Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Ciba: Atsauksmes | Jaunākais | When Ciba's down |
Joki: Dienas komikss | Ilustrācijas | Savāda Krievija | Tautas kubs |
Pasaule: Afgāņu savaite | Brīvības sala | Erudīti par ES un ne tikai | Galvaspilsētas vēstis | Greizais BBC | Irākas Omārs | Kolbijs Košs Kanādā | Krievi un Krievija | Marks Meksikā | Marks Steins | Mišela | Muļķību atspēkotāji | Nafta velna sūdi ir | Panorāma | Politkorektums darbībā | Pura vells | Tuvie Austrumi tuvumā | Vācu smadzeņu skalošana | Vecā, labā Anglija | Vēlēšanu ģeografija | Viņi netiks cauri | Viņu tikumi | Ziņu centrāle |

Varbūt der palasīt

pa_leeto
[ evia ]
28. Jul 2014 15:14

spēle pasaules brīnumi, labā kārtībā, nekā netrūkst - 8eur.

raksti uz admin at eviavind.lv

Atsaukties


miiljo_stundinj
28. Jul 2014 10:39

Atkal superīgs vasaras piedzīvojums-LAR-Latvijas Adventure Raid 24h.
Prātā vēl nav viss sakārtojies, bet kaut kādas izceļamās lietas ir:
* Man ļoti patīk peldēt(kas to būtu domājis) Peldes pa Daugavu bija izcilas, kā kulaks uz acs!
* Daugavas loki ir super skaisti! Ar laivu es gribētu tur vēl braukt(bet ne pret straumi)
* Es varu noiet vairākus km pa mežu pusnemaņā-pa pusei guļot (uz katru otro soli iesnaužoties)
* "power nap" reāli strādā. Un aizmigt var jebkur, arī uz grants ceļa pamestas armijas bāzes vidū.
* Reizēm bailes no ātruma var uz brīdi izslēgt un nobraukt no kalna tā, lai inerces spēks vēl pa līdzenu ceļu turpinot mīties ir 40km/* h un visas mašīnas apstulbušas stāv krustojumos un skatās.
* Krāslavā visi regulāri apmeklē frizētavu, jo to tur ir ļoti DAUDZ
* Pirmo reizi braucu " uz bomīša" velosipēdam. Tiiiik jauki. Lielus gabalus negribētu, bet bija jauki, smieklīgi! No rīta priecājos kā bērns.
* sēdēt uz plosta(pagatavota no 5 šauriem žagariem un 2 nevienādi uzpūstām traktoru kamerām) kopā ar trim velo, un skatīties kā Tevi stumj 3 puiši liek justies kā princesei. Sajutos ka tieku lutināta uz mirkli(cik nu kādu var lutināt 24h piedzīvojumu sačos)
* Raidā uzdevumi ir reāli ar citu fīču kā Xrace. Patīk, ak citādāk, jo vajag pārmaiņas ikdienā!
* četras reizes puišiem bija mani jāceļ vienā kokā, kur visiem jāatzīmējas starp posmiem. Man būtu jāuzkačā nez kādi muskuļi uz rokām, lai es pati tur tiktu augšā, jo es esmu maziņa!
* slapjš apģērbs var radīt tādas neērtības kādas nekad nav radījis sauss esam (ļoti sāpīgi!). Secinājums, ka apģērbam ir milzu nozīme, ka der vienmēr paņemt rezerves variantu, ko vismaz sacensību centrā pārvilkt.
* Specializētie tulznu plāksteri ir brīnums-dievinu! Izgudrotājs pelnījis kādu vispasaules balvu, jo reāli aptur sāpes!
* Secinājums par sevi, ka varu pār iekšējo "nevaru, negribu, sāp" pārkāpt un turpināt. Spīts vai pienākuma apziņa-nezinu, bet strādā.
* M&M var ņemt līdzi trasē arī super karstās dienās, jo tiešām nekūst. Droši vien baisākā ķīmija, toties ļoti labi distancē!
* Šodien sagurums un citas pēdas jūtamas visā ķermenī, bet bija absolūti tā vērts!

