indru rinda
rindra
.:.:. :.:.:
Back Viewing 0 - 20  
virginia_records [userpic]

bērni mani nepalaida uz banketu

ilona_pop [userpic]

Bāc, nu kas tas ir, ka es mūžīgi iepinos destruktīvās attiecībās?
30 gadu vecāks krabis, kuram dzīvē bik labāk paveicies ar apstākļiem, kuru es nu pilnīgā nejēgā esmu satikusi tricky dzīves periodā un kurš it kā tā kā metas par glābēju, palīdzētāju, bet vienlaicīgi, kad zvana draugi un aicina pie sevis, man esot blakus pie viņa mājās uz dīvāna, pilnīgā mieriņā paziņo, ka nevar, jo... ceļojot. Viss normāli, pilnīgs miers.
Izgāju dārzā, raugoties, kā satumst, pīpēju vienu cigareti pēc otras un ļoti negribēju taisīt drāmu,
bet
Es nesaprotu, kas tas ir... un labi puiši man ir garlaicīgi. es jau te varu arī lasīt visādas grāmatas par sievietēm, kuras mīl par daudz, tikai- nesaprotu, kādēļ nemāku dzīvē neko pielietot...
Bezcerīgs gadījums. Nāves iemesls vienreiz būšu es pati

Skabičevskis [userpic]
deutchland, baby, ūber alles

braucam ar ātrvilcienu uz Ķelni. Pāri ailei jaunkundze lasa Kafku.

god told me to do it [userpic]

esenelčiks weekly

ko teikt, mans iecienītais setings
- so i became a tough copper with a cigarrette
- and i became his partner in this, yeah!

ilona_pop [userpic]

Skrienam, 8km, pēc iespējas katru otro dienu

Līvija Anastasija [userpic]
Nike Air Max

Kur pašlaik visforšāk var nopirkt Nike Air Max? Sportland laikam atlaižu nav..

virginia_records [userpic]

kas būs vakariņās? burtiņu makaroni un iekosti nageti no visādām virsmām

Tags:
virginia_records [userpic]

man pie mājas pienesa recenzējamo grāmatu, Simons pamāja Zajančkauskai ar iekostu nagetu.

aborigens [userpic]

Klasiskā mūzika tomēr nav priekš manis. Nav jau tā, ka iepriekš to nenojautu, bet līdz šim nebija sanācis pārliecināties. Tās skaņas drīzāk vai nu padara nervozu, vai es paralēli domāju par kaut ko citu un beigās nemaz nedzirdu, kas tiek spēlēts. Visādi citādi tas protams bija tā vērts, jo vakars pēc tam pamatīgi ievilkās. Kas savādi uzzināju, ka tas ko mācījos nemaz nebija koinē, bet klasiskais. Pat pēc gada un diviem šampjiem un tikpat aliem atpazīstu darbības vārdu galotnes.
Kaut kā esmu arī novirzījusies no ierastā loka, kur cilvēki ir vidēji 5 gadus par mani vecāki un esmu paplašinājusies līdz plus 15 un tur nāk klāt padomju stāsts, kas ir tik savādi un no vienas puses padara lietas attālinātas, jo es bieži nevaru iebraukt kontekstā. Lai gan man jau nemaz nevajag iebraukt tajā, kas notika tad, bet tajā kas notiek tagad. Bet tas viss ir saistīts, viņu šodiena ir pretstats kaut kam, kamēr mana šodiena ir nevis pretstats, bet tas kas ir. No otras puses tas protams ir fantastiski un .atliek tikai kārtējo reizi brīnīties cik negaidītas, iepriecinošas un interesantas lietas man piedāvā dzīve.

