Falliskā lapa
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in phallus' LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Saturday, February 24th, 2018
  8:12 am
  Maija
  Man stāv uz Maiju Doveiku. Un nav pat tā, ka viņa man liktos pati simpātiskākā sieviete pasaulē, bet kaut kas viņā tik ļoti stimulē iekāri, ka ik reizi redzot viņas bildi, man saceļas. Saceļas tā, ka atliek vien beigt. Pēc tam, kad vienreiz redzēju viņu pa gabalu kādā Rīgas veikalā, nācās vakarā sevi apmierināt trīs reizes pēc kārtas līdz loceklis lika mierā.
  Monday, August 3rd, 2009
  12:53 am
  Aizliegtais auglis II
  Kaut kāda iemesla dēļ filmas, kurās ir attēlotas mazgadīgu meiteņu seksuāla rakstura attiecības ar pieaugušiem vīriešiem, ir ļoti spēcīgas un... gaumīgas. Droši vien savādāk nemaz nevarētu būt, jo citādi filmas veidotāji pa tiešo nonāktu cietumā. Bet ja gaumīgi uztaisa, tad ļoti interesants žanrs.


  un šodien manam sarakstam pievienojās arī: 


  Pēdējo kaut kādā ziņā ir vissarežģītāk skatīties. Varbūt tāpēc, ka tur meitene visgribošākā. :)
  Friday, June 12th, 2009
  8:08 pm
  Aizliegtais auglis
  Gribas 16-17 gadīgu aizliegto augli..
  12:17 am
  Orālais
  Es vaarbūt vēl varētu pieņemt to, ka meitene neņem mutē, bet man pilnīgi obligāta sex sastāvdaļa ir orālais meitenei. Es pat varētu pārtraukt attiecības kunilinga trūkuma dēļ.
  Tuesday, May 26th, 2009
  3:12 pm
  Baigi gribas pašļakstīties ar spermu.
  Monday, April 20th, 2009
  8:11 pm
  Meklēju
  Meklēju kādu hipersexuālu beibi (18-28)! Vēlams pakļāvīgu, vienmēr gribošu, ar labām sūkāšanas prasmēm un sulojošu pežiņu un nimfomānes tieksmēm un kāri pēc spermas plūdiem. Ja nu tāda tiešām eksistē, tad labprāt uzaicinātu uz savu sexodromu, lai nodarbotos ar sexu.. sexu.. un vēlreiz - neķītru, izvirtīgu sexu.
  Wednesday, January 7th, 2009
  7:04 pm
  Par locekļiem
  Es varu pakoķetēt ar meiteni par locekļiem, bet man kaut kā ne visai patīk lietot šo vārdu ikdienas sadzīviskajās situācijās tādās frāzēs kā "grupas loceklis", "valdes loceklis", "organizācijas loceklis". Vai tiešām nekas labāks nav izdomāts? Atstājiet tak locekļus seks-sarunām!
  Tuesday, January 6th, 2009
  9:12 pm
  Klasesbiedrene
  Vakar uzzvanīja bijusī klasesbiedrene un saka, ka grib papļāpāt. Kas ta man - varam arī papļāpāt. Sarunājām randiņu vienā no Vecrīgas restorāniņiem un kādas pāris stundas arī nopļāpājām.

  Laiks aizlidoja nemanot. Jutāmies tik brīvi un pāris vīna glāžu apreibināti, ka pamazām pārgājām pie seksa tēmas. Viņa stāstīja par savām un drauga izvirtībām, es par savām meitenēm un pēdējā laika neķītrākajiem piedzīvojumiem. Vārdu pa vārdam un vienā brīdī attapos, ka piedāvāju viņai uztaisīt man minetu. Viņa man tā koķeti atbild, ka nevar tak taisīt džekam orālo tikai tāpēc, ka viņas draugs komandējumā. Es atbildu kaut ko no sērijas, ka minets jau nav krāpšana, bet tikai tāda kā seksuālā degustācija.. Pasmējāmies, paflirtējām, bet beidzās tas viss pie manis ar manu locekli viņas mutē, pežiņā un tā no sirds priekšā tika paņemts arī viņas dupsīts. Teica, ka viņai pat ar draugu vēl nav bijis anālais, bet ar mani jau uzreiz pirmajā randiņā pēc n-to gadu neredzēšanās kopš skolas gadiem. Nu ko - man jau protams glaimoja. Pie tam, tieši anālo caurumiņu izvēlējos spermas nolaišanai. Uzpildīju ar savu sēklu dirsiņā kā tādu mauķeli. Īpaši uzbudinoši, drātējot viņu, bija tas fakts, ka viņa tak mana bijusī klasesbiedrene. Gandrīz vai kā pist māsu.

