Kājstarpe Klab

Friends' Entries

You are viewing the most recent 25 entries.

24th August 2016

sirdna @ 3:38pm: Vai tikai man liekas, ka ciba pēdējās nedēļas laikā ir cepusies vairāk nekā citreiz gada laikā?
ingmars @ 3:20pm: tas
Mani nopietni uztrauc tas, kas šobrīd notiek Rēzeknē.
virginia_rabbit @ 2:57pm: šodien bēbītim kaut kādi jauni paterni: nogulēja 30 min iekšā, 30 min ārā un vēl tikko 1.5 h.
spēlējas un ir vidēji cimperlīgs.
(gulēja, jo bija kārtīgi paēdis - izmisumā sadevu viņam pienā mērcētus cepumus)
virginia_rabbit @ 2:48pm: cik labi, ka pie mums vel nav aizliegts burkini
ingmars @ 12:29pm: luck
Varētu iet uz lombardiem un meklēt nolādētus gredzenus.
sirdna @ 11:22am: Runājot par cilvēku pievilcību, tā ir ļoti mainīga.

Sacīsim, spēlējot kārtis, ja man uz rokām ir divi pāri, bet oponentam trīs divnieki, tad oponents strauji zaudē pievilcīguma punktus un kļūst neglīts kā miskastes aizmugure. No otras puses, tirgus pārdevēja, kura man no pieciem eiro mēģināja izdot 15 eiro atlikumā, jo bija izkūkojusi prātu, kļuva simpātiska, tīri platoniskā nozīmē, bet tomēr.
virginia_rabbit @ 9:34am: īpaši šaurai ateistu grupai
nespēju atteikties no vilinājuma klausīties virtuvē kristīgo radio, bet jūtu, ka tas ietekmē E sprediķot sviestu tajās intonācijās

23rd August 2016

virginia_rabbit @ 11:44pm: "A baby whose brain becomes used to chaos may seek out chaotic situations later in life"

mēģinu ātros tempos izlasīt "Good night, sleep tight" pašpalīdzības grāmatu, bet bail, ka netikšu līdz 6 mēn vecajiem, pirms viņš modīsies.
sirdna @ 4:01pm: Eu, man vajag epitāfiju.

Pagaidām varianti:

"Nu, vai tev jau arī tā kā nebūtu laiks?"
"Es jūs no zemes apakšas dabūšu rokā!"

Būs jāpastaigā pa kapiņiem, jāpasmeļas iedvesma.
sirdna @ 3:45pm: Reiz pieķeksējos kaut kādā taro saitē, un tagad šie pāris reizes nedēļā sūta vēstis, ka manā dzīvē tuvojas Lūzuma Punkts, viss tāds ar lieliem burtiem un zvārguļiem. Nevis tāds parastais, bet kaut kas epohāls, kvantu lēciens ar trīskāršo salto, pa nopietno, tātad. Bet nu uz to ir riktīgi jāsataisās, savādāk no pārslodzes var aizbraukt jumts vai, vēl trakāk, lielā iespēja paliks neizmantota un vilciens aizbrauks, sliedes novāks un klauni pametīs pilsētu. Neatceros, laikam atlaižu sezonā par 39.99 dolāriem varēja pakonsultēties un sagatavoties zelta siekiem, kuri birs man virsū pa vidu starp romantiku un panākumiem.

Forši, ka tik bieži notiek tādas fantastiskas iespējas. Tas vieš manī optimismu un dzīvesprieku.
ingmars @ 3:20pm: link park
virginia_rabbit @ 2:36pm: es nezinu, ko es ar tiem bērniem daru, ka man viņi nebrauc ratos, nepieņemas svarā, kā nākas, un raud un raud.
es knapi tiku līdz tērbatas/bruņinieku, un atpakaļ jau skrējām visi raudādami. nekādas lētās grāmatas nedabūjām, bet citas tur stāvēja pļāpādamas rindās ar ratiem un slingiem.
artis @ 12:55pm: The largest fraud in Latvian history
http://www.lawlesslatvia.com/2016/08/ansis-ataols-berzins/
artis @ 12:20pm: "As for Japan, I actually happen to live there and I notice a great many things here that have frightening parallels to the Universe 25 experiment. For one, there has been a dramatic increase in recent years in the number of what are referred to here as NEETs, which stands for Not Employed, Educated, or Trained. They are basically grown people who have no job nor desire to get one and live with their parents well into middle age basically getting a free ride and spend their days in frivolous pursuits, often not really leaving their homes at all. They are also called “parasite singles,” which I think is a very apt designation as they are basically a leech attached to their parents’ home.

In addition to these, there is another growing trend among especially young Japanese called “freeters,” which means an aimless individual who drifts from part-time job to part-time job without any real goals or desire to have a real career. Many of them don’t go to a university or even drop out of high school.
Yet another growing segment of the male population seems to be what can only really be described as “metrosexuals,” or asexual men who have no interest in dating, marriage, or sexual relations of any kind, and spend most of their time dressing up in the latest fashions and getting their hair done."
ingmars @ 12:59pm: o yes
"Jā, es nevaru neko pateikt par to, ko tu būtībā saki, bet slikti ir tas, ka tu to aizstāvi tik fanātiski, tādēļ es tev nepiekrītu."
dienasgramata @ 12:31pm: DELFI. Policisti steidz palīgā bezpalīdzīgā stāvoklī atstātiem kaķiem.
virginia_rabbit @ 11:56am: http://www.contretemps.eu/interviews/«-femmes-musulmanes-sont-vraie-chance-féminisme-»-entretien-zahra-ali
ingmars @ 11:47am: viņi bēgtu
ingmars @ 10:28am: relative privation
Visa tā saruna bija nevis par vai pret bēgļiem, bet gan riņķī un apkārt par vienu un to pašu stulbo argumentu – nevarot izcelt vienu atsevišķu problēmu, ja pastāv visas citas problēmas. Šo apgalvojumu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes citos gadījumos, kad ir runāts par kādu konkrētu problēmu. Kādēļ geji un ne bāreņi? Kādēļ bāreņi un ne dzīvnieki? Kādēļ dzīvnieki un ne geji? Kādēļ bēgļi? Varbūt tādēļ, ka tā joprojām ir aktuāla problēma, pārvietošanas programmas rezultātā sabiedrībā ir uzliesmojis iracionāls naids, kura dēļ jau ir cietuši cilvēki. Es esmu ziedojis naudu, es esmu palīdzējis piecelties uz ielas pakritušam, iedevis matraci uz cementa guļošam cilvēkam, bet ne šajā konkrētajā brīdī, jo tagad mēs runājam par bēgļiem, nevis par visu pasauli. Vai tas tiešām ir tik sarežģīti?

Un pat ja es būtu liekulis? Pat ja bēgļi un geji būtu vienīgais, kas man interesē. Pat tad, ja mana līdzjūtība būtu virspusēja un ne līdz galam altruistiska. Man nav iebildumu, iespējams, ka tā ir. Ir lietas, kas man interesē un lietas, kas man neinteresē. Ir atsevišķas lietas, kas mani trigerē, bet citas lietas varu pieciest. Mana sirds nevar sāpēt par visu, lai tā labāk sāp par to, kas tai patīk. Es neesmu nekāds darītājs es esmu runātājs. Ļaujiet man runāt, jo runāt es protu vislabāk, nepārmetiet man, ka atbalstu bēgļu uzņemšanu ar vārdiem, bet neesmu gatavs izmitināt bēgļus savā dzīvoklī. Man ir mazs dzīvoklis, lai to dara civēki, kuriem ir atbilstoši resursi. Pēc jūsu loģikas sanāk, ka būtu labāk, ja man nekas nebūtu svarīgs un aizstāvēšanas vērts, jo tad es vismaz nebūtu liekulis. Bet nav jau nekādas loģikas, ir tikai loģikas kļūdas.

Un kas tas par pārmetumu, ka bēgļu aizstāvji neizrāda bezierunu simpātijas pret visiem cibas lietotājiem, ja jau tā aizstāv bēgļus? Bēgļi ir liela sociāla grupa, un es esmu drošs, ka starp viņiem būtu cilvēki, pret kuriem es individuālā līmenī justu stipru nepatiku, bet ne tādēļ, ka viņi piemīt sociālajai grupai. Ja, piemēram, unpijs kļūtu par patvēruma meklētāju, individuālā līmenī viņš joprojām būtu stulbs lohs, un mana nepatika pret viņu nemainītos.

Tajā sarunā es tiku pieminēts kā pret līdzcilvēkiem neiecietiīgs bēgļu aizsāvis. Tas ir interesanti, jo publiski neesmu īsti neko teicis par bēgļiem, ja nu vienīgi kaut ko laikojis feisbukā, šķiet, ka mana nostāja tiek pieņemta pēc noklusējuma. Mani uzskati saistībā ar bēgļiem ir, manuprāt, diezgan pašsaprotami, un man personīgi nav īpaši lielas dedzības par šo jautājumu kā tādu. Es īpaši nejūtos esam kaut kādā "par bēgļiem" nometnē, bet laikam jau es esmu, ja es uzskatu, ka (1) iespēja prasīt patvērumu pienākas visiem, ka (2) bēgļu uzņemšana Latvijai ir pienākums gan kā 1951. gada konvencijas dalībvalstij (dalība pārvietošanas programmā ir pienākums kā ES dalībvalstij), kā arī pienākums pret cilvēci, un ka (3) ksenofobija ir šķērslis bēgļu veiksmīgai uzņemšanai un integrācijai.

Uzskatu, ka kopumā spriedelēšana par to, cik patiesi ir "velkomistu" motīvi ir besīga, bet pēc būtības diezgan mazsvarīga. Gribēju pateikt, ko par to visu domāju, bet varbūt tomēr pietiks par to. Jums, piemēram, ir kaut kādi iebildumi pret augstāk minētajiem 3 vienkāršajiem apgalvojumiem?
sirdna @ 10:50am: Gauži slavenajam Godvina likumam (jo garāka ir diskusija tīklā, jo lielāka iespēja, ka tiks piesaukts Hitlers un nacisms) vajadzētu lokālo variāciju, piemērotu Latvijas unikālajam kultūrvēsturiskajam mantojumam un dzīvesziņai. Kas mums tāds Hitlers, sīka ute.

Putins un Krievija liekas piemēroti kandidāti - jo ilgāk runājam, jo lielāka iespēja, ka oponentam taps piedēvēta VVP dibena laizīšana un kalpošana Krievijas interesēm.
artis @ 12:41am: Esmu saacis speeleet regbiju. Shodien izdevaas dabuut arii savu pirmo 'try'.

Ko lai saka -- fascineejosha speele

https://www.youtube.com/watch?v=gPokUkVC7A0
artis @ 12:21am: Kas ir gaume un kaads migrantiem ar to sakars?
Jautaajums, protams, ir arii par to, kaa tu to valkaa.

1) Principaa nav iebildumu2) OK, ja nevelc to katru dienu, jo taada ir tava parazha3) Jociigaa kaartaa, man gan nav iebildumu pret, piemeeram, hasiidiem. Kaapeec taa?

Jo vinji nav threatening, taadaa izpratnee, ka vinju religjija neparedz 'proselytizing'.

Powered by Sviesta Ciba