pikaczu ([info]pikaczu) rakstīja,
@ 2012-07-06 00:32:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
opener
Bijām uz vienu dienu Gdiņas Opener festivālā.
Pirmais tāds brauciens diviem bez bērniem.
Varšavā ir nenormāls karstums - 33 grādi. Man pietrūka iztēles, aizbraucu par plānu saģērbusies. Pie jūras grādu bija vien kādi 15-17, lija lietus, gandrīz visi festivālēt bija sabraukuši gumijniekos un fufaikās, tikai man zandales un īsroku krekliņš. Nācās nopirkt vismaz džemperi ar kapuci.
Festivālā noklausījāmies The Kills - īpaši neiazķēra, Yeasayer - tīri neko, varētu vēl kādu reizi pie atbilstoša noskaņojuma trubā paklausīties; Bjorku - par to tālāk atsevišķi; Gogol Bordello - neslikti, bet ir uz pasaules vēl daudz tādu čaļu, kas no visas sirds bliežot parauj līdzi publiku un New Order - bija nedaudz žēl, vini uzstājās pēc galvenās zvaigznes un visi pamazām klīda uz mājām.
Brjorka viennozīgi bija labākais koncerts, kuru mūžā esmu redzējusi. Nekāda haltūrēšana, bija skatuves efekti un rekvizīti, protams, perfekts dzīvais izpildījums arī bija. Dzīvajā man patika pat gabali no Medulla, kas man principā tā mazāk. Pagan Poetry rāva nost jumtu, bet pie Hyperballad man no aizkustinājuma uznāca raudiens. Gogolis sāka spēlēt 1/2 stundu pēc Bjorkas, daudzi aizskrēja skatīties viņu un labi, ka tā. Es konci noskatījos kādus 30 m no skatuves. Patīkami, ka cilvēki, kas skatījās Bjorku nepīpēja, negrūstījās, neskraidīja čūskiņās apkārt un nepļurināja savā starpā. Patiešām nekas netraucēja klausīties un skatīties.
Par publiku - pārsvarā pirmo kursu studenti, pāris reizes dzirdēju latviešus, lietuviešu bija pat ļoti daudz. Telšu pilsētiņā dzīvot laikam tomēr negribētu. Mēs naktī aizbraucām uz Gdaņsku un dažas stundas līdz vilcienam nogulējām hostelī.


(Lasīt komentārus)

Nopūsties:

No:
Lietotājvārds:
Parole:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?