Kājstarpe Klab

Friends' Entries

You are viewing the most recent 25 entries.

28th June 2016

virginia_rabbit @ 4:28pm:
virginia_rabbit @ 4:28pm:
dienasgramata @ 2:12pm: DELFI. Valdība tomēr apstiprina sarežģītāku tiesību iegūšanas kārtību.
dienasgramata @ 2:11pm: DELFI. Elizabete II joko, ka pēc pēdējā laika notikumiem vēl ir dzīva.
dienasgramata @ 1:59pm: DELFI. Rasnačs publiski atvainojas par skapja pārvadāšanu.
martcore @ 1:57pm: ja televīzija var uzcelt maiku skofīldu no miroņiem (jā, prison break būs atpakaļ), tad jau arī haizenbergu var - zaļo aromātu miglas ietekmē volts pieceļas kājās un iet meklēt skafandru
virginia_rabbit @ 1:00pm: mazais ķēniņš izdīca man saldējumu. viņam ir skaļa, uzstājīga balss un liela apetīte, un viņš dabū visu, ko grib. zemenes, banānus, aprikozes, ķiršus, bumbierus, omleti, kartupeli, burkānu sulu un pupus jebkurā laikā un vietā. šodien negribēju kongresa parkā zīdīt, tad nu viņš piezīdās manam mājas piena saldējumam.
martcore @ 10:58am: jūs visi te fanojat par islandi, a viņi ņems un uzvarēs čempionātu 
atgādinu šausmu filmas pirmās sērijas galveno varoni:

sirdna @ 9:46am: Vai gūgle zina ko tādu, ko es nezinu? Nepārtraukti lien virsū hemoroīdu ārstēšanas reklāmas. Tādā garā, ka "Laimonis no Vangažiem atklāja šo savādo metodi un satracināja ārstus" un "atbrīvojieties no sāpēm, tas iekļausies jūsu budžetā" un ko tik ne vēl.

Man ir dažas problēmas, bet hemoroīdi nav viena no tām, es pat gūglē neesmu meklējis "desktop background high resolution hemorrhoid", man uzvārdā nav Hemoroīds, ko viņi man piesienas?
sirdna @ 9:42am: He, izrādās, ka Troņu Spēles sāka rādīt jau 2011.gadā.

Šo seriālu neskatos jau 5 gadus, kā tas laiks skrien.

27th June 2016

_puucinja_ @ 10:00pm: Raustītājs Nr. 2
Runājot par vīriešiem, kuri pašapmierinās publiskās vietās... Laikam jau zemapziņā nogulsnējušies notikumi piesaista arvien jaunus, jo kaut kas mani tajā sajūsmina. Pirmkàrt, jau es jūtos pazemota, ja kāds veic netiklas/nesaskaņotas seksuālas darbības ar sevi manā klātbūtnē, un pazemojums manī izsauc drusku tādu kā eiforiju, kā jau zināms no iepriekšējās pieredzes.
Otrkārt atcerējos, ka pirms kādiem 6 gadiem man bija tikšanās ar kādu vīrieti no internetiem, kurš piedāvāja mani vizināt ar auto kur vien gribēšu, bet tikai ar norunu, ka viņš drīkstēs izvilkt savu locekli. Kāpēc es piekritu šim randiņam? Tāpēc, ka šis vīrietis izrādījās ļoti sakarīgs filmu scenāriju autors un visādu citādu kultūras notikumu virzītājs, ar prieku skatos viņa darbus. Tā kā, tā siltā un arī ļoti netiklā atvasaras pievakare ar vizināšanos man iespiedusies atmiņā diezgan labi.
Šodien devos gar gaisa tilta apakšu uz Dominas pusi, un ietves malā stāvošā mašīnā, ar stāvošu locekli un darbīgu roku sēdēja kāds vīrietis, kas man izraisījs šīs pārdomas. Ievērtēju viņu gan tikai ar perifēro redzi...
martcore @ 10:10pm: jedrjon baton
dienasgramata @ 8:52pm: DELFI. Savas izredzētās vārdu Kaimiņš rūpīgi sargā, un sociālajos tīklos nav atzīmējis, kura tad ir tā laimīgā, kas pieņēmusi viņa pasniegto gredzenu. Pēdējos gados vienīgā, kam publiski piedēvēts deputāta draudzenes statuss, ir telekanāla "Rīga TV24" žurnāliste Paula Muzikante.
mako @ 5:57pm: Runcis!
Prieki! Vairāk kā nedēļu neredzētais runcis pārradās mājās un urkšķēdams ierakās kaķu konservu bļodiņā.
_puucinja_ @ 4:23pm: meklēju puisi
Ja tu būtu mans puisis, tev būtu ar mani jābrauc uz tādiem festiem, kā Kilkim Žaibu un Devilstone utt. Un tev būtu tam jāpatīk un jāinteresē, jo ja es justu, ka tev tas interesē - nu tā...tad es noteikti tur sadzertos un kristu tev uz nerviem. Savukārt, ja tu sadzertos un kristu man uz nerviem, es būtu nikna, bet tu uz mani niknoties drīkstētu tikai drusciņ!
martcore @ 1:50pm: more spurs than spurs
atgādināšu, ka šis ir pēdējais brīdis, kad var pafanot par argentīnas izlasi
ne to, kas atkal aplūzoja kopas futbolā, bet to, kas spēlēs basketbolu olimpiādē rio
paskatieties uz raiņa pieminekli