  Šorīt šķiroties, nospriedām, ka tādu sexiņu derētu kādreiz atkārtot. Redzēs - varbūt kādreiz arī sanāks...
  Monday, January 5th, 2009
  1:33 pm
  Pavārmāksla

  Man jau likās, ka kaut kam tādam jābūt. Pavārmāksla ar spermu.

  12:20 pm
  Siltums
  Ārā iestājušies ideāli apstākļi, lai varētu uzsākt meiteņu sildīšanas pasākumus. Stabilus 36.6 varu piedāvāt, plaukstas 37.0 un locekli - par visiem 37.5! Ja atrastos meitene ar 38-grādīgu pežiņu, tad būtu pavisam... mmmm!
  Saturday, January 3rd, 2009
  8:35 pm
  M.G.
  Lasīju "Kluba" interviju ar Madaru Grīnbergu un biju pārsteigts cik saprātīga meitene izklausījās. Gan jau ka lielā mērā par to jāpateicas "Kluba" redaktoriem, korektoriem un žurnālistiem, bet tik un tā paliek labs iespaids.


  Tādu meiteni gribētos noprovēt. Jau sekss ar "bārbijlellēm" ir foršs, bet paņemt priekšā gudru skuķi ir īsta seksuālā gardēža delikatese.
  6:09 pm
  Pārgulēšana
  Vārdu "pārgulēt" noteikti izdomājušas sievietes. Izklausās pēc projekta, kam jāgatavojas pusgada garumā, ar dokumentu parakstīšanu, ar draudzeņu konsultācijām - kā vajag, kā nevajag un ar visu tam sekojošu gremdēšanos pārdomās un notikušā analīzē.

  Grūti iztēloties, ka ar vārdu "nopisties" tiek apzīmēts tieši tas pats (jaukum-jaukais, bet taču tik nepiespiestais) process.
  Thursday, January 1st, 2009
  9:20 pm
  TĀ vietiņa
  Meitenes TĀS vietiņas apzīmēšanai ir tik daudz apzīmējumu, ka ir ko padomāt pirms izvēlēties kādu konkrētu, tomēr daudzi apzīmējumi der tikai noteiktās situācijās. Vagīna, maksts - kaut kā medicīniski, vāverīte, petenīte - kaut kā drusku bērnišķīgi, štuceris - tautiski, pīzda - ekstrēmi. Konkrētās situācijās varu lietot jebkuru no iepriekšējiem, bet man arvien biežāk patīk vārds "pežiņa" - vienlaicīgi gan neķītri, gan meiteni neaizvainojoši. Kā sakāt jūs?  
  7:52 pm
  Teiciens
  Labāk par Kamasutru laikam jau nepateiksi. Vismaz man iepatikās teiciens, ka locekli jāsūkā tā it kā tu gribētu notīrīt mango kauliņu. Gan poētiski, gan arī ļoti pareizi apraksta tās darbības, ko ideāla mineta gadījumā būtu jādara sievietes lūpām, mutei un mēlei.
  Friday, December 26th, 2008
  8:27 pm
  Orālais - sniegt vai saņemt, tāds ir jautājums
  Dievinu orālo: gan sniegt, gan saņemt, bet laikam jau tomēr drusku vairāk, kad man tā forši atsūkā.
  Thursday, December 25th, 2008
  2:32 pm
  Slaucēja
  Bildīte (18+) )
  2:08 pm
  Izvirtības indekss
  Mans izvirtības indekss varētu būt 9.5. Respektīvi, no katrām 10 sex-nerātnībām, man pieņemamas būs vidēji 9.5.

  Kopīgām rotaļām meklēju meiteni ar izvirtības indeksu 8 un vairāk!
  7:12 am
  Kolekcionāre
  Vakar pie manis pa nakti palika Eva. Kamēr viņa mazgājās dušā, sērfoju pa savu porno kolekciju un masturbēju. Dzirdēju kā dušā norimst ūdens straumes, bet turpināju onanēt. Eva atgriezās istabā turot sev krūtīm priekšā dvielīti, kas knapi sniedzās zem viņas gurniem. Man ekrānā tai brīdī trīs tīnītes apmierināja vienu džeku.

  - Izklaidējamies? - Eva man prasa.
  - Mhm - Es atbildu.

