peleekaa zaabaka pieraksti
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in redrum's LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Tuesday, September 22nd, 2015
  3:42 pm
  bērnu autokrēsls
  Kas tā par huiņu, ka nekur Latvijā (pēc veikalnieku teiktā arī kaimiņos) nevar dabūt drošo un labo Besafe Izi Combi X4 isofix krēsliņu? grrr
  Wednesday, November 27th, 2013
  5:05 pm
  Nu jau kā nedēļu man Nexus5 rokā.
  Sunday, April 28th, 2013
  2:10 pm
  Vēl tikai nedēļa un mans Nexus 4 būs rokā! :)
  Monday, March 4th, 2013
  2:47 pm
  DHL never again!
  Nekad mūžā neko vairs nepasūtīšu ar DHL. Murgs kaut kāds. Kāda velna pēc man ar kaut kādām izdrukām 21. gadsimtā jābrauc kaut kur ellē ratā. Kas tas par sūda KURJERPASTU? Ja tās ir izdrukas no neta, tad kāpēc es tās nevarētu ievadīt kaut kādā sistēmā, kura sarēķina nodokļus pēc formulas un tos ar ibanku apmaksāt un šamie man atved (par ko es esmu jau samaksājis)? Idiotisms! Tipa varot visu aizsūtīt viņiem, bet tad tas maksāšot 15 Ls. Yeah right. Nākošreiz tikai pa pastu sūtīšu. DHL never again!
  Saturday, July 14th, 2012
  5:30 am
  Stulbās kaijas nevar aizvērt savas pākstis šitajā stundā1
  Wednesday, June 27th, 2012
  11:21 pm
  muse sux?
  Paklausījos to muse jaunā albuma treileri. nu bļē nu nah vajadzēja to sūdu hipstersepu tur pīt iekšā. Ta jau labāk beyonce būtu pieaicinājuši :(. Totāli esmu vīlies.
  Tuesday, June 19th, 2012
  8:07 pm
  factory reset
  Tik pretīgi, ka Microsofts nav spējis savā krutajā Win7 iebūvēt normālu system restore funkciju. Nesaku, ka tās tur nav, bet man, diemžēl, nepalīdzēja. Cik lasu, tad daudziem tādas problēmas. Jācer, ka šoreiz nobekapošu visu vajadzīgo un neko lieku nepakāsīšu.
  Saturday, May 12th, 2012
  2:35 pm
  izskatās, ka indiānis būs biš pa daudz atpūtinājis mūsējos. divi zāģi vēl un braucam mājās.
  Saturday, April 28th, 2012
  8:12 am
  Ausīs gaisma.

  Current Music: Christopher O'Riley - Let Down (Radiohead cover)
  Tuesday, March 20th, 2012
  12:34 pm
  Ekskursija atomelektrostacijā. Aiz loga divi vīrieši, ģerbušies speciālos aizsargtērpos, ļoti uzmanīgi nes nelielu kapsulu.
  Kāds jautā gidam: "Bet kas būs, ja viņi to nometīs zemē?" "Principā nekas nebūs. 115 km rādiusā."
  Wednesday, March 7th, 2012
  5:13 pm
  šarkana neļķe
  vieni gaida 8. martu, lai varētu pielīst kucītēm, citi Grieķijas defoultu.

