Indra
rindra
.:.::
Back Viewing 0 - 20  
Laba doma [userpic]

"Polam" parādījies jauns saldējums "Pols kvadrātā", kuru Maximā tagad var nopirkt ar atlaidi. Vakar pirmo reizi pamēģināju, un es esmu diezgan lielā sajūsmā. "Pola" saldējums, manuprāt, jau pats par sevi ir ļoti garšīgs, taču tagad tas beidzot, beidzot, beidzot ir arī ietīts garšīgā šokolādē, nom nom nom nom. Kurš to vēl nav baudījis - iesaku pamēģināt.

ctulhu [userpic]
siers slazdā

raksts

https://zoom.cnews.ru/news/item/510825?//

un komentārs

Это новая ловушка для дурачков, а то на старые приемы уже почти никто не ловится. Тут суть в том, что твое Ноу-Хау связанное с проектом при регистрации тихо регистрируют на подставную фирму в оффшорной зоне с датой хотя бы на день опережающей твою, хотя дата не так и важна. Если твой проект выстреливает, то все параллельные патенты подставная фирма продает одному из мировых лидеров у которого получаются все права на твое Ноу-Хау. Ты можешь судиться, но суд стоит миллионы и шансов выиграть у компании с неограниченными финансовыми возможностями практически нет. А если твой проект не выстреливает, то ты будешь платить деньги за производство (прикормленного производителя тебе же подсунут при регистрации проекта и вся "бесплатная" разработка будет привязана в его технологии) пока они у тебя не кончатся. Так что для устроителей это выгоднее чем игра в рулетку, — казино всегда в выигрыше. Классическое американское надувалово. По честному они уже давно не могут. Сейчас вообще в тренде разработка моделей динамического бизнеса по теории открытых систем. В такой модели только один честный элемент это сам изобретатель Ноу-Хау, а все остальные элементы это жулики разного пошиба. Считается, что таким образом внедрение Ноу-Хау происходит самым быстрым образом и это на благо прогрессу. А изобретатель это необходимая жертва заранее обреченная на облапошивание. Типа разделение труда: дело изобретателя изобретать (а лучше всего это делать на голодный желудок), дело производителей производить, а дело бизнесменов обогащаться за чужой счет. Маркс рыдал бы от счастья.

http://www.offtop.ru/dustyattic/v20_671591_24_.php

virginia_records [userpic]

MUMS NAV COVID! (tikko saņēmu atbildi)

Tags:

Vai man nav no sevis bail? Ne-a, vairs nē, izņemot atsevišķus.

pavisam [userpic]
Mysterious ways

Šodien mācību viena daļa bija par MK noteikumiem un prasībām.
A G O N I J A

Pirmkārt, vakardienas haips par piektdienu noveda pie sajūtas, ka gulēšu bez palīglīdzekļiem.
Gulēju. Visas savas 4h.
Otrkārt - noteikumi smird. Smird kā metri, tā gadi un pieteikumu formas.
Visā nopietnībā gandrīz izslēdzos.

Otrā daļā indikatoraugi un pļaujmašīnas, miegs nevienā acī!
Iespējams, arī lektores nopelns.
Vakarā iedama apli, ieraudzīju grāvī, ūdens vidū augam purva virzu.
Nekā personiska, protams, bet... purva virza tika minēts kā indikators mitrai pļavai. Ja tā aug ūdenī, vai tomēr fakts, ka bez zābakiem pļavā nevar iebrist, nav jau pietiekams indikators? :D

Onkuliņš atkal jau bez ievada turpināja savu iedomāto sarunu. Palūdza aizvest uz prakses vietu, jo esot palicis bez auto, jo sieva ko tur kur tur. Es nedzirdēju. Es neklausījos, atceroties, kā noguru pagājšreiz.
Automašīnā vienā elpas vilcienā izstāstīja, kā zemi padarīt tik auglīgu, ka uz katru soli sanāk spainis kartupeļu. Ka māju pircis viņa vectēvs, viņi ar sievu tur dzīvo jau 40 gadus.
-Mana sieva tāda pati kā jūs. Rembo!
-... (pag, ko?!)
- Vispār neapstājas. Tagad ar - iešpricē insulīnu un iet.
-...
- khem... un tikpat ātra
- (nometu ātrumu, lai gan pat nepārsniedzu)

Tālāk pārmetās uz naudām un ienesību, peļņas vai nepeļņas no ES fondiem.
-Nu bet jums tagad labs darbs?
-Labs...
-Nu tad sapelniet pensiju un dzīvojiet nost savos laukos. Es par maz nostrādāju, sanāca vien 100EUR pensija, bet jums taču laiks vēl ir.

Tā arī līdz šim nepamet aina no lethal weapon.

Es nesaprotu, ar visiem šitā notiek, vai tikai mani visums apceļ?

Braucot prom no prakses vietas, sapratu, ka esmu kaut kur pazīstamā rajonā un nolēmu apciemot tēvu.
Galubeigās, šo dienu nekas vairs nevarēja padarīt dīvaināku, arī sēdēt uz apmales (jo Jancis reiz teica - kad jūs čiuļi iemācīsieties svinēt kapusvētkus, tad arī uzliksim soliņu) izstieptām kajām, cigareti zobos, runāties ar sevi un vērot, kā jaunieši ar kajakiem aiziras garām kapsētai (Jānoskaidro, kas tas par ūdeni. Man likās, ka tas ir dīķis, bet ko tādā ar kajakiem?!)

