Indra
rindra
.:.::
Back Viewing 0 - 20  
pavisam [userpic]
Anger begets greater anger

Ceļš uz elli bruģēts ar vislabākajiem nodomiem...
Ļotenē bija pieejama Three Billboards Outside Ebbing, Missouri, kuru sen jau gribēju redzēt.
Te nu bija - drāmas vairs ne.

Mazliet likās, ka esmu nojūgusies, ka ik pa brīdim rauj smiekli tik smagā filmā, bet IMDB saka, ka viss ok, tā patiesi ir darkly comic drama.
My kind of drama...

Paskatīšos atpakaļceļā ko debilu.
Lai gan, redzēju, ka tur ir Džokers...
Tas gan, iespējams, neizslēdz debilumu.

Tags:
‫‬‭‮‪‫‬‭‮҉Ingmārs‫‬‭‮‪‫‬‭‮҉ [userpic]
slikta ietekme

Šī kompānija piedāvā noziegumus.

honeybee [userpic]

And then she'd shout down the line
Tell me she's got no more time
'Cause she's a supergirl
And supergirls don't hide

Current Music: Reamonn - Supergirl
‫‬‭‮‪‫‬‭‮҉Ingmārs‫‬‭‮‪‫‬‭‮҉ [userpic]
problēma

Problēma ar baltajiem papīriem.

Nikolass A. Dērsingtons [userpic]

Tas ir tik dīvaini, kā reizēm mēdz uznākt tādas kā bezmaz ilgas, tāda kā kāre pēc ļoti konkrētām vietām. Šodien man, piemēram, ir ilgas pēc Pērnavas un Brīvības stūra. Es tur neesmu sevišķi daudz bijusi. Nozīmīgākais objekts ir tapešu veikals. Pēc tapetēm neilgojos. Bet pēc šīs vietas gan. Vēl mēdzu ilgoties pēc Vecāķiem, bet nevis pēc piejūras vai pie vietas, kur pirms pārvākšanās dzīvoja draudzene, vai kāpām, pa kurām tusējos ar pirmo boifrendu, bet pēc anonīmajām mājām dziļajos Vecāķos. Jums arī tā ir?

‫‬‭‮‪‫‬‭‮҉Ingmārs‫‬‭‮‪‫‬‭‮҉ [userpic]
great

A legendary display of roaring engines.

virginia_records [userpic]

man šonedēļ jātiek galā ar 3-4 rakstiem. es slēpjos zem segas.
lai atvieglotu startu, izvilku no ledusskapja pārpalikušo (apspļautās) Cielaviņas gabalu, kam virsū ir 4, un iesāku ar vārdiem "šī nav recenzija"

‫‬‭‮‪‫‬‭‮҉Ingmārs‫‬‭‮‪‫‬‭‮҉ [userpic]
HEY GUYS THANKS FOR TUNING IN

Sveiki! Es esmu Īans Makkolums, es šodien atrodos Rokailendas izsoļu kompānijā, lai aplūkotu dažus no ieročiem, kuri tiks pārdoti šīs dienas izsolē.

‫‬‭‮‪‫‬‭‮҉Ingmārs‫‬‭‮‪‫‬‭‮҉ [userpic]
SR

Sarkanais Rimi.

‫‬‭‮‪‫‬‭‮҉Ingmārs‫‬‭‮‪‫‬‭‮҉ [userpic]
smarkuss

Es arī Markusam vārdu mainīšu.

austra [userpic]
zoodārza ainiņas šorīt

* b no rīta man saka, ka es esmu viņa dārgumiņš, Ūpis uzreiz pieskrien klāt - mammīt, Tu esi arī mans dārgumiņš! un Bībītis ir mans dārgumiņš!

* Āpsis saplēsis virtuvē trauku, es saku - tagad jūs abi uz bērnistabu, durvis ciet un es sūkšu. Pēc brīža dzirdu, kā Āpsis žēlīgi trinas gar durvīm un Ūpis viņam saka "nedrīkst tur iet, mamma sūc stiklus, GODA VĀRDS nedrīkst iet!"

‫‬‭‮‪‫‬‭‮҉Ingmārs‫‬‭‮‪‫‬‭‮҉ [userpic]
kas mašīnām vēl ļaunu.

Pēdējā laikā apkaimē kāds nezināms ļaundaris dauza stiklus uz ielas novietotajām mašīnām.

木 [userpic]
Kad pēdējo reizi esi radījusi ko savu?

