Kājstarpe Klab

Friends' Entries

You are viewing the most recent 25 entries.

23rd November 2014

virginia_rabbit @ 5:48pm: Diogens dzīvoja mucā, Eižens - kastē (lielāko dienas daļu)yoko @ 1:54pm: tev ir daudz vārdu un nevienu no tiem es neminēšu
es tevi lūgšu, bet tā būs prasīšana
tā būs balss no tiem ūdeņu avotiem
no tiem ūdeņu avotiem, kuri notek dubļos un akmeņos
avots prasa pēc sava dzērāja un kas reiz noliecies,
tam vairs muguru taisnu nepiedzīvot
es tevi lūgšu palikt it kā vakarā dienu
it kā vasarā ziemu, it kā skatīdamies uz citu pusi
es tevi lūgšu un lūgšu
tā būs brieža balss
piemeklēta baloža žēlabas
tā odīs pēc rāvas un darvas
un tā būs patiesība
(d.maksimoviča)
yoko @ 1:53pm: "man nav vajadzīgas nekādas kosmiskās gudrības, es tās ieguglēju"
watt @ 11:41am: (3g3m)
meitiņa sākusi pareizi izrunāt "aktimel" - vairs nav "afikan". un vispār ļoti labi uztver kad dzird kaut ko jaunu, uzreiz māk atkārtot. māk apsaukāties (to jau kādu laiku), piemēram "tētis makarons".
vairākas nedēļas jau staigā pilnīgi bez pamperiem. principā īsti neko pat nemācījām/nespiedām - viņai iepatikās apakšbikses, un viņa pieprasīja ka tagad nēsās apakšbikses.
guļ ar pamperu, principā gan jau gulēs, kamēr iemācīsies pamperā pa nakti nečurāt.
kautkad pagājušonedēļ pati nolika podiņā pa īstam kaku. pirms nolikt kluci, staigāja un žēlojās ka "dibens sāp". nevarēju saprast, kas tur tāds sāp. izrādās - kaku turēja. (vispār, joprojām viņai labāk patīk kakāt pamperā, tas ir no rīta kamēr pampers nav novilkts.)
ja forumos paskatās, podiņā kakāšana ir diezgan dramatisks attīstības solis, ļoti daudziem ir ar to lielas problēmas. mums, par laimi, samērā viegli.

***

diezgan droši šķiet, ka mazā ir no stūrgalvīgajiem/robežas testējošiem bērniem, kas vārdus ignorē ("nesaprot"), bet atbild tikai uz piedraudēšanu ar reālu rīcību. piemērs: mazā slēpjas istabas stūrī ietinusies segā, bet mums viņa ir jānoliek uz podiņa, pirms uzvilkt pamperu un likt gultiņā. es saku: "nāc uz podiņa", "lūdzu nāc uz podiņa". "tev jānāk uz podiņa", "nāc tūlīt pat". nulle reakcijas. "ja tu nenāksi, es atņemšu segu". uzreiz iztinas ārā, un nāk sēdēt uz podiņa.

viņai patīk kad ir skaidri zināmas, saprotamas un viennozīmīgas sekas. pierunāšanu lielā mērā ignorē. dažreiz nākas arī izpildīt draudus, lai zina, ka ja neklausīs, tad pēc tam būs par vēlu, un viss beigsies ar raudāšanu. tādi spēles noteikumi.
virginia_rabbit @ 12:15pm: wow! very concern, such compassion.
virginia_rabbit @ 10:00am: fak, un nozaga riteni ar visu krēsliņu
ingmars @ 12:23am: llv
Who does not love to wander at twilight, when the light of day and the deep shades of night mingle together in deep coloring?

