restart ([info]restart) rakstīja,
@ 2017-07-17 11:08:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Šodien ar dzīvesbiedreni spriedām, ka mums abiem ir tādi draugi, kuri bez ēšanas nekustas. Tas ir, nav izvilināmi no mājās ārā. Turklāt, jo vairāk gadu paliek, jo izteiktāka šī tendence paliek.

Man ir trīs draugu kompānija, kuru nekad nekur nevar dabūt, ja nav ieplānota kāda pieēšanās. Pēdējo reizi, kad man tas brīnumainā kārtā izdevās, viņi vienalga atrada iespēju novirzīties no kursa un iedreifēt picērijā. Laikam lieki piebilst, kurš no mūsu četrotnes ir ar vismazākajām liekā svara problēmām. Man besī ārā šī neiztrūkstošā pieēšanās. Liekas, ka viņiem kopsanākšanas ir kā attaisnojums sevis aizvilkšanai uz kārtējo neveselīgās pārtikas iestādi un ļauties pieēšanās grēciņam, kuram citādi nepietiek drosmes. Man tikmēr ir garlaicīgi, jo, ja ēst negribu, tad neēdu. Diezgan ierasta aina mums ir - mani draugi katrs loka iekšā sevis pasūtītās gastronomiskās izvirtības, es tikmēr sūcu aliņu vai pat to nē un vienkārši drusku garlaikojos.

Dzīvesbiedrenei draudzene ar tik izteiktu tendenci ir tikai viena, toties tāda, ka ne par ko nav pierunājama satikties kur citur bez ezīša. Jo tur varot paēst. Argumenti, ka paēst var arī citur, īsti neiedarbojas un ēdelīgā, samērā apaļīgā draudzene allaž atjautīgi atrod veidu, kā atkal draudzenes sapulcināt ezītī.

UPD. Plānojot brīvdienas, atcerējos vēl vienu ēdelīgo personu, šoreiz radu lokā. Nu, no vienas puses jau es saprotu, ka tajās retajās tikšanās reizēs varbūt tāpat neko daudz citu neiesāksi, turklāt vēl ar mazu bērnu pulciņu. Bet no otras - nepavisam nav tā, ka es šīs tikšanās reizes lidiņā gaidītu ar prieku un sajūsmu. Drīzāk kā tādu apnicīgu pienākumu.


(Lasīt komentārus)

Nopūsties:

No:
Lietotājvārds:
Parole:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?