Current Mood: laimīgs
Current Music: Rag'n'Bone Man - Human
brookings [userpic]

Sonic Youth 'Bad Moon Rising' and... well The Wedding Present 'My Favourite Dress' - this is white music, isn't it?
Or is it my associations of the surroundings in which it was imbibed (village discos - Southern Comfort and lemonade - in the countryside; gigs in Norwich and Ipswich, Great Yarmouth and Fakenham)?
Nothing wrong with it: just happens to be the case.

virginia_records [userpic]

uz kapiem aiznesu, uz solina ar pupu pabaroju, tagad uz rimi pec e taliba etalona, shodien jau treshaa. s kliedz un spirinaas jau kopsh izgaju no majas

Ingmārs [userpic]
nice

Domāju, mēs visi esam vienisprātis, ka nogalināt ir nepareizi, bet nevar noliegt, ka tas, ka cilvēkus var nogalināt, ir labs dizains.

santogrāfs [userpic]

Kas tas ir par triku, ka mazgājoties ūdens maisītājs un dušas šļauka sit pa knaģiem ar elektrību? Kas nav sazemēts ar ko vai kā? Elektriskais boilers un metāla vanna.

virginia_records [userpic]

šodien man jātiek uz Meža kapiem, un man ir dūša papēžos domājot par to, kā es viņu nesīšu caur E dārziņu un tad vēl līdz tiem kapiem un tad vēl līdz īstajai kopiņai.

Tags:
Ingmārs [userpic]
toletes vāks

Lūdzu, lūdzu, lūdzu vienmēr aizveriet tualetes poda vāku pēc tualetes poda lietošanas. Ja jums ir nācies pacelt brilli, nolaidiet brilli, bet arī aizveriet poda vāku. Vienmēr aizveriet poda vāku. Es vienmēr aizveru poda vāku un domāju par to, ka nākamajam cilvēkam, kas lietos tualeti, nāksies pacelt poda vāku, aiztikt to ar savām rokām. Paldies!

honeybee [userpic]

Stella bērnudārzā saplēsusies ar Amēliju, pati sakosta un apvainojusies. No rīta aprunājamies
Es (atradu pareizo pieeju): Iedomājies, es atnāku uz bērnudārzu, un man saka, ka Stella Amēlijai nokoda kāju!!!
Stella (saķiķinās): Es viņai nenokodu kāju. Es tikai iesitu, un iekniebu. Un ieskrāpēju pie actiņas. AR GRĀBEKLI.
(pēc tam izrādījās, ka tas ir bijis mazais spēļu grābeklītis, bet nu wtf)

Tags:
dd [userpic]
espresso krūzītes

Saplīsa :(
Parādiet, lūdzu, kur jūs ņemat savas lielās (0.5 l +), perfektās tējas/kafijas krūzes! Smukas, apzīmētas un apcakotas, košas vai melnbaltas - kārtīgas, ne caurspīdīga porcelāna.

vai kāds zin visas tās vietas,kur Rīgā kontrole aptur starp pieturām? bieži sanāk braukt dažādos maršrutos, tāpēc derētu zināt kad var nepirkt biļeti

virginia_records [userpic]

šodien ar visu bērnu varzu un ritenīti iekāpām 1 pieturu nobraukt trolejbusā, jo Eiženam bija issues, un mums noštrafēja 20 eu. tas motivēja pāriet uz riteni, pat ja līst.

Tags:
None of the Above [userpic]
Latvijas Nokia: meldonium

“This drug takes a little bit of oxygen and makes a lot of energy, compared to when you didn’t have the drug—for that same amount of oxygen, you’d have less energy,” he says. “More energy is all you need to have better performance.”

Increased oxygen and energy help not only your heart and other muscles but also your brain, Jalloh says. Meldonium has also shown promise in alleviating depression, improving learning and memory, and treating neurodegenerative diseases such as Alzheimer’s disease.

The drug was developed in Latvia and is currently made by the drug company Grindeks. It's used primarily in Baltic countries like Latvia, as well as Ukraine, and Poland. (Almost all the clinical evidence on the drug is published in Polish and Russian clinical journals.) But in the 1980s, the AP reports, it was widely used among Russian troops to enhance their stamina while fighting in Afghanistan.

The compound – a very simple structure – appears to work as an inhibitor in the carnitine biosynthesis pathway, and may have several other activities. Landing in that pathway might well be enough all by itself; metabolically, there’s a lot going on at that intersection.

http://www.runnersworld.com/performance-enhancing-drugs/what-runners-need-to-know-about-meldonium

Back Viewing 0 - 20