Kājstarpe Klab

Friends' Entries

You are viewing the most recent 25 entries.

23rd May 2018

virginia_rabbit @ 11:33pm: tikmēr Reinis pieskatīja Simo
black_data @ 9:54pm: 10 km
Tā kā mana dzīve ir skumja un depresīva, varu vienīgi paspīdēt ar savu fizisko sagatavotību.

Paldies futbolistu aktivitātei (jā, tieši par tevi es runāju), ne es uz boksu aizgāju, ne futbols notika, tāpēc nolēmu paskatīties, kas jums tur ar to 10 km distanci. Bez sastrēgumiem, slēgtiem tiltiem un selfijiem. A neko tā, normāla distance, pirmie septiņi diezgan īzī. Rīgas centrs šādiem skrienamajiem attālumiem gan nav pārāk piemērots, astotajā kilometrā dabūju apstāties pie luksofora uz kādām sekundēm desmit, tad gan es sajutu, ka atsākt skriet ir drusku nepatīkami. Otra bēda, ka šīs desmit sekundes izjauca ideālo trepi (katrs nākamais kilomets tiek noskriets īsākā laikā), bet skatoties tīri uz stabiņiem var arī nepiefiksēt.

Bet nu boooring šis viss pasākums, jāsataisa kaut kāda sava pleiliste, toties uzzināja, ka "rock workout" izlasi var klausīties ikdienā, nav tur nakāda kačalkas mūzika, kā biju iedomājies.

P.S. Un jā, es zinu, ka tu ceineri vari noskriet ātrāk, jau paskatījos.
virginia_rabbit @ 7:58pm: kamēr visi ČBK un Kannās, biju uz Freimaņa atjaunoto dok. filmu retrospekciju Ziedoņa zālē (nebiju redzējusi Krastu), un zāle bija 70% pilna arī tur.
yoko @ 5:28pm: L. savos 16 mēnešos kļuvis jau par kaislīgu palīgu mājsaimniecībā, šodien pajautāju - vai veļasmašīna vēl rūc? Atbildes vietā vispirms ar aizrautību aizskrēja paskatīties un tad atskrēja atpakaļ, lai paziņotu - eidzās!

Ziņās no ikrīta apgaitas - lielais putns (gulbis), kas dzīvo kanālā uz salas, vairs nesēž uz olām, viņiem ir 4 pelēki pūkaini bērni.
sirdna @ 1:00pm: Lūk, pagāja daži gadi un es konstatēju, ka man patīk vēl viena Akvārija dziesmiņa:
https://www.youtube.com/watch?v=LjIoOvrYPfE
virginia_rabbit @ 9:47am: E ērce

22nd May 2018

ingmars @ 11:58am: elpot ūdenī
Lūdzu, ticiet man – jūs varat elpot šajā tīrajā, zilajā ūdenī.
black_data @ 11:48am: Ziņas: Jānis Maršāns ir zaudētājs
Šis Dienas Biznesam ir jauns līmenis: http://www.db.lv/zinas/janis-marsans-475300

Atsevišķa fascinācija par atslēgvārdeim. Iešu paskatīties, vai drukātajā versijā arī ir šī ziņa.
ingmars @ 9:05am: nauda
Hei, mazā, man vēl būs nauda.
ingmars @ 9:00am: Kristiāns Freimanis
Nolēmām mainīt vecākā dēla vārdu uz Kristiāns.

21st May 2018

ingmars @ 3:01pm: negatīvisms
Mēģināju skatīties televīziju – nu nē, paldies, pārāk daudz negatīvisma.
ingmars @ 11:37am: priecīgu 10 gadu jubileju, EMT
Eiropas migrācijas tīkla 10 gadu jubilejas ziņojums.

http://www.emn.lv/wp-content/uploads/00_10_year_anniversary_report_final_en.pdf
ingmars @ 11:09am: nd
black_data @ 10:55am: Vasarsvētki
Tad vakar ir atnācis "svētais gars"?

Nekad iepriekš nebiju iedziļinājies, tāpēc pajautāju omei. Nevajadzēja.
black_data @ 10:30am: Mūzika: What kind of monsters have we made?
"I watch you frown and I watch you shake
And baby, that's all I can take."https://youtu.be/klvt11oR-K8
ingmars @ 10:33am: buh-bye
Cīņai atā.

20th May 2018

virginia_rabbit @ 10:52pm: sviests: E, kurš neēd neko nestandarta, labprāt pats uzprasījās ēst nūdeles ar sēnēm, baklažāniem un fenheļiem

19th May 2018

artis @ 9:31pm: "On complexity vs sophistication: During the cold war, a US company noticed the USSR had stolen the plans for a natural gas pipeline system, but not the software.

In response, the US introduced an integer overflow bug that was uptime dependent, and took something like 6 months to hit. The bug simultaneously cranked up the pumps and closed all the valves in the network.

It was known that the Soviet economy would crash in under a year without the ability to cheaply move natural gas, so they couldn’t test long enough to find this.

A year or so later, the DoD’s seismographs detected the largest non-nuclear explosion in human history.

The main impact wasn’t the explosion or the short-term economic damage. The main impact was that the USSR stopped trusting stolen software, which set them way further back, economically and militarily.

Arguably, that ~one line of code was infinitely more sophisticated than stuxnet."

https://en.wikipedia.org/wiki/Siberian_pipeline_sabotage

18th May 2018

virginia_rabbit @ 9:38pm: mana mīļākā spēle HuniePop tiks izmesta no Steam platformas par pornogrāfisku saturu, tikmēr tur paliks simtiem spēļu ar vardarbīgu saturu, galvu griešanu un eksekūcijām, kam neviens netaisās piemērot cenzūru.
yoko @ 8:15pm: L otro reizi pateica vārdu savienojumu "gribu dzert"
pirmā reize bija pēc garas pastaigas ratos caur gadatirgu, kad atnācām mājās un piegājis pie ledusskapja pateica vienkārši "gribu dzert", un šodien no rīta pa logu skatoties bija "es gribu ārā" un vakarā pie ledusskapja "mamma, mamma, es gribu dzert"
šis ir pārsteidzošāk un aizraujošāk par staigāt sākšanu, kad pēkšņi cilvēks tev pretī sāk runāt
artis @ 4:46pm: "The truth is that domestication makes any animal dumb. You name the species — dogs, cats, cows, horses, sheep, pigs — human selection on “tameness” for thousands of years accumulates a wide array of traits, including floppier ears, shorter snouts, hair color variability and the like, most likely based on more basic inherited alterations in certain stem cell and stress hormone production patterns (see Domesticated: Evolution in a Man-Made World, by Richard Francis, for a great read on all this). Different species show these external traits to different degrees. But the trait that ALL domesticated species demonstrate relative to their wild species is a smaller brain. I’d bet it’s happening with humans, too, but that’s just an observation for another day."

http://epsilontheory.com/too-clever-by-half/
virginia_rabbit @ 5:36pm: mēs ar simo paspējām uz koncertu, un tad nu viņš izpaudās, visu laiku saucot: "Eižēn, nāc šu! ejam pom!"
viņš ir nepacietīgs, negausīgs, badīgs un skaļš, un nesamierināms, viņam ir visas manas sliktās īpašības. tagad dīc, lai dodu viņam savu vīnu: "dod ūdzu pagaršot bišķiņ asu!"
kamēr Eižens ir atturīgs, piesardzīgs un, kā audzinātāja teica, zina visus faktus par dabu un vienmēr mūs labo (viss Ingmārā)

ok, im drunk afff
artis @ 4:19pm: http://www.jennyodell.com/museumofcapitalism_freewatch.pdf
black_data @ 4:43pm: Ja tā turpināsies, es sākšu apsvērt iespēju, darbā pieņemt QlikView developeri.
artis @ 11:47am: https://www.bloomberg.com/news/features/2018-05-15/google-amazon-and-facebook-owe-j-rgen-schmidhuber-a-fortune
Powered by Sviesta Ciba