1 atsauksme - Atsaukties


krii
27. Jul 2014 17:31

Vienu brīdi šķita, ka māsas Brontē gatavas paust viņām neraksturīgas atziņas:
1) pietiek rīt;
2) ārā ir karsti.
Tomēr tas ir bijis tikai mirkļa vājums. Pēc dzīvoklī pavadītas stundas man atkal tiek brēkts par to, ka vajag piepildīt bļodiņas un pēc tam izlaist kaķīšus pasildīties.

2 atsauksmes - Atsaukties


krii
27. Jul 2014 14:20

Vasaras krāšņums ir tik ļoti juteklisks, visa tā mutuļojošā fertilitāte ar kukaiņiem un kukainīšiem, putnu bērniem, vienlaicīgo ziedēšanu un augļu ienākšanos, sajūtu intensitāte, kad nevar saprast, kas īsti dominē - vizuālais, audiālais, taktilais? Vienvienīga libidāla ārdīšanās, gluži uz pornogrāfijas robežas, ij ne salīdzināt ar pavasara juvenīlo aseksualitāti.

4 atsauksmes - Atsaukties


pa_leeto
[ nefermerita ]
27. Jul 2014 13:13 Biļete uz Laba Daba

Pārdodu biļeti uz Laba Daba (uz visām festivāla dienām), cena - 20 EUR (šobrīd pārdod pa 30). Klāt ir arī čeks. Kontakttālrunis: 29575321
Zvanīt, jo nebūšu pie datora, šeit nekomentēšos.

1 atsauksme - Atsaukties


krii
27. Jul 2014 08:28

Šarlote ielēca pa logu, nesdama zobos beigtu putnu (šķiet, čurksti), nosvieda to uz grīdas, blakus svariem un devās atkal ārā.

25 atsauksmes - Atsaukties


antuanete
26. Jul 2014 21:45

   Vakar pārcietu 12 stundu darbdienu komplektā ar karstumu, dunduriem (nenormāli... nenormāli sāpīgi un tracinoši viņi kož, kad rokas ir aizņemtas, lai aizpildītu biotopu anketas!), nātrēm pāri galvai un visādiem citādiem slarbenājiem. Ja vēlaties zināt, kur ir elles priekškambaris (vieta, kur nātres, bebru alas, ciņi un dunduri ir vienkopus), es varu kartē parādīt. Vakarā līdz vienpadsmitiem stellēja mums piedāvāto treileri, tāpēc vakariņas ar kolēģi ēdām, sēžot pļavā starp siena vāliem un klausoties pāri upei Līvānos notiekošās ballītes skaņās.
   Šorīt visu priekšpusdienu malāmies pa vienas saimniecības zālājiem; uz pusdienlaiku dabūjām kafiju, saimnieka ceptās baltmaizes šķēles ar desu, un jaukas sarunas. Darbdienu pabeidzām piedienīgi, ap pieciem, izpeldējāmies Radžu ūdenskrātuvē un ap astoņiem jau biju mājās. Zvēri paguruši no karstuma; es arī, pie tam atvērtie logi neko nepalīdz. Glābjos ar greipfrūtu margaritu (beidzot nopirku Cointreau un tagad eksperimentēju ar visādiem kokteiļiem). Rīt no rīta GULĒŠU, ilgi un pamatīgi (ja karstums nepamodinās).

4 atsauksmes - Atsaukties


krii
25. Jul 2014 17:41

Nejauši uzskrēju interneta dzīlēs kādam kristīga puisēna veidotam evaņģelizācijas klipiņam un ārkārtīgi saskumu. Bērniem taču skolā nemāca tādas muļķības kā tās, ar kurām viņš neveiksmīgi mēģina manipulēt. Kā ir iespējams, ka 21.gadsimta jaunieša priekšstati par dabaszinātnēm ir tik nožēlojami? Kā iespējams tik īsā brīdī izvērst tik daudz aplami veidotu slēdzienu?
Šajā gadījumā nav nozīmīga viņa piederība kristietībai - es zinu, ka kritiski domājoši un intelektuāli kristieši ne tikai ir iespējami, bet arī pastāv.:)
Mani šausmina tas, ka šajā bezdomu galviņā kristietības vietā varētu būt iedēstīta arī jebkura cita ideoloģija, tai skaitā apkārtējiem daudz bīstamāka.

