Kājstarpe Klab

Friends' Entries

You are viewing the most recent 25 entries.

4th September 2015

martcore @ 6:58pm:

vau, a ķīniešu tankiem dezigns inspirēts no tetra
martcore @ 6:51pm: kaut arī pēc mūsu fudbolistu annuālajiem izgājieniem stambulā, latvijā no muslmaņu bēgļiem kļūst strjomna!
ingmars @ 6:14pm: oyo
Sēžu un raudu.
artis @ 3:19pm: kas par daudz tas par skādi
Abwenden von finanziellem Schaden
sirdna @ 3:08pm: Labā ziņa ir tā, ka līdz ar rudeni pienāk arī seriālu sezona, tā ka vismaz dažus vakarus varēs pavadīt pie visādiem CSI un kas tur ne vēl būs iebiris.
mako @ 10:13am: Rundāle
Opā, Lancmanis grib iet pensijā pēc trim gadiem.
Piekusis? Viņam būs 77...
virginia_rabbit @ 9:48am: sapnī redzēju, kā pelikāns paķer knābī pīli un uzlido debesīs. mēs uz brīdi sabīstamies un jūtam līdzi, bet tad ievērojam, ka knābis nav aizspiests, tā pīle labprātīgi sēž tur un izbauda ceļojumu. debesis bija ļoti augstas, zilas, ārā silts, un bija laimīga sajūta.
dienasgramata @ 7:38am: DELFI. Izglābj purvā līdz kaklam iestigušu vīrieti.

un vēl: "58 gadus vecais vīrietis izglābts, izmantojot īpašu glābšanas virvi."
dienasgramata @ 7:35am: Sanēmu epastā uzaicinājumu izmantot "atlaides CROCS kurpēm". Izklausās tāpat kā "šefpavāra īpašais piedāvājums McDonalds restorānā".

3rd September 2015

virginia_rabbit @ 11:25pm: stenu un vaidu
martcore @ 9:53pm: phz ietekmē arī sāku klausīties mākslinieku edavārdi
man viss baigi patīk
mako @ 5:40pm: Tā, tagad man ir tabs, kurš ir rootēts, ar Cianogenmod UN ar Google Play (kuru nebija viegli iemānīt Cianogenmod).
martcore @ 4:27pm: izrādās, tio atjaunojis arī saldējuma vēsma brendu, varbūt jau agrāk bija, taču nebiju pamanījis
domāju, jānopērk taču šis manas pusbērnības krīzes budžeta produkts no laikiem, kad jaunais un nesaprātīgais organisms varēja aprīt četrus salčukus divdesmit minūšu laikā un pat nenokrekšķināties
pagaršoju
un ziniet ko
man viņš negaršo! viņš garšo pēc terpentīna un nav skaidrs, kā viņš man varēja garšot bērnībā. pē!

tagad cenšos atcerēties limonādes baikāls garšu. starp citu, nekad neesmu sapratis, kā var garšot tarhūns, un kāpēc cilvēki to dzer, ja neskaita kautkādus futūrisma ietekmētus apsvērumus
sirdna @ 4:09pm: Nez, kādi ir modernākie kapakmeņu trendi?
virginia_rabbit @ 10:05am: kopš lego-degunā incidenta Ingmārs sācis izmantot Eižena alibi: "Es aizmirsu domāt"
dienasgramata @ 9:11am: DELFI. Latvijas futbola izlase centīsies atkal apbēdināt Turciju un tās prezidentu.

p.s. atgādināja vecu padomjlaiku anekdoti:

- Šoruden es atkal gribētu aizbraukt uz Parīzi.
- Vai tad tu esi bijusi Parīzē?
- Nē, bet es jau esmu gribējusi.
virginia_rabbit @ 6:43am: katru rītu Miķelim 5os sagribas rīt, bet man čurāt, un pēc tam vairs nesanāk aizmigt, jo galva sāk intensīvi risināt visus nepaveiktos pienākumus un nenodotos rakstu darbus. tas laikam vienīgais brīdis, kad tā darbojas skaidri. pēc tam pa dienu esmu absolūti neskaidra un aizmāršīga savā progesterona veicinātā bezstresa mākonī. piem, sajaucu Čehova Mašas, iekāpu 7., nevis 6. tramvajā. savā schedule zinu tikai pirmo laiku, kad man kkur jābūt. iegrimusi epastos par Lasītavas flaijeri, varu mierīgi aizmirst mēģinājumu Zoļikā, līdz kuram kaut kā jātiek un ātri.

