restart ([info]restart) rakstīja,
@ 2017-02-24 10:34:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Velbeks Elementārdaļiņās pieminēja, ka ir dažas tik skaistas sievietes, kurām ir bail pat tuvoties. Tāpēc to dara tikai vislielākie kretīni. Jo viņiem nav bail.

Un tad es iedomājos par L. Es viņu gandrīz nemaz nepazinu, bet nepamanīt viņu bija neiespējami. Gara, gaišmataina meitene ar izcili pareiziem, ja tā var teikt, sejas vaibstiem. Ja viņa būtu modele vai aktrise, tad droši vien ļoti slavena. Es nevarēju saprast, ko viņa vispār dara mūsu uzņēmuma administrācijā. Turklāt vienā no pieticīgākajiem amatiem, ja tā var teikt.

Ja es viņu redzēju uz ielas, tad bija grūti uz viņu neskatīties. No viņas bezmaz staroja spēks, noteiktība, iekšējs miers un pārliecība par sevi.

Man ar viņu gandrīz nekad nekādu kopēju darīšanu nebija. Bet tajās vienīgajās reizēs es vienmēr kaut ko pamanījos izmest no rokām, aizmirst, sajaukt vai saputrot. Un es neesmu no cilvēkiem, kuriem tādas neveiklības būtu ikdiena. Nekādu tur sevišķu jūtu man nebija. Es taču viņu nepazinu. Bet to, ka meitene ir neparasti skaista, es nevarēju neredzēt.

To, ka viņa apprecējās, es uzzināju, kad saņēmu ēpastu par uzvārda maiņu. Drīz pēc tam viņa laikam aizgāja no darba. Vai arī es aizgāju, neatceros.

Iedomājos, ka vajadzētu kaut ko pameklēt par viņu gūglē. Atradu vienīgi galeriju, kur viņa ar vīru un bērniem aizbraukusi atpūsties. Vīrs viņai ārzemnieks aptuveni divreiz vecāks par L. Bērni kā bērni. Un L. kā jau L. Piepeši atcerējos, ka laikam taču nekad neesmu redzējis viņu pasmaidām. Arī tajās bildēs nē.


(Lasīt komentārus)

Nopūsties:

No:
Lietotājvārds:
Parole:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?