Kājstarpe Klab

Friends' Entries

You are viewing the most recent 25 entries.

14th February 2016

martcore @ 1:48pm: par miku jau sen zināja balto tēvu priekšteči

upe nesa ozoliņu
ar visām i bitītēm
dravinieka līgaviņa
tek gar malu raudādam'

13th February 2016

virginia_rabbit @ 4:19pm: Reinis aka Leo Johnson

sirdna @ 3:06pm: Runājot par gulēšanu, vismaz stundas septiņas, tas nāk par labu, nudien. Ceturtdien es uzķēru vienu momentu, kad sajutos gluži kā cilvēks! Man liekas, ka piektdien arī tā bija, no rīta.
martcore @ 2:47pm: xxx
virginia_rabbit @ 12:37pm: Reiņo <3
martcore @ 12:05pm: un pa fudbolu
neliels jautājums lučāno spaleti sakarā ar aizsargu antonio rūdīgeru
viņš šo cilvēku (no 3:18) taisās tiešām laist laukumā pret madrides reālu?
dienasgramata @ 11:39am: hm
sirdna @ 10:00am: Arghhh!

Zvans pie durvīm desmitos no rīta. Pie manām durvīm nemēdz zvanīt, lai teiktu - tārkais Sirdna, kāds cilvēcīgs prieks tevi redzēt. Pie manām durvīm zvana, lai pateiktu, ka sveši cilvēki ir savārījuši sūdus un man tie tagad ir jāizstrebj. OK, šis bija unikāls gadījums - kungs ilgojās apmeklēt blakus māju, bet bija sajaucis numurus.

No vienas puses, liela veiksme, no otras - paiet minūtes desmit, pirms sirds pārstāj dauzīties un rokas pārstāj trīcēt.
sirdna @ 8:46am: Rīta agrumā dzima vārds.

Veģerasts.

Vai nav skaisti?
virginia_rabbit @ 2:57am: ok, man nenāk miegs. NEMAKSĀJIET AR SKŪPSTIEM: https://www.facebook.com/events/1108788185828823/
pzrk @ 12:13am: otrais šī gada ieraksts
Oh wow, 7 gadus pēc iepriekšējās versijas iznākšanas ir iznākusi jauna Semagic versija!

Ķeriet bulciņas, kamēr svaigas!*

* Viena no manām kliedētajām atmiņām no padomju laikiem ir tāda, ka maiznīcā pie manas skolas visvienkāršākās bulciņas maksāja 6 kapeikas. Es tolaik gāju 1. klasē un mums skolā bija pionieru vadītājs, kurš šobrīd ir kāda nopietna LV plašsaziņas līdzekļa galvenais redaktors un amatu apvienošanas kārtībā arī cibiņš, haha.
Current Music: Ewert and The Two Dragons - "Good Man Down" (official video)
pzrk @ 12:06am: čiers!
Nu jau ir tas brīdis, kad bez cibas vairs nekā. Tu saproti, ka arī pēc pieciem, desmit, divdesmit, piecdesmit gadiem (jā, ja tā padomā, man ir iespēja nodzīvot vēl vismaz piecdesmit gadu — ja vien nesataisīšu kādus sūdus) es varēšu skatīties atpakaļ un analizēt savu dzīvi tolaik, tajos agrīnajos jaunības gados, un atcerēties, kā es tolaik iepazinos ar cilvēkiem cibā, kā es pavadīju studiju gadus cibā, kā es gāju uz randiņiem, kā es gāju uz tusiņiem, kā es atkal iepazinos ar cilvēkiem, kā es to un kā es šito, kā es vienubrīd pat dzīvoju kopā ar veselu baru cibiņu (nu labi, labi, bet nu tā jau gandrīz arī ir – divi ir daudz, trīs ir bars), kā es atkal tā un šitā. Un tad jau pamazām aug nākamā paaudze. Nez, ko viņi par to domās?

Es paceļu glāzi par jums, mani dārgie cibiņi!

... tālāk ... )

Atvainojiet, ka es te tik reti parādos, man tāds intensīvs darbs...
Current Music: Carnival Youth - Never Have Enough: youtu.be/KbKV-jCjlaI
virginia_rabbit @ 12:05am: slikts japānis: http://www.theguardian.com/world/2016/feb/12/first-japanese-mp-to-take-paternity-leave-resigns-over-affair

Miyazaki says he has done ‘a cruel thing’ by having an affair with a kimono dresser days before his fellow MP wife was due to give birth

12th February 2016

virginia_rabbit @ 11:40pm: romantiskākā dating spēle valentīndienā ar 60% atlaidi!

https://www.humblebundle.com/store/p/huniepop_storefront


virginia_rabbit @ 10:47pm: <3
„Mēs neaizliedzam seksuālo minoritāšu pārstāvjiem braukt ar minibusiem šajā dienā. Viņi var to darīt, taču tikai par maksu”
mako @ 7:51pm: Tas brīdis, kad saproti, ka Timothy Omundson ir drusku jaunāks par tevi.
virginia_rabbit @ 7:27pm: pirmā vizīte
virginia_rabbit @ 6:22pm: Japānā dzemdības ierosina, ievadot makstī jūraszāli Laminaria, sauktu arī par "velna priekšautu". Tas tiek izmantots arī aborta veikšanai.

