indru rinda
rindra
.:.:. :.:.:
Back Viewing 0 - 20  
Jopcikradzīte [userpic]

Jopcikradzīte [userpic]

ilona_pop [userpic]

Zobārsts (neejiet Rīģā uz "Zobu feju" - pēc 3 mēnešiem 'salabotais' zobs būs jālabo atkal!), stresiņi par apdrošināšanas jautājumiem (melnā puse dzīvei ārzemēs, no otras puses - šeit visi ir apdrošināti un tā tam arī vajadzētu būt), šodien sākam iemēģināt OMAD (gavēņa paveids, tāds kā detox). Gan prātam, gan ķermenim nenāktu par ļaunu

Ingmārs [userpic]
52 h

Vakar naktī pabeidzu Final Fantasy VII.

A yeshiva student goes to his rabbi and says: "Rabbi, I had a dream last night that I was the leader of a Hasidic court and I had 300 followers." The rabbi: "When 300 Hasidim have a dream that you are their leader, come back and we’ll talk."

lmr [userpic]

jāņu rītā peldšortos ar vienu airi airējos uz kaut kāda liela plastmasas dēļa apkārt saliņai dīķa vidū. biju tikko iznācis no pirts, es kūpēju, un migla cēlās, un debesīs viena zvaigzne, un ūdensrozes pinās kāju pirkstos. bija skaisti.

līgo vakarā šķirstīju grāmatu par zīdītājiem, lasīju viņu vairošanās paradumus. ezīšu mātītes sabož adatas un pukšķina, kamēr tēviņi uzcītīgi skrien viņām apkārt pat stundām ilgi. un zaķu tēviņi boksējas un svilpj, un visi vienlaicīgi pēc dienas garuma saprot, ka laiks vairoties. atnāca rebeka un sāka visiem izzīlēt viņu zīdītājus. viņa zīlē ar visu, kas pa rokai. skolā mākslas grāmatās izzīlē mums dienas attēlus. šķir no sākuma līdz beigām, un kādam jāsaka stop, un kas atšķīries, tāda viņam būs diena. rebeka katram izzīlēja, bet es izkonspektēju zīdītāju aprakstus. rebeka ir pogainais ronis, bet es esmu parastais cūkdelfīns. ietilpu pat cūkdelfīnu garuma un svara kategorijā, un viss pārējais arī sakrita. cūkdelfīni esot vientuļnieki, uzturoties seklos ūdeņos, bet esot reģistrēti arī gadījumi, kad tie sastapti dziļos ūdeņos, haha. zīmējumā tas bija tāds liels, skumīgs, bet ar mazu smaidiņu mazajā sejiņā.

bet kopumā es jūtos kā tāds zars, kas ieķēries jautrības zobratos un visu čakarē. es jūtos kā apgrūtinājums. es attopos kaut kādos stūros, atstatus no visiem, palicis kaut kur viens pats, pēdējais. un pats jau es tajos stūros ielienu, pats nostājos atstatus. es ar savu klātbūtni, apkārt lūrošajām acīm un nerunāšanu. kam tāds vajadzīgs? es esmu kā tāda novērošanas kamera. un es varu būt arī jautrs, bet es ļoti ātri izlādējos un pārvēršos par bezveidīgu, klusu un mazliet sadrūmušu miesas čupu, kas gulšņā apkārt, kamēr visi čalo un dejo.

dažkārt attopos tādās kā mazās pasaulēs. sēdēju pirtiņā viens uz lieveņa, apkārt melna tumsa. es redzēju tikai to, ko izgaismoja pirtiņas gaisma, un mazliet egļu galotņu izrobotu horizontu. zāle, ozols, lapas, galds, naktstauriņi, un es atkal kūpošs. un viss, nekā cita nebija, nekas cits man tobrīd, sēžot tieši tur, kur sēdēju, vairs neeksistēja, laiks arī nē. visā pasaulē tikai šī viena gaismas pirtiņa tumsā. ja aizietu aiz horizonta eglēm, tur atkal būtu tā pati pirtiņa.

bet tas tā notiek tikai laukos. pilsētās vienmēr ir svešinieki kā tādi atgādinājumi par lielo pasauli, kas turpinās arī ārpus tobrīd redzamā robežām.