Lai vai kā...
Lai arī cik negaidītus eņģeļus debesis šonedēļ man nesūtītu, tie man lika pēkšņi saprast - nu bet taču taisnība. Es taču esmu Rembo. Vienmēr esmu bijusi. I kur apmaldījos?

Tags:
Current Music: Survivor - Eye Of The Tiger
spect_actor [userpic]
Kas vispār bija šī nedēļa?

Sajūta kā filmās par 20./30. gadiem, kurās ir paātrināta montāža par uzdzīvi. Apkārt griežas smejoši cilvēki, glāzes un negulēšana. Kad mani šodien atveda atpakaļ no jūras, aiztaisīju mašīnas durvis un uznāca spēcīga "un ko tagad sajūta"? Zinu un saprotu, ka ir jāpaliek arī vienai, bet ļoti gribu no tā izvairīties. Nepatīk, ka regulāri pazaudēju spēju būt pašpietiekama. Rudenī un ziemā tas, protams, ir vieglāk. Rīt visu pēcpusdienu tiešām nopietni jāraksta, bet es taču pat nosēdēt mierā vairs nevaru.

Šonedēļ beidzot izstāstīju teātra komandai un daļai draugu par savu lielāko traumu. Pirmo reizi dzīvē tas eksistē ārpus manis. Uzrakstīt par to un nodot cilvēkiem bija traki (panikas lēkmes traki), bet ir sperts liels solis un es dzīvoju citā, nedaudz labākā realitātē.

virginia_records [userpic]

mamma, man ļoti patīk kaps.
zināji, ka es nečurāju uz kapiem?
man tētis iemācīja

Tags: ,
* [userpic]
jūlijs

nepatīk ilgstošs stiprs vējš. rada sensoro overloadu un anksi. nepatīk, ka visu laiku gar mani kaut kas rīvējas un trinas un šņāc. un ir vēl arī auksts. tagad ir tāds. varu baudīt tikai īslaicīgi un kādā vējam piemērotā vietā - divdesmit minūtes pie jūras (liela ezera, hes dambja pie daugavas, kādā skatu tornī) ir maksimālā vēja baudīšanas doza, kas var sagādāt patīkamas sajūtas.

Nebīsties nakts, jo tai ir jau rītausma seglos [userpic]

Bez uzvijas

qgmr101 [userpic]
labāk ir, ja kaut ko dara

Interesanti, ka dzīvē ir tā: ja neko nedara, viss kļūst sliktāk.

Current Mood: complacent complacent
ilona_pop [userpic]

Kad uz negaidītu viņas komplimentu atbildi ar noraidošu, intonācijā lejupslīdošu "danke", tādu it kā viņas kompliments tev nebūtu nozīmīgs (tas ir šobrīd visnozīmīgākais pasaulē), tā vietā, lai atbildētu gaumīgi un valšķīgi, kāda patiesībā esi, ja neesi stresā nobloķēta

qgmr101 [userpic]
CIA

cilvēki ir aitas

dāāā


P.S. Visi. Atšķiras tikai līmenis... jeb veids... kurā uzcelti aploki

P.P.S. amazing

Current Mood: amused amused
galvenais hipo [userpic]

Gatavojos laiciigi - nopirku Emiilijai The body Book for Younger Girls. Viss taa kaa normaali, tur sabalanceets eediens, vitamiini, pubertaate.. un kaa pareizi skuut kaajas. 8gadiigam beernam? I mean, pastaav iespeeja, ka vinja izdomaas, ka taa vajag, un taa arii dariit, bet vai tieshaam taa ir viena no pamatlietaam, kas jaazina katrai meitenei - taapat kaa uztura pamatus un kaa iesildiities pirms fiziskaam aktivitaateem?

Juutos kaa vecmaaminja, gaanoties par shaadaam lietaam, bet nu tieshaam. Tas taa ir vajadziigs?

K [userpic]

Riepziedu tēja

porcelāna lellīte [userpic]

Vīrs prasa 'kas tur tai tavai mātei ar to svinēšanu - tematiskais pasākums "Atvadu ballīte"?!'
:D

Kad teicu par kapu svētkiem viņš tādā drūmā balsī 'Piedalīties?!'

porcelāna lellīte [userpic]

Mistika kā tas laiks skrien. Tikko man vēl bija reiboņi un nelabumi un tagad pēkšņi bērnam kustas jau divi priekšējie zobi

puika_vecis [userpic]

Ja godīgi, tad mani nig-nogu kustība kaut kā nepiš.

porcelāna lellīte [userpic]

Rokas paceļas, rokas nolaižas ka tepat kkur cibā bija. Māte ar divām savām māsīcām rīt braukšot uz kapusvētkiem. Trīsarpus h mašīnā šurpu turpu. Nu labi. Nākamajā sestdienā bēres tai bērnības gandrīz vecmāmiņai, ellē ratā Vidzemē. Ļoti gribas un vajadzētu, bet.
Pēc divām nedēļām tēvam 60 gadu jubileja. Mani iebildumi, ka šis varbūt nebūtu īstais laiks kad taisīt lielu balli, nobrēcās, ka nebūs balle, būs taču tikai pikniks. Un tas mājsaimniecībā, kur viens drusku vairāk par gadu no vēža brīvs 85 g.v. cilvēks, tēvam bija tā sirds operācija pirms pāris gadiem, nu nav baigi spoža tā veselība un pašai arī so-so, lielākoties no hroniska pārguruma, bet
Eh, nezinu ko iesākt

sieviete, parastā [userpic]

If you wanna be my lover
You gotta get with my crippling depression

ю [userpic]

ļembasts

Back Viewing 0 - 20