Kājstarpe Klab

Friends' Entries

You are viewing the most recent 25 entries.

21st October 2014

ingmars @ 4:07pm: mex
La pomme. La pomme. La pommmme.

Dievinu franču valodu. Franču valoda ir tik seksīga! Kad dzirdu franču valodu, man pār muguru skrien tirpas.
ingmars @ 4:03pm: premium


Mmmmm, j'adore les crêpes au chocolat !
ingmars @ 3:59pm: surf the web
A fast connection, unlimited Wi-Fi.
martcore @ 2:58pm: kantorim būtu jāpāriet uz malkas apkuri, lai varētu uzbūvēt skursteni. grāmatvedības vajadzībām.
virginia_rabbit @ 2:34pm: Reinis zvana no bērnu dārza, nevar atrast Eižena kurtku. Fonā dzirdu audzinātājas Benediktes balsi: "Kur ir mantō de Eidžzenn?" Viņa ir izķēmojusi viņa skaisto francisko vārdiņu, lai izklausās pēc tā, kā, viņasprāt, jāizklausās poļu vārdiem, un visi viņu tagad tā sauc.
Eiženam ir bail no Benediktes, tā ir galvenā problēma. Viņa ir piesmakusi skaļa, sprogaina, izspūrusi, daudz žestikulē, liek vienmēr tuvu savu lielo līko degunu, kad sarunājas. Ingmārs teica, ka viņam arī būtu bail.
martcore @ 1:24pm: un tad vēl tas ar zigfrīda annas krīgera trīszvaigžoto ordeni apbalvotais mikriņš, kuram ir kaut kas nojūdzies elektronikā, un viņš tagad braukā apkārt ar uzrakstu "mode: set up and reset"
nevar uzreiz pārprogrammēt uz kaut ko vēl interesantāku, nezinu, teiksim, "into the woods"
virginia_rabbit @ 1:07pm: eju paēst uz eiro ēdnīcu kopā ar vīru
virginia_rabbit @ 12:45pm: pasūtīju sekretārei miskasti
black_data @ 10:20am: Baltie degunradži
Teju vai var likt [info]uzzinu_pedejais, bet izrādās baltie degunradži praktiski jau ir izmiruši. Nu, vismaz pēc tam, kad ir nomiris viens no diviem atlikušajiem tēviņiem, balto degunradžu izmiršana gandrīz ir fakts. Nu, tālāk vienīgi klonēšana, bet nav arī dzirdēts, ka pasaulē ir atgriezies tasmānijas vilks.
black_data @ 9:25am: Par to, ka mēs zinām, ka neko nezinām
Vo! Kamēr Kirils raksta par dirsām (gan jau novembra numurā būs atkal pirkstu mētāšana par Banksy), tikmēr Artis Svece par neandertāliešiem. Kamēr skolas grāmatās skaidri un gaiši ir rakstīts, kāpēc cilvēki uz alu sienām zīmēja dzīvniekus, tikmēr vēsturnieks stāv pie četrdesmit tūkstoši gadus vecas rūtiņas, un saprot, ka no vēstures neko nezina. No tā faktiski izriet fakts, ka gudrs ir nevis tas, kurš kaut ko zina, bet tas, kurš ir gatavs faktu apšaubīt. Argumentēti apšaubīt, protams, ir ļoti labi, bet vispārīgā gadījumā stāsts atkal par slaveno kritisko domāšanu. Un kritiskās domāšana kontekstā varam pieminēt gan Pūķina propagandu, gan mūsu pašu vēlēšanas.

Lūk, kā pie tās nonākt, tas ir tas jautājums. No sākuma mums māca meitenes neraustīt aiz bizēm, pēc tam kā faktu pasniedz stāstu, kāpēc alu cilvēki zīmēja dzīvniekus uz alu sienām, un pēc tam prasa kritisko domāšanu. Nu, ne visi gan prasa. Bet nav jau tā, ka katram ir iespēja ieraudzīt četrdesmit tūkstošus gadus vecu klintī iekaltu rūtiņu. Nu, gluži zemē nav metama arī pieredze, kad trīs klases vecāks skolasbiedrs tev izkrāpj divus rubļus, tur ātri var iemācīties neticēt visam, kas uz sētas rakstīts. No otras puses, piecdesmit gadi un trīs bērni ar nekādi nepasargā no iespējas šķirties no naudas summas krāpnieku labā, kas ir lielāka par diviem rubļiem. Vienvārdsakot, ej nu sazin, kur tas gudrības avotiņš tek.

