Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Ciba: Atsauksmes | Jaunākais | When Ciba's down |
Joki: Dienas komikss | Ilustrācijas | Savāda Krievija | Tautas kubs |
Pasaule: Afgāņu savaite | Brīvības sala | Erudīti par ES un ne tikai | Galvaspilsētas vēstis | Greizais BBC | Irākas Omārs | Kolbijs Košs Kanādā | Krievi un Krievija | Marks Meksikā | Marks Steins | Mišela | Muļķību atspēkotāji | Nafta velna sūdi ir | Panorāma | Politkorektums darbībā | Pura vells | Tuvie Austrumi tuvumā | Vācu smadzeņu skalošana | Vecā, labā Anglija | Vēlēšanu ģeografija | Viņi netiks cauri | Viņu tikumi | Ziņu centrāle |

Varbūt der palasīt


krii
3. Jul 2015 22:42

Šķiet, ka manai mīlai pret baroku ir kāds sakars ar manu meteojutīgumu.

Atsaukties


krii
3. Jul 2015 22:33

Mazs, burvīgs kriksītis īstas vasaras, ar īstu vasaras DNS katrā šūnā. Ledains baltvīns zem klajam debesīm, kaili pleci, kaili stilbi, atmodušies asinsvadi zem ādas, siltums, vieglums, var elpot, var mīlēties, var dzīvot. Lūdzu, lūdzu, lūdzu, vēl.

5 atsauksmes - Atsaukties


krii
3. Jul 2015 22:33

Saule=libido.

1 atsauksme - Atsaukties


krii
3. Jul 2015 22:26

Trade winds find Galleons lost in the sea
I know where treasure is waiting for me
Silver and gold in the mountains of Spain
I have to see you again and again

2 atsauksmes - Atsaukties


pa_leeto
[ mirdzums ]
3. Jul 2015 20:18

Varbūt nav pa lēto, bet piedāvāju kādu no savām trim liekajām biļetēm uz rītvakara Auroras un Zig Zag konci. Katra biļete 5 eur

6 atsauksmes - Atsaukties


antuanete
3. Jul 2015 19:35

   Protams, dienai ar karstuma rekordiem vajadzēja būt tieši tai, kad man saplānota nēsāšanās pa Rīgu, kā arī no rīta tirgū nopirkti 4 kilogrami zemeņu, kas tagad jāpārvērš ievārījumā. Bonuss, iepērkoties vienmēr pie viena pārdevēja - zemeņu nešanai iedod kasti, un ogas vēl lieku reizi pārlasa, lai netrāpās kāda iebojāta. UPD: Šai pasākumā viskaitinošākais ir notīrīt etiķetes no burciņām, ar ko viņi mūsdienās tos papīrus līmē? Ar dažām var tikt galā pēc ilgas mērcēšanas un kasīšanas, dažām arī tas nepalīdz, tāpat kā eļļa un citi tautas līdzekļi.
   Rīt plānā paskatīties velokrosu Siguldā, cerams, jaunajai paaudzei būs interesanti - un pēc tam kaut kāds Mežakaķis vai Tarzāns; ir nelāgas aizdomas, ka būs rindas un tautas masas, tāpēc vismaz pusdienmaizītes jāņem līdzi - lai nav jāpaļaujas uz, iespējams, pārpildītām sabiedriskās ēdināšanas iestādēm (es jau labprāt izmantotu iespēju paēst "Biskvītā", bet pieļauju, ka to gribēs darīt vēl simtiem pilsētas viesu un vietējo; tur kustība nerimst pat darbdienās darba laikā).
   Dzīvoklis pagaidām nav uzsilis, tā ka zvēri karstumu pārcieš bez problēmām, tikai vairāk dzer. Kamēr biju nogājusi uz mašīnu, viens atkal savēmās uz grīdas, un nav ne jausmas, kurš - abi skatījās nevainīgām acīm un izskatās sprigani. Domājams, tas varētu būt Muris, kurš pieprasa ēst zāli un tad reizēm atvemj, bet drošas pārliecības nav.

