| |
[Jun. 24th, 2026|07:00 pm] |
|
Kā lai tagad saņemas izpakot koferi. |
|
|
| |
[Jun. 22nd, 2026|08:57 pm] |
|
Šodien veikalā "Labais" priekšā stāv viens pusmūža kungs, kuram pēc labākajām tradīcijām ir šorti, sandeles ar zeķēm, un kaut kāds strīpains krekls, kas sabāzts biksēs. Mani vairāk pārsteidza groziņa izvēle. 1L apinītis - tīri ok, der, un tad sākās pāris nākamās preces. Bezalkoholiskā alus bundža un ledenes. Kungs norēķinājās ar karti, bet izskatījās, ka viņš to dara vai nu ļoti reti, vai arī pirmo reizi, jo kur un kā viņa jāpikstina viņš īsti nezināja, līdz pārdevēja neparādīja. |
|
|
| Overthinking |
[Jun. 13th, 2026|04:21 pm] |
Poll #21753 Dress Code
Open to: All, results viewable to: AllKo man labāk ņemt līdzi uz Amsterdamu? |
|
|
| |
[Jun. 13th, 2026|11:46 am] |
Vakar pirms gulētiešanas ieziedu savas vecās, labās, vienīgās baltās botes ar Vanish bagātīgā daudzumā. Un aizmirsu nospiest "start" veļasmašīnai... Šorīt atcerējos. Tagad turu īkšķīšus, lai botes neizjūk pavisam. Mums taču kopā bija jābrauc uz Amsterdamu! Jau pirmdien! |
|
|