Kājstarpe Klab

Friends' Entries

You are viewing the most recent 25 entries.

19th November 2017

dienasgramata @ 8:26pm: DELFI. Latvijā interneta lietotāji tiešsaistē vienlīdz bieži skatās gan īsus, gan garākus video.
virginia_rabbit @ 5:02pm: šodien pīles cepetis ar šķovētiem kāp.

18th November 2017

virginia_rabbit @ 9:24pm: lai mūs ērtāk izguldītu, vecie sagādājuši jaunu, sidraba diegiem izšūtu dormeo

virginia_rabbit @ 9:05pm: aizmukuši 200 km no salūta, E skatās tv ar vecvecākiem, tur - salūts. E: kas tas ir?
virginia_rabbit @ 8:35pm:
virginia_rabbit @ 2:46pm: "Strēlnieku" dzērvenes pūdercukurā

virginia_rabbit @ 1:35pm: sveikatas
black_data @ 12:18pm: Par svētku pleilisti
Piekūns ar alumīnija cūku skrien debesīs. Caffeine šodien nepārprotami jūtas festīvi un patriotiski, un ir pielāgojuši svētkiem savu muzikālo repertuāru. Apsveru opcijas: izdarīt pašnāvību, paņemt austiņas vai izdomāt vēl kādu citu vietu kur ir kaut kas bezalkoholisks. Simtiem krāsās laistās mūsu varavīksne, varavīksne.

UPD. Simtiem krāsās laistās arī militārā tipa uniformas un korporeļu deķeļi, Tērvetes alus tiek nests kastēm. Nomainīju lokāciju, bet joprojām "sitiet bungas mani mīļie".

UPD.2 Turpinot muzikālo tēmu, netīšām kļuvu par militārā gājiena liecinieku. Vai gadījumā nav laiks izdomāt kādu jaunu dziesmu, jo tas "mēs sitīsim tos utainos, pēc tam tos zili pelēkos" mazliet rauj uz rēku.
watt @ 10:25am: iespējams, mans dziļais anti-autoritārisms nāk no tā, ka esmu kreilis, bet skolā pirmajās klasēs mani spieda rakstīt ar labo roku (un pie tam učene bija resna, kašķīga, riebīga bāba, kura vienreiz glītrakstīšanā man iebāza vieninieku). iespējams, no tā jebkurš authority figure manī izsauc dziļu skepticismu, un nav nekādas ticības tam, ka viņi vispār zina par ko runā, un ka viņiem būtu jādod kaut kāds uzticības, rīcības mandāts. lai pisās, huju viņiem!
sirdna @ 11:01am: Kaut kad pamēģināju lasīt tās 50 nokrāsas, bet kaut kā nesanāca, pārdesmit lappuses izlasīju un pametu. Klāt garie rudens novakari, pamēģināšu vēlreiz.

Jāpalasa tak, ko tādos simtos miljonu ir sapirkušas patriarhālās sabiedrības un vīriešu dominances nomocītās dāmas. Laikam aizraujošs stāsts par savstarpēju cieņu starp dzimumiem un vienlīdzību.

17th November 2017

watt @ 10:28am: Iain M. Banks citaati
"[...] it is willed into actuality."

"[...] three thousand years of ruthless oppression, cultural imperialism, economic exploitation, systematic torture, sexual tyranny and the cult of greed ingrained almost to the point of genetic inheritability."

"We incinerated the plundered bodies in solar furnaces, our offering to the insatiable sky gods of Race and Purity."
artis @ 10:41am: svenksterror
"World War I is often credited with laying the groundwork for European fascism. But the Bolshevik takeover did just as much, if not more, to spawn fascist regimes. Fascism’s birth took place amidst the intense ideological polarization that marked European politics during the interwar years. Violent street battles between radical right- and left-wing agitators helped establish fascist movements. Economic elites, fearful of leftist unrest, turned to fascist parties for protection."

"Had it not been for the Bolshevik putsch, Hitler would not have been Hitler. There may well have been no Nazi party and, consequently, no Second World War."

http://foreignpolicy.com/2017/11/16/russia-wouldnt-even-exist-today-without-the-bolsheviks/?utm_content=buffer57e38&utm_medium=social&utm_source=facebook.com&utm_campaign=buffer

16th November 2017

martcore @ 9:19pm: гоу конь педальный
Mans mīļākais grāmatu tulkotājs tagad ir ņekijs Armīns Voitkāns, kurš Dž.Patersona lubenē "Pusnakts klubs", acīmredzot, frāzi "thanks for the ride" ir ar latvju zemnieka sūro tiešumu pārtulkojis kā "paldies par jājienu". Nopietni.
Tiešām, paldies, tagad es zinu, kā runāt ar taksistiem. Iesēdies taksī, tur jau skan bītlu dziesma "viņai ir biļete uz jājienu, viņai ir biļete uz jāāājienuu", labi, ka Armīnam nebija jātulko grāmata par Sarkangalvīti - red riding hood jaunajā interpretācijā izklausās draudīgi. Labāk lai mūsu ieraksta varonis turpina mēģināt jūrā jāt viļņus, tas vēl piedzīvojums.
mako @ 7:37pm: Borsalino
Atcerieties jauku filmu Borsalino, kurā Alēns Delons tēloja pārī ar Belmondo? Ja kāds nav redzējis - iesaku.
Bet ne par to ir mūsu stāsts. Man tagad pašam ir šāda hūte. Ceru, ka piestāv.


sirdna @ 5:45pm: Tā kā man pietika attapības paņemt kabatas nazi līdzi uz lidostu, tas tika man atņemts un ceru, ka drošības darbinieks, kurš to piesavinājās, nogriezīs sev kaut ko ļoti vērtīgu un briesmīgi noskums.

Bet vīrs bez kabatas naža ir kā zirgs bez lietussarga, tāpēc devos sagādāt jaunu. Sagādāju. Un, vai nu tas nav gluži Victorinox ražojums, vai arī tie Šveices naži ir autsorcēti uz Krakovu, vai vēl kaut kas, bet senākos laikos pirktie nazīši bija rūpīgāk nostrādāti nekā šitas. Bet ko tur daudz. Ja korķu viļķis neiztaisnosies pie otrās pudeles, tad būs gana labs arī šitāds.
virginia_rabbit @ 2:45pm: lai aizvestu E uz nodarbību pasniedzējas noteiktajā laikā, izņēmu E no dārziņa, aizrunāju Simonam aukli - tā atteica no rīta. visu dienu štukoju citu aukli, dabūju, aukle atnāca. un tad pasniedzēja tikko (20 min pirms sākuma) atrakstīja, ka ir apslimusi un nodarbības nebūs. stulbene.

virginia_rabbit @ 1:10pm: ik pāra nedēļu eju runāt uz radio. Ingmārs ik nepāra nedēļu brauc komandējumos. Simonu ir neiespējami kādam atstāt pieskatīt. Eiženam katru dienu pulciņi.
virginia_rabbit @ 1:00pm: sanāk gandrīz katru nedēļu saulainā dienā iet skatīties jaunu dzīvokli. ar visiem bērniem - Simons raksturīgi, pārkāpis pār slieksni, nokrīt visā augumā un raud, neļaujot māklerim runāt. Eižens vienmēr izlemj, ka šis ir īstais, ka te nu būs viņa istaba un viņš dzīvos. vēlams, lai arī iepriekšējo saimnieku kaķis paliek dzīvot.
nezinu, kā lai to paskaidro, bet man ļoti svarīgs ir Dzemdību nama tuvums. gan šeit, gan Briselē mēs dzīvojām pie sarkanas baznīcas.
bet protams man vairāk nekā jebkad agrāk patīk mūsu tagadējais dzīvoklis ar skatu uz "Rīgas siltumu".
ingmars @ 1:03pm: good night
RIP, Lil Peep.
anonymous @ 12:00pm: Ir viena biļete uz Laibach šovakar. Varbūt kāds grib?
virginia_rabbit @ 10:13am: mums pēd. laikā patīk naksnīgas pastaigas. mans bērniņš iet mirdzošām kurpītēm - aprīktoām ar sarkanām lampiņām, kas iededzas pie katra soļa. mēs ejam lielu apli apkārt savai mājai, viņš uzkāpj uz katras apmales, kukuržņa, pagrapstāva logu pārsega un nolec ar vieglu būkšķi, dzirkstelītēm skrienot. parasti ilgi skatāmies uz izgaismoto ceļamkrānu pretējā būvlaukumā, vakar tur parādījās arī maziņš indigo krāsas traktoriņš ar spožām spuldzēm. tas robusti, taču veikli tumsā mīņājās pa smilšu čupu, kas bija izbērta uz trotuāra. cita senāk nobērtā melnzemes čupa smuki apaugusi ar nezālēm kā kapu kopiņa. Simoniņš teica - Liiiiels trraktors! Es teicu - maziņš.
ingmars @ 10:04am: aab
Laipni lūgti manā mājaslapā. Man patīk ceļot pa pasauli un rakstīt grāmatas.

15th November 2017

martcore @ 8:44pm: a kādas agrāk bija aktrises
madlēna stova un sisija speiceka
dienasgramata @ 7:58pm: DELFI. Eiropas problēmas ir pārspīlētas, paziņo Slovākijas prezidents
_puucinja_ @ 1:04pm: Nu jā...tagad no rītiem mana seja izskatās tā, kā vidusskolā uz pohām. #vecums
Powered by Sviesta Ciba