Nezinu, kāpēc pirms pāris nedēļām man šis jautājums šķita apsūdzošs un ievainojošs. It kā tavai eksistencei būtu vajadzīga kāda speciāla atļauja, kas atkarīga no radīšanas. Esmu tas cilvēka tips, kam labāk patīk pats radīšanas process. Līdz ar to bieži ir jautājums, vai vajag pasauli piesārņot, ja jau man nav svarīgi kādam rādīt rezultātu? Taču piekrītu, ka radošu pašizpausme dzīvi padara skaistāku un krāsaināku. Tāpēc reizēm ir interesanti emocijas izteikt caur kustību, kas klasiskā nozīmē diez vai skaitās deja. Šo to esmu aizguvusi no kustību un dejas terapijas, kad atklāju, cik interesanti ķermenis pats spēj kustēties ne tikai gravitācijas spēka ietekmē. Un kustība arī nepiesārņo izteikti materiālā nozīmē.
Es daudz ko radu tikai domās. Tādā ziņā es varu krāt, krāt idejas kaut kādā tikai sev redzamā mākonītī. Un tad pēc laika aizmirst vai ātrā tempā pēkšņi visu izlikt. Un tā īsā laikā var paveikt ļoti daudz un strādāt ātri.
Pēdējā laikā man patīk tikai vērot, meklēt dievišķo cilvēkos un spēlēties ar kaķiem.

vecais indiānis džims [userpic]

Virtuves boileris (ķipa tas mazais caurteces ūdens sildītājs) kaut kad sāka pilēt, kad bija sasniedzis garantijas termiņa beigas. Atslēdzu viņam strāvu, pilēšana mitējās, nolēmu, ka jāpērk jauns, bet nav steigas. Sarunāju ar Daini, ka kaut kad aizbrauksim uz Depo, viņš palīdzēs nopirkt jaunu, atvest mājās un pielikt, tāpat kā iepriekšējo. Tas bija kaut kad pagājušajā vasarā vai pat pavasarī, paguvu pierast dzīvot virtuvē ar auksto ūdeni.

Kad pagājšnedēļ biju ārzemēs, boileris piepeši bija sācis tecēt ar straumi un šī jautājuma risināšana vairs nebija atliekama. Sajutu lielu nevēlēšanos apgrūtināt superaizņemto divu bērnu tēvu Daini ar savām steidzamajām mājsaimniecības problēmām, tā nu es nolēmu ķerties pie plāna

kā būt par stipru un neatkarīgu sievieti 33 soļos:

