Quasi

Jaunākais

20.9.14 21:10

pēkšņi nezinu kāpēc, bet sāku domāt - vai tad nebūtu slikti izjāt aziāti?


flešbekojot (~ http://www.youtube.com/watch?v=7Ve7zdqSUXQ) par seriāla atziņām. varbūt nebūs saprotams, kāpēc, tas laikam vēl nav apspriests, bet vajadzētu būt skaidram: vnk skatoties tagad filmu, spriežu - lielpupaina zaķa piselīguma kritumu uzreiz izjūt ļoti asi. ja nav citu vērtību. reāli - ja lielie pupi ir galvenais un vienīgais trumpis, un vispār kārts ar punktiem, - kas paliek pāri, ja nevar to pist?!

19.9.14 09:48

tātad, vakar sarunāju ar rimi pārdevēju, metālisti, .. kkāds sviests. un tagad pēc scenārija es pazūdu. sarunāt - pazūdi.

sarunāšanas sporta veids :D

18.9.14 21:21

https://www.youtube.com/watch?v=ofaRvNOV4SI

40 minūtes lai sāktu stopēt.

lai neradītu par sevi nepareizu iespaidu, es tikai gribēju pateikt, ka esmu saticies arī ar ne-resnu [pakaļu] un ne-lielpupainu. nav jau tā, ka ar mazākām krūtīm un mazāku pakaļu būtu trūkums. vnk lielie pupi un lielā pakaļa ir radījušas vislielākās vilšanās.

spriežot pēc tā, kā medijos to visu slavē, cerības neapšaubāmi ir augstas.

18.9.14 20:44

šovakar galvenais neaizdzerties.

18.9.14 16:25

dīvaini, ka uz kopējā manas radošās krīzes fona, esmu sacerējis veselas 3 sērijas visas Latvijas un pārrobežu lasītāju iemīļotajā pilnmetrāžas seriālā "padoms pušiem".

iespējams, tas tāpēc, ka pēdējā laikā man vienkārši nereāli riebjas priekšnieks un es reāli izniekoju sevi šajā iestādē.

otrs - dažādos brīžos manas domas aizceļo pie iepriekšējās dzīves nožēlošanas. respektīvi, no vienas puses, kaut kādā brīdī dzīvē liekas, ka viens kaut kas ir pareizi, bet no otras, ir skaidrs, ka dažas lietas tiek akceptētas tikai mīkstsirdības dēļ. sevis mānīšana, un vēlāk uz to atskatoties no distances, ... nu, Tu jau saprati, DD ;)

es reāli boikotēju priekšnieku. ja agrāk es tur gāju gandrīz par katru jautājumu, tad ar laiku man pieriebās, ka ... nu, patiesībā, ir jau sen skaidrs - visas manas nelaimes vai iedomātās nelaimes un problēmas ir no uzmanības deficīta, un patiesībā nemaz nav problēmas.

karoč, no vienas puses, labāk izdrāzt kādu treknu pakaļu un pataustīt lielus pupus, lai saprastu savus maldus un populāro mediju nepareizi radītās vērtības, ka tas viss ir feiki. no otras, kā lai nenožēlo zaudēto dzīves laiku?

bet kā teica profesors Stradiņš vienā raidījumā - visu mācās caur pieredzi un eksperimentēšanu. vai kkas tāds, gudrs.

Nu, šis:

21:15Latvijas faili. Jāņa Stradiņa trīs dzīvesSeries

Viņa vārdu pazīst un ciena gan Eiropas un Āzijas, gan Amerikas zinātnes pasaulē. Savā mūžā, gluži kā ķīmijas formulā, viņš savirknējis dažādus elementus: ķīmiju, zinātņu vēsturi, cīņu par Latvijas neatkarību, darbu zinātnes un sabiedrības labā. Viņa dzimta ir stāvējusi klāt Latvijas medicīnas šūpulim, viņa vārds ierakstīts zinātņu enciklopēdijā. Analizējot, pētot, secinot, akadēmiķis Jānis Stradiņš apkopojis izcilu zinātnes vēstures krājumu un atdzīvinājis grāmatu lappusēs zinātnieku portretus. Akadēmiķa viedoklim bez ierunām uzticas gan zinātnes un kultūras spožākie prāti, gan vienkāršie laikabiedri. Par devīzi savas dzimtas ģerbonim Jānis Stradiņš izvēlējies romiešu dzejnieka Ovīdija teicienu: Piliens dobj akmeni nevis ar spēku, bet ar biežu pilēšanu”. Tā Jāņa Stradiņa garīgo atziņu pilieni turpina rakstīt Latvijai svarīgāko notikumu un izcilāko ļaužu likteņus mūsu vēstures stūrakmenī.