Tags: ,

Atsaukties


par_velti
[ yeux_glauques ]
1. Jul 2015 19:01

q
varbūt noder kādam banderasa fanam.
savākšana rīgas centrā.
yeux.glauques[at]gmail

2 atsauksmes - Atsaukties


pa_leeto
[ annu ]
30. Jun 2015 16:51

Bump!
Pārdodu superskaistu vasaras kleitiņu. Uzvilkta vienreiz, derēt der, bet uz mana auguma nu galīgi neizskatās.
bk1tnu0g5no1d5b4e7.jpg
Izmērs: S-M (pieņemu, ka vislabāk izskatīsies uz slaidas 34-36-38 izmēra meitenes)
Cena: 15 Eur
Bildes:
http://www.bildites.lv/viewer.php?file=bk1tnu0g5no1d5b4e7.jpg
http://www.bildites.lv/viewer.php?file=ap0rn2qnbopa2h3dndl.jpg
http://www.bildites.lv/viewer.php?file=xt75p6kzlrpx0iemcf0.jpg

Atsaukties


antuanete
28. Jun 2015 21:02

   Kā parasti, devos uz vecāku mājām ar apņēmību tur kaut ko tīrīt un kārtot (esmu atstāta par Pūkas pieskatītāju, kamēr vecāki ārzemēs), bet tālāk par švammīšu un cimdu nopirkšanu netiku - jaunā terase ir pārāk vilinoša, Pūka arī no turienes gandrīz vai neiziet, tikai guļ zem krēsla vai uz kājslauķa (šodien pat nācās filejiņu kaķītei iznest uz šķīvīša, jo iekšā jaunkundze nemaz nenāk). Gulēt ar kaķi gultā gan nebija diez ko relaksējoši - ja grib pagriezties, tad vispirms ir jāpabīda 6 kilogrami visai inerta dzīvnieka (jo gulēt gultas tukšajā daļā ir zem viņas goda, obligāti ir jāguļ pa vidu segai).
   Noskatītajā meža zemeņu vietā kāds jau rosījās, tāpēc paliku pie dārza zemeņu nolasīšanas - beidzot varēšu saēsties pašu ogas, citus gadus mūždien kaut kur dauzāmies apkārt un uz zemeņu laiku pie dobēm netrāpāmies. Un nedaudz apsauļojos arī - uz terases kā reiz var apsēsties tā, lai kājas un rumpis ir saulē, bet galva ēnā un var ērti lasīt žurnālus. Vārdu sakot, dodiet šurp to karstuma vilni!

Tags:

Atsaukties

pa_leeto
[ dute ]
28. Jun 2015 16:34

Par 30eur atdodu metala gultas rami, 180x200, bez defektiem, tikai cikst. Passavaksana no Brivibas/Pernavas stura. dute@inbox

http://imgur.com/ao8eiY3 bilde izlabota :)

9 atsauksmes - Atsaukties


pa_leeto
[ dominika ]
28. Jun 2015 12:49 Matu taisnotājs

Remington matu taisnotājs ar somiņu, mazlietots, 15 Eur.
Dabūjams Rīgas centrā. Zvanīt/sms uz divi seši 67 31 93.

Atsaukties


krii
26. Jun 2015 23:33

Dārgie cibiņi, kur var nopirkt vaskadrānu? Tādu puķaini-rakstainu, ar kādu mēdz pārsegt virtuves galdus?
Upd. Paldies visiem par ieteikumiem. Sākšu ar Abakhanu.

6 atsauksmes - Atsaukties


par_velti
[ helvetica ]
26. Jun 2015 21:02

H&M peldbikses-šorti mazam puisim uz 122 cm, zaļu palmu un mūžamežīgu augu lapu rakstā.

neviens@gmail.com

Atsaukties


par_velti
[ helvetica ]
26. Jun 2015 20:28

piparkūku mīkla. kkas starp 0.5 - 1 kg. mājas taisījums. pirmais kucēns. rezultātā sanāk cepumiņi, kas ir nedaudz par gaišu un nedaudz par maz vircoti un ar pārāk daudz mežrožu sīrupa, lai skaitītos kā īsti, graužami pēperkoki, bet kāds varbūt mirst badā un grib spēlēties pavāros, tad var dabūt šo ar mīlestību gatavoto mīklas gabalu un cept zeltainus cepumiņus; var riskēt likt klāt visu trūkstošo un mēģināt dabūt īstas piparkūkas.

neviens@gmail.com

ā, vienīgais dzīvnieku izcelsmes produkts, kas izmantots - medus.

