rigaszoo's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 1 most recent journal entries recorded in rigaszoo's LiveJournal:

  Monday, February 5th, 2018
  12:46 pm
  dzīvesstila blogs
  Šis ir dzīvestila blogs. Lielais brālis mani vēro, kāds vēro un vērtē. Skaties - te es brīvdienās Portugāles pludmalē, te es - ar savu A klases sučku B klases bārā. Te es - Laimīgs, laimīgas ģimenes lokā. Lasi dauni, sapņo tālāk.

  Ir lietas, kas piešķir manai eksitencei jēgu, ir vērtības. Tā, piemēram, tā dura, kas nekad nevar neiepīt teikumā kaut ko par savu doktora disertācijas tēmu un par "jaunā profesionāļa" trako dzīvesritmu un izaicinājumiem. Sanāk, ka viņa tic, ka tagad kāds atzinīgi piemiedz ar aci vai saka laba meitene un pasniedz kādu našķi.
  Viņi tevi spēlē.

  Es ticu uz tukšukumu, anonīmo nāvi uz ielas, apskaidrojošu taisno pa degunu. Es gribu tikai savu daļu no tautsaimniecības pīrāga. Kurš pimpis ir iedomājies, ka var suka iedzīvoties nedaloties ar mani?
  Sanāk kā manifests, kara pieteikums. Vai arī vienkārši pārasa reakcija, kas saistīta ar politiskās apzinātības parādīšanos manī.

  Patiesībā, mana motivācija rakstīt šo dzīvesstila blogu ir saistīta identitātes jautājumiem. Es jūtu, ka ir daļas manī, manā pieredzē, kas tiecas uz āru. Tās mēģināšu rakstīt šeit.
About Sviesta Ciba