Kājstarpe Klab

Friends' Entries

You are viewing the most recent 25 entries.

29th March 2017

anonymous @ 11:21pm: Lai cik arī to būtu nepatīkami atzīt, bet Schmincke ūdenskrāsas uzvedas krietni vien neparedzamāk/nepatīkamāk nekā vecajā Ļeņingradas/Pēterburgas fabrikā ražotās. Atšķirību jūtu, bet vēl neesmu spējis apsīkumot, kur ir noslēpums.

Jā, diemžēl pigments arī mazgājas nost nekontrolējamā ātrumā. Faktiski tādā ātrumā, ka uz papīra vispār nekas vairs nepaliek.
virginia_rabbit @ 11:21pm: atceros mergēzes. ka mazā Džiliana pusnaktī ēda lielu kupātu un kartupeļu putras čupu, jo viņai bija mēnešreizes.
anonymous @ 8:27pm: Labi, ka LR1 tomēr ir tie atkārtojumi, jo rīta "Kā labāk dzīvot" jau biju paguvis aizmirst.

Klausītājs: Ja man kādreiz iekož ērce, es ar nazi to izgriežu ārā un izspiežu asinis!
Studijas viesis: Tur jābūt ļoti asam nazim.
martcore @ 8:07pm: ar ko es šobrīd nodarbojos?
nekas pārāk īpašs, karoju purvā ar robotiem
pasākums saucas dungeon siege )
anonymous @ 7:47pm: "Zero waste vēstnese"
anonymous @ 6:42pm: Lai nu ko varētu iztēloties, bet to, ka pienāks arī tāda diena, kad Veidemane runās pretī Īvānam, turklāt par savvaļas zvēru izmantošanu cirkā... pilnīgs cirks.
dienasgramata @ 5:00pm: DELFI. Kā pareizi izmantot vīnu, gatavojot ēdienu.
watt @ 1:11pm: "Publikas, kam vislabākais līdzeklis pret visu personīgi sev nesaprotamo, šķiet tā aizliegšana, nekad nav trūcis."

Ja nežēlīga izturēšanās pret dzīvniekiem ir nesaprotama, un ir vēlme to aizliegt, tad, jāsecina ka Dainis Īvāns, aizstāvot dzīvnieku cirku, demonstrē savu izpratni par to kas ir atbalstāma dzīvnieku mocīšana un, jāteic, īsta lietpratēja smeķi.

"Jau 1913. [...] Karls Grevē rakstīja: "Dzīvnieki nejūt un nedomā kā mēs, saprātīgie cilvēki vai hiperspraigās "zilzeķes", kuru citātu vinegrets no Šillera, Romas klasiķiem un budistu rakstiem gandrīz nekad nav trāpīgs, apliecina tikai dzīvnieku sargātājas "izglītību" un to, ka viņa laiku pavada bučodama savu mopsi, štopējot tam cukuru un šokolādi, kā arī baudot "augstāko literatūru". [te laikam ir citāta beigas, lai gan vai nu D.Ī., vai Delfi pēdiņas nav aizvēruši -w]."

Jā, šeit Īvāns ir kritis uz 1913., 1915. gadu avotiem. Piemin, ka Norvēģijā 1920-tajos gados esot bijis aizliegts gan cirks, gan zoo. (Es gan to nevaru atrast, vai ir kāda atsaucīte? Ka Norvēģijā ir bijuši aizliegti zoo?)

Katrā ziņā, ja Dainis palasītu kaut ko rakstītu nedaudz vēlāk, piemēram, 1917. gadā izdoto Džeku Londonu*, viņš pamanītu ka viss protests pret dzīvnieku cirku, būtībā ir protests pret dzīvnieku spīdzināšanu. Tas "pērtiķītis" ko Dainis ielicis par virsrakstu? Dainis cīnās par cirka radošo brīvību viņu sist līdz pusdzīvs. Netiks nogalināts - lai pērtiķis saka paldies par to pašu! Un vispār, paša vārda sakne "pērt-", jau liecina ka tos jāsit! /s.

(Vēl man mieru neliek tas fragments ka kāds "barojot mopsi ar šokolādi". Iespējams, Dainis, jeb pats Karls, zoologs, nezina ka šokolāde suņiem ir inde - vidēja izmēra suni viena tumšās šokolādes tāfelīte var nogalināt.)

Līdzīgi, Dainis varētu rādīt ar pirkstu un smieties par tiem, kas nesaprot kāpēc Kopenhāgenas zoodārzam bija jānogalina žirafe, nesaprot, ka tur pat piedzimušais žirafēns arī gan jau tiks nogalināts. Bet saprotiet, tā ir gluži parasta lieta. Katru gadu Eiropā zoo dārzos tiek nogalināti no vairāk simti dzīvnieku.

Ja kādam tas ir nesaprotami, ir vienkārši jācenšas saprast un pieņemt! /s.

