Indra
rindra
.:.::
Back Viewing 0 - 20  
Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos [userpic]

"Canada engaged a lot of police at G7 meeting in fear of big demonstrations but Trump was the only protester."

psihs [userpic]

It is every citizen's final duty to go into the tanks, and become one with all the people.

austra [userpic]

jūs visi tur dzērāt bolderājās, bet tādiem kā mēs, apbērnotiem, lieliskais pāris šodien piedāvāja pikniku ar spēlēm un ūdenspistolēm un galdu, kas lūza, un baļļu ar ledusaukstiem aliem. tā ir dzīve, es jums saku, un ja vēl beigās iedod norādes uz vietu, kur var pa pliko Svētē peldēties kopā ar gandrīz pieradinātu gulbi, tad nu. ak un ak!

// rūgts!

Placebo Rush [userpic]

O! Es jums teikšu, ka saviesīgā piektdiena bija varen saviesīga un kopsummā radījusi daudz līksmu atmiņu. Protams, ka celties astoņos (8) no rīta ir nedabisks mans stāvoklis, tak tomēr tas izdevās! Ierados pie laimīgā pāra laicīgi un tad sākās. Laimīgais pāris bija vidējā sajūsmā par saviem viesiem, kuri bija neizgulējušies un pohaini. Bet sievasmāte padalījās ar sava bāriņa saturu un tad jau kļuvām varen smaidīgi.

Pēc tam tur bija viss tas, nu tas, pie kā drusku gribējās facepalm. Dzejoļi, Imants Ziedonis, sintezatorzaja. Nu tā. Jestri.
Ārpusē jau bija dialogs:
Hotai: Kur ir tie dzērāji?
Redīss, kaķ, Andris: mēs te!
Pēc tādas nopietnākas pafotgrāfēšanās devāmies svinīgi tā. Tur es jums saku, ka rabarberu dzirkstošais vīns ir manta, kura jums, dārgo lasītāj, ir jālieto iekšķīgi un jāslavē. Ja var, tad siltā laikā un pie upes.

Pēc neliela brīvā laika, kuru pielietoju dušojoties un nevarot izlemt, ko vilkt, savācu PF devos uz cibiņu ballīti.

Tā arī nesapratu, kas tieši ir vainas dzeltenai nagulakai. Iepazinos ar dažiem cilvēkiem. Patērzēju ar jau pazīstamiem cilvēkiem. Pirmoreiz satiku Neo Dievzemītē, nolēmām tā vairs nedarīt, khhh. Fotogrāfēju pakārtus teletūbijus un pēc Redīsa pieprasījuma sūtīju VZ. Intensīvi skraidīju pa dažādām kompānijām un visādi uzvedos saviesīgi. Uzzināju, ka daži cibiņi tomēr lasot manus ierakstus. Citi man pajautāja, vai tad es nedzīvojot kaut kur citur. Džintoniki vienkārši žuva ar neaprakstāmu ātrumu manā glāzē. Uz nozīmītes arī bija rakstīts “Bang!”, kas noteikti bija labāk par Sirdnas “love”. Mainīties nepiekritu, I’m not that sort of a girl, hāhā. Ielīksmojos arī tik drīz atkal satikt Ras un Kic, ar latter ļ aizrautīgi apspriežot arbūzu ēdienus (nu to chaat no Cinnamon Bazaar un arbūza gazpačo). Tad mani sabiedēja ar stāstiem par airB, kuri nemākot savus jaunos letadlo. Daudz apskāvu Tvarju, jo viņai pienācās. Iespējams, ka pat biju laipna pret Hotai, bet to tā nezinu īsti. Ap diviem mani pierunāja beidzot doties mā. Protams, ka mājupceļam izdīcām līdzņemamos džintonikus, par kuriem taksists nemaz nebija sajūsmā. Also, taksists zināja, kur mūs vest, jo esot mūs vedis no turienes jau šurp.

Paldies visiem. Par pārējo citreiz.

Tags: , , , ,
Current Mood: lidoju ar airB Bombardieri
Current Music: EMA - 33 Nihilistic and Female
usne [userpic]

7.augustā Viļņā ir die antword.

Tags:
1-13k4+e [userpic]

tu neesi nulle, tu esi kule

in a river of teas [userpic]

"mēs varētu iedzert indi un kļūt puscaurspīdīgi" (no darba sarunām)

rugetta [userpic]

pa nabu pēdējā laikā pārāk bieži skan cigarettes after sex. tas laikam mājiens, ka man jādod šim ansamblim otrā iespēja. man īpaši labi nesanāk, aizveru acis un esmu septiņpadsmitā gada februārī, kojās un nožēlojami bimbāju.

Current Music: crush
vilibaldis [userpic]

Kaut kādā reklāmrullītī ieraudzīju atrakciju "Zērglis", vot šito es gribētu pamēģināt.

virginia_records [userpic]

"šrekspīrs"

Tags:
ilona_pop [userpic]

Izvairība mājās kļūst tik sāpīgi acīmredzama :(

extranjero [userpic]

Labās ziņas: UK iekšlietu ministrs ir šodien izdevis ārkārtas licenci, lai atdotu bērna mammai kaņepju eļļu epilepsijas ārstēšanai. Cerams, ka tā palīdzēs.

Šis vēlreiz parāda, ka šādām pilsoniskām akcijām ir liela nozīme, un tās var pārtraukt absurdas politikas. Protams, ne vienmēr tas izdodas, taču tas nenozīmē, ka neizdošanās gadījumā tā bija tikai trollēšana (kā to bieži dēvē cibas kreisi noskaņotie). Šeit svarīgi ir tas, ka veselības ministrs iepriekš teica, ka eļļu neatdos un par ko viņš ir pelnījis nosodījumu un atstādināšanu no amata. Savukārt iekšlietu ministrs (Sajid Javid) ir konservatīvais un musulmanis un visādi aizstāv cilvēku tiesības uz brīvību.

Citās ziņās Terēza Meja ir apsolījusi, ka NHS saņems papildu 380 miljonu mārciņu nedēļā. Izskatās, ka būs piepildījusies Borisa pirmsbreksita kampaņas tēze, pat ja viņš nebija zinājis, kā to reāli izpildīs.

Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos [userpic]

Locītavas ir anti-fragile. Pēc 50 km pārgājiena, kura laikā bija jāpapanes dažs labs guļošais un jāpaguļ uz cietām grīdām, jūtos labāk.

Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos [userpic]

Satiktie eņģeļi, kuru vārdus nespēju atcerēties

Wotan

Iedzerot (sulu) ar radiniekiem un domājot tēmu lielajai vasaras ballei, kaut ko (pragmatisku iemeslu dēļ) atkal un joprojām saistītu ar Vāgneru, izdomāju, ka būtu ģeniāli īsi pēc mūsu simtgades dziesmu svētkiem uztaisīt balli par tēmu (mūzika, tērpi utt.) vācu tautiskuma atdzimšana. Tik ģeniāli, ka to gandrīz neviens nesaprastu un varētu pat sanākt nepatikšanas. Tā ka atteiksimies no šīs idejas. Ar rūgtu seju, šķību smīnu pārlasu K.G. Junga pravietisko "Votanu" (1936) -- Junga pēkšņā atgriešanās rietumu intelektuālās dzīves arēnā arī tomēr prasa vismaz dažus komentārus, ja ne vasaras balli ar uzvedumiem un priekšlasījumiem -- bet viņam kaut kādā nozīmē ir taisnība, tādā nozīmē, ka viņš mēģina runāt par kaut ko, kas ir "reāls", lai gan to ļoti grūti inteliģenti formulēt -- ; atvainojos, ka angliski:

A mind that is still childish thinks of the gods as metaphysical entities existing in their own right, or else regards them as playful or superstitious inventions. From either point of view the parallel between Wotan redivivus and the social, political and psychic storm that is shaking Germany might have at least the value of a parable. But since the gods are without doubt personifications of psychic forces, to assert their metaphysical existence is as much an intellectual presumption as the opinion that they could ever be invented. Not that “psychic forces” have anything to do with the conscious mind, fond as we are of playing with the idea that consciousness and psyche are identical. This is only another piece of intellectual presumption. “Psychic forces” have far more to do with the realm of the unconscious. Our mania for rational explanations obviously has its roots in our fear of metaphysics, for the two were always hostile brothers. Hence, anything unexpected that approaches us from the dark realm is regarded either as coming from outside and, therefore, as real, or else as an hallucination and, therefore, not true. The idea that anything could be real or true which does not come from outside has hardly begun to dawn on contemporary man.

El pueblo unido jama sera vencido [userpic]
arg - ice

islande ir brīnišķīga, taču es mazliet sāku pagurt skatīties uz visu šo karu pret autobusiem

* [userpic]
jūnijs

hehe, pasūdzējos par tiem ciemiņiem un uzradās sieviete, kas no manis pirka jāšanas bikses. atbrauca pēc biksēm, uzprasījās uz kafiju un palika ~2 stundas, lai nepārtraukti runātu. es tagad zinu visas rajona zirdzinieku tenkas. ļoti noguru.
+ vēl viens foršs čalis pieteicās ciemos šovakar vakarā.

extranjero [userpic]

Šis ir vēl viens piemērs UK valdības absurdajai kontrolei, neļaujot zēnam, kas slimo ar epilepsiju, saņemt vajadzīgās zāles. Realitāte ir tāda, ka kanabisa eļļa nav izmantojama kā narkotika, un pat ja arī būtu, tad tas nebūtu iemesls atteikt pacientam vajadzīgās zāles, kas ievērojami uzlabot dzīves kvalitāti.

UK veselības ministrs (Nick Hurd) ir pelnījis nekavējošu atcelšanu no amata.

virginia_records [userpic]

kāds "Outdoor ekipējuma un citu fīču mainītavā" pārdod mirušā tēva sandales
41. izm

Tags:
Emotions [userpic]
piezīme no latviešu fitnesa kluba

Man uzbruka PSRS pediņš un pēc tam arī viņa klēpja suns.

Back Viewing 0 - 20