andress nočioni - 36 gadi
manu žinobili - 38 gadi
lūiss skola - 36 gadi

viņa bija jau tad, kad mēs zem galda vēl staigājām
diemžēl izlasē nav karlosa delfino, ar saviem 34 gadiem viņš piļī argentīnas moloģožkā
_puucinja_ @ 1:31pm: izlikšanās
Kad beidzot būs kāds darba sludinājums, kas sāksies ar vārdiem: meklējam īstu Grumpy Cat personu, kura daudz nerunā, sēž sevī iegrimusi, iedziļinās un vienkārši dara savu darbu?!
Es laikam nekad nenoticēšu, ka spēju atbilsts sludinājumam: meklējam pozitīvi domājošu, atraktīvu un apķērīgu bla, bla, bla... un man riebjas izlikties par to, kas neesmu. Kā lai tiek pie jauna darba?
sirdna @ 7:25am: Par augsto politiku runājot, cik nu redzu, UK atskan vismaz daži pīkstieni, ka "mēs tā gluži negribējām" un "mēs tagad ilgi domāsim". No ES puses lielkungi ir asi un strikti, viss, cauri, jājiet pa trasi un tūlīt pat.

ES lielkungi to dara tāpēc, lai, kamēr UK lielkungiem ir aste bluķī, izsistu labākus bonusus, nevis ļautu sagrupēties un saprast, kas īsti notiek?

26th June 2016

martcore @ 11:49pm: pie mums IR!
mako @ 10:11pm: Negaiss
VB smuki līst un pērkoņo.
mako @ 8:44pm: Lomku nav
Četras diennaktis bez interneta, bet lomku nav. Pārlasīts SatOka "Sāļo klinšu zemē", Velsa "Pirmie cilvēki uz Mēness", vecais Hotabičs, Ulles Matsona "Briga trīs lillijas"...
Daudz saules, karstuma (drebiet, polārās mitrenes) un viss lieliski. Bildes vēlāk.
martcore @ 5:24pm: cik gan drausmīgi kruts spēlētējs ir antuāns
vienmēr ļoti paticis, vēl no sosjedadas laikiem
martcore @ 12:35pm:

mūsu austrumu kaiņiem kulta paraugēkas nezkāpēc atgādina vietas, kurās mitinās mikīpele ar šeherezadi
virginia_rabbit @ 6:15am: mazliet pēc 4, tikko kā uzausa saule, uzlikām plecos somas, es ievīstīju sedziņā Sivēnu, I paņēma uz rokām vēl aizmigušo Ēzeli, un aizgājām uz pirmo autobusu. tūlīt būsim jau pusceļā.

(esmu drusku apdegusi, knišļu, blusu, dunduru, odu dāsni sakosta, gulējusi raustītas divas stundas. lasu Baltvilka balvai izvirzītos fentezī, kur nāves soģi klapē galvenos varoņus ar pātagām; diezgan tripīgi; neko sarežģītāku šajā prāta stāvoklī neuztvertu)

25th June 2016

_puucinja_ @ 11:37pm: raustītājs krūmos pie jūras
Diena pludmalē aizvadīta relaksēti. Arī vīrietis aiz krūmiem, šķiet, dabūja savu prieciņu no lūrēšanas un darbošanās ap savu krānu. Varbūt tas ir pierādījums/kompliments, ka nemaz neesmu tik resna!!!
Nu ok, nav ko sev melot, biju kopā ar savu daudz tievāko māsu un draudzeni, gan jau skatījās uz viņām. :D
Ja tā padomā, tad zināmā vecumā jau šāds atgadījums būtu jāsāk uztvert kā kompliments. :D
Powered by Sviesta Ciba