Paulis Hercs
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in Paulis Hercs' LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Wednesday, January 22nd, 2020
  3:55 am
  Goliāts uzveica Dāvidu, un no debesīm nogāzās klavieres tieši Paulim uz galvas.
  3:52 am
  Kur ir manas grilles? Tās ir brilles ar grila rāmjiem. Nopirku Amazonē. Četri karāti rūdīta tērauda. Elektrības padeve no rozetes.
  3:49 am
  Tomēr nevēlos Lieldienās palikt viens. Ziema mani dara skaistu un dikti kārnu. Nupat nolēmu savam kaķim nopirkt sudraba karoti, ar kuru ēst tā izkārnījumus. Mani nipeļi jau ir stingri.
  3:46 am
  Pralinē... Es esmu Pralinē... Miligramu pa miligramam mani apēd dāmas kafejnīcās... Esmu kā jo-ma-jo. Džodžo Modžo...
  3:44 am
  Es, Paulis Hercs, apņemos iespļaut sev saujā un kārtīgi uzdračīt. Man darbā iedeva algas noņēmumu par mīšanu publiskā vietā. Dzīve kā dzīve, tikai es tāds paīss.
  1:02 am
  Man dupša matos ieķērusies blakts. Ak šis akts!
  1:01 am
  Māte mani nosauca par Paulīti, jo esmu skaists kā caurītis.
  Monday, January 6th, 2020
  8:49 am
  Mēs esam sikbojs, mēs esam zaraza paši sev un šai pasaulei
  Mēs visi esam kā sikbojs, tikai daudz perversāki, un izliekamies cilvēkiem par draugiem, lai tos apzagtu un nogremdētu, jo mūsu dzīvēs ir tik maz interesantā, ka jālasa citu cilvēku publiskās dienasgrāmatas un par tām jāsmejas, lai gan nekā smieklīga nav - pirmais sniegs, pirmais prieks, žultspūšļa sabrukums...
  Šis ir, tā teikt, jaunās oligofrēnu sektas manifests. Phz un elite... Lējēji, pisēji, spļāvēji, viltus racionālisti no 12. gadsimta Romas Impērijas...
  8:26 am
  Vai jūs zināt, kas ir visīstākā pasaules slimība? Personības saindēšana. Par cilvēka novešanu līdz nervu sabrukumam vai pieciem liekot cietumā uz pieciem līdz desmit gadiem.
  8:21 am
  Jaunums manā biolaukā - uzzināju, ka kaimiņš dabūjis pa galvu no sētnieces par pagalma piespļaudīšanu. Es varētu dabūt pa galvu par to, ka spļāvu nepatiesu informāciju, kad man prasīja un kad man neprasīja. Un nevis no sētnieces. Drīzāk no mēra.
  7:47 am
  Ceru, ka man būs arī nelaimes brāļi, jo neesmu vienīgais ficuka glāzē mērcētājs šajā piwsētā. Reizēm daru zupas - jo īpaši lidiņā.
  7:41 am
  Galu galā - labai slavai pietiek ar vismaz vienu riekšavu sēnalu no tādas piespļaudītas grīdas, lai pietiktu visam ciematam, ko atlasīties. Jam! Tā nu tas ir! Jam jam!
  7:36 am
  Lai jūs zinātu - es nebūt nelepojos, ka esmu dolbajobs, jo vienam dolbajobam avīzē urlas nesen jau izdauzīja zobus, tagad ir pienākusi Pauļa kārta. Tā teikt, rindas kārtībā. Dzirdēju, ka vēl daži reklāmisti atvilksies pa pieri.
  7:30 am
  Ko es vēl šodien gribēju pateikt? Sieviešu mati veido ļoti skaistus šinjonus transseksuāliem vīriešiem ap un pēc 40 gadu vecuma. Man ir arī domubiedri, kuriem tādas lietas patīk nēsāt uz veikalu un youtube. Redzēju vienā filmā, ka no šinjoniem taisa arī svārkus. Vispār mana mīļākā filma ir "Taksidermija".
  7:22 am
  Dzirdēju, ka nevajag izaicināt likteni un izturēties pret cilvēkiem kā pret lietām. Tagad man ir skaidrs, ka pret mani, pret mani, Pauli, var izturēties kā pret lietu.
  7:20 am
  Dzirdēju, ka pazudis viens indes meistars. Būs jāmeklē cits...
  Vai tomēr nē, jo tagad viss būs publiski uz mūžiem ierakstīts Google vēsturē.
  7:09 am
  Ja tik jūs zinātu, kā man patīk pievienot ēdieniem un dzērieniem indi... Esmu pievienojis ciankāliju, arsēnu, strihnīnu, anestētiķus, analeptiķus, miegazāles, dzemdību zāles, spermu, asinis, siekalas un pats savus matus. Galvenokārt, troļļoju savu bijušo, pišot viņu nevarīgā stāvoklī gadiem ilgi, līdz viņa kļuva par dārzeni un sāka dzert prozaku. Vēl es to daru bāros un klubos. Mēģināju ar vienu cibiņu, bet viņa laikam pamanīja, jo ir jūtīga pret indēm un pārcietusi klīnisko nāvi vairākas reizes. Tad iekritu. Tagad pret mani ir lieta. Mēs vairs nesarunājamies, bet gan jau, ka tiksimies tiesā. Paskat! Rīts pienācis!
  6:31 am
  Dažiem cilvēkiem pēc ciemošanās pie manis sākas depresija. Es nesaprotu, kāpēc. Nav jau tā, ka esmu drausmīgi biedējošs ekshibicionists ar tendenci pataloģiski melot un noklusēt faktus. Vēl es visus tuviniekus novēroju. Tikai viņi to laikam nezina. Tagad zinās! :*
  6:29 am
  Ja es būtu seksīgāks, taisītu porno ar zaļo ekrānu. Nopirku Ikea dīvānu.
  6:26 am
  Vēl man ir vismaz divi rūteri, viens no tiem darbojas nepārtraukti un kruķī datus turp - šurp.
  Tos uzrauga vairākas vebkameras, man ir arī speciālais apgaismojums un skaņu pults youtube video ieskaņošanai kā video.
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba