Kājstarpe Klab

Friends' Entries

You are viewing the most recent 25 entries.

4th December 2016

virginia_rabbit @ 2:34pm: foršs lauku brauciens, lai arī naktīs salām. bet bērni labi gulēja, nekašķējās. Simons ir saticīgs, ēd, ko dod, prot sevi nodarbināt, patīk autobusā braukt, kaķis patīk, ārā iet slingā, cik vajag. E toties dabūja "ziemas prieku" - ar siļķu kasti no kraujas līdz pat jūrai dragāt pa stāvu nogāzi un kliegt: i'm a hammer bouncer!
ziema manā gadalaiku topā vairs nav pēdējā vietā.

martcore @ 11:54am: bāc, gribas vēlreiz noskatīties pakčanvuka "kalponi", viņa tāpat vismaz divreiz jāskatās
elles blokbāsters!

3rd December 2016

virginia_rabbit @ 11:27pm: jāsaņemas iet pačurāt tumsā un aukstumā.
šovakar nedzērām. es gan cerēju, ka vakarā izvilks kādu šeriju vai brendiju. jo lauki, salšana un dzeršana ir nedalāmi.
_puucinja_ @ 9:29pm: austrumu asinis II
Pastāv iespēja, ka Pūku uzbudina situācija, kurā viņa tiek drāzta, bet čalis, kurš to dara, izliekas, ka tas viņam neko daudz neinteresē un skatās telefonā kaut kādas muļķības un komentē tās.
Vēl pūkai ļoti patīk kā viņš viņai pieskaras, stingri, noteikti un spēcīgi un mīcīgi.
Tad vēl pūkai ļoti patīk viņa krāniņa izliekums.
Bet principā pastāv iespēja, ka Pūku šobrīd uzbudinātu pat tas, kā viņš nošakudītos. :D

4th December 2016

black_data @ 12:23am: Pink Floyd - Careful with that Axe Eugene
https://youtu.be/rov-STc48FA
black_data @ 12:00am: Cibas nediskotēka
"help me become somebody else"

https://youtu.be/ItosTQ4PVlI

3rd December 2016

sirdna @ 4:40pm: Klīdu pa cibu, nonācu pie sarunas par veco labo feminismu. Teikšu, kā ir, neesmu stiprs feminismā, tas ir, mana uztvere nav uzskaņota attiecīgo problēmu izlasīšanai no apkārtējo iespaidu gūzmas. Bet sarunā uzdūros vārdam "objektifikācija" (vai "objektificēšana"), un tā esot nelaba lieta un ārkārtīgi sāpīga.

Palūrēju gūglē.

objektificēšana - 10 rezultāti
objektifikācija - 170 rezultāti.

Salīdzinājumam
suņa sūds - 245 000 rezultātu.

Tas ir, par šo ārkārtīgi svarīgo, sāpīgo un visai feminisma kustībai/ideoloģijai/whatever fundamentāli nozīmīgo objektificēšanu tiek runāts visai klusu, ķēķī un bez lieciniekiem. Laikam bailēs no Big Man.
virginia_rabbit @ 3:16pm: nu, te aukstumā un klusumā tas bēbīts guļ kā nākas.
virginia_rabbit @ 10:47am: kaujinieki jau šiverē pa Aizklāņiem


dienasgramata @ 12:12am: "Arī teātros beidzamā laikā bieži vien atļaujas kaut ko tādu runāt, ko teātrī nevajadzētu runāt," "Vakara Ziņās" citēts Pauls.

2nd December 2016

virginia_rabbit @ 11:00pm: Latvijas nokia varētu būt putekļu sūcēja e-robots "Kalps" ar žestu kontrolēm ("rīksti"), balss kontrolēm (režīmiem "kungs mājā!", "laba diena!", "dievspalīdz!"), ar latviešu zīmēm, protams, un sloganu "Laiks būt saimniekam savā zemē!" vai "Nomet 700 gadu jūgu!" vai "Pietiks liekt muguru sveša kunga priekšā!"
mako @ 10:42pm: Uhhhhhhhhh
http://www.delfi.lv/kultura/news/culturenvironment/rigas-ratslaukuma-egles-iedegsana-ieklust-ginesa-rekordu-gramata.d?id=48253281


