piiraadzinjsh

About Jaunākais

Dīvainā šodiena16. Jan 2009 @ 15:43
Ir pēdēja darba diena - zīmīgi uzsāku darbu 16. un beidzu darbu 16.! ;) Tikai citos mēnešos. Nu jau kolēgjiem končas noliktas. Galds tāds tukšs palicis - tik tukši papīru un pildspalvas. Un iekšā ir duala sajūta - itkā skumjas atstāt ierasto, itkā optimisms par nākotni.
Nebija jau slikti te, bet.... Kā Godmanis saka, bet....
Piedāvājums ir labāks, un tie darba kolēgji man ar ir mīļi un tuvi... Tad jau manis kas un kā! ;)
Katrā gadījumā nedomāju, ka būs tik skumji....

P.S. Tiko saņemtas pirmās ziņas no Lietuvas - ka viņiem pie Saeimas vēl trakākas lietas notiek - vēl smagāk nekā mums - viss tiek sists un laists gaisā....Pat dūmu petardes un pudeles.... Braļukas ar mums....
Garastāvoklis:: giggly

Zināšanas14. Jan 2009 @ 23:39
Ir vēls vakars! Ir uzrakstīts šī semestra, šī gada in šī bakalaura pēdējais studiju darbs. Tagad tik atliek uzrakstīt pašu bakalaura darbu un lieta darīta - diploms kabatā. Bet pats labākais ir tas, ka šī vakara nogurums ir patīkams, jo darbs ir gatavs un darbā ir pilnībā savas domas - nekas nav kopēts vai pārkopēts. Tas liecina tikai to, ka četru gadu laikā tomēr savā speciālitāte būšu mazākā vai lielākā mēra ieguvusi zināšanas, kas man ļauj spriest par loģistikas procesiem. Taču teikšu godīgi visu šo laiku domāju, ka nezinu neko - un 4 gadi ir vienkārši atsēdēti, jo institūts tāds nepadevies. Tomēr cilvēks savā attīstībā aug pats to neapzinoties un nejūtot, tikai no malas pavērojot var redzēt izmaiņas.
Garastāvoklis:: bouncy

Jaunumi13. Jan 2009 @ 14:15
9.01.2009. biju uz darba interviju, 16.01.2009. ir mana pēdējā darba diena esošajā uzņēmumā. Pirmdien 19.01.2009. ņemu brīvu - galvas izvēdināšanai un formalitāšu nokārtošanai un 19.01.2009. es jau atradīšos citā uzņēmumā un cita amatā. Itkā skumja sajūta par to, kas jāatstāj, bet pacilāta sajūta par pārmaiņām. Kā būs to rādīs laiks...
Garastāvoklis:: distressed

Darbs9. Jan 2009 @ 12:28
Šajos krīzes apstākļos dodos uz darba interviju... Pēc uzaicinājuma, nevis meklāšanas... Redzēs kāds iznākums būs.. Wish me luck!!!
Garastāvoklis:: calm
Top of Page Powered by Sviesta Ciba