  Eva noņēma dvielīti nost no krūtīm, izklāja to uz grīdas man blakus un notupās uz celīšiem pilnīgi kaila un smaržojoša pēc dušas. Viņa noņēma manu roku nost no locekļa un aizstāja to ar savējo. Atbrīvoto roku uzliku uz Evas krūts un sāku to masēt un spēlēties ar viņas krūšu galiem. Tikmēr Eva, cieši sakļāvusi dūrīti, dročīja manu pimpi. Domāju, ka varbūt kādā brīdī paņems mutītē, bet viņa tikai dročīja arvien ātrāk un ātrāk. Protams, ka ilgi tas tā nevarēja turpināties un vienā brīdī mani pārņēma orgasms. Četros, piecos grūdienos no mana locekļa izšļācās sperma, uzlidoja gabaliņu gaisā un piezemējās uz Evas rociņas. Kad mans pimpis bija beidzis ejakulēt, Eva nolaizīja savu apšļākto rociņu un vienā dziļā ņēmienā ar mutīti nomazgāja visu atlikušo spermu no mana locekļa.

  - Tas Tev maksās vienu orālo. - Eva smaidot paziņoja, savāca no zemes dvielīti un devās uz gultiņu.

  Patiesībā Eva dabūja divus orālos (dievinu laizīt meitenei kājstarpīti) un vēl vienu pisienu pežiņā. No rīta Evai bija jādodas prom, bet pirms aiziet, viņai bija viens savdabīgs lūgums. Man esot viņai par piemiņu jāatstāj sava sperma. Viņa kolekcionējot "atmiņas" no saviem seksa partneriem. Eva parādīja vienu koferveidīgu kastīti, kuru atverot, izrādījās, ka tā ir pārnēsājama mini-saldētava. Iekšā bija statīvs pilns ar mazām stikla ampuliņām un lielākā daļa jau saturēja baltu, biezu šķidrumu. Eva izvilka no saldētavas vienu tukšu ampuliņu, izņēma korķīti un piedāvāja man to piepildīt. Es protams piekritu un sekoja vēl viena masturbācija Evas rociņas izpildījumā, kas noslēdzās ar šļācienu ampuliņā. Mana sperma pievienojās kolekcijai un pazīstot Evu, droši vien drīz viņai būs vajadzīga jauna mini-saldētava ar jaunu ampuliņu krājumu.

  Pēc tam Evai gan bija jāskrien, bet viņa vēl paspēja apsolīt kādudien pastāstīt par katras ampuliņas uzpildīšanu un viņai tur esot daži patiešām traki stāsti.

  Vispār meitenēm viegli - viņas no saviem puišiem var kolekcionēt spermu, bet es tā secināju, ka par savām meitenēm es tamlīdzīgi nemaz neko nebūtu varējis savākt. Vienubrīd ienāca prātā kājstarpes matiņu šķipsna, bet tādi jau reti kurai vairs ir.
  Wednesday, December 24th, 2008
  11:28 pm
  Pieradums
  Mājās staigāju pa pliko... Man tā patīk. Un arī meitenēm rekomendēju.
  9:13 pm
  Sapnis ziemas naktī
  Ja man būtu iespēja uz kādu laiciņu kļūt par ko vien vēlos, es kļūtu par Romas imperatoru. Ne jau tikai varas, slavas un mantas, bet visu to izvirtības un uzdzīves iespēju dēļ.

  Es jau iztēlojos, kā Romas impērijas karaspēks atgriežas no saviem ziemeļu sirojumiem ar seksa trofejām - jaunām un nesamaitātām ģermāņu cilšu meitenēm, kuras lemtas drātēšanai un pastāvīgai seksa verdzībai. Es izvēlētos sev 7 mauķeles, lai būtu sava meitene katrai nedēļas dienai. Es nesaudzētu nevienu no viņu caurumiņiem - pistu pežiņu, dupsīti un mutīti līdz viņa visa būtu pilna ar spermu. Katru nedēļu meitene pie manis būtu tikai vienu dienu. Pārējās dienas viņas iejātu gladiatori, kas pēc Kolizejā uzvarētas cīņas varētu iztukšot savu pāri palikušo enerģiju ģermāņu kucīšu pežiņās.

  Bet īpaši man gribētos piedalīties Saturnāliju - seno romiešu ziemassvētku svinībās, kurās es kā Romas imperators liktu visiem pilsētas iedzīvotājiem piedalīties kailiem un uzbudinātiem. Es klīstu pa Romas ielām un pistu visas pežiņas, ko vien sastaptu un beigtu nevainīgu meiteņu mutītēs. Romas imperatora sperma ir īsts seksa nektārs un katras nevainīgas meitenes sapnis.
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba