nesavaldāma

mīlestībai ar morāli nav nekāda sakara

love comes again

View

Navigation

December 17th, 2014

Progress.

Add to Memories Tell A Friend
Ak, zinu, ka tagad piesaucu nelaimi, bet gribu padalīties. Liekas, ka savā (sirmā) vecumā būšu iemācījusies beidzot apģērbties atbilstoši savām izjūtām uz esošajiem laikapstākļiem. Nu, vismaz daudz labāk nekā agrāk, kad pa ziemu defaultā bija auksti vai karsti. Bet tas viss attiecas tikai uz šejieni. Ja snigs kā Rīgā, tad būs dimbā.

December 16th, 2014

Šogad?

Add to Memories Tell A Friend
Kamēr aiz loga līst, atzīšos. Ak vai. Tik daudz kamā atzīties, bet vispār negribas. Bet varu pačukstēt, ka Tenisists baigā saulīte. Jāpiezīmē gan, ka viņš ir saulīte pret visiem. Flirtiņš mazais. Ak vai. Toties mana pagājušā gada mīlas moka Dāvids... Viņš šodien atzinās, ka ir bēdīgs uz Z-svētkiem. Vispār tā baigi emocionāli jūtos. Ar visdažādākajām emocijām. Stulbās gada beigas liek par sevi manīt. Derētu saprast to visu, kas ar mani šogad notika. Bija visādi ups & downs un vēl nezin kas. Let me sleep on it.

December 13th, 2014

Hha, uzkarsu.

Add to Memories Tell A Friend

December 12th, 2014

Kāpēc ne?

Add to Memories Tell A Friend
Mazliet pārāk analītiski pieeju visam pēdējā laikā. Sargāju sevi, bet no kā? Šovakar būs karstvīns, lai ierosinātu karstāku domāšanu. Un rīt uz paģirām - the return of Bo. Parīt varbūt Mr P. Bet nākamnedēļ visādi darba un exdarba tusi. Dzīve ir festivāls?

December 9th, 2014

Panika.

Add to Memories Tell A Friend
Sen nav gadījies tikt pie frizieres un ir ataugušas saknes. Nespēju paiet garām spoguļiem, nepašķirot matus tā, lai redzētu sirmās saknes. Ievēroju to, ka agrāk bija tikai priekšā, bet tagad lēnām parādās arī galvas vidū pa sirmam matam. Un tā priekša ir gandrīz galīgi balta. Mīļo sīrupiņ, ko darīt? Manā vecumā!?

December 2nd, 2014

Mazliet.

Add to Memories Tell A Friend
Nesen kāds vīrietis man rakstīja jautājumu, vai man esot svarīgas tradicionālās dzimumu lomas attiecībās? Tā vietā, lai flirtētu, kļuvu nāvīgi nopietna un teicu, ka vispār jau nedomāju, ka tās ir svarīgas at all. Teicu, ka esmu cilvēks ar savu prātu un domām, savu darbu un savām lietām. Viņš teica, ka, vērojot apkārtesošos pārus, esot sapratis, ka veiksmīgas attiecības balstās uz pacietību un uzupurēšanos. Pārjautāju - vai tiešām? Tagad bail lasīt atbildi.

Bet, ja viņam ir taisnība, tad man diez vai kādreiz būs veiksmīgas ilgtermiņa attiecības.

November 30th, 2014

Atkal?

Add to Memories Tell A Friend
Ak. Palasīju dažādus rakstus par tiem īriem, kas dodas šurp dzīvot. Sapratu, ka ar tiem īriem ir tāpat kā ar latviešiem. Populārākajās tusiņvietās ir tie, kuriem dzīvē neiet tik pozitīvi. Bet kaut kādās baigajās nacionāli kuļturnajās izklaidēs nevaru iefiltrēties, jo neesmu īriete (piemēram, neprotu line dancing). Jebkurā gadījumā, jāatmet šī ideja.

November 27th, 2014

Exu būšana 2.

Add to Memories Tell A Friend
Ak jā. Vēl exPuika! Mums kaut kad relatīvi nesen bija jocīga sarakste, kurā viņš gribēja krāpt savu jauno meiteni ar mani. Vakar kaut kā atcerējos, ka viņš ir viens no retajiem cilvēkiem, par kuriem es zinu, ka viņam ir hanteles mājās. Nolēmu apjautāties visādi par tām. Aizrakstīju standarta sarunu uzsācēju "Hi, how are you?" Viņš ilgāku laiku neatbildēja, pavisam jau paguvu aizmirst par visu. Un tad pēkšņi uzradās manā telefonā īsziņa no viņa, ka ejot jau labi, bet tagad nevarot runāt, jo esot ar meiteni. Aizrakstīju pretī, ka gribēju tikai padomus par hantelēm, bet nu tas var pagaidīt un jauku vakaru. Ahaha! Viņš bija vīlies! Viņam likās, ka nu tik skriešu pakaļ, jo viņš tā grib? Nē, viss bija pieklājīgi un izrādījās, ka hanteļu padomu došanai gan viņam ir laiks, par spīti meitenei.
"Text soon" viņš beigās teica.

Exu būšanas.

Add to Memories Tell A Friend
Tagad, pēc kāda laika, saprotu, ka manas un Mr P attiecības bija pilnīgi lemtas neveiksmei jau no paša sākuma. Tikai mēs to negribējām redzēt. Tagad, kad esmu beigusi būt dusmīga uz viņu par visu to, kas pisa manas smadzenes, nolēmu ar viņu atkal satikties. Nevaru paskaidrot kādēļ, bet man vajag ar viņu parunāt. Ne tāpēc, lai pateiktu nepateikto, bet tāpēc, lai konfirmētu kaut ko neizskaidrojamu par to, ka nemaz nav viss slikti.

November 24th, 2014

Bo atrakstīja vakarā.

Add to Memories Tell A Friend
Ak, Maik, Maik.. Pie kā tas viss vēl novedīs? Un ko tad es darīšu? Bet vispār ir labi, ka viņš nedzīvo šajā lielmiestā. Citādi man viņš būtu regulāri jāsatiek. Tas nešķiet kaut kas, kas būtu viegli un jauki. Bet pazust arī pagaidām negribas.

Vispār viss apkārt pasaulē liekas mazliet bezjēdzīgs. Pie tam, ne tajā smieklīgajā nozīmē.
Powered by Sviesta Ciba