  "Tad beidzas termiņš, kad privātie kreditori var brīvprātīgi pieteikties dalībai Grieķijas parādu norakstīšanas programmā. Ja tai pieteiksies mazāk nekā 75% valsts obligāciju turētāju, tad valsti sagaida nekontrolēts defolts. Tas, pēc Starptautiskā Valūtas fonda ekspertu domām, eirozonai var izmaksāt vairāk nekā vienu triljonu eiro (virs 700 miljardiem latu)"
  Thursday, February 23rd, 2012
  12:07 pm
  Bet ja nu... Ausainīša bēdīgais maratona skrējiens bija Latvijas specdienestu neveiksmīgs mēģinājums nospiest tarakānu (t.i. viņi zināja par epastiņiem/atskaitēm/naudiņām)? Eh....
  Wednesday, February 15th, 2012
  11:32 pm
  jāt, kā man besī tas idiots, kurš ierunājis "trolejbuss dodas uz parku jelgavas ielā" ar uzsvaru uz "ielā" nevis "jelgavas". acīmredzot, gan runātājs gan rakstītājs bija mentally handicapped. tā kā ikdienā daudz rakstu cilvēkus, tad man tāds feils vienkārši griež ausīs.
  Saturday, February 4th, 2012
  3:08 pm
  velo uber alles
  Šorīt, kā jau katru sestdienas nakti/rītu, braucu ar felli mājās no darba (Kincene-Teika). Vot tādā aukstumā laikam pat ārā neesmu bijis. Pie Kincenes termis rādija -28*C. Jau vakarā biju nācis no Alfas un baigi deguns sala, nodomāju - kaut kas jāuzliek uz sejas, lai nenokrīt braucot mājās. Neko prātīgu neatradu. Izdomāju - man ir dubultie cimdi ar tādām izņemamām iekšām. Nu vot, vienu to iekšiņu pietinu pie sejas ar caurspīdīgo skotchu ap galvu (kapuci) un devos ceļā. Sākumā viss ok, bet pēc 3 min jūtu, ka acis kaut kā līp. Uhu, skropstas sāka sasalt :D Itkā, lai huiņas nebūtu par maz - ķēde nokrīt tieši tumšakajā vietā (mežiņā). Pirksti lipa pie ķēdes, bet kaut kā saliku visu un maucu tālāk. Līkumā gandrīz nolikos, jo stūre negriezās. Acīmredzot, lubrikants stūres asij nebija paredzēts tādiem mīnusiem :D Bet tomēr tiku mājās vesels :) Žēl tikai, ka maita mobilais bija tik tāl' izlādējies, ka nevarēju kameru ierubīt lai nofilmētu savas sasalušās skropstas :D
  Thursday, January 19th, 2012
  12:24 am
  Latvijas Banka
  Sen braukāju garām un vienmēr aizmirstu nofočēt. Šon vairs nevarēju noturēties. Nenofočēju tāpat, bet sagūglēju bildes netā, lai parādītu punktu -

  FAKING LATVIJAS BANKA AR SAVIEM LOGIEM PARĀDA KO PAR MUMS DOMĀ

  pēdējam gan bija labāki varianti dzīvē, bet netā neatradu. Jep, tā ir Latvijas Banka ;)
  Friday, January 13th, 2012
  11:01 pm
  stulbums, ka dzimenē jāstrādā (arī pa nakti), bet nu poh. lab, ka neesmu tālbraucējs :D ārā pizģec darās.
  Tuesday, January 10th, 2012
  11:07 pm
  10 Gb mailbox size
  Skatos draugos, a tur priekšā mail.lv reklāma, kur rakstīts, ka viņiem ir 10 Gb (gigabiti) patkaste. Tas ir kā? 1,25 GB (gigabaiti)? Big deal, gmailam ir 10 GB. Vai tad ātrumus pārsvarā nerakstija bitos un izmērus baitos? Izskatās pēc kārtējā idiotu EPIC fail!


  tikko aizsūtīju īsu pārstāstu viņiem ar to ko šamie sastrādājuši un, ka daudzi noteikti par viņiem ierēc. tāpat pievienoju http://en.wikipedia.org/wiki/Gigabyte
  Friday, January 6th, 2012
  1:49 pm
  Biš palaboju Lanas del Ray diesmu Video games

  Swinging in the backyard
  This is my frontyard
  I dont swing here
  Wednesday, January 4th, 2012
  11:06 am
  MEEEEEEEEEEEEEEEEN
  Vakar noskatījos vienu 2 and 1/2 men. Itkā jau biš rēcīga ir, bet reāli nevaru izturēt to MEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEN. Neticu, ka visi, kas skatās to seriālu tiešām var izturēet vislaik to sūdu.
  Monday, December 26th, 2011
  5:02 pm
  cipulim pirmie!!!!!! un otrie arī!
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba