Kājstarpe Klab

Friends' Entries

You are viewing the most recent 25 entries.

2nd August 2014

virginia_rabbit @ 2:24am: man ir individuāls divvietīgs lukss. vnk lovely

1st August 2014

anonymous @ 10:22pm: Kā jau ziņots, caunas ir prom. Tagad atkal kas jauns. Vanagu pāris - tādi no lielajiem. Vai nu riņķo virs mājas un spalgi svilpj, vai viens sēž pirts korē un svilpj, otrs no meža skaļi atsaucas. Šie jau vairs nav pat mūsu kaķu vai caunas augumā, bet drusku lielāki.
ingmars @ 7:39pm: PoE
Mēs ar [info]slikts spēlējām PoE "hardcore" režīmā, kur nāve ir galīga.
virginia_rabbit @ 3:12pm: Jgm
Vēl 100 km, vorkšops pēc 33 min. Bērns tikko aizmiga.
ingmars @ 3:26pm: +
Pāri pilsētai veļas necaurredzama migla.
martcore @ 12:52pm: Poll #20128 sdsdghshshsdhsdh
Open to: All, results viewable to: All

Svingerisms (nevis jūsu personiskās dzīves, bet globālā izpratnē):

View Answers

kruta
1 (3.3%)

ir ok
18 (60.0%)

nahuj
11 (36.7%)

pzrk @ 12:09pm: tiem, kas nebrauc uz siltajām zemēm vai Labu Dabu
Atsaucoties uz iepriekš rakstīto, (atkal) ierosinu šodien uzspēlēt novusu un iedzert maķenīt alu manu vecāku mājas dārzā Pārdaugavā (Bieriņos). Domāju, ka varētu sākt ap 19-iem. Pieteikšanās komentāros, sīkāka informācija pa e-pastu pzrk.loves.spam+novuss@gmail.com.

ilustratīva bilde )

Vecāki nesen pastāstīja arī nedaudz par tā novusa galda vēsturi. Tas esot bijis daudz spēlēts manas vecvecmāmiņas vecāku mājās netālu no tagadējās Atgāzenes dzelzceļa stacijas, viņiem bija ļoti liela ģimene (tā ka noteikti nebija grūti atrast kompāniju spēlēšanai), bet nu kad tie (manas) vecvecmāmiņas vecāki aizgāja pie saviem tēviem manā agrā bērnībā, tad tās mājas sāka dalīt uz visām pusēm, mans tēvs "pieseivoja" novusa galdu. (Par citām to māju dalīšanas peripetijām lai vēsture šoreiz klusē.)
martcore @ 11:34am: vasaras labākais blokbasters varētu būt "hērakls pret jenotu"
virginia_rabbit @ 10:09am: man ir jābrauc uz satori nometni, un es laikam esmu vienīgā, kas čakarējas ar loģistiku. šoreiz ļoti raustos par ceļu - brauciens ar autobusu ir vēl ilgāks nekā uz laukiem, un, cik esmu redzējusi Liepājas maršruta autobusus, tie likušies vecākas paaudzes, nekā lielie, kondicionētie Rojas busi. turklāt nav cerību, ka E varētu aizmigt. vakar jau stundu braucot vilcienā, viņš tur gandrīz uz galvas stāvēja. tā kā citu variantu nebija, taisījos jau spiest uz podziņas pirkt interneta biļeti, bet nomīzu. sāku meklēt variantus, līdzbraucējos nekā diža nebija. viss vai nu pretējā virzienā vai pārāk vēlu. un pieteicos vienam vecim, kurš izbrauc pēcpusdienā, kas nozīmē, ka nokavēšu daļu, kur jālasa mājās uzrakstītais. un jūtos stulbi, jo tagad pēkšņi pārdomāt un to veci uzmest arī nevaru. viss nepareizi.
martcore @ 10:17am: lūk, interesanti

Никто не знает, что будет вашим главным товаром через 20 лет, чем будут гордиться украинцы. К примеру, самый большой единичный экспортный товар из Украины за последние 20 лет – это Ян Кум (американский программист и предприниматель укранского происхождения, разработчик мессенджера WhatsApp. - ред), который заработал миллиарды. Любой предмет физического мира, который вывезли из Украины, столько доходов никому не давал. Предугадать это было невозможно.
[...]
Мало того, совершенно безумная Рада еще и наклепала массу новых законов, которые увеличивают расходы. Например, увеличились стипендии. С чего их увеличивать, если денег нет? Как вы думаете, какое количество молодежи учится в вузах в Украине, и какое в Швейцарии? В Украине 80%, а в Швейцарии – 20-25%. Но мы не говорим, что швейцарцы необразованные, а украинцы наоборот.
xxx
-------------------------------
varbūt es kaut ko nesaprotu
bet vai tad ideja figačīt resursus izglītībā neizriet no šī paša precedenta?
dienasgramata @ 9:13am: lai gan šis arī smieklīgs: "Karlīna Caune – reklāmas seja Tomam Fordam"
dienasgramata @ 9:13am: WOMAN. Ekspremjera Eināra Repšes māsas meitas ceļš uz pasaules modeļu biznesa virsotnēm vairs nav apturams.
dienasgramata @ 9:08am: DELFI. Svētdien un nākamās nedēļas sākumā Kurzemē gaidāms pēdējo gadu lielākais karstums.

p.s. Pēdējo dienu svētie atpūšas
martcore @ 8:51am: sākumā tas izklausījās pēc nevainīga joka, bet pēc tam feisītī ieradās speciālisti, kas stāstīja, ka soļošana patiešām esot visalkanautiskākais sporta veids vieglatlētikā
kāds treneris pat sniedza filozofiski-estētisko koncepciju par to, ka cilvēks nevar tādā veidā nomaukt divdesmit kilometrus saglabājot stabilu psihi
ir gadījumi, kad dažus atlētus pēc tam nākas nodot durkā
tāpēc soļotāji glušījot uotku pa mello

nezinu pat ko domāt, smieklīgi jau izskatās
dienasgramata @ 2:04am: BNN. Pētījums atklāj, ka Latvijā sievietes ar seksu nodarbojas tikpat bieži kā vīrieši.
dienasgramata @ 1:48am:

31st July 2014

virginia_rabbit @ 10:52pm: pretējā pagalmā uz pilnu klapi skan Puff Daddy
(droši vien dejo lēnās :/)
anonymous @ 10:28pm: "With at least the tacit backing of U.S. Central Intelligence Agency officials, operatives linked to anti-Castro terrorists allegedly introduced African swine fever virus into Cuba in 1971 for the purposes of destabilizing the Cuban economy and encouraging domestic opposition to Fidel Castro."
ingmars @ 9:01pm: 820
ingmars @ 8:52pm: tn
virginia_rabbit @ 5:10pm: braucu LDz vagonā, lasīju Zagļa dienasgrāmatu, dzēru ūdeni un ēdu paracetamolus
ingmars @ 4:01pm: 24:35
Debess un zeme zudīs, bet mani vārdi nekad nezudīs.
martcore @ 3:38pm: sēž blakus kāds no krievijas un rāda fotogrāfijas
dzimu te, bet augu tālā amēērikāāa
martcore @ 2:51pm: inner
inner city pressure
martcore @ 12:04pm: runājot par kaķu vārdiem, kaimiņi savu nosauca par pompeju, un uz to arī viss gāja
jāpiezīmē, ka "pompejs" ir viens no iecienītākajiem NL jaunākā brāļa vārdiem, kuru viņš nereti izmanto savās slavenajās autohtoniskās prokrastinācijas domāšanas reizēs, kad kādu pusstundu tiek klusēts, un pēc tam visiem negaidot tiek izteikts viens vienīgs vārds, kas teicami apraksta situāciju
šķiet, pirmoreiz vārds "pompejs" tika lietots kā četrdesmit minūtes novēlots termins ģenerāļa normena švarckopfa komentāram nacionālajās ziņās
kad tas bija, pasen, pirmās irākas laikā
bet ir bijuši arī citi gadījumi
Powered by Sviesta Ciba