskaita pāris epizodes navigācijā (kartes telefonā ir lieliski, izvēlējos Maps With Me, kam ir savi trūkumi, bet toties varēja importēt punktus un maršrutus no Google Maps).
   Laika apstākļi sākumā nepatīkami pārsteidza, jo vienu dienu lija kā pa Jāņiem (knapi varējām uzcelt telti), nākamajā dienā bija saulains un beidzot izpeldējāmies Atlantijas okeānā, bet vakarā, kad bija plānots kajaku brauciens, atkal pamatīgs negaiss. Laivošana pārcēlās uz nākamo vakaru, un bija lieliskākais izbrauciens ar kajakiem, ko esmu piedzīvojusi - vispirms sala ar rozā putniem, pēc tam nakts ar bioluminiscējošiem dzīvnieciņiem ūdenī; gan tādiem, kas parāda katru ūdens šļakstu par dzirksteļu spietu, gan spīdošām medūzām, ko var noķert ar tīkliņu.
   Daba šeit ir fantastiska, brīžiem pilnīgi sirreāli - it kā biotops tāds pats kā pie mums, tikai augi pavisam citi (izņemot dižo aslapi purvā, man jau likās pazīstama, un izrādās, ka te aug tas pats Cladium mariscus, tikai cita pasuga). Un gan purvos, gan priežu audzēs uz urrā notiek kontrolētā dedzināšana. Daba gan ir mazākumā, ja salīdzina ar apbūvi, viss pilns ar privātmāju kompleksiem, pludmalēs - viesnīcas.
   Vēl dažas dienas sola siltu un saulainu, tad arī pie mums atnāks aukstā fronte, kas pārņēmusi teju visu Ziemeļameriku, bet tai dienā plānots būt Evergleidsā un mēģināt ieraudzīt kādu aligatoru tuvāk kā pa autobusa logu vai zoodārzā; nakti teltī gan jau pārdzīvosim arī ar lietu un aukstumu. Turu īkšķus, lai saulīte atgrieztos, kad sasniegsim tālāko dienvidu punktu - Florida Keys, citādi snorkelēšanas piederumi būs velti vadāti līdzi.
   Tikmēr mājās, spriežot pēc reportāžām, māmiņa totāli izlaiž kaķus, jo Rudulim tiek doti konservi, kamēr Muris ēd savu porciju. Toties abi nāk mīļoties, kas arī galvenais, jo ēst jau varētu iedot jebkurš, bet mūsu mīļkaķus nevar atstāt bez cilvēka, kam ielīst klēpī.

Tags:

7 atsauksmes - Atsaukties


krii
15. Nov 2014 22:39

Šodienas laikā izplaukuši visi četri ziedpumpuri Ķīnas rozei, kura visu vasaru neziedēja. Gribu noticēt, ka tā ir laba zīme.

3 atsauksmes - Atsaukties


krii
15. Nov 2014 21:35

Ja dzīve sastāv tikai no naudas pelnīšanas un naudas tērēšanas, tikpat labi tā varētu sastāvēt tikai no ēšanas un kakāšanas.

2 atsauksmes - Atsaukties


krii
15. Nov 2014 19:17

Sedlenieks par patriotismu un filmām

5 atsauksmes - Atsaukties


pa_leeto
[ santech ]
15. Nov 2014 15:07 krāns un lasītājs

1) krāns vienam ūdenim no sienas. 1/2 collas vītne (standarta). nav aeratora (sietiņš, kas galā).
izskatās šādi: )

2) atmiņas karšu lasītājs. vecs, tāpēc nelasa sdhc un sdxc atmiņas kardes. respektīvi - neko vairāk par 2GB. toties lasa 4GB compactflash kartes. dēļ kā senos laikos ari tika lietots.
izskatās šādi: )

Cena simboliska - piecītis vai kkas garšīgs (man negaršo ķirbji)

Atrodas valsts administratīvā centra centrā.

