Kājstarpe Klab

Friends' Entries

You are viewing the most recent 25 entries.

24th May 2016

sirdna @ 3:34pm: Ach, mācību gada beigas, vasara, un kas tik ne vēl.

Būdams puisis, kuram, skolu beidzot, iedeva medāli, es ļoti labi apzinos vidējās un dajbkuras citas izglītības vērtību.

Kvadrātsakne no -1 desmit ballu sistēmā.
virginia_rabbit @ 2:43pm: zemesvēzis ir ēdis! (izgrauzis normālu caurumu burkānā) Mums ir jauns mājdzīvnieks.
_puucinja_ @ 2:14pm: komplimets par seksu
"Tu zini ko gribi, un māki arī paprasīt!"
Izrādās kaut kas tiešām ir mainījies uz pozitīvo pusi. Būs jāpiekrīt šim komplimentam.
Man arī noteikti drīkst prasīt, nevis ļaut izvēlēties kā un ko vēlos, jo tad būs strupceļš.
Prasīt un likt! :)
dienasgramata @ 10:26am: DELFI. Zināmi 16 šī gada skaistākie Latvijas jaunieši.
martcore @ 10:07am: rakstniekiem labi
kad viņi nevar parakstīt, viņi var rakstīt par to, ka nevar parakstīt
martcore @ 9:48am: sanhosē aleluja
gribu stenlija finālu tampa pret tontonu, pavelski un marlo
dienasgramata @ 9:25am: DELFI. Jāteic, ka sievietes patiešām iegulda ārkārtīgi daudz laika, lai izskatītos sakoptas. Vērts piebilst arī to, ka lielākoties sievietes ļoti piedomā pie sava apģērba. Divu sociologu pētījums atklājis, ka sievietēm tomēr ir ļoti labs iemesls, kādēļ tik ilgu laiku vajadzētu pavadīt pie spoguļiem. Kā izrādās, sievietes, kuras izskatam pievērš īpašu vērību, pelna vairāk.
dienasgramata @ 9:24am: DELFI. Pašvaldības ar atlaidēm mudina veikt virsapbedījumus.
sirdna @ 9:09am: Nopirku kaķeni, iešu mežā medīt.

23rd May 2016

dienasgramata @ 11:15pm: DELFI. Noskaidrojot, kas tad īsti šobrīd ir aktuālākais matiņu kopšanas veids Latvijā, sazinājos ar salona "Vaksācija" meistari Elīnu, kura atzina, ka lielākā daļa latviešu sieviešu izvēlas visu noraut pa nullītēm.
virginia_rabbit @ 10:52pm: Domskoliņas pagalmā šodien nāca slingu mammas, grūtas mammas, ratu mammas, velo mammas, autokrēslu mammas, skūterīšu mammas u.c. (bija arī tēti, bet ne ar mazajiem bēbīšiem.) un visi gaidīja savus sapucētos koristus. slēgtais pagalms smaržoja pēc ceriņiem, un tur tā pasaule likās tik gaiša, laimīga un auglīga.

kamēr manējais nebija nonācis pa trepēm, es jutos neiederīga šajos auglības svētkos. netīra, nosvīdusi no mīšanās, nodauzītu, zilu sāpošu kāju, izspūrusi, lētām, izbalojušām drēbēm, spaidīju čatu ar auklīti, kura sūtīja mana zīdaiņa fotogrāfijas. bet tad nokāpa Eiženiņš, un man bija vienalga, ka izskatos pēc vraka; aizbraucām svilpodami un starodami arī mēs.
virginia_rabbit @ 4:29pm: nopirku zoo-veikalā zemesvēzim terāriju. pārdevēja atzinīgi novērtēja Eižena interesi par dzīvo dabu, sakot: labāk lai rūpējas par mājdzīvnieku, nevis lieto narkotikas.
_puucinja_ @ 11:05am: dusma
Seksu nevajag jaukt ar attiecībām, tad dzīve būs vienkāršāka, bet dažiem par to nav nekādas sajēgas, par to, kā to darīt, un ko nedarīt!!!
Ir lietas, kuras nekad nevajag darīt, ja tas ir tikai labs sekss, bet tās negrib pārvērts par attiecībām - nevajag dzīvot kopā! Nu tik elementāri! ...bet dažiem mugurkauls ir par vāju, un robežas ir kā smiltis vējā.
Tajā skaitā arī man, jo viens jau nekad nav vainīgs!
martcore @ 10:58am: muzons šorīt: surf
watt @ 9:46am: mazā atceras, ka es kaut kad pirms gada (ja ne diviem) bijām lidojot uz Latviju lidostā nopirkuši čupa-čups lielo bumbu, un tur bija konfektes arī ar arbūza garšu. tagad pieprasa ka grib arbūza chupa-chups. a nav! nemaz tā nav viegli tādu nopirkt.
virginia_rabbit @ 10:06am: pilnai elles ainai Baba vakar atveda 2 zemesvēžus - dzīvu un beigtu. tie tagad ir E mājdzīvnieki.
viņš pat atrada tam dzejoli veco grāmatu kaudzē, no Artura Gobas krājuma Sienāža debesskrāpis.

martcore @ 10:01am: zootopia brīnišķīga multene!
uzreiz gribas skatīties otrreiz, lai piefiksētu visas garām palaistās sīkās detaļas. nemaz nerunājot par sīkvelu
lasiters rulz
watt @ 7:59am: Vakar devos velobraucienā, apskatīt Berlīnes mūri, kas bija pa Berlīnes ārējo perimetru. Jā, pirmkārt mans topogrāfiskais analfabētisms uzdarbojās pa visiem 100%, un visur kur vajadzētu griezt pa kreisi, es braucu pa labi, un atkal uz otru pusi. Pilnīgi vai jāseko intuīcijai un jādara pilnīgi otrādi nekā tā saka.

Plāns bija no S-Griebnitzsee braukt uz S-Staaken, bet es protams devos pavisam uz otru pusi, un aizbraucu pa mūra posmu līdz S-Wannsee, un pēc tam klāt posmu līdz S-Teltow Stadt. Arī neslikti, un varbūt pat labāk, jo ceļi bija caur mežu, un diena bija ļoti karsta (iesila līdz 29°C) un mežā braukt bija superīgi. Paņēmis biju 1.5L ūdens, un vispār prasījās tā kā 2-3 litrus. (Redzēs kā ir ar ēnu S-Staaken virzienā...)

No mūra nav redzams praktiski NEKAS. Atrast ceļa punktus var tikai nepārtraukti skatoties kartē. Agrāk varbūt bija vieglāk sekot, jo bija kautkādi orientieri, bet daba ir visu pārņēmusi. Jā, ir šādi-tādi stabiņi, ir vietām betona stabiņi, vietām ir rādītāji un orientieri, ir oranžie stabi kas atzīmē nošautos robežas šķērsotājus, bet nu maldījos un šaudījos pa taciņām es diezgan episki.

Nākošreiz došos uz Staaken virzienu, un arī pirmais orientieris ir skaidrs: Glienicker Brücke (sk. Bridge of Spies). Kaut kā, tā apjausma, kas jādara, parādās tikai pēc tam kad pirmais mēģinājums ir izgāzts.

***

Sakarā ar mūra oranžajiem stabiem kas piemin režīma upurus (un kaunina režīma roklaižas-slepkavas), rodas iedvesma iemūžināt arī policijas nogalinātos cilvēkus ar kādu memoriālo stabiņu. Latvijā, piemēram, varētu iedēstīt tādu oranžu memoriālo stabu vietā kur Olaines pašvaldības policija naktī izmeta vecu sievieti (75 gadus veca, apjukusi, apmaldījusies, rezultātā gājusi bojā no Latvijas valsts "varas pārstāvju" rokām.) Ja nekas cits nenotiks, lai ir vismaz atgādinājums, ka no policista rokas cilvēks var sagaidīt tikai nāvi.2015. gadā ASV nāvessoda industrija izpildīja nāvessodu 28 cilvēkiem (notiesātiem noziedzniekiem). Tajā pat 2105. gadā ASV policija nogalināja 1146 cilvēkus (jeb 1207 pēc killedbypolice datiem). Bez tiesas un izmeklēšanas.

***

Līdzīgi kā reddit ieteikums ceļu satiksmes negadījuma vietā izgriezt un asfaltā ieklāt sarkanu taisnstūri. Lai paliek atmiņa. Kā arī baltie velosipēdi ceļa malā - nogalinātajiem riteņbraucējiem.
sirdna @ 9:08am: Sen nebija redzēts aptītā dzīvokļa sapnis. Kad mājās atrodas nelietotas durvis, aiz kurām ir istabu virtene, kuras aplenc reāli esošās telpas, ar logiem uz tām.

Manās telpās ir daudz piebāztu skapju un guļvietu, kad es eju cauri istabām, es vienmēr domāju, kur tajās varēs gulēt. Šoreiz tur pat kāds bija, ietinies segā gulēja uz dīvāna un skatījās televizoru.
dienasgramata @ 12:14am: DELFI. Aculiecinieku Pārdaugavā pārsteidz beciņa.

22nd May 2016

dienasgramata @ 11:26pm: DELFI. Rīgā zagļi no dzīvokļa iznes piemiņas monētas.

p.s. par piemiņu
martcore @ 10:30pm: sk. pč hokeja finālu
tad tur brīnišķīgs moments tiesnešiem - kanādietis stroums iebāza nūju somam aho vēderā, un aho veica paraugdemonstrējumu daiļslidošanā, apgāžoties uz ledus ar cēlu pirueti
kam divas minūtes? abiem
vienam par folu, otram par daivingu
žēl, ka futbolā tā nevar
ingmars @ 10:15pm: ds sl1 done
Pirmo reizi pabeidzu Dark Souls SL1 izaicinājumu (iziet spēli ar pirmā līmeņa personāžu). Godīgi sakot, šis izaicinājums ir daudz vieglāks nekā pirmajā brīdī varētu šķist.

ingmars @ 10:09pm: dark lord ending
Puissent les Ténèbres s'étendre sur le monde.
anonymous @ 7:57pm: Jauns ticējums. Ja kā pirmo pie lielveikala ieejas rīta pastaigas laikā redzi Barišņikovu, vakarā var gadīties noskatīties labu izrādi (nē, ne Barišņikovu un Brodski, bet pavisam citu). Bet Barišņikovu ierauga tā - pievērš uzmanību cilvēkiem, kas izskatās tik ļoti aizņemti ar īpaši trenētu uzmanības nepievēršanu savai personai, ka jau pa gabalu sāk izskatīties aizdomīgi.
Powered by Sviesta Ciba