22nd November 2014

antons_v @ 11:48pm: Dusmīgi un vienlaikus liriski: Ministry - Worm (Locate Consume Repeat Mix)
black_data @ 7:57pm: FOTO: Frank Bauer
anonymous @ 5:31pm: Varu grozīties, kā vien ienāk prātā, bet viedokļu un dažādu jūtu sadursme ap šo rakstu un pats raksts atmiņā atsauc pirms gadiem padsmit pieredzēto Ālandu salās. (Atvainojos visiem, kam jau esmu šo stāstījis).
Tā bija kaut kāda starpnozaru konference, simpozijs vai seminārs ar makten raibu publiku - es dzīvoju uz vienas jahtas ar zobu sāpju pārņemtu Uldi Bērziņu (tā kā sala bija visai nomaļa, vienubrīd tika apsvērta ideja par evakuāciju ar helikopteru), vēl tur bija Borgs un kāds norvēģu pāris, kas ar visiem bērniem dzīvoja teltī. Norvēģiete, kā izrādījās, bija fizikas profesore, un kāds zinātājs jau pirmajā dienā pastāstīja, ka viņa izpelnījusies visai plašu ievērību, zīdot savu zīdaini auditorijas priekšā lekciju laikā. Bija pavēls rudens, uz jahtas nebija dušas, un lai gan ūdens nepavisam nebija silts, tā bija vienīgā pieejamā mazgāšanās iespēja. Agri no rīta drebinādamies ielīdis un vēl ātrāk izsprucis no ūdens un slaucīdamies, no krasta saklausīju "Dievs, svētī Latviju!" melodiju. Kāds to svilpoja, un svilpošana skanēja no norvēģu telts. Kolektīvajā ēdināšanas reizē norvēģim pieprasīju paskaidrojumus. Jā, viņš teica, viņš zinot, ka tā ir Latvijas himna. Viņam vienkārši patīkot melodija. Vārdi gan, kā viņam reiz teikts, esot nekam nederīgi.
anonymous @ 4:27pm: Nu jau atkārtojumā atkārtoti priecājos par TV spēlē "Gudrs un vēl gudrāks" uzdoto jautājumu par to, kas varētu būt attēlots uz veikala Elvi nosponsorētās tortes.
- Nora Ikstena? - min viena spēles dalībniece. Tas bija brīdis, kad TV notiekošajam sāku pievērst uzmanību.
Pareizā atbilde izrādījās Bjorka.
black_data @ 3:35pm: KINO: The Hollow Crown
Tā, mīlīši, ir laiks jums sapist šo tā jau ar darbu sapisto sestdienu galīgi. Ir tāds seriāls - The Hollow Crown. Nu lūk, ir zināms, ka Benedikts Kumber... Kuber... nu vopšem Šērloks kļūs par Ričardu trešo. Un līdz mums nonāks tas viss ne daudz, ne maz 2016. gadā. Nu, lai nebūtu galīgi bēdīgi, seriāla pirmā sezona ir atrādīta 2012. gadā, un tur ir Džeremijs Airōns.
anonymous @ 3:04pm: Pāri Rīgas centram jūras virzienā aizlidoja kādi 6-7 paprāvi baloni, tiem bija piesieti kaut kādi vertikāli objekti. Nez, tie ir meteorologu triki?
virginia_rabbit @ 1:02pm: Pasaucu dakteri, izrādās ir tāds sos-serviss. Maksā 60 eir., no kuriem pusi vēlāk sedz apdrošināšana. Nav slikti. Dabūju 2 brīvas dienas rakstīšanai. Angīna tā nav, vnk ļoti sarkans kakls, un klepus šajā sezonā esot visiem beļģiem - teica dakteris. Kamēr viņš mani klausījās, Eižens glaudīja manu celīti un mierināja.
anonymous @ 12:46pm: Šodien vārda diena Aifonam.
martcore @ 11:58am: hunger games
domāju, filips seimūrs hofmans kā aktieris būs vēl aktīvs kādus trīs četrus gadus, tad laikam pārkvalificēsies par producentu
black_data @ 11:30am: Eureka
Sūdlapas šeit nešērošu, bet virsraksts "20 уникальных изображений, которые заставят тебя переоценить всю свою жизнь" mani sajūsmināja līdz sirds dziļumiem. Visi šie topi ar divdesmit pizdatākām lietām vispār ir nenormāli kruta šņaga, bet tas, ka divdesmit bildes spēj mainīt cilvēka dzīvi, tas ir spēcīgi. Kā saucās tas tur, ko alkoholiķi piedzīvo? Nu, šis, acīm redzot, ir no tās pašas sērijas. Tu pēkšņi apzinies visuma bezgalīgo lielumu, jo līdz šim esi bijis pārliecināts, ka zeme balstās uz bruņurupučiem, vai noskaties filmu par Volteru Mitiju, un uzraksti atlūgumu, pamet sievu ar bērniem, nopērc biļeti uz Tibetu, un brauc ganīt jakus, jo jaku ganīšana tevi tuvina nirvānai, kamēr esošā dzīve verdzībai naudas dievam. Diena, kad panaceju sāks pārdot aptiekās bez receptēm, uz zemes iestāsies miers un globāla orģija. Baidos tikai, ka būs jāatgriežas pie vecās lielā brāļa hipiju laika spīdošās idejas dzeramajam ūdenim pievienot LSD.

Vēl vakar trenēju pacietību brīdī, kad sākās saruna par to, kurš uz kuru baznīcu iet. Līdz violetajām enerģijām man vēl tālu, jo, lai arī turēju muti, un domāju par Rinkēviču, tomēr mans huligāns iekšā ārdījās un gribēja protestēt.
black_data @ 10:19am: Uzlikt modinātāju darba dienām ir nenormāli kruta. Tikai ko tas maina sestdienā?

UPD. Iegāju citos internetos. Sapratu, ka jūs jau šo visu zināt.

UPD.2. Pekanriekstu bulciņā ir spēks.
yoko @ 9:10am: bet fakts ir tāds, ka es nevaru iziet no mājas uz darbu, ja neesmu pirms tam saēdusies kaut kādus tekstus brokastu vietā pie kafijas, reizēm man sanāk tāpēc kavēt
yoko @ 8:55am: es tevi saucu, es tevi piesaucu, bet tu neatsaucies,
vai man būs pameslam būt vai man sēdēt pie goda galda,
bet mana mute ir gatava un manas rokas - sataisītas,
mani sirds kambari ir izrakstīti un izrotāti,
gaidot uz tavu ienākšanu,
zini un klausi -
es esmu namturis, kas nezin celt un stiprināt savu namu,
kas allaž un vienīgi poš ķirmju un rūsas izēsto godību
(D.Maksimoviča)
virginia_rabbit @ 1:15am: gribas Rīgu un mammīti

21st November 2014

antons_v @ 10:19pm: Вы - Дэвид Боуи
http://diletant.ru/personality_test/result/22726925/

Вы - космический Дэвид Боуи. Мастер перевоплощений, талантливый актер и создатель совершенно неповторимого музыкального стиля. За вашу длительную карьеру вы неоднократно радикально меняли облик, эпатируя публику нарядами, прическами, а также высказываниями. Вас, как и многих других рок-музыкантов, интересовали эксперименты с расширением сознания, но вы сумели преодолеть и этот тяжелый этап. Вы написали бесчисленное количество синглов, но самым известным и любимым все равно останется Space Oddity.
ingmars @ 7:24pm: laipni lūgti
ingmars @ 5:32pm: sirsnīgi
Brīvdienās pievērsīšos literatūrai, kurā tiek nojaukta robeža starp sapni un īstenību.
ingmars @ 4:25pm: svekīti
Iededziet svecīti.
Powered by Sviesta Ciba