Mūzika: Anocodaine - Pain (sturm cut)

2 atsauksmes - Atsaukties


pa_leeto
[ violets_t ]
15. Nov 2014 10:57 Pāris mēbeļveida objekti

Sakarā ar pārvākšanos nav vairs nepieciešamas šādas lietas:


3)REZERVĒTS. Putekļusūcējs - diemžēl neesmu mājās un firmas nosaukumu neatceros. Pirkts arī pirms tiem kādiem 5 gadiem, maz darbināts. Bija kaut kāda problēma ar putekļsavākšanas maisiņu, bet gan jau, ka vienkārši atrisināma. Joprojām garšo augļi un gaļa.


Visu var savākt svētdien pie Ziedoņdārza. Vai, vēlākais, pirmdien ap 17.30-18.30 vakarā.

20 atsauksmes - Atsaukties


miiljo_stundinj
14. Nov 2014 12:19

Diezgan interesants (lasīt amizants), lai gan nav skaidrs, kur ņemti dati. Tomēr ieslodzīto skaits nav tā trakākā lieta ar ko būt sliktākajiem(manuprāt krietni labāk par depresīvumu, pašnāvībām un nodzeršanos līdz nāvei).

Atsaukties


krii
13. Nov 2014 22:55

Raksturojot šo gadu savā dzīvē (o, jā, tas nav vēl beidzies, vēl pusotra mēneša, septiņas nedēļas, vai ne?), man sanāk iztēloties sevi sēžam klajā laukā, notiek kara aviācijas uzlidojums, visapkārt sprāgst šāviņi, daži no tiem trāpa diezgan tuvu man, sūrst daži ievainojumi no atlūzām, nepārejoša vieglas kontūzijas sajūta, kā arī bailes, sajaukušās ar pateicību, ka neviens trāpījums nav bijis nāvējošs man pašai.

Atsaukties


krii
13. Nov 2014 22:10

Arī muļķi par gudru vīru tur,
kamēr tas savu muti tur.

Atsaukties


miiljo_stundinj
13. Nov 2014 09:29

Sievietei, protams sāpīgi, bet mani sasmīdināja. Tiesa žurnālistam kaut kas ar datumiem sajucis, jo otrdien nu galīgi nebija 12.novembris...

1 atsauksme - Atsaukties


pa_leeto
[ es_esmu_dzhims ]
12. Nov 2014 21:10

grāmatas (man jau šķiet, ka) pa lēto. nolietotības pakāpe dažāda, no galīgi apvalkātām (tās gan tikai dažas un par 1 eiro) līdz vaļā nevērtām. var mēģināt kaulēties, ja ņem vairākas. savākšana pie "Teātra bāra", pieteikšanās komentāros.

EUR 1
Andruss Kivirehks "Skaistais dzīvnieks" (2013)
Māris Strasds "Latīņu valodas konspektīvā gramatika" (2013)
Ausma Belmane "No Leonardo līdz Pikaso" (1991)
Oļegs Sivuns "Popārta romāns" (2011)
Stāsti. Prozas lasījumi klātienē un neklātienē (2008)
Klāss Andersons "Laimīgs cilvēks" (2012)
Vilis Lācītis "Pamodināt Lāčplēsi" (2011)
Kristiāns Diors "Par Dioru" (2013)
Stāsti. Prozas lasījumi klātienē un neklātienē (2008)
Jakobs Aržuni "Idioti. Piecas pasakas" (2010)
Klāss Andersons "Laimīgs cilvēks" (2012)

EUR 2
Sebastjans Belfūrs "Fidels Kastro" (2006)
Anna Marija Zigmunda "Diktators. Dēmons. Demagogs. Jautājumi un atbildes par Ādolfu Hitleru" (2006)
Šauns Breslins "Mao" (2006)
Andris Rubenis "Ētika XX gadsmitā" (1996)
Laodzi. Sacerējums par Dao un De (Daodedzin) (2007)
Alekrands Dimā "Trīs musketieri" (1959)
Džeina Ostina "Prāta apsvērumi"
Fransuāza Sagāna "Esiet sveicinātas, skumjas" (2006)
Maikls Lenokss "Sapņu zīmes" (2012)
Dace Rukšāne "Ķīpsalas putni" (2009)
Mihails Bulgakovs "Teātra romāns" (2011)
Igors Šuvajevs "Filosofija kā dzīvesmāksla" (2007)
Edgars Untāls "Nelieciet man domāt"

