Quasi

Jaunākais

2.10.14 00:34

kā sanāk, būtu jāiepazīstas ar vnk ... resnīti kurai lieli pupi, lai nebūtu jāmaksā par TO?! un lai nebūtu jāpatērē pārāk daudz laika uz princesēm.

1.10.14 10:20

es nožēloju, ka izdzēsu savu otru klab.lv kontu, kuru reiz izveidoju, jo ideoloģiski "quasi" identitāte man vienā brīdī šķita nepiemērota, lai mainītu tēmu.

es gribētu zināt, ko es reiz rakstīju un domāju.

un kā lai es atceros, kurā kontā es rakstīju savas vēstules nenosūtīšaai?

šo ierakstu es gribētu beigt ar Dona vārdiem: Artūrs Šingirejs. Bet patiesībā ar šādiem: MAN SĀĀ-ĀĀ-ĀP.

sentimentāli ilgojos pēc personāžiem, ar kuriem toreiz draudzējos.

1.10.14 00:01

ieraksti no "quasi" konta dzīves laikā ir ļoti nomainījušies.

agrāk tur laikam bija kaut kas depresīvi pašnāvniecisks. tagad te ir kaut kas no tēmas par pimpjiem.

varbūt tāpēc, ka agrāk zāle bija zilāka, un debesis zaļākas, bet toreizējais quasi man likās cilvēcīgāks. tagad tikai visparastākā tēma - dabiskās tieksmes, bet ļoti primitīvi tas viss ir kļuvis.

27.9.14 18:49

viens pazistams stastija, ka "food truck" vieta izlasijis "good fuck". petot kadi pilset pasakumi...

27.9.14 00:16

noskuvu kuli.

kad iešu pa ielu un niezēs biksēs, droši vien kā parasti - aizmirsīšu, kāpēc tā.

turpinot tēmu par lielām krūtīm un viegli caurspīdīgu topiņu.

no vienas puses, tam topiņam vieta blakus gultai, un vairs ne mugurā. no otras puses, topiņās var palikt, ja zem jostas vietas tiek ļauts ādai elpot!

25.9.14 21:01

Sovakar mazliet vientuliga sajuta.

tai meitenei pie galda bija tads triks - viegli caurspidiga bluzite. tas provoce. seviski ja ir novirzes.

un vel es saku pamanit ka pedeja laika kka skatu noker rudmates. nezinu kapec. varbut zemapzina gribetos pagarsot.

25.9.14 12:53

DD,

es šodien sēdēju pie viena galda ar... nu... es zinu, ka Tev tas liksies mazliet nenopietni, ka šādu faktu vispār piefiksēju. Man arī tas nešķiet pieminēšanas vērts, ja tas būtu nopietnā sabiedrībā. Bet šeit būs: ar sievieti, kurai lielas krūtis. Un ar to es domāju, seksīgi lielas, nevis vnk lielas neadekvāti un neseksīgi.

Cerams, ka es pārāk neblenzu :)) :D

24.9.14 22:33

Nopirku viskiju 17.09.

Pudele vel stav ap 100-150 ml.

un labakais ka Skotija ta ari nav dabujusi neatkaribu kops ta briza [kad nopirku to scotch]. un otrkart ne reizi neesmu bijis pielurbajies. un svarigi ka tikai es no tas pudeles dzeru. vismaz es tam.ticu.

24.9.14 11:23

no manas padomu grāmatas apcirkņiem, es tikai gribēju pateikt, ka bez šaubām ir svarīgi uzklausīt padomus. tādus, kā "padoms puišiem" seriālā sniegtos.

no otras puses, nevajag sekot padomiem tikai tāpēc, ka seriāla autori tos sauc par "padomiem".

lai gan, varbūt arī ir vērts izdarīt tā, ka visi padomi ir jānotestē. otrs variants - nedarīt tieši tā, jo tāds ir bijis padoms.

var vienkārši piefiksēt zināšanai, un dzīvei ejot, varbūt situācijas saslēgsies. piemēram, bārā iepazīsties ar zaķi, kam liels dekoltē, davai samainamies numuriem, un... piemēram, pats puisis pajautā, kur šī dzīvo, un ieraksta pēc koda vārda. tātad puisis sūta signālu, ka ir mauka. jeb kā Duļins kliedza Naša Raša: "Šļuhā! Šļūhā!" (http://ask.fm/GERINIEKS/answer/29826066847)

18.9.14 14:13

3.sērija iemīlotajā seriālā "padoms puišiem".

kā parādīja pirmās 2 sērijas, identificēt mauku, vai savā ziņā meiteni no vieglā gala, nav nemaz tik vienkārši. viena to netieši izrādīs ar ierakstu telefonā. cita ar sava vīriešu/puišu skaita nosaukšanu. liela skaita. Pirmkārt, neviens jau negrib teikt, ka maukas obligāti ir slikti un uzreiz.

uzmanība ir uz mirkli, kurā nevajadzētu ar maukām sasieties.

tas ir apmēram tāpat kā ar prostitūtām. ja tu samaksā par 1h vai 1x, tu taču pēc tās stundas tagad nepiedāvā viņai nodrošināt dzīvi un visu to tālāk, lai tikai vēlreiz ar viņu varētu būt sekss. ja to tā drīkstētu saukt. tu vienkārši ej prom, un kad ir nākamreiz nauda, laiks un interese, tu pie viņas atnāc uz tiem pašiem noteikumiem.

