Quasi

Jaunākais

25.10.14 11:28

raustīt bezjēdzīgi desu vai iet pataisīt presītes?

atbilde ir acīmredzama!!!

24.10.14 22:49

šovakar, vot, reāli tupa nodzeros.

šī nesaprotamā sporistu sievu dzīve. tikai mainītās dzimumu lomās. un Tu vairs nejūti atšķirību, vai vēl esat kopā, vai ir vienkārši ilgs un tāls izbraukums kādam.

24.10.14 15:43

daži noteikumi par seriālu "padomi puišiem".

pirmkārt, tajos ir absolūtā patiesībā manuprāt.
otrkārt, kā jau pirmais punkts to pasaka, ir jādomā līdzi un jāanalizē. es te nekādu band-wagon neveidoju.
treškārt, pat ja es aizmirstu pielikt pie vispārināta apgalvojuma kādu disclaimer-tipa piebildi, es to būtu tur pielicis, ja man tas ienāktu prātā. bet tā kā esmu perfekts, varbūt ka nemaz piebildi tur negribu, un tas tā ir domāts.

un, vispār, esmu kārtīgāks (dzīves higinēna, nejaukt ar kopšanas līdzekļiem utt.) nekā vidusmēr katolis, ja?!

24.10.14 12:31

sievietēm ir tāds dīvains un nepareizs standarts, vai uztvere (šis ir no sērijas "padoms puišiem"), noteikti ne visām, bet vismaz steretipa veidā šāds uzskats klejo, ka, lūk, ja vīrietis atklāti atzīst, ka vēlētos nokniebties, pajāties, padrāzties, vai vinekārši seksu, tad viņš noteikti nav dabūjis. un noteikti ka jau sen.

padoms ir tāds, ka nevajag to atzīt tiešā veidā, lai nenonāktu līdz šīs tēmas apspriešanai.

varbūt, ka sievietēm tas tā strādā - ja dabū, tad kādu laiku ir pofig, neko nevajag.

es nezinu. neesmu lasījis to grāmatu, kur izskaidrotas sieviešu un vīriešu atšķirības. varbūt tāpēc esmu tur kur esmu :D

patiesībā, spriežot es pēc savas pieredzes, ja ilgāku laiku nav, tad arī negribas tik ļoti. ir kaut kāds dabiskais cikls jeb karstie punkti. un tur daudz atkarīgs no sportiskās formas.

piemērs. ja es esmu labā sportiskajā formā, tad man gribas drāzties uzreiz pēc iepriekšējā drāziena. ar to es domājupauzi, kas nepārsniedz 15 minūtes. jo ja ķermenis ir labā formā, tad ātri atjaunojas.

ja ir slikta forma, tad arī līdz vakaram var nesagribēties.

nu, piemēram, ja TU, jaunieti, iepazīsties ar zaķi, un aptuveni nedēļu no vietas viņa un Tu guļat vienā gultā, un iemīlēšanās sākuma posmā hormoni trako, un viņa ir ar mieru to darīt no rīta, pirms celties un velties, pēc atnākšanas mājās, un pirms gulētiešanas, un varbūt nakts vidū no slikta sapnīša pamostoties. tātad, svārstības 1-4 reizes diennaktī. un ja tā nedēļu no vietas, un astotajā dienā TU paziņo, ka gribi seksu - vai jautājums "cik sen neesi dabūjis, ka tik ļoti gribi?" IR ADEKVĀTS?!

Bļa, es varbūt uzturu sevi labā formā un varu jāt vecenes tāpat kā tu skaties seriālus?! ja es to varu, gribu, un man tas patīk, kāpēc lai es nepiepildītu savus sapņus?!

ar laiku, protams, iestājas cita rutīna - viņa grib jau katru otro dienu, tad katru trešo, līdz paliek "KATRU nedēļu". vai tml. dabīgās pauzes - dabīgi. visiem vajag atpūtu.

kas es vainīgs, ka izdrāžot veceni man atkal uzreiz gribas vēl?

vnk problēma tajā, ka vairums sieviešu, vai vismaz man ir tā nelaime satikt nepareizo kadrāžu, NESPĒJ vairāk par noteiktu frekvenci. vienkārši vīrieši ir jaudīgāki šajā tēmā, pat neskatoties uz to ka viss darba smagus "uz viņu pleciem". vismaz biežāk sastopamos gadījumos.

katram tas īsais, vidējais un garais atkārtošanās cikls ir dažāds. tāpat kā sportā. ir olipimpiskais 4 gadu cikls, un dažādi mazie cikli. pirmssezonas gatavošanās, treniņnometnes, un spēļu cikli. gadās, ka ir uzvaru sērijas, gadās ka ir zaudējumu sērijas.

VNK BESĪ ĀRĀ STULBI CILVĒKI.

Varbūt problēma manī? stulbiem cilvēkiem sakot lietas, ko stulbiem nedrīkst teikt?!?!?!?!?!?!?!?!