watt @ 4:27pm: šodien ar pūlēm izdarīju pietupienus ar 95kg (=75kg uz stieņa). Par 87 uz stieņa pat domāt grūti: kaut kāds vārgums. Esmu piebremzējis ar ēšanu, savu dzīvsvaru virs 100kg īsti negribu redzēt.
tā kā rekordu uzstādīt OHP arī nav iekšā, taisīju spiešanu guļus: to arī nedrīkst aizlaist.
virginia_rabbit @ 3:47pm: biju veikalā pēc (eko)marlēm, un man atkal mēģināja ierunāt tos Baha ziedus. esot kaut kādi jauni ienākušies.
virginia_rabbit @ 3:26pm: PIEGDIENAH
watt @ 12:54pm: Par gravitāciju runājot, tikai pagājušajā nedēļā man pieleca*, kas ir tik ļoti greizi vairumā simulāciju/vizualizāciju kas cenšas demonstrēt gravitāciju kā plakni, jeb nostieptu audumu, kurā ir iegrimusi saule, kurai apkārt riņķo planētas, jeb zemi un mēnesi, kā izskatās gravitācijas izliekta plakne, utt, utt - vizualizē ta vizualizē, bet gravitācija ta darbojas modeļa visa apakšā! bumbiņas riņķojot ātri vien sakrīt akā iekšā tāpēc, ka visa padarīšana ir tāds ļur-ļur Zemes gravitācijas spēka ietekmē.

Daudz krutāk būtu šo vizualizāciju palaist kosmosa stacijā, tad bumbiņa riņķotu ilgāk, un būtu vieglāk saprast kā tas darbojas visumā. Un tikai tagad man pieleca, ka zem saules sistēmas taču nav kaut kāda mistiska melna ķermeņa "X" kas uz visu sistēmu iedarbotos ar pievilkšanās spēku, un liktu deformēt šo laiktelpas "nostiepto audumu". Zeme, planētas, mēness ir parasti objekti kas principā darbojas pēc pirmā Ņūtona likuma: "Katrs ķermenis paliek mierā vai turpina vienmērīgu taisnlīnijas kustību". No Zemes pašas viedokļa, planēta kustas pa taisni.

Laiktelpas iedomātais audums ir nostiepies/izliecies tāpēc ka bumbiņa tur ir nolikta, un paliek stāvot mierā. Nevis tāpēc ka uz to darbotos kādi spēki (vilktu uz leju vai kaut kā citādi) - tāpēc ka tā stāv mierā! Un ja uz auduma uzliek citu bumbiņu, tā nesāks uzreiz "ripot lejā", bet arī paliks uz vietas. (Jo nav kaut kāda mistiska gravitācija "zem auduma", kas vilktu bumbiņu "uz leju".) Bumbiņa paliek tajā vietā, kur nolikta, un izliec iedomāto audumu vienkārši tāpēc ka tur atrodas.

Tam, ka Zeme pie savas kustības reāli paliek orbītā ap Sauli, ir viens iemesls - Zemes orbīta ir taisne tādā kā laiktelpas "bļodā", kur Zeme ir maza bumbiņa, kurai tikusi piešķirta kustība un tā viņa nu viņa turpina kustēties subjektīvi "pa taisni" - atspiedusies pret neredzamu bļodas malu: tā, kā tas izskatītos, ja bumbiņu stikla bļodā palaistu skriet kaut kur starpzvaigžņu telpas bezsvara stāvoklī. Diemžēl reāli tādu skaistu eksperimentu/vizualizāciju nevar veikt pat Zemes orbītā (jo tā ir tāda kontrolēta krišana, nevis īsts bezsvara stāvoklis), nu, varbūt ja tā izdarītos kādā Langranža punktā.

Papildus grūtības visu to iedomāties ir tāpēc ka uz zemes jebkura kustība ātri apraujas. Berze, gaisa pretestība, gravitācija, utt. Grūti iedomāties kā tas ir, ka ja ķermeni palaiž kustēties starpzvaigžņu telpā, tas turpinās kustēties bezgalīgi (kā Voyager 1).


___________________________________
* precīzāk, kāds to bija izskaidrojis un tad arī man beigās izpratne parādījās. dusmas ka neviens nespēja to tā skaidri pateikt agrāk.
ingmars @ 11:08am: ck
dienasgramata @ 9:57am: Šarlote Remplinga jaunajā filmā "45 grādi"
dienasgramata @ 9:53am: Viendien noklausījos tādu sarunu. Iet pa ielu divi dvīņi, tā ap gadiem 18. Viens saka otram:
- Kā tev vienmēr tā izdodas? Kāpēc man nekad nesanāk?
Otrs mazliet paklusē, tad domīgi saka:
- Jā un mamma reiz mani apsveica tavā vārdadienā...
- Ko?! Kad?
- Ā, tu nemaz nezini?
Powered by Sviesta Ciba