2nd September 2015

dienasgramata @ 11:10pm: DELFI. Latvijas demogrāfiskā attīstība būtiski atšķiras no pārējās pasaules. 1897. gadā Latvijā bija 1,9 miljoni iedzīvotāju, šāds pats iedzīvotāju skaits saskaitīts 1940. gadā, 1950. gadā un arī šodien - 2015. gadā.
anonymous @ 6:59pm: Kā saka, muļķis jau pat baznīcā norausies pa tāfeli. Un izrādās vēnas var pārgriezt (gandrīz, gandrīz) arī gatavojot šobrīd tik trendīgos crushed smashed cucumbers un krašošanai smešošanai izmantojot lielo nazi.
sirdna @ 5:13pm: Allažīn mulsina, cik labprāt un viegli cilvēki atzīstas savā muļķībā un aprobežotībā. Tas laikam no lielas pašcieņas.

Piemēram, "es nesaprotu, kā var kaut ko tādu pateikt!". Emm...nu, ok, tu esi cilvēks ar nulli iztēles un nulli empātijas, vai par to visiem jālielās? "Es nesaprotu, kā kaut kas tāds var patikt!". Labi, labi, rimsties, mēs tev jūtam līdzi, laikam ir grūti būt ar tik cietu galvu un skaļu rīkli. Kāpēc tā jāreklamē sava intelekta trūkumi?

Tiešām, nespēju to saprast...8)
martcore @ 3:11pm: Labdien! Es vēlos pareklamēt savu ierakstu. Šo. Vai dzirdat sev galvā jūras viļņu šalkoņu? Tas es jums skaloju smadzenes.
Tātad, mani sauc Mārtiņš, un es esmu pabeidzis Hārvardas universitātes nosaukuma uzrakstīšanu. Tikai es jums varu pastāstīt pa dažādiem veidiem, kā nekādā ziņā nav iespējams nopelnīt naudu. Jūs domājat, ka zinat par to visu? Nieki, tā ir tikai Rozenberga redzamā daļa. Piesakieties mūsu putnu pasta kursos, un jūsu lidojums lejup pa sociālajām kāpnēm kļūs par neaizmirstamu piedzīvojumu!
artis @ 2:08pm: "Since we were founded in 1796, we’ve safely navigated over 40 crises: the 1929 Wall Street Crash, two World Wars, the Dot Com bubble, the 2008 financial crisis and more. Well over two centuries of uninterrupted activity in the world’s financial markets have taught us that crises are the norm, not the exception. So we factor them into all our planning and decisions."

"Instead of asking how much you want to earn from your investment, we ask what is the maximum amount you are prepared to lose. We then translate this into a risk budget and calculate a return target based on the concept of expected shortfall: the average loss that a portfolio would experience in the worst year out of twenty. When the value of a portfolio falls, we adjust its exposure to cushion the losses."

http://www.lombardodier.com/home/about-us/our-history.html

Jaalielaas, ka paardziivo kriizi. Taa jau ir, stipraakais izdziivo, Lehman Brothers nee.
sirdna @ 12:10pm: Labā ziņa ir tāda, ka mans izmantojamais autobusa maršruts neliekas sevišķi cietis no septembra iestāšanās. Ticība labajam uz pasaules drusku palēcās. Vai arī tā bija tāda reta veiksme, jo puse no pieturas kontingenta, ieraudzījuši pa busu rosāmies kontrolierus, izlēma, ka kāps atpakaļ un gaidīs nākamo.
virginia_rabbit @ 8:56am: iemācīju šorīt Eiženam, kas ir smadzenes. pirms tam viņam licies, ka mēs domājam ar asinīm.
anonymous @ 2:44am: Par praktisko: Navmii aplikācija gandrīz visos ceļojuma posmos izrādījās gana lietojama un noderīga (par spīti tam, ka, šķiet, Austrimeiropas izcelsmes autori asprāši ir fiziski nodalījuši A-eiropas aplikāciju ar Baltijas valstīm un Poliju, tad Vāciju, bet vēl pēc tam Beneluksa valstis, un tad nu ir jāizdara atsevišķi pirkumiņi, bet katrā no reģionālajām aplikācijām nav iespējams uzreiz automātiski savu maršrutu pārplānot uz kādu no citiem reģioniem). Lai vai kā, tas darbojas bez mobilo datu patēriņa, balsis diktē pagriezienus, un viss notiek.
Powered by Sviesta Ciba