3 EUR
Silvija Plāta "Stikla kupols"
Frānsiss Skots Ficdžerlads "Lieliskais Getsbijs" (2013)
Ērihs Marija Remarks "Mīli savu tuvāko" (1989)
Entonijs Bērdžess "Mehāniskais apelsīns" (1999)
Žans Efels "Karikatūras" (1988)
Lato Lapsa, Kristīne Jančevska "Kas ir Lembergs" (2006)
Džūdita Batlere "Dzimtas nemiers" (2012)
Aristotelis "Metafizika" (krievu val.) (2006)
Marsels Prusts "Ziedošu jaunavu pavēnī"
G.G. Markess "Nestundā" (1986)
Džons Boins "Ziemas pils. Cara ģiemenes pēdējās dienas" (2012)
Lions Feihtvangers "Lapsas vīna kalnā" (1961)
Ernests Hemingvejs "Raksti I" (1971)

5 EUR
Anne Aplbauma "Gulags. Padomju nometņu vēsture" (2004)
Margareta Mičela "Vējiem līdzi"
Aleksandra Riplija "Skārleta"
Valters Izaksons "Einšteins. Viņa dzīve un Visums" (2010)
Kaspars Zellis "Ilūziju un baiļu mašinērija. Propoganda nacistu okupētajā Latvijā: vara, mediji un sabiedrība (1941-1945)" (2012)
Džordžs R.R. Mārtins "Karaļu cīņa"
Dita Rietuma "Film Noir. No pagātnes līdz mūsdienām" (2014)
Pāvels Basinskis "Ļevs Tostojs: bēgšana no paradīzes" (2012)
Juris Bojārs "Starptautiskās tiesības" (1998)

21 atsauksmes - Atsaukties


krii
12. Nov 2014 13:04

Dārgie naciķi un kosmopolīti, liberasti un homofobi, Kremļa aģenti un jeņķu pakaļlaižas, sen nedabūjušie un jēgu pārjājušie, hipsteri un urlāni, vatņiki un pindosi, baznīcēnu nozombētie un žīdpidarmasonu savervētie - vai tomēr nav jauki, ka mēs varam te tā mierīgi, kaut mazliet īgni, visi kopā sadzīvot? Ar rūgtumu sirdī, kā nu bez tā, tomēr brīvībā, nebaidoties no pratināšanas un izsūtījuma.
Lai jauka diena.

9 atsauksmes - Atsaukties


krii
11. Nov 2014 22:36

Ej gulēt, mīļo cibiņ!

9 atsauksmes - Atsaukties


par_velti
[ kuzbas ]
10. Nov 2014 00:42 Kaķis Simona.

Meklēju mājas kaķenei, kura ir palikusi uz ielas, precīzāk - pie miskastēm, pēc tam kad viņas saimnieks, kā izrādās ir pārvācies.  Kaķa stāsts un viņas bildes. )

15 atsauksmes - Atsaukties


krii
9. Nov 2014 11:54

Ļoti iespējams, ka tas atkal ir mans snobisms un augstprātība (nekoķetēju, apzinos, ka tās nav labas īpašības), bet mani no sirds izbrīnīja atklājums, ka Pētera Kļavas interviju Sestdienā var uztvert citādi kā vien naiva ezoteriķa pļāpas. Visu cieņu tam, ko viņš dara kā ārsts, bet tas teoriju un viedo mācību mikslis viņa galvā, piedodiet, man neko citu kā iecietīgu smaidu neizraisa.

8 atsauksmes - Atsaukties


krii
9. Nov 2014 10:39 Par līdztiesību

Latvija šogad 15.vietā.
Nemaz nav slikti. Taču mēs varam vēl labāk, vai ne?:)

14 atsauksmes - Atsaukties