Quasi

Jaunākais

3.5.16 16:15

Jums ir tādi objekti, gar kuriem braucot gribot negribot prātā ienāk MOMENTI, ATMIŅAS, - tur piedzīvotie labie brīži?

ja šīm meitenēm vajadzētu žigolo, uzminiet kas būtu gatavs uz pilnu laiku un vēl virsstundas ... http://amifat.tumblr.com/ KAUNS!!!

2.5.16 23:11

nepretendēju uz absolūtu patiesību, bet varu pateikt, ka, neskatoties uz šīs tēmas jau ļoti senu izsmelšanu, drāžot resnules, prikols ir tajā, ka paša galvenā dabūšanai īstajā vietā ir tik ļoti jāpiepūlas, ka tas rada gan tādu pārākuma sajūtu, gan arī sniedz atbalstu... nu, kad olas atspiežas pret to mīksto miesu...

tas tā īsumā galvenais.

ir doma pielauzt vienu pastulbu slaiduli, bišku vecāku... blondīni...

reiz es satiku vienu slaidu blondīni, viņai sāpēja kad es sāku kaunuma kaulu pret kaunuma kaulu atspiest. bet tā jau viņa bija forša.

1.5.16 09:09

Resnules, bezformīgās... viņas ir kā māls vai plastalīns. Var mīcīt un veidot formas samērā brīvi. Noslēpums beidzot atklāts, apgaismības brīdis.

29.4.16 12:05

iespējams, ka tikai sakritība, bet pāri ielai no DUS notika neliela MILF sanāksmītē. un šeit es nedomāju MILF kā saīsinājumu no "mother I'd like to fight", kā Simpsonos kur Mārdža iebilda pret vardarbīgo cīņu sportu (http://simpsons.wikia.com/wiki/The_Great_Wife_Hope/References skatīt 5. punktu).

vienīgais vīrietis kompānijā stāvēja pusmetra attālumā un ļoti kautrīgi. mūsdienu sabiedrībā vīrietim nav tā viskrutākā loma būt par to, kurš sēž mājās ar bērnu.

dabīgi, ka gar šo kompāniju braucot it kā nejauši paripināju lēnāk. viena seksīgā, likās, novērtēja uz sevi vērsto stalkeri. kā lai viņu tagad atrod? nu nevar taču cilvēks visu dienu tikai pieskatīt mazo, vajag nedaudz sava prieciņa taču arī.

27.4.16 09:42

es negribēju šādas tēmas šeit vairs cilāt, bet šī ir tik superīga kundze: http://deliciouswives.tumblr.com/post/143469228381

līdz ar to, ja jau krītam grēkā, tad līdz galam vēlos atzīmēt superīgas bildes:
http://gottahavemore.tumblr.com/post/3498601283/this-was-from-2005-someone-slapped-her-on-the-back
http://magnifiquemilfs.tumblr.com/post/141218145048

bija vēl viena, bet aizmirsu linku iekopēt un aizvēru

27.4.16 00:27

We're riding down the boulevard
We're riding into the dark night, night
With half the tank and empty heart
Pretending we're in love, when it's never enough
As the silence filled the lonely air
Oh, they can hear now now now baby
We see a storm is closing in,
Pretending we're escaping

26.4.16 09:16

iespējams, ka nogarlaikojušās mājsaimniecītes un jaunās mammītes tusē ap DUS. meklē, kuram ir auto ar lielu bagāžnieku. piemēram, universāls - lai var ratiņus aizmugurē iedabūt. un vasaras piknikā, kad ratiņi izkrauti, var nokniebties uz cietas līdzenas virsmas, kurām bail zālājā nogulties vai zeme mitra, utt.

ja pietiekami ilgi tur uzturētos, viņas pienāktu iepazīties, izdomājot kādu tizlu attaisnojumu.

21.4.16 14:56

man tagad pienākas tiesības padročīt.

neprotu atrast mājsaimniecītes ar līdzīgu plānu pusdienlaikam

15.4.16 13:16

kur var, piemēram, sapazīties ar jaunajām māmiņām vai vienkārši mājsaimniecītēm, kurām pa dienu garlaicīgi un kuras savu brīvo laiku pa dienu būtu gatavas aizpildīt. aizpildīt :D

9.4.16 00:15

Vecenes tēlo nepieejamās tik ilgi ka apnīk pielauzt un ir kaut kas reāls. Ka labāk izvēlēties kaut ko reālu nevis tikai skatīies Harija Potera vai citas filmas par burvjiem ekrānā.

7.4.16 19:01

dažreiz ir doma, ka varētu nopirkt prostitūtu, bet tad sākas domas, ka ja nu viņa ir neglīta vai slima vai pārāk dārga, vai ka neizdosies pabeigt :D tad vēl ir domas par "lieliem pupiem" un "lielo mīlestību".

to visu viens draugs pastāstīja.

mēģinu viņu saprast.

6.4.16 20:49

Agrāk man likās, ka visi cilvēki ir labi, izņemot dažus.

Tā es daudziem un bieži devu lielus uzticības kredītus. Pat labāk nekā bankas treknajos gados dalīja kredītus. Procenti bija augsti, bet vismaz deva. Šo rakstot, aizdomājos par manu procentu likmi.

Jā, augsta. Bet labi devu.

Tad es nesen aizdomājos, kāpēc, piemēram, šeit klab.lv man visādi frīki piesējušies:
- šajā pasaulē atklātas un godīgas valodas runāšana nav cieņā
- man patika noformulēt savu domu visai sulīgi un izaicinoši, kas bija kā ēsma frīkiem
- to pašu domu noformulējot intelektuālos epitetos būtu, iespējams, daļēji pasargājis

Tagad es reti saku atklātu viedokli, biežāk pie sevis pasmeju. Dažreiz paprovocēju un par savām domām neatbilstošu rīcību vai viedokli ironizēju. Apsmeju. Bet eleganti, tie kas pastulbāki, tā arī pat nesaprot, ka tiek apsmieti. Ar laiku arvien neuzkrītošāk to daru.

Ar gadiem daudz kas mainās. Es, citi, pasaule, utt.

23.4.06 11:40 - ...

Just be good to me
Powered by Sviesta Ciba