Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Ciba: Atsauksmes | Jaunākais | When Ciba's down |
Joki: Dienas komikss | Ilustrācijas | Savāda Krievija | Tautas kubs |
Pasaule: Afgāņu savaite | Brīvības sala | Erudīti par ES un ne tikai | Galvaspilsētas vēstis | Greizais BBC | Irākas Omārs | Kolbijs Košs Kanādā | Krievi un Krievija | Marks Meksikā | Marks Steins | Mišela | Muļķību atspēkotāji | Nafta velna sūdi ir | Panorāma | Politkorektums darbībā | Pura vells | Tuvie Austrumi tuvumā | Vācu smadzeņu skalošana | Vecā, labā Anglija | Vēlēšanu ģeografija | Viņi netiks cauri | Viņu tikumi | Ziņu centrāle |

Varbūt der palasīt


krii
23. Jan 2017 15:46

Tas melnais nāvju un slimību virpulis ap mani varētu reiz drusku pierimt. Lūdzu, lūdzu, lūdzu...

6 atsauksmes - Atsaukties


krii
21. Jan 2017 15:31

Oziannā Sv Antonijam. Arī pirms pusgada pazudušais auskars atradās.
Ka es jums saku - izejiet laukos, pļavās, mežos, grāvmalēs, ielās. Ielūkojieties plauktos, bēniņos, pagultēs. Jebšu šī ir tā diena, kad zeme atdod visu, ko aprijusi, patiesi, patiesi.

10 atsauksmes - Atsaukties


krii
21. Jan 2017 11:07

Lai svētīts šis maigais, sērīgais atkusnis un viņa līdznestā dubļainā šļura. Svētais Antonijs visbeidzot nocēla pēdas no kāju sildāmās krāsniņas, apāva gumijniekus un parādīja man pagalmā atslēgas. Nedaudz aprūsējušas, velēnā mazliet iegrimušas, joprojām iekšdurvis slēdzošas. Alelujā, alelujā, alelujā.
Mēneša trauksmainākā dekāde, cerams, ir beigusies.

17 atsauksmes - Atsaukties


antuanete
19. Jan 2017 09:43

   Vai kāds vēlas 2 biļetes uz šo pasākumu? http://bilesuparadize.lv/lv/events/event/54779 15 EUR/gab, varu pārdot arī pa vienai. (Nopirku biļetes un tikai tad rūpīgāk ieskatījos kalendārā, kur rādās Tartu maratons).
Atstājiet ziņu komentāros vai uz antuanete pie gmail.com.

Tags:

1 atsauksme - Atsaukties

pa_leeto
[ malafemmina ]
18. Jan 2017 23:32 Apģērbi 38/40/42 izmērā, soma, kurpes, zābaki

http://foto3.inbox.lv/viapore/Parduotuve

Dodiet ziņu komentāros vai viapore pie inbox.
Darba laikā var saņemt pie un ap Latvenergo, vakaros pie Salu tilta centra pusē, un var mēģināt sarunāt arī citur.

Atsaukties


krii
18. Jan 2017 20:59

Atslēgu meistars manās durvīs nolauza urbi pret antīku skrūvi, sapīka, pieskaitīja urbja cenu rēķinam un devās prom ar solījumu rīt to visu piebeigt.
Esmu šīs nedēļas laikā lieliski iemācījusies atvērt slēdzeni ar skrūvgriezi, nudien nezinu, kur šo prasmi izmantošu, ja tomēr reiz atkal tikšu pie normāli slēdzamām durvīm.

1 atsauksme - Atsaukties


pa_leeto
[ scaramouche ]
18. Jan 2017 20:11

Pats vīlos, bet pieņemu, ka gados jaunākiem cilvēkiem varētu patikt.

7 grāmatas. The Mortal Instruments visas sešas un Lady Midnight no tā paša juniversa.

Pirmās trīs ir vienreiz izlasītas (almost new), ceturtā ir atvērta (practically new), un pārējās ir neaiztiktas.

Viens litrs džimbima tiks pieņemts kā kompensācija par visām septiņām kopā. Interesantiem atstāt savu kontakttālruni - apzvanīšu pieteikšanās kārtībā. Komentārus drīkst dzēst, tāpat saņemšu.

Atsaukties


krii
17. Jan 2017 15:43 Nu, pastīsies, kā būs...

Ja Teņa dienā salst, tad Ģērdacī (Ģertrūdes dienā, 17. martā) būs ļoti silts un pavasarīgs laiks.

11 atsauksmes - Atsaukties


krii
17. Jan 2017 11:41 Teņa diena, ziemas vidus

Mani palodžaugi mostas no miera perioda. Mirtēniem spraucas jaunas lapiņas, alvejām - jaunie dzinumi. Domāju ar nākamo jaunmēnesi (ķīniešu Jauno gadu) sākt šos vieglītiņām piebarot ar Vito.

Atsaukties


krii
15. Jan 2017 14:41

Nezinu, vai kādreiz vēl iemācīšos vārdu "sniegs" izrunāt bez apzīmējumiem "pretīgais", "nolādētais", "maucīgais".