respektīvi, ja ļoti vēlies, vari izjāt meiteni, tieši vai netieši apzinoties, ka viņa ir mauka. bet galvenais ir atcerēties - kādā brīdī tas bumerangfs lidos atpakaļ. tā vieglā uzvedība atspēlēsies...

pēs idejas, mauka varētu būt cilvēks, kas jājas nevis emocionālu iemeslu dēļ, bet pragamtiska aprēķina dēļ. tādi cilvēki nevar būt jauki un sirsnīgi pēc būtības.

kā noteikt, vai pienācis laiks atbrīvoties no vieglās uzvedības? pie pirmajām šaubām ir bez ieklausīšanās sirdsapziņā jāatgriežas pie normālās dzīves. kad jau jūt, ka jājiens vairs nav tik vielgs kā saķumā, kad jau sāk izskanēt pārmetumi, ka ... nu, īsāk sakot, ja sāk izskanēt pārmetumi un tas liedz sajust to labāko no situācijām - ir laiks.

cerības, ka būs labāk, diez vai apstiprināsies. tikai izveidosies ieradums...

morāle: nevajag uzreiz padomāt, ka meitene ir slikta tikai tāpēc, ka mauka vai kaut kādā citā ziņā viegla.

p.s. visu cieņu tām meitenēm un puišiem, kuiem šī fakta atklāsme atnāk tiešā tekstā: - Tu esi kāda meitene-> tiklā, vai kaut kas no vieglā gala? - esmu mauka. - ok, skaidrs. - Tevi tas apmierina, der? - jāskatās. padrāzīšu, paskatīšos.

šī saruna, bez šaubām, katrā no tās teikumiem provocē konfliktu. pēc pēdējā teikuma prasītos brēciens par morāli, utt.

17.9.14 20:56

ejot uz veikalu man jau bija sacerēts otrais seriāla dubultsitiens no sērijas "padoms puišiem".

iepriekšējā sērijā padoms bija par to, ka viena maza pazīme - saglabāšana telefonā (savā vai draudzenes) daudz pasaka par personu.

nākamā pazīme, jau acīmredzamāka, un daudz spēcīgāk liek ievērot "sarkano karogu": kad Tu lielies, ka savā dzīvē jau arī esi kaut ko bišku papisis, viņa nosauc nesamērīgi lielāku ciparu.

No vienas puses, fakts varētu būt nepatīkams. No otras puses, svarīga informācija, kuru labāk zināt.

Tātad, vajag izdomāt labu taktiku, kā panākt atzīšanos.

16.9.14 20:34

padoms puišiem.

meitene, visticamāk, ir mauka vai kaut kas no tā vieglās uzvedības gala, ja Tavu telefonu saglabā apmēram pēc principa - Tavas ārējās pazīmes vai dzīvesvieta.

vēl viena pazīme - ja viņas draudzene Tevi saglabā pilnīgi nesakarīgi, piemēram, savas draudzenes vārda pirmo burtu, ievadot vairākkārt.

Praktiskā daļa:
ja Tu dzīvo Zolitūdē, tad kā būtu ar vārdu "Zoļiks"? Purvciemā - Purčiks. Par citiem tā ātrumā nevaru iedmāties.
ja meiteni sauc Laura, tad draudzene Tevi saglabā kā Lllll... nu, ar domu, ka "ok, aizej izpis manu draudzeni, bet ja viņa pazudīs, man ir tavs numurs, tiesa gan, ne pārāk cilvēka cieņu apliecinošā veidā"

Divas pazīmes, kuras var saukt par "sarkano karogu".

*true story, pārbaudīts

15.9.14 16:24

mana sistēma:

kad ir slikti, tad grūti kaut ko izdarīt, jo ir slikti. kā gan var gribēt kaut ko, ja ir slikti.
kad ir labi, tad atkal ir tik labi, ka negribas baigi noņemties :D
kad ir parasti, tad jāsāk domāt, ka parasti jeb "normāli" ir ne pārāk labi, bet ne pārāk labi ir jau slikti, tātad atkal nevar neko darīt.

logs, kurā kautko var darīt, sanāk, ir dikti šaurs...

13.9.14 23:03

ko es gribēju teikt, DD.

dažreiz... nu, es nezinu kā lai to izsaka vārdos...

tātad, ir kāda persona... kurai ir 1-2 labas īpašības. nu, Tu jau saprati, kuras 2, un tās nav laba sirds un kaut kas no tās sērijas. un man vnk dažreiz uznāk erotiskās fantāzijas saistībā ar viņas lielajiem krūtīm. un es nesaprotu, kāpēc bija tā, ka es tos lielos pkrūtis tā īsti neatceros. tā bija lielākā vilšanās. un es nesaprotu, kāpēc tā īsti arī bija. un es nesaprotu, kāpēc man rodas dīvainas domas par to.

īsāk sakot, no vienas puses, es uzskatu, ka man ir visai dīvaina interese, vēlme... kura it kā kaut kad bija pavisam netālu, bet tā pa īstam - nebija. un es nevaru saprast. varbūt tāpēc, ka nebija, tā interese vienmēr palika ne īsti apmierināta, un... pļukt.

25.10.13 20:09

šovakar "kafijas krūzes" noskaņojums
Powered by Sviesta Ciba