iečekojiet komentu: http://lnt.skaties.lv/lnt-piedava-latvijas-failu-filmu-par-latvijas-viedako-zinatnieku-un-vesturnieku-jani-stradinu/

18.9.14 14:13

3.sērija iemīlotajā seriālā "padoms puišiem".

kā parādīja pirmās 2 sērijas, identificēt mauku, vai savā ziņā meiteni no vieglā gala, nav nemaz tik vienkārši. viena to netieši izrādīs ar ierakstu telefonā. cita ar sava vīriešu/puišu skaita nosaukšanu. liela skaita. Pirmkārt, neviens jau negrib teikt, ka maukas obligāti ir slikti un uzreiz.

uzmanība ir uz mirkli, kurā nevajadzētu ar maukām sasieties.

tas ir apmēram tāpat kā ar prostitūtām. ja tu samaksā par 1h vai 1x, tu taču pēc tās stundas tagad nepiedāvā viņai nodrošināt dzīvi un visu to tālāk, lai tikai vēlreiz ar viņu varētu būt sekss. ja to tā drīkstētu saukt. tu vienkārši ej prom, un kad ir nākamreiz nauda, laiks un interese, tu pie viņas atnāc uz tiem pašiem noteikumiem.

respektīvi, ja ļoti vēlies, vari izjāt meiteni, tieši vai netieši apzinoties, ka viņa ir mauka. bet galvenais ir atcerēties - kādā brīdī tas bumerangfs lidos atpakaļ. tā vieglā uzvedība atspēlēsies...

pēs idejas, mauka varētu būt cilvēks, kas jājas nevis emocionālu iemeslu dēļ, bet pragamtiska aprēķina dēļ. tādi cilvēki nevar būt jauki un sirsnīgi pēc būtības.

kā noteikt, vai pienācis laiks atbrīvoties no vieglās uzvedības? pie pirmajām šaubām ir bez ieklausīšanās sirdsapziņā jāatgriežas pie normālās dzīves. kad jau jūt, ka jājiens vairs nav tik vielgs kā saķumā, kad jau sāk izskanēt pārmetumi, ka ... nu, īsāk sakot, ja sāk izskanēt pārmetumi un tas liedz sajust to labāko no situācijām - ir laiks.

cerības, ka būs labāk, diez vai apstiprināsies. tikai izveidosies ieradums...

morāle: nevajag uzreiz padomāt, ka meitene ir slikta tikai tāpēc, ka mauka vai kaut kādā citā ziņā viegla.

p.s. visu cieņu tām meitenēm un puišiem, kuiem šī fakta atklāsme atnāk tiešā tekstā: - Tu esi kāda meitene-> tiklā, vai kaut kas no vieglā gala? - esmu mauka. - ok, skaidrs. - Tevi tas apmierina, der? - jāskatās. padrāzīšu, paskatīšos.

šī saruna, bez šaubām, katrā no tās teikumiem provocē konfliktu. pēc pēdējā teikuma prasītos brēciens par morāli, utt.

17.9.14 20:56

ejot uz veikalu man jau bija sacerēts otrais seriāla dubultsitiens no sērijas "padoms puišiem".

iepriekšējā sērijā padoms bija par to, ka viena maza pazīme - saglabāšana telefonā (savā vai draudzenes) daudz pasaka par personu.

nākamā pazīme, jau acīmredzamāka, un daudz spēcīgāk liek ievērot "sarkano karogu": kad Tu lielies, ka savā dzīvē jau arī esi kaut ko bišku papisis, viņa nosauc nesamērīgi lielāku ciparu.

No vienas puses, fakts varētu būt nepatīkams. No otras puses, svarīga informācija, kuru labāk zināt.

Tātad, vajag izdomāt labu taktiku, kā panākt atzīšanos.