18 atsauksmes - Atsaukties


pa_leeto
[ viper ]
25. Jul 2014 15:27 Novusa galdi

Pārdodu 2 novusa galda virsmas un vienas kājas. Ir jau sakrājušies ar puteklīšiem un labu laiciņu nav lietoti, bet domāju ka varbūt kādam viņi interesēs, jo pašai telpas neļauj viņus izmantot pilnvērtīgi.
Par nelaimi kijas un kauliņi nav, tādēļ tos piedāvāt nevaru.

Par galda virsmu 10 eiras, bet ja kājas un galda virsma- 15 eiras.
Pašsavākšana no Vecmīlgrāvja, jo nav iespējas nogādāt tuvāk centram :(

Interesenti- rakstiet uz vipera_aspis@inbox.lv

7 atsauksmes - Atsaukties


krii
24. Jul 2014 22:21

Ir labi un negribas iet gulēt. Bet, ja es neiešu gulēt, es rīt nevarēšu piecelties pietiekami agri, lai skrietu.

Atsaukties


krii
24. Jul 2014 21:14

Ja čatnijam ir tiesības garšot kā piparainai zaptei ar visādām garšvielām, tad es to esmu pagatavojusi.

2 atsauksmes - Atsaukties


miiljo_stundinj
24. Jul 2014 09:15

Turpinu svinēt dzīvi. Magnēts, mellenes, pelde, pašceptas maizes smarža...
Naktī gan redzēju baisus murgus, toties no rīta iepriecināju sevi ar pārslām ar mellenēm un atgriezos pie laimīgās realitātes(jo tā kas nav laimīga nav realitāte, tas ir izdomājums).

Atsaukties


krii
23. Jul 2014 15:31

Lāga nesaprotu sievietes, kuras šajās tīkami siltajās dienās izvēlas valkāt garās bikses, ja reiz cilvēce ir izgudrojusi ap gurniem jauki plandošus svārciņus un kleitas. Es visnotaļ saprotu vīriešus, kuriem Rietumu sabiedrībā iesīkstējušie aizspriedumi liedz valkāt svārkus, kaut gan man šķiet, ja es būtu vīrietis...
Tas ir, es ļoti ceru, ka es pati (pats) spētu būt tik drosmīgs vīrietis, lai siltā jūlija dienā uz darbu vai atpūsties varētu doties brunčos.

32 atsauksmes - Atsaukties


pa_leeto
[ december ]
22. Jul 2014 23:49 Mainu!

Mainu šo 100% vilnas mētelīti (M izmērs) http://fotki.lv/lv/december/comments-41247355/ pret guļammaisu vai mugursomu.

Atsaukties


par_velti
[ gamall ]
22. Jul 2014 11:28 dažādi krāmi

puzles, mīlīga krājkase, burciņas, angļu valodas mācību grāmatas, basketbola bumba. bildes un info. )

19 atsauksmes - Atsaukties


pa_leeto
[ annu ]
22. Jul 2014 10:59 Rakstāmgaldi, datorgaldi, krēsli

Pa lēto tiek pārdoti biroja/māju rakstāmgaldi/datorgaldi + atvilktņu bloki + administratora galds + krēsli.
Zemāk bildes un cenas )

Ja ņem vairākus, izdomāsim arī lētāk kaut ko.
Visi komentāri, apskates, jautājumi šepat vai elga-b inboksā. Atrodas viss Rīgas centrā.

