Kājstarpe Klab

Friends' Entries

You are viewing the most recent 25 entries.

27th February 2015

martcore @ 1:26pm: nhl
nolādēts, patrik šārp
es zinu, par ko bija runas čikāgas black hawks ģērbtuvēs, ты нас на бабу променял?
tagad tikai auksti ģenerālmenedžera pārrunu skilli var ļaut saglabāt lielisko komandu
better call saul
dienasgramata @ 11:32am: Bet runājot par Krutoju, es nesaprotu vienu - viņš taču to savu jubileju jau nosvinēja Operā, pēc tam rudenī Maskavā un tagad atkal arēnā Rīga? Tāda kā ievilkusies dzimenīte?
dienasgramata @ 11:26am: Runājot par Parādnieku, ierosinu likumprojektu, kas paredzētu katram deputātam pirms likumdošanas iniciatīvas izdarīšanas obligātu psihologa apmeklējumu.
ingmars @ 10:08am: latvijas re
Nākošajā Ministru kabinetā es varētu būt finanšu ministrs.
anonymous @ 9:46am: Diena var sākties! "Ekonomikas ministre kardināli mainījusi sasuku."
martcore @ 12:35am: nepatīkamais par fudbolu
fejenorda un romas rasistiski huligāniskajā škandālā pārsteidz pat nevis tas, ka rasisms eiropā un banāns žervinjo ierodas no roterdamas, viduseiropā pēc pieredzes cilvēki mēdz reizēm būt galīgi jebanutiji uz visu galvu
bet tas, ka šis viss notiek eirolīgas jau vairs-nezinu-kur-astoņdemistastoņdaļfinālā, kad uz rezultātu lielā mērā pojebeņ gan romai, gan fejenordam
kas tas bija, neizskaidrojami

26th February 2015

ingmars @ 10:05pm: hm2
martcore @ 10:51pm: Главари "ДНР" массово убивают наемников из РФ, чтобы не платить им зарплату
-----------
no sākuma ne visai ierubījos šajā finansiālajā shēmā, lai arī savstarpējām razborkām aktīvi ticu
bet nu kā sanāk
pēc taimlaina algotņi tur atradās vēl pirms dnr, tobiš, vispār vēl pirms dnr abreviatūra parādījās kā tāda, kā viņiem var būt kaut kādi līgumi ar doņeckiešiem
vai pēc tam pārslēdza
murgs
ingmars @ 4:41pm: ha ha ha ha joks
Kurām zodiaka zīmēm ir raksturīga māņticība?
martcore @ 4:06pm: starp citu, mani dzen samērā šizofrēnijā ziņas par to, ka medikamenti krievijā viņiem pašiem liekas ļoti dārgi
kamēr pie mums uzskata, ka lētāku medikamentu, kā krievijā vispār vairs nemēdz būt
man paziņa čuvags ved fāterim kontrabandas ceļā medikamentus no krievijas, kas tur esot divas-trīs reizes lētāki nekā latvijā, dolāros pēc aktuālā kursa
tad kas tas vispār ir par sviestu aptiekā, "šīs tabletes maksā astoņus miljonus eiro, bet ar valsts atbalstu jūs varat nopirkt arī pa trīs eiro čēesmit centi"
virginia_rabbit @ 3:57pm: nolādēts, atkal jau ceturtdienā piektdienas sajūtas.
martcore @ 3:35pm: tautieši! ir zināms, ka dažreiz projektējot pilsētu mūsu projektētāji saskaras ar iedvesmas trūkumu brīžos, kad nākas dot ielām vārdus. tādēļ standartizētās ceļu tīkla šķērsielas tiek nosauktas par līnijām. līnijas ir čierī, ir imantā, laikam pat mežaparkā bija līnijas (?!)

Poll #20338 sdgdshashydefhdfh
Open to: All, results viewable to: All

rīdzinieki! kā jums patīk labāk:

View Answers

līnijas, tipa, faktiski ņujorka
5 (14.7%)

nē, labāk izdomāt jaunus nosaukumus - kimas beisindžeres iela, kimas vaildas iela, kimas dīlas iela
29 (85.3%)

martcore @ 3:17pm: overheard in riga
viena policiste uz ielas žēlojas otrai
- un ko es varu darīt, ja pirmais ir mežāzis, a otrs - vispār dvīnis!

nezkāpēc ienāca prātā dzejolis par brāļiem līņiem, bet principā šī rindiņa būtu teicama jebkurā maikla manna filmā
upd: tikai ne par indiāni vanagaci
upd2: nē, tur arī
sirdna @ 2:12pm: Šī nav sevišķi īpaša diena, toties rītdiena būs visnotaļ īpaša. Speciāla, nebaidos šī vārda.

