riteņbraukšana, snovošana, vindsērfings, kompji, sviests, meitenes, pokemoni

Recent Entries

You are viewing 7 entries, 25 into the past.

15th August 2016

12:53pm: Komforta zona
Komunicēšana ar draugiem bieži ir kā iziešana no savas orbītas, lai palidotu līdzi viņējai. Parasti tas ir interesanti, bet ar laiku kļūst šausmīgi nogurdinoši.

No tā izriet, ka es vairāk pieskaņojos citiem nekā mēģinu panākt, lai citi pieskaņojas man. Tā ir un tā es jūtos ērtāk. Reizēm, kad lasu vai redzu filmā, kā cilvēki atveras psihoterapeitam, es brīnos, jo zinu, ka pats tā nevarētu. Es nejūtu nepieciešamību atklāties un, visticamāk, justos visai nekomfortabli, ja kāds mēģinātu "mani saprast". Tāds risks gan ir minimāls, jo, tā kā cilvēki parasti ir ļoti egocentriskas būtnes, tad viņus nekas daudz bez viņiem pašiem nemaz neinteresē.

11th August 2016

5:36pm: Jāatzīst, ka diezgan dīvaina sajūta potēt sev pašam dibenā pirmo reizi dzīvē. No sākuma grūti saņemties. Bet tad es atcerējos Jāni Strengu.

28th July 2016

2:48pm:
Piemineklis


Pele


Mīlulis


Laiks


Politkorektums

Ņemts te te un te.

7th July 2016

1:53pm: Pēc vairāku gadu darba plecu pie pleca šodien uzzināju, kurš no kolēģiem kurā gadā dzimis. Iespaidus grūti aprakstīt.
Laikam tie, kuriem ir 30+, mēdz izskatīties būtiski jaunāki vai vecāki. Īpaši sievietes.

6th July 2016

10:22am: Kas, jūsuprāt, ir latviskums? Ko jums tas nozīmē?

25th June 2016

11:18pm: Man ir skumji un mazliet briesmīgi apzināties, cik daudzi cilvēki smagi mocās ar dažāda veida psiholoģiskām problēmām. Tādus piemērus gadās redzēt apbrīnojami bieži. Jo dziļāk katra individuālo sāpi tu saproti, jo vairāk gribas bemaz saķert galvu un kliegt - kā tu vispār tādos sūdos spēj sēdēt! Tev visa dzīve (bija) priekšā, bet tu tur sēdi sava ego mēslos, paralizēts aiz bailēm! Iemesli jau visbiežāk no malas ir lieliski saprotami, bet saprast otru nav tas pats, kas viņam palīdzēt. Bieži vien tas ir pat otrādi.
Current Music: kko dzied futbola līdzjutēji

21st June 2016

8:04pm: Ja cibā būtu iespēja komentēt ar tviteri, disqus vai gravatar, nebūtu nekādas nepieciešamības veidot šo kontu. Nav nekāda prieka būt kādam trešajam anonīmajam ieraksta komentētājam.

Varbūt pa laikam te kaut ko iespamošu. Vai arī nē.
Powered by Sviesta Ciba