1. Aizeju uz Depo, pati izraugos boileri, stenot to aizstiepju līdz taksim un no takša līdz mājām. Success.
2. Ūdens padevi virtuvē līdz galam var nogriezt tikai ar plaķenēm un paralēli kliedzot. Atrodu plaķenes un kliegdama nogriežu ūdeni. Success.
3. Atsitu galvu pret pagaldi, kurā norisinās visa šī ballīte. Jobanā maucība.
4. Atskrūvēju no ūdens pievadiem un noņemu no stiprinājuma veco boileri. Success.
5. Man neizprotamu iemeslu dēļ šādi boileri nāk bez elektrības vada, kas pašam jāpievieno. Noņemu pārsegu vecajam boilerim, izfiškoju, kā tam pievienots vads un noņemu viņam vadu. Success.
6. Noņemu pārsegu jaunajam boilerim un pēc vairākiem neveiksmīgiem mēģinājumiem pievienoju viņam elektrības vadu. Viss strādā. I'm a fucking pro.
7. Pārsegu vairs neizdodas normāli uzlikt atpakaļ, jo mans elektrības vads ir resnāks nekā boilera inženieri plānojuši. Bļaģ, fak, maucība.
8. Pēc vairākkārtīgiem mēģinājumiem pierunāju vadu iegult pareizajās boilera struktūras ielocēs, lai izdotos uzlikt boilerim pārsegu. Success.
9. Pieskrūvēju boilera ievadam T veida savienojumu. Uzkarinu boileri uz stiprinājuma. I'm a fucking queen of santehnika.
10. Atsitu otru galvas pusi pret pagaldi. Faking piece of shit.
11. Pieskrūvēju ūdens pievadus. I'm so successful. I should do this professionally.
12. Ar plaķenēm kliedzot atgriežu ūdens pievadu.
13. No T veida savienojuma ar Niagāras intensitāti laukā gāžas ūdens, veselīgi mitrinot manu sejasādu un virtuves grīdu. Iepišu ar galvu pagaldes naglā. Ar plaķenēm aiztaisu ūdens pievadu. Bļaģ, nahuj, maucība.
14. Kādu brīdi apceru plānu pārvākties dzīvot uz mežu prom no civilizācijas, ja šāda vilšanās ir viss, ko tā man var piedāvāt.
15. Ar stellatslēgu pievelku abas T veida savienojuma skrūves tiktāl, ka liekas, tās tūlīt nolauzīšu. Ar plaķenēm atveru ūdens padevi. Sejasāda un grīda atkal tiek bagātīgi mitrināta, jo nahuj bļaģ nekas, protams, nav mainījies.
16. Atguļos gultā, lai raudzītos griestos un apcerētu savu sakāvi un pazemojumu. Apsveru, vai nezvanīt tomēr Dainim. Sadzirdu, ka apakšstāvā Dāvis spēlē muzāru. Aizrakstu Dāvim.
17. Dāvis laipni uznāk augšā sniegt savu konsultāciju. Viss esot izdarīts brīnišķīgi, bet tam savienojumam laikam vajadzētu blīvīti. BLĪVĪTI, BĻAĢ. Kāpēc tad jūs tās blīvītes nepievienojat komplektācijā, dirsā nahuj,
18. Izpētu, ka vecais boileris ir ticis blīvēts vienkārši ar izolenti. Nolemju aplīmēt T savienojumu ar izolenti, moš nostrādā. Atrodu izolenti. Rūpīgi aplīmēju savienojumu.
19. Ar plaķenēm atgriežu ūdens padevi. Saņemu vēl vienu veselīgu mitrināšanas seansu. Nobrīnos, cik mans lamuvārdu krājums ir repetitīvs.
20. Zaudēju ticību cilvēcei un iekrātos traukus nomazgāju vannā.
21. We are not descended from fearful men, saku sev. Atskrūvēju ūdens pievadus un noceļu boileri no stiprinājuma.
22. Boileris nu ir piepildījies ar 15 litriem ūdens un noņemšanas procesa laikā gandrīz sadragā pats sevi un manas tuvākās ekstremitātes. Man vairs nav enerģijas lamāties.
23. Noņemu T veida savienojumu un aplīmēju ar izolenti skrūves sadaļu. Ar vairākiem neveiksmīgiem mēģinājumiem visbeidzot uzskrūvēju T savienojumu pa virsu blīvējumam ar līmlenti.
24. Mēģinu pielikt boileri atpakaļ pie stiprinājuma. Boileris ir tik smags, ka atsakās sadarboties.
25. Mēģinu izliet boilera saturu bļodā. Procesa laikā boileris apgāž bļodu. Tās saturs veselīgi mitrina virtuves grīdu.
26. Atmetu ar roku un nolemju izlekt pa logu, lai vairs uz šo neveiksmi nebūtu jāskatās.
27. Atceros, ka pa logu nedrīkst lekt, jo ciemos nāk M. strādāt pie scenārija. Sagaidu M. un piedāvāju viņai patīkamu workautu boilera celšanas disciplīnā.
28. Veselīgā unisonā kliedzot un lamājoties pieliekam boileri pie stiprinājuma.
29. Pieskrūvēju ūdens pievadus.
30. Ar plaķenēm atgriežu ūdens padevi.
31. NEKAS NETEK.
32. I'm a fucking queen of santehnika, bitches
33. Yo, kur palika scenārija rakstīšanai ieplānotais vīkends, nez

* [userpic]
Kütioru

kaut kā maz sanāk ekskursēt pēdējos gadus. vakar aizlaidām līdz Igaunijai.

Kutioru taka )

kopumā ļoti forši un jau tagad ļoti gribas braukt nākamajā eckursijā.

Tags:
gnidrologs [userpic]

Uzmanību, viss šeit lasāmais ir autora fantāzija. [userpic]

Mani kaut kā nepārsteidz fakts, cik lieli casual rasisti ir irāņi. Īpaši pret indiešiem. Rasisms ir dabiska un cilvēciska īpatnība. Protams, to nevajadzētu baigi paust, bet, ja gadās, tad gadās. Nekas traģisks. Sticks and stones may break ure bones, but words wont ever hurt you (ņirdzu). Vot šādi jānormalizē rasisms, dāmas un kunģi. *applaudēju pats sev

rugetta [userpic]

pagājušonedēļ ļoti apmierināti rukšķēju par laicīgi izdarītajiem darbiem, bet šobrīd izskatās, ka šajā nedēļā šis scenārijs neatkārtosies un ātrāk par ceturtdienu es neizgulēšos.

penija [userpic]

līdz 30 gadiem es ienīdu savu augumu, pēc 30 gadiem nolēmu, ka esmu tīri apmierināta ar augumu, un sāku ienīst seju un personību.

būt sievietei, laime, prieks, svētki ik dienas.

ilona_pop [userpic]

Šajā nedēļas nogalē darbi, vakardien vokālā pedagoģija ar amatierkori Wuppertālē, pēc tam mēģinājums haltūrai Hildenē, kur palūdza aizvietot saslimušu dziedātāju, šodien haltūra Hildenē, pēc tās superbraucieni pa autobāni ar Maestro auto un jauks laiks kopā. Kādu 5.,6.dienu jau agrie rīti, būtu riktīgi forši izgulēties.

Back Viewing 0 - 20