12 atsauksmes - Atsaukties


antuanete
22. Jul 2014 09:55

   Vakar bija konkrēta pirmās pasaules problēma - šķīvis ar uzkodām, atdzesēta sārtvīna pudele, un nekādi nevar izvilkt korķi. Es pat sāku mēģināt attaisīt ar nazi pēc youtube pamācībām, bet tas tikai sabojāja nazi. Kādā trešajā piegājienā korķis PĒKŠŅI padevās, un es nolaistījos ar vīnu, bet tas vairs nebija svarīgi. Laikam beidzot jānopērk normāls korķuviļķis tādiem gadījumiem, kad mājās nav vīrieša.
   Esmu beidzot iegādājusies arī lampu virtuvei (visā dzīvoklī jau gadus 5 ir plikas spuldzītes), bet tur nu atzīstu savu nepietiekamo emancipāciju - pielikt lampu, kas prasa urbšanu un skrūvēšanu griestos, es neesmu gatava, pagaidīšu, kad dzīvesbiedrs atgriezīsies.

Tags:

4 atsauksmes - Atsaukties


krii
21. Jul 2014 21:06 Vasaras raibās krellītes

No koru olimpiādes noklausījos tikai vienu koncertu - vokālo ansambļu finālistus Mūzikas Akadēmijā. Kad krievu jaunieši (četras meitenes, četri puiši) dziedāja Bohēmiešu rapsodiju, man sāka birt asaras. Taču es pēdējā laikā vispār esmu dikti emocionāla.
Vienlaikus jāatzīst, ka man ļoti patika visi tie pa Rīgu klīstošie svešzemju ļautiņi ar koristu šiltītēm kaklos. Visādi dungojoši melnādaiņi (es teiktu "nēģeri", ja es būtu Pepija Garzeķe, bet es neesmu), kristīgi un nekristīgi aziāti, pēc kuru vaibstiem var mēģināt minēt - korejieši, ķīnieši, kazahi?, sārtsejainie lielžokļu rietumeiropieši gaišās biksēs un zeltītās brillītēs, tumsnēji indonēzieši/malaizieši/taizemieši?, un vēl, un vēl, un vēl...
Apskatīju Antonijas Paškevicas izstādi Porcelāna muzejā - jūgendstila reminescences, skaisti un brīžiem asprātīgi, jūsmoju par bestiārija mošķiem "Rīgas Zoo", par sievietēm, par puķēm, par zeltu un platīnu. Viens no iemesliem mīlēt jūgendstilu noteikti varētu būt tāds, ka tas ir ļoti latvisks, bet iziet ārpus raupjuma un zemnieciskuma.
Visbeidzot - manā ledusskapī ir ieviesušies divi litri ērkšķogu, un rīt ir, iespējams, pēdējais brīdis tās savārīt čatnijā (jā, es zinu, ka meinstrīms).
Citādi viss ir lieliski un viss ir baisi. Strādāju, mācos, sauļojos, skrienu, dejoju, draudzējos, kašķējos, mīlējos, dzeru vīnu un ik pa brīdim paraudu.
Ir jūlija vidus, varbūt jau nogale, naktis vēl gaišas un bez dzestruma, dienas ir siltas, pēdējie ziedi un pirmie augļi, vasara savā visintensīvākajā fāzē, Mefistofelis varētu dabūt manu dvēseli nez cik reižu dienā, jo es negribu, negribu, negribu, lai šis mirklis paiet.

Ā, un vēl es pirms dažām dienām runāju ar meiteni no Ukrainas, un man ir daudz politizētu pārdomu. Varbūt uzrakstīšu. Kaut kad.

Atsaukties

par_velti
[ aliibii ]
21. Jul 2014 20:44 Atdodu dīvānu

Atdodu dīvānu ļoti, ļoti sliktā stāvoklī. Gulēt uz viņa var, bet viss materiāls lobās nost un ir jau krietni nolobijies. http://failiem.lv/u/seznxuo

2 atsauksmes - Atsaukties


miiljo_stundinj
21. Jul 2014 11:37

šodien ļoti grūti piecelties, ļoti grūti ilgi nestāvēt dušā, grūti darbā pamosties, JO bija lieliskas brīvdienas!
Kopsavilkums: nobraukti ~130km, noskrieti ~5. Apmeklēts Prāta vētras koncerts, pamatīgi nodziedāta/nokliegta balss, reizē arī kārtīgi nolēkājoties. Pagatavoti un nobaudīti neskaitāmi ēdieni (ieskaitot kabaču pankūkas, sacepumus, biezpiena plātsmaizi, aveņu kūku, un vēl daudz ko). Nopirkti jauni auskari. Mēģināts audzināt Patrīciju, pļāpāts ar mammu un izšķirstīti daudzi dāmu žurnāli(tagad pietiks ļoti ilgam laikam).

Atsaukties


krii
20. Jul 2014 14:28

Lai arī reizēm man protestantisma racionālistiskie centieni ir šķituši visai simpātiski, tomēr jāatzīst, ka "Sola scriptura, sola fide, sola gratia" man nekad nebūs līdz galam pieņemami principi. Es drīzāk saprotu (iespējams, drīzāk jūtu rezonējam, nevis saprotu, jo tas nav saprašanas pieredzes lauks) kartūziešus vai Austrumu baznīcas eremītus, resp., tradīciju, kas prasa pacelšanos pāri laicīgajam, tai skaitā Rakstiem, jo - grozies kā gribi - intelektuālais instrumentārijs, kurš ļauj Rakstus interpretēt, ļauj tos arī profanēt. Un, iespējams, tieši tas arī ar tiem jādara.

Atsaukties


krii
18. Jul 2014 12:38

Izdevās tomēr iespraukties vienā no glītākajām vasaras kleitām. Tagad nokrāsošu acis un došos svinēt ekskolēģes dārza svētkus - intuīcija pauž, ka, ja pietiekami jauki piedzeršos, zudīs maldība kā tvaiki un nekādas lidmašīnas nekur vairs nekritīs.

2 atsauksmes - Atsaukties


krii
18. Jul 2014 11:57 Par jauko

Ir pats vasaras vidus, un ir Rožu diena:

Roze, Rozālija, Rozvita, Rozmarija, Rozīte, Rozita, Rozemarija, Rozalija, Roza, Rosvita, Rosita...

1 atsauksme - Atsaukties


miiljo_stundinj
18. Jul 2014 09:33

Vasaras vakaru burvība-atnākt mājās un sadarīt visādas muļķības-maizi ielikt cepties, izcept eksperimentālos šoko-mafinus un pirmo reizi kaut ko pasūtīt e-bay. pēc visa tā noklausīties pāris korus pasaules koru olimpiādē, Ugandas ansambli Esplanādē un pakustēties rokenrola ritmos Kalnciema ielā. Kalnciema ielā tiku arī pie interesanta veģetārā burgera(pildījuma "kotlete" no pelēkajiem zirņiem, burkāniem un sīpoliem), manuprāt kaut kā ne sevišķi labi garšas saliktas, bet vismaz pamēģināju. Daži cilvēki brīnišķīgi dejoja lindy hop, Viesturs apsolīja man aiziet līdzi uz vienu iepazīšanās nodarbību, jo mums abiem likās, ka man ļoti piestāvētu(un, protams, patiktu, ja sanāktu)

5 atsauksmes - Atsaukties


krii
17. Jul 2014 23:38

U un A ir atgriezušās no Gruzijas. Kad Ceļojumudievs viņas bija aizvedis līdz Poti, kur pēc 2008.gada bombardēšanas vēl nekas īsti nav atjaunots, viņas bija klīdušas, fotografēdamas visādus apdrupušus peminekļus, līdz kāds možs gruzīnu tēvocis gandrīz pārplīsis no smiekliem - kaut kādas ārzemnieces un fotografē Poti, Dieva un cilvēku pamesto nabaga pilsētu. Uzzinājis, ka ārzemnieces ir no Baltijas (sestriiiiiii!!!!), tēvocis viņas steigšus sasēdinājis sava mašīnā, izvadājis pa pilsētu un tās tuvējo apkārtni, ceļā nenogurdināmi stāstīdams par katru māju, koku un akmeni, pa starpu sazvanījis savus draugus (viens atsaucies un drīz bijis klāt, lai pievienotos tostu saukšanai par godu tautu draudzībai), uzsaucis daiļajām dāmām restorānkuģī saldējumus, kafiju ar ledu un daudz visādu desertu (no hinkaļiem un čačašuli viņas 50 grādu karstumā bija atteikušās), aizvedis līdz autoostai, nopircis viņām biļetes uz nākamo galamērķi un pēcāk atsūtījis īsziņu "vi takie xoroshie zhenshini, budte schastlivi".
Es jau jums kaut kad teicu, ka vajag braukt uz Gruziju.

4 atsauksmes - Atsaukties


krii
17. Jul 2014 22:53

Un, ja vēl par to lidmašīnu, noliekot malā baltvīna glāzi - sasodīts, es tikai ļoti ceru, ka tajā nelidoja mūsdienu princis Ferdinands. Es esmu gļēva, es gribu, lai tas apstājas pie 300+ svešām nāvēm kaut kur augstu debesīs.

7 atsauksmes - Atsaukties


krii
17. Jul 2014 22:29

man beidzot parādās kaut kādi nīkulīgi daddy issues. Tā kā esmu agri zaudējusi tēvu, man pieklātos iemīlēties par sevi stipri vecākos vīriešos, kas man absolūti nav raksturīgi, jo kaut kādu seksuālu interesi tomēr spēju just tikai pret savas paaudzes pārstāvjiem.
Taču šajā sarežģītajā dzīves posmā, sauksim to tā, esmu sākusi ilgoties pēc aseksuālas komunikācijas ar kādu vecu, viedu guru, tā lai viņam ir ap 80 gadu, apgarotas krunkas, var būt filozofijas profesors, katoļu priesteris, budistu mūks, vai kas tamlīdzīgs.
Tomēr, stingri ņemot, tā varētu būt arī vieda večiņa.

Atsaukties


krii
17. Jul 2014 21:35

Un atkal Malaysia Airlines.

12 atsauksmes - Atsaukties


miiljo_stundinj
17. Jul 2014 09:20

Kaut kādā veidā tiku pie ērces(fui!), nenopanikoju -izrāvu. Tagad gan ir sajūta, ka pa mani rāpo. Jā, mežam ir arī savas ēnas puses...

Atsaukties


miiljo_stundinj
16. Jul 2014 20:40

Spotify ir baigā štelle! Jau otro dienu ļoti priecājos un baudu jazz un visādas labas līdzi-dziedamas dziesmas

Atsaukties


miiljo_stundinj
16. Jul 2014 14:21 Par brīvdienām

Manās krāsaini mierīgajās brīvdienās kā parasti daži superjauki brīži.

Sestdien pie mums daļēji norisinājās Andra vecpuišu ballīte, attiecīgi papļāpāju ar līgavaini un vakarā puiši man mācīja spēlēt pokeru, kurā starp citu, es uzvarēju-iesācēja veiksme? -neveiksies mīlestībā? Ai, vienalga-bija forši.

Vakarā ar [info]lidot  noskrējām Jelgavas nakts pusmaratonu, kas gan bija  vakara pusmaratons, bet ļoti jauks. Skrējām četru apļus, visus plecu pie pleca. Man ļoti palīdzēja kompānija -beigās kāpināt nevis samazināt tempu. Šoreiz dikti mīļi bija tas, ka vecāki aizveda un atveda uz pasākumu un vēl līdzi juta trases malā. Un nenotiek tā bieži, bet katru reizi kad ieraugu viņus trases malā vai sacensību beigās mani sagaidot-sirds pilna ar mīļumu. Tētis no attāluma neizskatījās ļoti priecīgs, bet kad prasīju mammai-viņa teica, ka abiem esot bijis interesanti un laiks pagājis ātri, skrējēji dažādi un interesanti skatīties kā nu kurš skrien, kā kuram klājas.

