indru rinda
rindra
.:.:. :.:.:
Back Viewing 0 - 20  
Ūūlę [userpic]

vēl par grāvi runājot, fascinē cilvēks, kurš regulāri veido kolāžas uz paģiku un veikalu durvīm. apmēram šādas (šajā gadījumā gan pietrūkst anekdošu, ko viņam arī patīk izvietot). varētu stundām stāvēt un šķetināt pavedienus.

Tags:
Ūūlę [userpic]

īsumā par prostitūciju:

izlasot grāvja tirgū pielīmētu sludinājumu "strādājošs vīrietis, kam ir daudz brīva laika, palīdzēs sievietēm ar remonta un saimniecības darbiem patīkamas sadarbības ietvaros" lauzīju galvu, bet tā arī neizdomāju: vai prostituējas strādājošs vīrietis, vai tomēr viņa potenciālās klientes/darbadevējas? resp, kurš seksu piedāvā, kurš pieprasa? vai te darbojas abpusēji izdevīgas maiņas principi? kuram būtu jājūtas aizvainotam? kuram nebūtu?

tik daudz jautājumu, tik maz atbilžu

Tags:
honeybee [userpic]

Kad cilvēks ir viegli nīgrs, bet labi izgulējies:
no rīta ar mazo bērnu klēpī braucam autobusā, viena dāma naturāli noliek maisiņu man blakus (no vienas puses, tā bija platā sēdvieta, no otras, wtf),
enīvej, es uz viņu paskatos un apjautājos "Jums netraucē, ka es te sēžu?"
(viņa nereāli samulsa)
(maisiņu nenoņēma though, bet man arī pārāk netraucēja)

Ingmārs [userpic]
sinabung

None of the Above [userpic]

Case #1

"A man believed to be one of Russia's most capable agents, arrested in Cyprus this week as a suspect in the spy ring, has almost certainly fled the island, the justice minister, Loucas Louca, said. Less than 72 hours after he was last seen on Cyprus, speculation is mounting that Christopher Metsos, the alleged paymaster of a Russian network operating under deep cover in the US, was allowed to "disappear" by a government which caved in to pressure from Russia."

Case #2

"“Interpols” saņēmis informāciju no Kipras galvaspilsētas Nikosijas starptautiskās kriminālpolicijas organizācijas, ka Milušs 5. septembrī uz tiesas sēdi neieradās, līdz ar ko attiecībā uz viņu pieņemts nacionālais apcietinājuma lēmums un izsludināta viņa nacionālā meklēšana."

Coincidence? I think not. Kipras pilsēta Nikosija ir Krievijas specdienestu operāciju bāzes pilsēta.

Ingmārs [userpic]
cold dead hands

Ingmārs [userpic]
Sputnik Hard

Lai gan sīkāka informācija par pārgalvīgo puisi nav atrodama, YouTube kanālā un citviet pieejamā informācija liecina, ka jaunietis ar segvārdu Sputnik Hard šādām ekstrēmām izklaidēm nododas visnotaļ bieži, iekarojot arī citas augstas un bīstamas Kijevas vietas.

None of the Above [userpic]

"No ostām mūs Krievija nocēla, no Finanšu starpniecības ASV. Nāksies vien kļūt par augstu pievienotu vērtību radošu valsti, aizmirstot savu “tilta” statusu."

kants [userpic]
dienas prieks

Remontējam visas ledusskapju modeles
(ss.lv)

Tags: ,
honeybee [userpic]

(apropos of nothing) atcerējos drausmīgi mīlīgu epizodi no laika pirms gadiem 13
- klau, satiekamies, es tev atdošu to piecīti, ko biju parādā
- ..ok, šis ir pārsteidzoši, bet forši
...
satiekamies, dabūnu savu piecīti, without missing a beat
- klau, tā kā es tev esmu atdevis parādu, nauda tev ir?
- nu, tipa?...
- aizdosi desmitnieku?

Santa [userpic]
Labs blenderis

Iesakiet labu blenderi, kas tiktu galā ar visiem izaicinājumiem, ieskaitot riekstu sviestus un humusus. Krūzei jāspēj izturēt gan karsts, gan auksts.

Q: ... But it is hard to know whether you are a fake Marxist or an embodiment of the clownality of evil...
Ž: Why, you know, do I have to make it easy for you?

K [userpic]

pēc kraftwerk stāvējām, gaidījām transportu. garām gāja mana vairogdziedzera ķirurgs (laikam arī no koncerta) un prasīja "sveiks! viss kārtībā?", es saku "jā, viss labi". likās mīļi.

Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos [userpic]
Condition et Physik

"Neslikts veids, kā pavadīt agrīnās vecumdienas", skaļi nodomāju, skatoties uz pazīstamajiem pastīvajiem stāviem pie aiz spoguļsienām aizslēptiem sintezatoriem .. )

Current Music: music
rugetta [userpic]
1

šodien iztērēju divdesmit piecus eirikus literatūrai (patiesībā tās ir tikai divas grāmatas), kuras lasīšanai nodošos pavasara brīvlaikā, mazliet vairāk kā pēc mēneša. ja tā nav izcila laika plānošana, tad es nezinu, kas ir.

vilibaldis [userpic]
Auzu Cepumi

Cepumu līdz šim nepilnīgajā kvalitātē pie vainas sviesta tauku procents. Pamēģināju eko šmeko lauku sviestu un... Tadam! Sanāca viegli staipīgi ar kraukšķīgīgu maliņu, nenoēsties.

Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos [userpic]

ielbritānija

Snorke [userpic]

Labi esmu nikna
Nopirku 2 kremus astronomiskaa cenaa
Stulba toties bez grumbaam

Saproties es neesmu idijote - es buutu varejusi sagatavoties bet es nesagatavojos!!!
Un tagad padomaajot - nu loogiski ka vareja gaidit jautajumus par brexitu un citaam *aktualitaatem*
Nee man ir dusmas! Tad brinaas, ka viss iet uz grunti! Vai nebutu javertee konkreti ko cilveks izdarijis nevis vai vins izlaasijis vinu lifletus!

Nujaa atvadas bija tadas steidzigas un es jutu ka esmu noverteta kaa stulba!

Fak fak fak tas nav viegli
Poz

C1>C4 [userpic]
lielais diskleimeris

čau. nepārprotiet mani, es gribu lai jūs ar mani runājat un pats galvenais, es gribu lai jūs turpinat atbildēt uz maniem jautājumiem. bet pirms nākamreiz man komīšos gribat pārmest, ka es kuļu tukšu sviestu, tad atcerieties, lūdzu, ka es šo cibu rakstu jums, ja jums tā ērtāk, tad uzskatiet to par tādu long running standup routine. ir dažas, patiesas un funny lietas, dažas nepatiesas bet arī funny, dažas vienkārši bezsakarīgas un arī nesmmieklīgas, bet bļaģ, ja man kāds komīšos pieprasīs paskaidrojumus par to kāpēc viņam jālasa mana dinķene, vai ka es kuļu tukšus salmus (te es domāju, ka, protams var pārmest, ka es kuļu tukšus salmus, bet nevajag dirst virsū par to, vienk pasaki - ā ok, tu šeit kul tukšus salmus, chill) tad es varu pateikt atbildi jau tagad: "PISIES DIRSĀ ĀNUSĀ, TU NETĪRĪGĀ PIMPJADIRSA, KROPLIS, SMIRDĪGAIS DAUNI, TVER DZĪVI VIENKĀRŠĀK UN UZTRAUCIES PAR LIETĀM, KAM TAVĀ DZĪVĒ IR NOZĪME, NEVIS PAR TO, KO LJ USER MALVINE TRUSE RAKSTA SAVĀ CIBIŅĀ" pievienošu skrīnšotu ar manu sarakti pie kāda ieraksta kā piemēru tam, kā es negribētu, lai esmu spiests komunicēt ar saviem lasītājiem.LJ user hauf_milk - netver to personiski, šis nav domāts par tevi, bet par tendenci. par tendenci nāks svešā cibā un šefot!

None of the Above [userpic]
A few bad apples

Uzmanīgi lasītāji ievēros, ka pie Parex kraha vainojama ne tik daudz "neveiksmīgu apstākļu sakritība - globālā finansu krīze", kā to toreiz apgalvoja Kalvītis, vai Zviedru neapdomīgā kreditēšana Latvijā, kas uzkarsēja vietējo ekonomiku, kā to toreiz apgalvoja Dombrovskis, bet gan prozaiski vienkāršāks iemesls - Parex bija t.s. kabatas banka, kas izsniedza kredītus ar bankas īpašniekiem pietuvinātām personām (atcerēsimies arīdzan Antonova Krājbanku). Šos aizdevumus nekad nebija plānots atmaksāt:

"Shortly after Magnitsky was imprisoned, a Latvian bank called Parex became a funnel for money laundering and easy cash for politically-connected individuals, according to documents in the so-called Panama Papers, a global investigative series. Among many murky deals was a $100 million loan, against no collateral, to Zhan Khudainatov, the CEO of Russian gas company Severneft, and his brother Eduard, deputy CEO and later CEO of Russian state oil company Rosneft. The Khudainatovs defaulted on $78 million to Parex despite selling assets for $403 million in 2012, according to the OCCRP.

This defaulted loan, on top of others, contributed to Parex bank’s failure in 2008. The Latvian state rescued the bank at a cost of about $1 billion dollars, a colossal sum for Latvia. It was one of the biggest costs in a national financial crisis that increased Latvia’s national debt burden six-fold, required a bailout from the International Monetary Fund and ultimately saw a tenth of the population emigrate in search of a better life.

John Christmas, a former employee of Parex bank, said he alerted Rimsevics as back as 2005, detailing how Parex was operating illegally and not carrying out proper checks on its loans.

“They refused to talk to me,” he says. Instead, he says he began receiving death threats and had to flee the country."

Ko mēs te varam saskatīt? Valsts nozagšana - signālus apzināti ignorēja gan Latvijas Bankas prezidents, gan prokuratūra - šīs institūcijas bija (ir?) nopirktas. [Ko nu tur par politiķiem - tas pats stāsts. Partijas tieši un netieši finansēja šie paši šeftmaņi baņķieri. Nopirkti cilvēki nav jau tikai monetāri - varu saderēt, ka izmantoti visi instrumenti, ieskaitot nāves draudus. Šīs nav joka spēlītes.]

Back Viewing 0 - 20