Atsaukties


pa_leeto
[ cheezyfreez ]
26. Jun 2015 10:22

roka necelas izmest, varbut kadam vajag:
1. webcam: logitech c250 (usb)
2. webcam: logitech deluxes 7500 (usb) http://support.logitech.com/en_us/product/quickcam-communicate-deluxes7500
3. ethernet network interface card (LAN card):
- SIS 10/100
- RLT 10/100
4. RAM:
- divus A-DATA DDR400 256MB modulus
- vienu SEITEC DDR333 256MB moduli
5. Jabra BIZ 620 USB Microsoft Lync Optimized austinas ar mikraofonu

stav un kraj puteklus. par katru no saraksta minetas punkta es prasu vienu smuku abolu vai bananu!
ludzu ieraksti kas Tevi interese un DOD SAVU TELEFONA NUMURU, lai varu sazvanit un norunat tiksanos.

7 atsauksmes - Atsaukties


antuanete
25. Jun 2015 09:57

   Svētki ir veiksmīgi pārdzīvoti - izklaidējām mums uzticētos bērnus (nebija grūti, jo svinējām pie draugiem, kuriem ir teju neierobežota fantāzija un zelta rokas, rezultātā visādi bērnizklaides rīki), pļāpājām ar draugiem, drusku padziedājām un es beidzot atcerējos paņemt nodedzināšanai iepriekšējā gada vainagu. Ap pusnakti devāmies pie vecākiem līst migā, jo mazākais bērns bija nosalis un samiegojies; jāsaka, ņemot vērā nepārejošos laikapstākļus, es arī biju priecīga tikt sausumā.
   Jāņu dienā apciemojām radus, izcepām un apēdām atlikušo gaļu, daži nodevās sportiskām aktivitātēm (vispirms mētāja basketbola bumbu, pēc tam gāja ciemos pie aitām), un visumā labi pavadījām laiku. Profesionālais kretīnisms lika apstaigāt radinieku aitu ganības - pirms gadiem diviem tās bija pārtaisītas par mauriņu un es jau apraudāju lielisko biotopu, bet tagad atkal ir palaistas aitas, un kvalitāte no biotopa viedokļa ir nepārprotami uzlabojusies - struktūra tāda, ka liec kaut mācību grāmatā.

Tags:

2 atsauksmes - Atsaukties


krii
24. Jun 2015 17:00

Es īsti nesaprotu, cik lielā mērā ir vai nav bīstami tas, kas šobrīd notiek Armēnijā, un man nepatīk, ka pie mums par to ienāk tik maz ziņu.

Man kopš 2008.gada ceļojuma un dzīvošanas armēņu ģimenēs bija palicis iespaids, ka ap 80-90% turienes iedzīvotāju ir pilnīgā Krievijas informācijas lauka ietekmē, turklāt viņi dzīvo ļoti nabadzīgi (un likumsakarīgi nīst valdību), kā arī turpina sāpīgi izjust smagās 90.gadu sekas - mūsu deviņdesmitie ir atpūta glamūrīgā kūrortā, salīdzinot ar to, kas notika tur.

21 atsauksmes - Atsaukties


krii
24. Jun 2015 13:08

Bet vispār - lai jūsu Jāņi šodien ir priecīgi kopā ar jums!

Atsaukties


krii
24. Jun 2015 13:00

Pastrādājot ar kriminālhronikām, aizvien vairāk nostiprinās pārliecība, ka izsmalcināts un intelektuāls ļaunums a'la visādi profesori Moriartiji pastāv tikai romantisku rakstnieku iztēlē. Īstais ļaunums ir prasts un smirdīgs, tas saistīts ar dusmām, rijību, iekāri un slinkumu, tas ir saistīts ar badu, dumjību, ar neprasmi sublimēt un vēl dažām absolūti neromantiskām būšanām. Ļaunuma estētika ir koķetēšana ar paradoksiem, jo no skaistā ļaunais ir tikpat tālu kā no labā.