16.9.14 20:34

padoms puišiem.

meitene, visticamāk, ir mauka vai kaut kas no tā vieglās uzvedības gala, ja Tavu telefonu saglabā apmēram pēc principa - Tavas ārējās pazīmes vai dzīvesvieta.

vēl viena pazīme - ja viņas draudzene Tevi saglabā pilnīgi nesakarīgi, piemēram, savas draudzenes vārda pirmo burtu, ievadot vairākkārt.

Praktiskā daļa:
ja Tu dzīvo Zolitūdē, tad kā būtu ar vārdu "Zoļiks"? Purvciemā - Purčiks. Par citiem tā ātrumā nevaru iedmāties.
ja meiteni sauc Laura, tad draudzene Tevi saglabā kā Lllll... nu, ar domu, ka "ok, aizej izpis manu draudzeni, bet ja viņa pazudīs, man ir tavs numurs, tiesa gan, ne pārāk cilvēka cieņu apliecinošā veidā"

Divas pazīmes, kuras var saukt par "sarkano karogu".

*true story, pārbaudīts

15.9.14 16:24

mana sistēma:

kad ir slikti, tad grūti kaut ko izdarīt, jo ir slikti. kā gan var gribēt kaut ko, ja ir slikti.
kad ir labi, tad atkal ir tik labi, ka negribas baigi noņemties :D
kad ir parasti, tad jāsāk domāt, ka parasti jeb "normāli" ir ne pārāk labi, bet ne pārāk labi ir jau slikti, tātad atkal nevar neko darīt.

logs, kurā kautko var darīt, sanāk, ir dikti šaurs...

13.9.14 23:03

ko es gribēju teikt, DD.

dažreiz... nu, es nezinu kā lai to izsaka vārdos...

tātad, ir kāda persona... kurai ir 1-2 labas īpašības. nu, Tu jau saprati, kuras 2, un tās nav laba sirds un kaut kas no tās sērijas. un man vnk dažreiz uznāk erotiskās fantāzijas saistībā ar viņas lielajiem krūtīm. un es nesaprotu, kāpēc bija tā, ka es tos lielos pkrūtis tā īsti neatceros. tā bija lielākā vilšanās. un es nesaprotu, kāpēc tā īsti arī bija. un es nesaprotu, kāpēc man rodas dīvainas domas par to.

īsāk sakot, no vienas puses, es uzskatu, ka man ir visai dīvaina interese, vēlme... kura it kā kaut kad bija pavisam netālu, bet tā pa īstam - nebija. un es nevaru saprast. varbūt tāpēc, ka nebija, tā interese vienmēr palika ne īsti apmierināta, un... pļukt.

25.10.13 20:09

šovakar "kafijas krūzes" noskaņojums

24.10.13 15:18

Dārgo dienenīt, šodien ir tāda sajūta, ka dikti gribas, nu, Tu jau saprati.

Uzspēlēt football manager 2014!!! (yeah right :D)

23.10.13 22:46

Ja jūs lietojat twitter, vai zināt, kas tas ir, bet nezināt, kam lai "pieseko", varbūt ka varu ieteikt ar šo kontu: https://twitter.com/MyChubbyChaser

23.10.13 19:49

vārdu sakot, man ik pa laikam mēdz būt tāds niķis kā primitīvi un brutāli blisināties uz sieviešu dibeniem un krūtīm. īpaši, ja dibens ir iespīlētās biksēs. vai arī ja ir stilīgi svārki/kleita.

dažreiz man paliek kauns par savu neslēpto blisināšanos. nu, reāli kauns :O :DDD

tad ir viena meitene, kur nu vairs meitene, jo sieviete ar bērnu jau zināmā vecumā. nu, es nezinu, 4 gadi kādi būs. katru reizi kad es viņu ieraugu, man prātā griežas tie stulbie teksti :D

viņai vienmēr tāda viegli skumīga seja. es jau arī kā ar rentgena stariem blisinos visur kur var pablisināties, bet nav jau tā, ka viņa neblisinātos manā virzienā :D nu, ja no ~20 cilvēkiem, kas vairāk vai mazāk manā uztverē ik pa laikam piefiksējas, daži skatās, daži ignorē, bet daži skatās uzkrītošāk - nu to tak redz. bet eju nu sazin, kāpēc. varbūt, tāpat kā es, vnk lūr virsū uz visu kas kustas.

23.10.13 00:05

Nevaru aizmigt.

labprat padraztu kko.

aizmirsu ko vel gribejubteikt.

gulu jau kadu stundu un galva pilna domu.
Powered by Sviesta Ciba