9 atsauksmes - Atsaukties


krii
13. Jan 2017 20:52

Mans Damzeļdistress-Ar-Atslēgām tomēr sniedz arī ko pozitīvu. Pirmkārt, protams, lieliskā motivācija vairākas stundas izbaudīt fizisku slodzi svaigā gaisā. Otrkārt, rodas izdevība iepazīt Avotu apkaimes līdz šim mazpētīto subkultūru - čaklos latviešu un krievu vīriešus vecumā no 25 līdz 65 gadiem, kuri sēž atslēgu darbnīcās, kaut ko kaļ, vīlē, viens otru pasauc, labvēlīgi stāsta, ka "varat jau ņemt to par 40 eiro, bet, ja Robčikam Latgalītē ir šitentāds cilindrs, jūs no viņa to dabūsit par čiriku. Ko tu saki, Gunča, Vovkam tāds ir? Nē, nav, Vovka ņem no baltkrieviem, bet šitas, redzi, ir krievu. Paga, es uzzvanīšu vēl vienam džekam, neceļ svoločs, laikam brauc..." Un tad viņi man stāsta, kur Latgalītē varēs dabūt to pareizo cilindru - "tur, paiesiet garām večiem, kas tirgo radiodetaļas, un uzreiz pa labi, ja..." Un es māju ar galvu, it kā saprastu, it kā varētu iedomāties, kur tas ir un kā tas izskatās. "Un tad varēsit pieskrūvēt, tikai ja tas caurums neatbildīs, paurbsiet mazliet lielāku," viņi man saka. "Es nezinu, vai man sanāks," es pīkstu, un tad viņi dod vizītkartes un saka, lai zvanot, ka vai nu viņš pats vai Saša atskries, tas tak tepat ap stūri, un pieskrūvēs, un neprasīs kā tie, kas brauc uz izsaukumiem, par čiriku izdarīs, lai tik padodu ziņu...

8 atsauksmes - Atsaukties


krii
13. Jan 2017 15:20

Iespējams, es vienkārši esmu pārāk stulba, lai man būtu atslēgas.

9 atsauksmes - Atsaukties


krii
12. Jan 2017 22:20

Dārgie, ja jums ir viss kārtībā ar dzīvokļa atslēgām, jums vispār nav nekādu problēmu un es nesaprotu, kā jūs aizpildāt savu laiku.
Šodien biju izteikta damzele distresā, ar ko, protams, nelepojos. (Nē, man nav ilūziju, ka piederība sievišķajam dženderam ir tizlības licence un ka bezpalīdzība mani krāšņo. Diemžēl es zinu, ka tā nav vis.)
Iesākumā visai veiksmīgi dabūju no kaimiņiem iekšpagalma atslēgu un pievīlēju sev - tas ir būtiski, jo citādi netieku vietā, kur pazaudēju savējo saišķi. Vienlaikus darbnīcā veicu nelielu cenu aptauju par slēdzenēm un nomaiņas pakalpojumiem, jo man ir pamatotas aizdomas, ka vakardienas puisis tomēr ir visai dārgs.
Sekmju spārnota diemžēl kāpņu telpā veicu tizlu kustību un ļāvu atkal aizkrist šlepera atliekām, pašai paliekot ārpus durvīm. Mēģināju atkārtot triku ar durvju roktura izmantošanu par sviru, taču neveiksmīgu. Devos pie kaimiņiem lūgt instrumentus. Izrādījās, ka dzīvoju hipsteru mājā, jo no trim apzvanītiem dzīvokļiem izdevās ievākt deserta karoti (1gb) un naguvīlīti (1gb). Viens puisis apsolīja sameklēt skrūvgriezi un pazuda uz stundu.
Čakli strādādama ar karotes kātu un vīlīti, nedaudz pat iesvīdu un atskrūvēju vienu no roktura skrūvītēm - pilnīgi bezjēdzīga darbība, taču man tobrīd ļoti gribējās izdarīt kaut ko ar rezultātu. Ričmonds aiz durvīm histēriski kvieca, ka man jānāk pie viņa, vai jālaiž viņš pie manis, jo citādi viņam lūst sirds. Sagaidīju papildspēkus. Par laimi. Jebšu biju jau galīgi damzele un galīgi distresā. Deleģēju Glābējam durvju bakstīšanu. Parādījās kaimiņpuisis ar skrūvgriezi. Vienā brīdī durvis padevās. Šķiet, ka tobrīd man viegli aizbrauca jumts. Mājas. Siltums. Ūdens. Barība. Guļvieta. Skrūvgrieži, naži un daudz citu lielisku priekšmetu.
Eiforija nebija ilga, pateicos Glābējam un devos saņemt metāla detektoru. Mājās, protams, to nekavējoties izsaiņoju, izmetos iekšpagalmā par spīti tumsai, konstatēju, ka visvairāk šis pīkst uz skrūvgriezi manā kabatā (es tagad vienmēr kabatā nēsāšu skrūvgriezi, tur nu neko nevar darīt) un nolēmu mēģinājumus atkārtot rīt pie gaismas.
Kaut kā iedzert gribas, nez kāpēc...

13 atsauksmes - Atsaukties


krii
12. Jan 2017 13:28

Mēģināju demontēt šlepera atliekas. Piedzīvoju baisu brīdi, atjēgdamās kāpņu telpā - čībās un halātā, protams, - ar izņemtu durvju rokturi rokā, mēlītei spalgi noknikstot un aizcērtoties. Tomēr visādi labie gariņi uzklausīja manas lūgšanas un pēc neilgas bakstīšanas serdenis izstūmās un durvis atvērās.
Bail iet uz veikalu, godīgi sakot.

8 atsauksmes - Atsaukties


krii
12. Jan 2017 12:30

Laikam jāiet uz Latgalīti un jāmeklē šlepera slēdzene. Pēc tam jāmēģina ielikt. Var, protams, uzreiz zvanīt simpātiskajam puisim no atslēgu servisa, kurš zibenīgi izurba veco, taču es laikam vispirms varonīgi mēģināšu aplauzties pati. Varētu būt jautri.

10 atsauksmes - Atsaukties


krii
11. Jan 2017 22:09

Dārgie cibiņi, vai kāds no jums nevar aizdot metāla detektoru? Par kaut ko garšīgu, vai kādu citu atlīdzību? Uz dažām stundām. Ja paveiksies - uz 15 minūtēm...

16 atsauksmes - Atsaukties