nesavaldāma

mīlestībai ar morāli nav nekāda sakara

love comes again

View

Navigation

August 30th, 2014

Āha.

Add to Memories Tell A Friend
Protams tagad, kad esmu gatava satikties ar vīriešiem, viņi no manis izvairās. Stulbums. Bet nu whatever... Lai jau, tāpat nezinu pati, ko gribu. Ja neskaita ceptus kartupeļus, jaunas kleitas un kurpes protams.

August 23rd, 2014

Vēl.

Add to Memories Tell A Friend
Billijs ik pa laikam uzraksta. Viņam laikam grūti ar meitenēm iet, ja pat man raksta. Neesam redzējušies gadiem. Bet šogad apsveru domu satikties beidzot atkal. Tikai nevaru saprast, kur ir āķis.

August 21st, 2014

Neizstāstāmais.

Add to Memories Tell A Friend
Pēdējā laikā ir tādas mazliet romantizētas pārdomas par dažādām lietām. Pagaidām viss šķiet pozitīvi un jauki, iedvesmojoši pat. Tikai uz ko tas?

August 16th, 2014

Er.

Add to Memories Tell A Friend
Mani mulsina, cik erotiski ir mani pēdējā laika sapņi. Nu tādi, no kuriem drusku bail mosties.

August 12th, 2014

Casual update.

Add to Memories Tell A Friend
Pilnīgs slow burn. Grūti paskaidrot sīkāk.
Ar atvērtām acīm sapņoju par daudzsološiem un smukiem puikām uz siltām, baltām smiltīm zila okeāna krastā. Bet visi šī gada atvaļinājumi solās būt pavisam savādāki.
Vasara iet uz beigām laikam. Neesmu vēl gatava lietus sezonai.

July 31st, 2014

Confusion.

Add to Memories Tell A Friend
Nu tas it kā ir no big deal, bet vietējā transporta operatori man katru dienu divas reizes atgādina, ka esmu single. Gribēju atslēgt šo pakalpojumu, bet viņu jaunajā websaitā nav vairs šīs sadaļas.

July 27th, 2014

Nenosūtītā vēstule.

Add to Memories Tell A Friend
Ik pa vairākiem gadiem, mēs atkal parunājam. Tik bailīgi reizēm. Man bail tevi satikt.

July 24th, 2014

Tuvā nākotne.

Add to Memories Tell A Friend
There's so much on my mind, but so little to share.

July 21st, 2014

Turpinam.

Add to Memories Tell A Friend
Nesen biju krievu veikalā kopā ar vienu citu meiteni. Viņa pirka kaut kādus gaļas stieņus un pseidoatvainojās man ar tekstiem, ka I know you hate meat, but I really want this. Es sasmējos un teicu, ka man pilnīgi vienalga, ko viņa ēd, I don't hate it, I just don't eat it. Viņa atviegloti nopūtās, ka es neesot no trakajiem.

Negrasos nevienam stāstīt, kas viņiem būtu jāēd.

Nejauši sanāca saruna ar vienu bijušo klasesbiedreni. Viņa, izrādās, arī vegāno. Iedeva man linkus uz vienu traku tanti tievu meiteni, kas sludina specifisku vegānēšanu. No vienas puses, it kā ēst vegāniski jau tā nebūtu sarežģīti. Bet tajā pašā laikā, es arī gribu būt tieva un enerģiska. Jāapdomā un jāpalasa par to visu. Ļoti patīk, kad vegāni palīdz un dalās ar materiāliem un receptēm, un idejām. Palīdz saņemties. Pašai arī vajadzētu gūglēt tās lietas vairāk.

July 20th, 2014

Labrīt.

Add to Memories Tell A Friend
Esmu brīva meitene atkal.
Arvien biežāk sanāk dzirdēt no cilvēkiem, ka es nedalos ar savu dzīvi, neatveros... Ka nešķiet, ka man būtu vajadzīgas nopietnas attiecības. Es neesot tāda persona.
Powered by Sviesta Ciba