Citās ziņā, ir jau dzīvē nodarbes, kur jādara kā tev saka, nevis jāuzdod miljons stulbu jautājumu. Mani jaunībā darbā par pesimistu bija pat iesaukuši, jo jebkurā risinājumā es saskatīju riskus, uzdevu kaudzi stulbu jautājumu, un nekādi neuzlaboju procesa ātrumu. Taisnības labad jāteic, ka kļūdu manā kodā bija visai maz, salīdzinot ar tiem, kas rezultātu piegādāja ātri
martcore @ 1:48am: ēdot zupu, atradu vēl ledusskapī pāris alus neznokurienes
acīmredzot, ja ir pateikts ā, nāksies pateikt arī bē
vairāk es uz virtuvi šovakar neiešu
martcore @ 12:53am: sataisījos iet gulēt, noliku jau galvu uz spilvena, un Tad Pēkšņi Atcerējos, Ka Es Neesmu Uzēdis Biešu Zupu
tāks, paga

20th October 2014

martcore @ 11:54pm: arlabunakti
xxx
ingmars @ 3:31pm: ļunis
Ļaudis tikai staigā garām un nepērk grāmatiņas.
virginia_rabbit @ 2:05pm: imperatorei Mičiko 80
sirdna @ 12:40pm: Skat, pat Dalailama atzīst, ka laimīgas dzīves obligāta sastāvdaļa ir naudas čupa. "Lai dzīvotu laimīgi, vajag ne tikai naudu", saka vecais skinheds. Tobiš, vajag vēl šo to, bet bez naudas nekādi.
martcore @ 12:22pm: darba dienas rutīnu spilgti iezīmē moments, kad kolēģis tevi atrauj no maskavas-gailīšu šķirstīšanas ar jautājumu, kāpēc uz tualetes papīra ir uzzīmēti ziedi

sākām apspriest

vispār, saku, raugoties no etniskās mērķauditorijas viedokļa, jautājums ir kontroversāls
no vienas puses, lūk, latvietis iet pa ceļu, un savajagas viņam pēkšņi paveikt operāciju numur divi. ko viņs dara? viņš skrien mežā. a tur tikai egles un priedes, katrs par sevi un dievs pret visiem. a vot būtu maijpuķīšu lauki...
no otras puses pēc visām tām dzirdētajām epopejām ar latvāņiem, khm.

nujā, nolemjam, etniskās mērķauditorijas viedoklis ir gaužām svarīgs. teiksim, varētu taisīt igauņu tualetes papīra dizainu ar uzrakstiem "līdz lāča atnākšanai atlikušas divas minūtes un četrdesmit piecas sekundes". var mēģināt tomēr pamēģināt iekarot bezcerīgo arābu tirgu - zīmēt uz papīra pamīšus roku un sešstūrainu zvaigzni. vai, teiksim, ierosinu, var palaist modernu trendu, apartamentu sanitārajos mezglos klasisko vaterklozetu vietā atgriežoties pie padomju stacijas tualešu dizaina principiem, tikai tur zelts ar marmoru, nu, bijušajām kriminālajām autoritātēm varētu patikt. vēl to zinātniski pamatot, tipa, lai cilvēki nebojā sev stāju, lasot uz poda grāmatas.
black_data @ 12:24pm: Eiropu iesūdz Eiropā
Iesūdzēt Eiropu Eiropas tiesā? Vot tas ir insepšens! Varētu jau teikt, ka tas ir ļoti pa krievisko... bet tad jau redzēs, vai pati sirmā Eiropa uz šito neuzkārsies.
martcore @ 11:59am: jā, par ekstremālajiem ziemas sporta veidiem runājot
nezinat, kāds vēl tirgo čukus un gekus
kamēr stilīgākā tautas daļa aizraujas ar bodīdaivingu kaitsērfingu plastmasas zābakos, mums nav lielāka prieka, kā intoksikācijas augstākajā pakāpē sašķaidīt kārtējo mehānisko spēkratu pret kādu celmu astoņdesmit astoņu kilometru ātrumā
ingmars @ 10:38am: reperi
Visi citi reperi ir caurspīdīgi, es redzu tiem cauri.
martcore @ 10:56am: norčika vakardienas ieraksts un vispārējais noskaņojums ļauj pavadīt šo rītu kompānijā ar "maskavu-gailīšiem", interesanti, kāpēc man vispār ir vajadzīga grāmata, es tekstu, man liekas, jau sen no galvas zinu

Я был противоречив. С одной стороны, мне нравилось, что у них есть талия, а у нас нет никакой талии, это будило во мне - как бы это назвать? "негу", что ли? - Ну да, это будило во мне негу. Но, с другой стороны, ведь они зарезали Марата перочинным ножиком, а Марат был Неподкупен, и резать его не следовало. Это уже убивало всякую негу. С одной стороны, мне, как Карлу Марксу, нравилась в них слабость, то-есть, вот они вынуждены мочиться, приседая на корточки, это мне нравилось, это наполняло меня - ну, чем это меня наполняло? негой, что ли? - ну да, это наполняло меня негой. Но, с другой стороны, ведь они в И..... из нагана стреляли? Это снова убивало негу: приседать приседай, но зачем в И..... из нагана стрелять? И было бы смешно после этого говорить о неге... Но я отвлекся.

vot, vot. lasu, smejos.
sirdna @ 9:35am: Bijām uz kino apskatīt Annabelle.

Pieņemsim, ka seko spoileris, lai gan, ko tur var piespoilēt, es nezinu...

... tālāk ... )

Filmai dodu vienu aci, jo ar otru es gulēju.
anonymous @ 12:10am: Barbara (2012)
anonymous @ 12:04am: Starred Up (2014)

19th October 2014

anonymous @ 11:57pm: Holy Motors (2012)
Powered by Sviesta Ciba