Agrāk tirgus laukumā cilvēkiem izpildīja nāvessodus, giljotinēja, kāra, dedzināja dzīvus. Tas bija pašaprotami. Vēl vairāk: pūlim patika!
(Kā smejies, uz pēdējo publisko pakāršanu Londonā, skatītāji jau varēja ierasties ar metro.)

Dažas lietas vienkārši iziet no modes. Dažas lietas cilvēkiem sāk likties tik nepieņemamas, ka ir jāaizliedz.

_________________________
* "what turns my head and makes my gorge rise, is the cold-blooded, conscious, deliberate cruelty and torment that is manifest behind ninety-nine of every hundred trained-animal turns.
"[...] my understanding of human nature has become such that I realize that no normal healthy human would tolerate such performances did he or she know the terrible cruelty that lies behind them and makes them possible.
"[...] First, let all humans inform themselves of the inevitable and eternal cruelty by the means of which only can animals be compelled to perform before revenue-paying audiences."
dienasgramata @ 2:39pm: DELFI. Irākas spēki lenc Mosulas vecpilsētu

nepietiek, ka bruņoto spēku vietā jau var teikt vienkārši "spēki", nu jau arī lenc un ielenc ir viens un tas pats
ingmars @ 12:50pm: čalis
Čalis ar uguntiņu.
ingmars @ 11:12am: vv
ingmars @ 11:07am: bones

28th March 2017

virginia_rabbit @ 7:34pm: es: tu tagad drīksti spēlēt Minecraft līdz vēmienam
E: nē, no tā man tieši paliek ļoti labi, tur var darīt, ko grib.
ingmars @ 7:00pm: ha ha ha
Cuck, SJW, Anti-GG, Beta, Feminazi, White Knight, Špengler, Cultural Marxist.
ingmars @ 6:40pm: paldies, kristieši
Pie nacisma atdzimšanas cibā es vainoju kristiešus, protams.
_puucinja_ @ 4:13pm: Pūkas atkarība no seksa ir krietni mazinājusies, un ja kādā brīdī kļūst traki neizturami, tad var taču meditēt vai masturbēt. Pūka bija pārāk iespringusi uz šito lietu, un sabiedrība kopumā mēdz būs iespringusi uz regulāra seksa nepieciešamību, kā arī iezviegšanu par tiem, kuriem tad ir baigi reti. Regulārs sekss ir forši, ja ir attiecības, tad tas var kļūt arī par veselību un vispārējas apmierinātības veicinošu faktoru utt. taču ja attiecību nav...
Esmu ieguldījusi milzīgas pūles tajā, lai neesot attiecībās sameklētu seksu - regulāru un labu. Tā meklēšana prasa lielu enerģiju un nervus, un ilgu laiku ir aizņēmusi lielu daļu manas dzīves un domu. Gribu savu enerģiju veltīt kam citam, un nospļauties par to, ko sabiedrība domā par "nepistām kazām"! (tā pamatskolā puikas atļāvās saukt klases audzinātāju, jo viņai nebija ne bērnu, ne arī vīra)
Seksa neesamība - lieta par ko būtu jākaunas un jājūtas izmisumā?!
Es tā nevēlos domāt.
anonymous @ 3:38pm: Pie blakus galdiņa
Beigsim nodarboties ar demagoģiju, šūpot laivu, zāģēt zaru, uz kura paši sēžam, neļausimies emocijām, neizliesim ūdeni kopā ar bērnu, apsēdīsimies un izvētīsim, kāds pa lielam mūsu un jūsu pusē dienas beigās ir sausais atlikums.

Upd.: Ar ko mēs ejam uz priekšu?

Upd, upd: Kad būs izveidojusies komunikācija, mēs sapratīsim, kāds ir process, ja sinerģija jaunajā struktūrā ir pozitīva.
artis @ 2:26pm: Stay humble
http://www.expressnews.com/sports/spurs/article/Humble-beginning-in-Latvia-set-Spurs-Bertans-11030211.php
dienasgramata @ 3:22pm: DELFI. Krievijā aizmuguriski arestēts Ukrainas ekspremjers.
virginia_rabbit @ 12:22pm: interesani, ka baisākie zilie riņķi izmetas tieši tad, kad drusku sanāk atgulēties. šobakt no 2-6 viņš tikpat kā nemodās, es jūtos ok, bet riņķi omg
sirdna @ 9:04am: Uzliku desmito Windows. Uz telefona. Jautri.
dienasgramata @ 8:29am: nacionālsociālie tīkli

27th March 2017

anonymous @ 11:20pm: "Neizprotams finansējuma sadalījums".
virginia_rabbit @ 10:56pm: we preach ecology, humanitarianism and non-violence when it
comes to world politics, we treat children and young people violently.
black_data @ 7:15pm: It still smells like teen spirit
Vispārējā nespējā dīlot ar dzīvi un emocijām, un rīkojot sev vientuļu cibas diskotēku, izrādās pasaulei ir vismaz kaut kāda cerība.

https://youtu.be/e6QImzM9Ayk

"I'm so happy because today
I've found my friends
They're in my head..."
Powered by Sviesta Ciba