Svētdien ar Ralfu un mammu bijām uz mežu meklēt mellenes. Sākotnējā plānā Ralfiņš nebija paredzēts, bet mans tētis viņu sakūdīja: "Nu, braucam uz mežu?" Un Ralfs jau nezināja, kas ir mežs, bet braucam jau ir maģisks vārds un noteikti ir jābrauc. Tā nu mana māmiņa mani desmitos modināja un aicināja līdzi, jo Ralfs jau nevarēja izturēt, kad tad būs Tas Mežs. Man protams bija grūti, jo vienkārši maz gulēts, bet tas bija tā vērts. Ralfiņš pa ceļam jautāja gan cik tālu, gan kur vectētiņš, gan vnk dauzījās. Aizbraucām uz mežu, piestājām, kāpām ārā un līdām dažādās vietās skatīties vai ir vai nav tās ogas. Mazajam rakarim sanāca bailes un visu laiku turējās man vai Ummai(mana mamma) pie rokas. Melleņu tikpat kā nebija, sēņu arī, atradām dažas meža zemenes un Ralfs paziņoja, ka neesot nekas izaudzis. Vēlāk es viņam jautāju, kāds tad ir tas mežs un viņš godbijīgi paziņoja: "Liels!". Mežā dzirdējām arī tālumā ejošo vilcienu un Ralfam visi sakritušie koki izskatījās kā sliedes. Tās nedaudzās mellenes, ko atradām viņam izdevās apēst tā, ka izskatījās-viņš būtu apēdis veselu tūkstoti-visa seja netīra un rokas melnas. Bet bija ļoti priecīgs, sēdēja man klēpī un bija ļoti, ļoti mierīgs.

Pirmdien atvadījos no visiem un Ralfs prasīja-kad Tu būsi?(dzirdējis ka lielie tā prasa un zina, ka es uz kādu laiku vienmēr aizbraucu) Teicu, ka svētdien. neko jau viņam tas neizsaka, bet tas nekas. Mēs abi zinām ka tas nozīmē, ka es būšu un viņš atkal priecāsies mani redzēt un arī mazliet gaidīs.

Pirmdiena lielisks vakars ar [info]tver_mirkljus un [info]tomazz. Paldies! Vakar vēl izdzēru pēdējo glāzi, no jūsu atnestā portvīna un domāju, par mūsu jauko vakaru :)</span>

Vakar pa dienu krāmējos pa māju un plāns par mellenēm un mežu nerealizējas, bet gluži labi pietika ar velo braucienu turp-atkaļ uz Carnikavu un magnētu. Man patīk pievienoties vai saveidot kompāniju magnētiem, bet tā kā vakar vienai savā nodabā arī ir izcili. Vienīgi biju aizmirsusi mājās velo saslēgam atslēgu-atstāju šoreiz vnk pie koka atstutētu un nepieslēgtu, paļāvos uz kosmisko labestību, ka atgriežoties būs. Bija! :)

Vakar vienu brīdi galīgi nevarēju atcerēties kāpēc neesmu paņēmusi brīvu visu nedēļu, atcerējos, ka tas tāpēc, ka tad jāmeklē aizvietotājs, un nav jau slikti arī tā ievilkt elpu arī uz divām dienām. Augustā būs jāpaņem vēl divas. :)

Atsaukties


pa_leeto
[ roncijs ]
16. Jul 2014 10:44 grāmatas ir no papīra

khem.

piedāvājumā
* dažas bērnu grāmatas(pārsvarā) - http://puu.sh/adzvO/d67bca1e70.JPG ; http://puu.sh/adzuO/e33de1c7d9.JPG
* kā arī 2 gab. cilindrveida krājkasītes(augstumā 17.5cm, diametrā 5.5cm) - http://puu.sh/adzvg/fa5d298ae8.jpg
[nav vairs] pleca soma, kas pirkta tai patriotu veikalā uz tallinas ielas blakus degvielai un asarielas krustojuma. paspēju gan priekšu nospeķot. - http://imgur.com/a/u0uAO#0

par krājkasēm 1 eypo, normāla izmēra grāmatu apmēram tikpat
ja ņem kārtīgu kaudzi, esi aicināts savākt pļavniekos. ja ne, tad pa rīgas vidieni/centru varētu mēģināt ar velo piebraukt. spēkā līdz 19. jūlijam, ieskaitot.

13 atsauksmes - Atsaukties