Pirmkārt, piektdiena.
Otrkārt, algas diena.
Treškārt, mana dzimšanas diena.

Vai tas nav jauki?

Tos, kuri nupat sāka auļot uz skapjiem un pagultēm, kur savu stundu gaida vērtīgās un pārdomātās dāvanas, kuras jūs akurāt priekš manis sagādājāt, es gribētu nomierināt un paskaidrot, ka man katru nedēļu ir vismaz viena dzimšanas diena. Esmu dzimis pirmdienā, 27.datumā.
artis @ 1:03pm: ".. le conseil d'administration de Gemplus international nomme à sa tête Alex J. Mandl (en), administrateur de In-Q-Tel, le fonds de capital-risque créé par la CIA, confirmant la volonté de l'agence américaine de contrôler la cryptologie (brevets, transfert de technologie) mise en œuvre dans les cartes à puces7. En 2009, l’État français rachète 8 % de Gemalto via le Fonds stratégique d'investissement, devenant l'actionnaire principal du groupe. Mais il est alors trop tard pour empêcher les Américains d'obtenir les technologies de cryptologie de la carte à puce, comme en témoigne le fait que TPG a revendu ses actions l'année suivante10."
artis @ 12:51pm: 2004: Gates declares death of passwords
"The move towards smart cards is the way forward," said Gates in his keynote at IT Forum, in Copenhagen this morning. "The idea is to have a smart card that connects up in the best way - a .Net based smart card."

Microsoft partner Axalto "has done a super job on this", said Gates. "We will be using their smartcards internally - each employee will use those to get in and out of the buildings as we used to connect to our machines. We're requring them. We will completely replace passwords.""
artis @ 12:44pm: tas pats http://www.institutionalinvestor.com/article.aspx?articleID=1026549&p=1#.VO3df9LF9uk
sirdna @ 12:25pm: Kā klājas, samaksāju par pusdienām. Atlikumā saņēmu vācu, franču, īru, grieķu un lietuviešu monētas. 20 leptas, tas mani sevišķi uzrunāja.
ingmars @ 9:41am: kti
Kas tev ir?
watt @ 8:54am: vakar aizgāju gulēt pirms 23, šorīt pamodos ap 7:20. Mazā pamodās ap 7:30... jūtos vienu reizi izgulējies!

Sieva ziņo ka mazā naktī daudz klepoja, grūti gulējusi. Varbūt tāpēc šorīt ilgāk nogulēja, parasti ir augšā jau pirms septiņiem (un mūs glābj tikai pulkstenītis kas 7:00 iedegas zaļš, jo tad viņa gaida un dzīvojas guļamistabā līdz tam laikam). Es neko nedzirdēju, nekādu klepu.

Pats klepus tāds vienkāršs, viegls, ar krēpām. Ja neies dziļumā, gan pati izveseļosies. Es dodu Silvanols ražoto Bronhosil - garšo pēc mežrozīšu sīrupa. Kas interesanti, garšīgs un neko "nesit atpakaļ". Gada laikā apmēram 6 pudelītes (250ml) izlietojas.

Tie citi klepus sīrupi satur kautkādas sastāvdaļas kas sit atpakaļ, iedzerot gribas novaidēties "fui cik riebīgi". Bet Brohnosil mazā dzer ar prieku. Pat ja tas tikai placebo līmenī palīdz - arī labi.
martcore @ 12:34am: ļoti interesantam tekstam uzdūros
par vienu no svarīgākajām lietām pasaulē

Можно ли вообще вырасти и развиться без чувства вины? Вот серьезно, возможно ли это? Есть ли люди, которым неизвестно это чувство? Есть. Они редки и называются монстры.
xxx

kā visa šī postkristietība mani jau zajebala
martcore @ 12:22am: labs demotivators, iepatikās
... )

25th February 2015

martcore @ 11:17pm: starp citu, abdenūrs, man liekas, absolūti elitārs aizsargs
ar kaut ko atgādina rio ferdinandu, spēli lasa ideāli, nu un prot daudz vairāk, nekā tikai aizsargāties
martcore @ 11:11pm: 70-jā spēles minūtē arsēns vengers saprata, ka koklēns šajā spēlē viņam nav nahuj vajadzīgs
vecums
viņš jau pie 0-1 nebija nahuj vajadzīgs
martcore @ 10:51pm: pastījos atkārtojumus - rikošets no mertesakera
vēl jo smieklīgāk
Powered by Sviesta Ciba