indra un indra
rindra
.:.:: .: .:.::
Back Viewing 0 - 20  
Be Free For Once In Your Life [userpic]
par stenlija kausu

interesanta ir ne tik daudz vašingtonas karmiskā cīņa pret visumu, kā kolorādo - lūk, kas no sirds un rajona spēlē pret supernešvilu, labi, tur met pa viņu vārtiem 50 metienus pa spēli, bet hemmonds ar landeskugu taščī beigās, iespējams, kolorādo ir kaut kāda ārkārtīgi neērta komanda nešvilai

vilibaldis [userpic]
putni

Fakts, ka no ārpuses sienas spraugā iekārtojusies zīlīte nozīmē to, ka no iekšpuses tai pašā istabas kaktā nīkst kaķis.

virginia_records [userpic]

Reinis aizveda E uz Lenesonu. Simo, labi pavēmis, jau kādu laiku guļ. Bet es esmu pārdzērusies kafiju.
un piededzināju katlu.

‫‬‭‮‪‫‬‭‮҉Ingmārs‫‬‭‮‪‫‬‭‮҉ [userpic]
Dieva izvēle

Dievs varēja pie sevis paņemt Makoto Šinkai un atstāt mums Satoši Kon.

пивчик, семушки и на стадик [userpic]
partyhat

Šovakar, tātad, būs jāreivo, tāpēc esmu satraukta, ka varbūt viss beigās būs ļoti stulbi, "neviens neatnāks", es aizdriftēšu kaut kādā badtripā un all that yadda. Uzskatīšu to par labu zīmi, jo lielas gaidas parasti nevienu ne pie kā laba nav novedušas. Tagad aiziešu iegādāties ausu aizbāžņus, minerālūdeni un varbūt kādus augļus, lai rītdiena, kas ir skaidrs kā diena, ka aizies tumsā, tomēr būtu - vismaz iespēju robežās - mazliet nesāpīgāka.

Jūs tikmēr arī mazliet varat pakalbasīties, kamēr reivojat pa tastatūru piespiedu darba dienā. Es kaut ko līdzīgu biju likusi iepriekš, taču izņēmu, lai sapucētu, un man pat šķiet, ka daudz maz izdevās (sapucēt). Te mixcloud links.

cits [userpic]

Avicii :( https://www.youtube.com/watch?v=IcrbM1l_BoI

rugetta [userpic]

visu laiku būt morāli gatavai ļaunākajam ir visnogurdinošākais stāvoklis jebkad un beigās tāpat tā ir velti izšķiesta enerģija (par laimi), bet es tiešām vēl neesmu iemācījusies cīnīties ar to biezo raižu darvu, ko ražo manas smadzenes. vakarvakarā izdzēru daudzus aliņus ar saviem diviem mīļākajiem cilvēkiem - vispirms ar vienu, un pēc tam tas mani pieveda pie pašām bāra durvīm, lai varu turpināt ar otru - un būtu arī daudz dejojusi, ja vien man nebūtu mistiski kliba un sāpīga kāja. bet es esmu ļoti priecīga, par spīti tam, ka šodien jāiet uz nacionālo teātri (divām izrādēm pēc kārtas! bet nu negribu uzmest mammu), jākrāmē koferītis, jāuzraksta tūkstoš vārdu eseja un rīt līdz ar saullēktu jādodas atpakaļ trimdā. uz trim pēdējām nedēļām - kas gan ir trīs nedēļas salīdzinājumā ar trim mēnešiem.

Current Mood: high high
t [userpic]

Kur šodien skatīties tenisa live stream?

atj

atradu. ja nu kādam vēl interesē tad http://livetv.sx/eventinfo/657632_russia_latvia/#webplayer_alieztv|62832|657632|921824|4|4|ru

‫‬‭‮‪‫‬‭‮҉Ingmārs‫‬‭‮‪‫‬‭‮҉ [userpic]
UZMANĪBU

Uzmanību, Latvijā atklāts nāvējošs vīruss, kas jau paņēmis 17 cilvēku dzīvības.

būs, kam patiks [userpic]

identitātes politika un korporatīvā lojalitāte ir fašisms

‫‬‭‮‪‫‬‭‮҉Ingmārs‫‬‭‮‪‫‬‭‮҉ [userpic]
ss

Es esmu dumpinieks.

C1>C4 [userpic]
Mon ami

C1>C4 [userpic]Current Mood: bouncy bouncy
C1>C4 [userpic]
From the notebook of a rape artist

Balts ir akāciju palags
Vai tu gribi tādā gulēt?
Vai tu negribi, vai gribi
Būs tev akāciju palags.
Vai tu negribi, vai gribi
Būs tev manas vēsas rokas
Un uz katras tavas pēdas
Viena zaļa kļavas lapa
Alus puto biezo putu
Tur tu muti atveldzēsi
Tā kā rudens rītā zilā
Peldināsi savu sirdi
Guli, guli, manā klēpī
Vai mēs negribam, vai gribam
Melnā naktī aužas diena
Baltais akāciju palags

J. S. Badger [userpic]
No Derena Brauna grāmatas “Happy”

Seneca wrote many letters to a young friend, Lucilius, containing advice on how to live well (history has not left us details of Lucilius’s replies or the number of times he frantically changed address).

Tags:
Current Mood: :D
ilona_pop [userpic]

Vācija-Holande-Vācija-Holande-Ķelne-Bonna-Kerpen-Māstrihta un tā vēl 100kārt uz riņķi

virginia_records [userpic]

man Ingmārs no Maltas atveda kebabu

Ūūlę [userpic]

nē, no tām tēta nedienām latvijā nekāds šovs nesanāk. vecim uz nedēļu tiek iesmērēti bērni, un nu tik būs. a nekas nebūs, visi ar visu tiek galā, spriedzes nav. kādu reizi atmet ar roku un uzcep pelmeņus, cik šokējoši. par spīti tam, ka sievas mānās ar uzdevumu sarakstu. like, "pielikt plauktus un iztīrīt kanalizācijas trubas" ir divi dažādi uzdevumi, un saiklis "un" nepadara tos par vienu.

tomēr jūtu līdzi tiem, kam jātīra žalūzijas. mūsējās pirms kādiem gadiem sešiem m. saņēmās un iestiepa dušā. kopš tiem laikiem tās ir nolemtas pašattīrīties. krāsu vēl nav zaudējušas.

sirualsirual [userpic]

īsumā ir tā, ka sirds ir labēja, bet prāts kreisais

vilibaldis [userpic]
muzejs

Aizekskursējāmies uz Akurātera muzeju, paldies kompānijai :)
Nu jā vajag vismaz mazu grupu, lai gidu aizrunātu, vienai man šķistu neētiski. Bet citādi rekomendēju, svaigs divdesmitā gadsimta sākums visā krāšņumā.

upd. Bet vispār man liek aizdomāties Cimdiņas kundzes tēze, ka izejot cauri rakstnieku memoriālajiem muzejiem var lieliski nolasīt laikmetu izmaiņas. Es gan nekad neesmu pamanījusies nonākt Upīša muzejā un vairumu no tiem kas ārRīgā... tepat pa Pārdaugavu vien maļos.

Back Viewing 0 - 20