nesavaldāma

mīlestībai ar morāli nav nekāda sakara

love comes again

View

Navigation

September 9th, 2014

Mmmh. Bēdīga sejiņa.

Add to Memories Tell A Friend
Un ko jūs sakat cilvēkam, kurš pirmoreiz mūžā izšķīries? Kurai pirmoreiz mūžā beigušās attiecības?

September 8th, 2014

Pēdējo dienu pārdomas.

Add to Memories Tell A Friend
Vispār teikšu jums, kā ir. Par spīti tam, cik man patiesībā gadu, esmu pārāk jauna nopietnām attiecībām.
Un vēl ir tā, ka visu laiku izvēlos sev nepiemērotus vīriešus.

September 5th, 2014

Soma, tā nolādētā soma.

Add to Memories Tell A Friend
Svētdien laikam būs jāsatiek Mr P un jāatdod viņam soma. Nezinu, vai man pieskriet pie viņa un ieplānot laiku papļāpāt vai arī ieskriet, atdot un pazust.

Starp citu, vairs negribu randiņus. Viss apnicis.

September 3rd, 2014

Piezemētāk.

Add to Memories Tell A Friend
Arvien biežāk pamanu dažādās pusdienu labajās take away vietās dažādus vegāniskus ēdienus. Arī saldos. Tas tiešām priecē. Kaut arī gadās paklupt manā vegānismā ik pa laikam, ļoti priecājos un izmēģinu visu jauno vegānisko piedāvājumu.

Distractions.

Add to Memories Tell A Friend
Man ir bijušas diezgan daudz darbavietas. Nevienā no tām vēl nav bijuši tik daudz cute vīrieši kā šeit. Reizēm grūti koncentrēties uz konkrētajām lietām, jo jaunieši tik pievilcīgi manās acīs. Šodien liftā saskrējos ar Niku un knapi spēju atbildēt uz jautājumiem par virtuālo mašīnu problēmām, jo viņš ir tik... Ahh. Thomas gan pēdējā laikā nav manīts. Oskara lieta sen pārgājusi vieglā aizkaitinājumā pret jaunieti. Bet tad ir tas precētais vīrietis ar perfektajām ūsām un bārdu. Es viņam gan galīgi neinteresēju, bet tas neliedz pasapņot. Oh, man ir jauns dzerambudijs, kuram gan dienžēl īsto vārdu nemaz nezinu. Pie tam, pagājis jau tik daudz laika, ka būtu nepieklājīgi tajā atzīties. Mīļo sīrupiņ, ko nu? Jau izrakņāju visādus linkedinus un feisbukus, bet neatradu. Un tad vēl Tenisists ir tik mīlīgs.

Un tad vēl... Vēl jau ir pieaugušie vīrieši, kas arī mani pievelk, visādi mani priekšnieki, kurus grūti nepamanīt. Bet par kuriem tagad netaisos izvērsties.

Tomēr palieku pēc iespējas profesionāla un visa šī sakarā daru precīzi neko.

August 30th, 2014

Āha.

Add to Memories Tell A Friend
Protams tagad, kad esmu gatava satikties ar vīriešiem, viņi no manis izvairās. Stulbums. Bet nu whatever... Lai jau, tāpat nezinu pati, ko gribu. Ja neskaita ceptus kartupeļus, jaunas kleitas un kurpes protams.

August 23rd, 2014

Vēl.

Add to Memories Tell A Friend
Billijs ik pa laikam uzraksta. Viņam laikam grūti ar meitenēm iet, ja pat man raksta. Neesam redzējušies gadiem. Bet šogad apsveru domu satikties beidzot atkal. Tikai nevaru saprast, kur ir āķis.

August 21st, 2014

Neizstāstāmais.

Add to Memories Tell A Friend
Pēdējā laikā ir tādas mazliet romantizētas pārdomas par dažādām lietām. Pagaidām viss šķiet pozitīvi un jauki, iedvesmojoši pat. Tikai uz ko tas?

August 16th, 2014

Er.

Add to Memories Tell A Friend
Mani mulsina, cik erotiski ir mani pēdējā laika sapņi. Nu tādi, no kuriem drusku bail mosties.

August 12th, 2014

Casual update.

Add to Memories Tell A Friend
Pilnīgs slow burn. Grūti paskaidrot sīkāk.
Ar atvērtām acīm sapņoju par daudzsološiem un smukiem puikām uz siltām, baltām smiltīm zila okeāna krastā. Bet visi šī gada atvaļinājumi solās būt pavisam savādāki.
Vasara iet uz beigām laikam. Neesmu vēl gatava lietus sezonai.
Powered by Sviesta Ciba