+1000 karmai idejas autoram.
martcore @ 8:39pm: es tā saprotu, ka bārnsa grāmatu par šostakoviču visi jau ir izlasījuši
artis @ 6:26pm: The Rules for Rulers
Cicaty click

https://www.youtube.com/watch?v=rStL7niR7gs
mako @ 6:16pm: Buratino
Citāts no grāmatas, kuru pašlaik lasu:

– Ее звали Ефросиньей, творческим псевдонимом было Жаннет, а проституток тогда именовали «мальвинами». И граф Толстой… красный граф Толстой в своей сказке «Золотой ключик» нарывался на серьезные неприятности, если иметь в виду, что в образе Пьеро он выводил Блока… Получается, что его возлюбленная – проститутка. Я бы за такое морду набил… Неужели вам ничего такого на вашем филфаке не рассказывали, Севочка? Карабас – Мейерхольд… Нет?

Interesanta informācija...
virginia_rabbit @ 3:46pm: aiz Mērsraga jau ir Ziemassvētki
virginia_rabbit @ 10:51am:

1st December 2016

martcore @ 10:05pm: gada galvenā intriga, kurš preses izdevums pirmais nāks klajā ar atklāsmēm, ka donalda trampa īstais uzvārds ir kaut kāds finkelšteins un viņam tēvocis dzīvojot odesā
ko tur daudz smieties, harijam poteram sākumā arī neviens īpaši nepievērsa uzmanību, thh
black_data @ 6:54pm: Par rutīnu un mājas sajūtu
Pēdējā diena Šrilankas laukos. Tik daudz nav paspēts izdarīt: bērniem, ģimenei, sev.

Mošanās sešos ar bļāvieniem un skaļu rosīšanos mājā, rīsi un karijs trīs reizes dienā, saldajā jogurts ar "medu" - katru dienu viens un tas pats. Tai pat laikā visi tie mazie paredzamie rituāli ir tas, kas rada mājas un ģimenes sajūtu, kā arī veido to, kas nepārprotami atšķir singāli no latvieša.

Viena no savdabīgākajām mazohistiskajām baudām ir auksta duša džungļu vidū. Sākumā ir ļoti grūti pierast pie tā, ka tu tā īsti nevari pilnībā izģērbties, ja kāds ir mājās, ūdens ir auksts un tek vienkārši no trubas. Apmeklējot galvaspilsētu bija pat bail un jocīgi iet siltā dušā. Tomēr mazgāties zem palmām, vērojot zvaigznes un "jāņtauriņus", tā ir neatkārtojama pieredze. Un retajās reizēs kad neviena nav mājās, tu vari normāli ieiet dušā bez drēbēm, vērojot visdažādākos putnus un dzīvniekus.

Un pilnīgi noteikti kādu rītu pietrūks ļoti paredzamā: "Alisha (jo manu vārdu neviens nespēj iemācīties), tea is ready."
ingmars @ 3:32pm: FVN
Mans iecienītākais filozofs ir Frīdrihs Vilhelms Nīče.
virginia_rabbit @ 12:41pm: pēd. 3 dienu laikā esmu jau 2 x nokritusi ar bēbi slingā. notankoju uz ceļiem, nupat blakus suņa sūdam.
mako @ 10:00am: LIKTA
Vai kāds no Cibiņiem nav LIKTAS konferencē pašlaik? Varam kafiju kopā iedzert...
ingmars @ 9:12am: Yung Lean - Hennessy & Sailor Moon (feat. bladee)
Hennessy and Sailor Moon, I just wanna be with you.
https://www.youtube.com/watch?v=5qfP7a9UcuY

30th November 2016

dienasgramata @ 4:29pm: LSM. Cilvēki neizvēlas ziedot orgānus, jo ir daudz aizspriedumu par nāvi.
sirdna @ 2:51pm: Par sugu pielāgošanos. Vakar ietinos džemperī, kažokā un siltās zeķēs un kumuroju uz Rimi pēc roltoniem un viskija. Sniegs, ledus, auksts vējš, klimats. Un visam šim klimatam pa vidu, tarkšķēdams savā valodiņā, slāj stipri indiska paskata jaunietis tkreklā un šortos. Nemaz neizskatījās traucēts no mūsu bargās ziemeļu dabas.
Powered by Sviesta Ciba