EJIET VISI DIRST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NAHUJ BĻAĢ. DIRSAS.

24.10.14 08:19

idiotisms tie alkoholiskie vakari pie datora :D

23.10.14 23:37

man viens pazīstams reiz teica, ka esot ar savām kolēģēm izčamdījies un ar dažām arī nogrūdies.

viņš zina sīkret kraš, bet nezina ka viņa ir mana sīkret kraš. kolēģe.

jautājums.

es to izdarīšu tikai tad, ja būs, teiksim 2/3 vai 4/3 "par" = jā, un balsotāju skaits būs vismaz 2/3 vai 3/4 no maniem cibas draugiem vai skeotājiem. kā Satversmē, lai varētu grozīt Latvijas konstitūciju.

Poll #20192 Vai man vajadzētu nogrūsties ar sīkret kraš?
Open to: All, results viewable to: All

Vai man vajadzētu nogrūsties ar sīkret kraš?

View Answers


3 (100.0%)


0 (0.0%)

Tikai kādreiz uzgrūzties viņas dibenam vai cicim
0 (0.0%)

23.10.14 17:37

konjaka iegāde mani ir atstājusi ar tēriņiem pieejamo summu tieši apmēram tādā pašā summā kā tas litrs konjaka.

lūk, tā laikam ir depresija, vai kas tāds, jo nekad tā apzināti nebiju uzvedies tik stulbi.

23.10.14 14:06

nu, ko lai saka. dzīve sākas pēc 50

http://www.berevita.com/UK/Catalog/Spirit_drinks/Cognac/75557.html

mana dzīve vēl kādu brīdi jāpagaida

22.10.14 22:42

Henrieta

22.10.14 10:36

kas labāk?

A. Resna kuce*
B. Slaida kuce**

* Viņa ir resna, bet viņai ir izteiktas, lielas un stingras krūtis, formīgs dibens, viņai ir jauks raksturs, vienmēr mikls zaķis un vienmēr gatava un vienmēr par to priecīga, bet neko nedara no mājas lietām. liekā svara dēļ iespējamais mūža ilgums varētu nesasniegt rekordus.
** Viņa ir slaida, krūtis un divens ir ok, ar pušapiem un būtīpadiem pat izskatās visai labi, dažreiz ir aizdomas, ka varētu būt frigida, raksturs ir ok, ļoti saimnieciska. vispārējās veselības dēļ varētu būt ilga dzīve, bet jautājumus rada mentalitātes iespējamā ietekme.

22.10.14 09:28

Šorīt ir viens no nepatiesākajiem rītiem.

par to cik nepatiess ir rīts ja pamosties ir tikai pienākums kurš sen līdz kaklam visiem mums
par to ja aizslēdz durvis ciet aiz durvīm kādam jāpaliek jo kādam vienmēr prom jāaiziet

P.S.
un tikai lūdzu nemāciet mums to kā laikus apstāties mums jāzin tikai to kā ieskrieties

un spārnos augstu pacelties par eņģeļiem kā pārvērsties kā krist un nebaidīties sasisties

25.10.13 20:09

šovakar "kafijas krūzes" noskaņojums

24.10.13 15:18

Dārgo dienenīt, šodien ir tāda sajūta, ka dikti gribas, nu, Tu jau saprati.

Uzspēlēt football manager 2014!!! (yeah right :D)

23.10.13 22:46

Ja jūs lietojat twitter, vai zināt, kas tas ir, bet nezināt, kam lai "pieseko", varbūt ka varu ieteikt ar šo kontu: https://twitter.com/MyChubbyChaser

23.10.13 19:49

vārdu sakot, man ik pa laikam mēdz būt tāds niķis kā primitīvi un brutāli blisināties uz sieviešu dibeniem un krūtīm. īpaši, ja dibens ir iespīlētās biksēs. vai arī ja ir stilīgi svārki/kleita.

dažreiz man paliek kauns par savu neslēpto blisināšanos. nu, reāli kauns :O :DDD

tad ir viena meitene, kur nu vairs meitene, jo sieviete ar bērnu jau zināmā vecumā. nu, es nezinu, 4 gadi kādi būs. katru reizi kad es viņu ieraugu, man prātā griežas tie stulbie teksti :D

viņai vienmēr tāda viegli skumīga seja. es jau arī kā ar rentgena stariem blisinos visur kur var pablisināties, bet nav jau tā, ka viņa neblisinātos manā virzienā :D nu, ja no ~20 cilvēkiem, kas vairāk vai mazāk manā uztverē ik pa laikam piefiksējas, daži skatās, daži ignorē, bet daži skatās uzkrītošāk - nu to tak redz. bet eju nu sazin, kāpēc. varbūt, tāpat kā es, vnk lūr virsū uz visu kas kustas.
Powered by Sviesta Ciba