15 atsauksmes - Atsaukties


krii
22. Jun 2015 12:48

Šo dienu tematiskā mūzika.
Līgo, līgo!

Atsaukties


antuanete
22. Jun 2015 12:32

   Mājās notiek pirmssvētku rosība, kam gan ar svētkiem attāls sakars - beidzot pabeigti "bunkura" griesti un tiek skrūvēti atpakaļ plaukti. Baisākā sadaļa no tā visa, protams, būs uzglabājamo mantu šķirošana (un, cerams, izdosies vēl kaut ko izmest un atbrīvot vietu). Darba rosme gan ir visai vāja, jo trīs dienas nostrādāju Veclaicenē, rāpjoties pa visdažādākā stāvuma nogāzēm un gravām, pie tam pa mežu. No dzīvās dabas redzēju daudz lielo torņgliemežu un mani nobaidīja vāvere (kura pēc tam pati nobijās), toties tikmēr laulātais draugs sastapās ar... lūsi! Pie tam vietā, kur šādu tikšanos varētu prognozēt vismazāk, praktiski Pleskavas šosejas malā, pļavā pie sen pamestas mājvietas. Es pat negribētu ticēt, ja nebūtu pavisam miglainas, bet pārliecinošas telefonbildes. Vēl izveicu kanjoningu Latvijas apstākļos - kad vieglākais pārvietošanās ceļš ir pa mazas upītes gultni, jo apkārt ir milzīgi stāvas gravas nogāzes. Atšķirībā no īstā kanjoninga, kad var šļūkt pa klintīm un lēkt dzidra ūdens ezeriņos, latviskais kanjonings nozīmē rāpties pāri un līst pa apakšu neskaitāmām kritalām un krūmiem.
   Piektdienas vakarā Drusku kalnā "Dabas koncertzāle", satiku gana daudz paziņu un kolēģu, kas darbojās kā brīvprātīgie vai bija atbraukuši uz koncertu. Pārāk laicīgi iekārtojāmies krēslos (jo sāka līt), pēc apmēram stundas sēdēšanas dārgais bubināja, ka nekad vairs uz šo pasākumu nebrauksim, bet man sāka tirpt kājas. Bet, kad sākās priekšnesums, visas sadzīviskās nebūšanas aizmirsās, un pēc tam devāmies prom gluži pacilāti un sajūsmināti. Tā ka, ja līdz šim neesat bijuši uz "Dabas koncertzāles" pasākumiem, nākamgad labojiet šo kļūdu!

2 atsauksmes - Atsaukties


par_velti
[ zhagata ]
22. Jun 2015 12:28 Steam atslēgas

Steam atslēgās šīm spēlēm:

Magicka, Deponia, To The Moon

4 atsauksmes - Atsaukties


krii
22. Jun 2015 10:43

Pasaule, kurā zied peonijas un ienākas kabači, ir laba pasaule. Patiesi, patiesi.

5 atsauksmes - Atsaukties


pa_leeto
[ illumine ]
21. Jun 2015 19:09 HP printeru kārtridži

HP350XL melns - 5 eur (termiņš janvāris 2015)
HP351XL tri-color - 5 eur (termiņš maijs 2015)

Pamatā esmu sastopama Rīgas centrā vai arī Pārdaugavā.

Atsaukties


pa_leeto
[ elevelekaramele ]
21. Jun 2015 12:09 Eiropas literatūras vēsture. Hrestomātija (2013)

Grāmata jauna, nelasīta.
http://www.janisroze.lv/lv/eiropas-literaturas-vesture-hrestomatija.html

EUR 20.-

Var kaulēties.

Pieteikties lūgums šeit pat (e-pasts vai tālr.nr.) vai uz
amarrilla@inbox.lv

Atsaukties