Current Music: Down in Mexico - The Coasters
seehearfeel [userpic]


Portrait of Jaroslava by Alphonse Mucha 

ilona_pop [userpic]

„Tu to vienkārši dari. Tu centies nepadoties. Katru dienu tu liec vienu kāju priekšā otrai, lai spertu soli. Tu cīnies, tu raudi, tu lūdz Dievam palīdzību. Pēc tam tu nodarbojies ar izdzīvošanas biznesu. Lūk, kā es darīju visu, ko darīju. Cita ceļa nav.”

„Iedarbīgākais veids, kā saņemt sevi rokās – iedzert nedaudz kaut kā stiprāka, uzkrāsot lūpas un saņemt savu gribu dūrē.”

„Nekad necenties būt priekšzīmīga mājsaimniece. Tas tavu laulību neglābs.”
/Elizabete Teilore/

ilona_pop [userpic]

Nekad nav bijusi tik neliela mēroga komunikācija.. ko es citu gaidīju.
Štukoju te par gavēšanu, goda vārds, man tās liekas šausmas pirmajā pakāpē un kas neizdarāms - pat vienu dienu ne :D
Klausos mūziku, sērfoju netā, vienkārši dzīvojos istabā un ārā, pie dabas, kas šeit ir kā reizi brīnišķīga, sarakstos ar foršiem cilvēkiem, meklēju istabas, nedaudz jāpamācās arī Bahs - 3dien dodos uz Māstrihtu - viens bijušais studiju biedrs lūdza izpalīdzēt ar soliņiem viņa diriģēšanas beigu eksāmenā.. Jaukiņi- jau 2. gadu Māstrihtā nemācos, bet vienalga jābrauc uzdziedāt :)

Jopcikradzīte [userpic]
Kad pats sev patīc

Jopcikradzīte [userpic]
http://www.wikihow.com/Get-over-an-Obsession

Jopcikradzīte [userpic]


Ja kāds vēl nezināja, man ne sevišķi patīk bērniņi )

Jopcikradzīte [userpic]
Es te vienkārši iedump'ošu visu, kas man ir FB pie "saved"Bet vispār man sāk iepatikties normie memes.
Šite spied )

dagnija zigmonte [userpic]

tagad dragāju dungeon siege 2. salīdzinot ar pirmo, kā diena pret nakti, vnk teicams rpg
it sevišķi man patīk ultimatīvais sliktais vārdā valdis (jā, tā viņu sauc), pie katras uz elfu galvaspilsētas ielas dzirdētās frāzes "valdis is such a terrible beast" nespēju valdīt zviegšanu, un kur nu vēl pēc tam darbā mierīgi paskatīties uz savu kolēģi
spēlēju par death mage

Meistars [userpic]

Kreicbergs vispār latviešu valodā ir lasāms?

grizzly_bear [userpic]

Vai kādam mājās ir vecs, nevajadzīgs akordeons, ko varētu atdot? Var neskanēt kārtīgi vai arī neskanēt pavisam. Diezgan steidzami meklēju.

grizzly_bear [userpic]
lieks akordeons

Vai kādam mājās ir vecs, nevajadzīgs akordeons, ko varētu atdot? Var neskanēt kārtīgi vai arī neskanēt pavisam. Diezgan steidzami meklēju.

virginia_records [userpic]
Captain's lost hornpipe

Tags:
usne [userpic]
kas tas vispār bija?

pēc FB drauga ieteikuma noskatījāmies:
https://bigcinema.to/movie/fantasticheskaya-lyubov-i-gde-ee-nayti-this-beautiful-fantastic.html
un sajutāmies piečakarēti.
jānoskatās velreiz Amēlija, lai atgūtu ticību, salabotu sajūtu.
tik daudz klišeju nebija redzēts, tā ka skatīties grūti
kaut ko līdzīgu sajutu, kad vidusskola pēc klasesbiedrenes ieteikuma mēģināju lasīt polianna nu jau liela. tai grāmatai bija tāda valoda, ko nebija iespējams lasīt.

usne [userpic]

Guļamjāņi.

Back Viewing 0 - 20