nesavaldāma

mīlestībai ar morāli nav nekāda sakara

love comes again

View

Navigation

October 24th, 2014

Divas lietas.

Add to Memories Tell A Friend
Apmēram reizi nedēļā rodas iespēja iet pa tumšu gaiteni, kamēr lampas viena pēc otras ieslēdzas as I'm walking along. Tā ir tāda jauka sajūta. Ne tik jauka sajūta ir sarakstītes ar diviem dažādiem džekiem, kuriem ir vienādi pirmie vārdi.

October 22nd, 2014

Haha.

Add to Memories Tell A Friend
Esmu jau to rakstījusi, bet galīgi nemāku randiņot. Es spēju satikt, pārgulēt un tad varbūt ko bīdīt. Nevis baigi randiņot pirms seksa. Tas sāk biedēt.

October 17th, 2014

Es visus joprojām lasu.

Add to Memories Tell A Friend
Sāku saprast draudzenes, kurām patīk gari vīrieši.

October 11th, 2014

Pārdomas.

Add to Memories Tell A Friend
Šodien liekas, ka šitā bodīte jātaisa ciet uz reorganizāciju.

October 9th, 2014

Just maybe. Just, just, just.

Add to Memories Tell A Friend
Bet maybe, just maybe too much love won't kill me. It might set me free.

October 7th, 2014

Jāpaguļ.

Add to Memories Tell A Friend
Nenormāli gribas klausīties Massive Attack. Tikai parasti jau dziesmas otrajā minūtē sāk birt asaras. Neatkarīgi, vai zinu dziesmu, vai vēl ne.

October 5th, 2014

Ne Sa Val Dāma.

Add to Memories Tell A Friend
Mārcis atsūtīja īsziņu, ka šis esot attiecībās. Nosmējos pie sevis un apsveicu viņu. Labi vien ir. Vismaz šitas beidzot beidzies.
ExPuika gan sūtīja īsziņas, ka labprāt krāptu savu jauno draudzeni ar mani. Arī nosmējos.

Vakardienas randiņš bija viens no tizlākajiem. Bet nekas, drīz būs citi. Pat, ja nejūtos īsti formā priekš šitiem ārprātiem, nolēmu tomēr iesaistīties un darīt lietas. Dzeršana reizēm ir interesanta arī kompānijā. Galu galā, es esmu nesavaldāma, ja!

October 3rd, 2014

Kā parasti.

Add to Memories Tell A Friend
Sapriecājos par saviem randiņiem? Svētdienas pārcēlās, par ko es biju priecīga, jo man vajag atpūtu. Bet tagad domāju vispār atcelt rītdienas. Džeks likās sakarīgs un tā. Bet, kad es aizeju uz meetingu, jo darbā tādi mēdz būt, atnāku un pilns telefons ar īsziņām, no kurām pēdējā ir 'Don't blank me now', rodas jautājumi. Man ir pieredze ar needy džekiem un šī pieredze ir vienkārša - pat, ja man nav dzīves, ir jārespektē mana dzīve.

Tagad sēžu un domāju, vai vispār tā randiņošana kā tāda bija tik laba doma.

September 26th, 2014

Aizmukt no ballītes.

Add to Memories Tell A Friend
Reizēm pat šajā pilsētā ir par daudz atmiņu.
Tikai nevienas elpas dalītas ar tevi.

Mazliet salda, mazliet sērīga. Konfekte!

Add to Memories Tell A Friend
Es it kā negribu attiecības, bet apsveru domu tomēr padomāt par kādu draudziņu. Ne tik nopietnu kā pēdējais. Nebūt ne tādu, kurš pēc 3 nedēļām izbrīvē vietu skapī. Bet kaut ko tādu vairāk uz izklaidēšanās pusi. Mēs varētu tā abpusēji nenopietni būt drusku saķērušies. Nu tik daudz, lai ik pa laikam varētu kopā atvairīt tukšās gultas sindromu. Kad nevaru aizmigt, jo gribas apskauties.
Jā.

Tikai, zinot mani, arī no tā ātri vien sanāks auzas un būs ko cibā pasūdzēties. Kas gan neliedz apsvērt plānus, kā iepazīties ar kandidātem. (Esošie visi nu jau ir bijušie un labi vien ir.)
Powered by Sviesta Ciba