restart ([info]restart) rakstīja,
@ 2017-09-14 15:55:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Jo vairāk lasu, kā citiem dzīvē klājas, jo mazāk gribas rakstīt pašam. Es nezinu, vai tāpēc, ka man sevis piedzīvotais liekas nenozīmīgāks. Varbūt, ka tā arī ir. Es neuztveru dzīvi diez ko dramatiski. Es un mani maznozīmīgie piedzīvojumi man pēdējā laikā nešķiet kaut kas tik unikāls, ka gribētos ar to dalīties. Citi dzīvi uztver citādāk un lai jau tā būtu, tā ir dažādība, kas arī man ir interesanti.

Man reizēm šķiet, ka jāpadomā mazliet vairāk par sevi, bet negribas, tas pat liekas garlaicīgi. Es nezinu, vai tā nav kāda eskeipisma forma, varbūt ir.

*

Šodien ir jubileja samērā nozīmīgai meitenei manā dzīvē, par kuru pēc daudziem virtuāliem zilumiem esmu pārliecinājies, ka nespēju sevī vairs rast spēku uzturēt ar viņu draudzīgas attiecības. Man reizēm šķiet, ka tā var nebūt vienīgā tāda reize manā dzīvē. Atrast pareizo toni, nejokot pārāk skarbi (vai nejokot vispār), izvairīties no dažiem tematiem – tas viss ir zināmā mērā interesanti, bet tikai līdz kādam noteiktam mirklim. Pēc tam sāk šķist, ka viss iet pa riņķi. Atkal atkārtojas tās pašas nepieņemamās lietas, apvainošanās un vēl nez kas. Tā kā tāda manipulāciju spēle. Bet tas man vairs nešķiet interesanti.


(Lasīt komentārus)

Nopūsties:

No:
Lietotājvārds:
Parole:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?