Kājstarpe Klab

Friends' Entries

You are viewing the most recent 25 entries.

31st January 2015

watt @ 10:44am: generate ssh key:
ssh-keygen -t rsa -C '(comment)'

make sure ssh automatically selects it when connecting to host:
ssh-add /path/to/.ssh/key

copy to target host:
ssh-copy-id -i /path/to/.ssh/key user@target.host
virginia_rabbit @ 12:00am: man ir iesnas un visu laiku izkalst mute tāpēc. es paprasu i dzērienu, viņš atnes. un es saku, ka tas ir ūdens un nav godīgi, ka viņš izmanto to, ka man nav ožas, lai dzēriena vietā iedotu pliku ūdeni, bet izrādījās, ka tā bija kumelīšu tēja, vnk man patiešām nav ožas.

30th January 2015

martcore @ 9:36pm: rezumējot
predestination diža un megalieliska filma
brāļi spīrigi tagad ir mūsu saifaja no 1
martcore @ 8:34pm: brāļi spīrigi tagad jebošī pēc hainlaina
redakcija atgādina, ka daybreakers bija redakcijas gada filma - 2009
ingmars @ 7:10pm:
Nejokojiet ar okultajiem rituāliem!
virginia_rabbit @ 4:43pm: es būtu gribējusi bērnu daudz agrāk, bet neviens no maniem iepriekšējiem draugiem vai partneriem nav gribējis ar mani kopīgu bērnu.
virginia_rabbit @ 2:43pm: tik ļoti nevaru saņemties vēlreiz iet laukā, ka laikam braukšu ar taksi uz skoliņu pakaļ E
ingmars @ 1:29pm: DDDD
Vispār jau es esmu diezgan slikts cilvēks.
watt @ 12:55pm: pietiek taču vienkārši apjēgt ka pasaule ir pārapdzīvota, un lieki vairoties cilvēcei nevajag. tāpēc vien, abortus var tikai atbalstīt.

stulbi protams, ka tieši mēs esam tā paaudze kurai jādzīvo enerģijas krīzes laikā, kad fosili kurināmie sāk beigties, bet jauns pārpilnīgas enerģijas avots nav vēl radīts (es skatos uz fusion energy būvētājiem). tas tiks radīts, nākošo 20-30-40-50 gadu laikā, bet līdz tam (kad parādīsies lētas un pārpilnīgas enerģijas avots) visi esam nolemti dzīvot nabadzīgi un pieticīgi.

un jaunu dzīvību laist pasaulē kura ir nolemta uz nabadzību, ir tikai bezjēdzīgi.
virginia_rabbit @ 12:45pm: http://youtu.be/-6mJJGFW2g0
virginia_rabbit @ 12:38pm: Aborta dziesma no A.Vardas filmas (1977)
Slīdot zem Amsterdamas tiltiem
Holandiešu kuģītī,
Mēs tizli piedrāztās
Jaunkundzes un dāmas
Neveiklās un dumjās
Abižotās, apjukušās
Devāmies - kā jums tas patiks -
abortnieču kruīzā.

Nav diez ko romantiski
Tvaikonīts
Pēc klīnikas
Pilsēta uz ūdens
Tulpītes un riteņi
Man paliks atmiņā...

Vērojot riteņbraucējus,
Runājām par izsargāšanos,
Par savu mīlu straumēm līdz
Par bērniem un olšūnām
Smējāmies un tarkšķējām
Nebaidoties no izsmiekla
Uz karogiem apkārta kuģa
Klīstošās abortnieces.

Četrdesmit vai sešpadsmit
Visām viena loze
Visām viena bēda...
Pilsēta uz ūdens
Tulpītes un riteņi
Man paliks atmiņā...

Pa Amsterdamas kanāliem
Trīsvalodu čalās
Ar gidi gludiem matiem
Mēs jaunkundzes un dāmas
Kas gribēja izrauties
Un kas negribēja par to runāt
Mēs devāmies - smejot vai ne -
Nabaga meiteņu kruīzā.

Tie florīni, ko iztriecām
Nav nekāds joks
Kad jūties slikti
Bet vairs nav tik smaga sirds
Un esot visām kopā
Vairs nav tik ļoti bail.

Kad neesam tādas vienīgās
Nav tik ļoti jātrīc
Un daudz jaukāka šķiet
Pilsēta uz ūdens
Tulpītes un riteņi
Man paliks atmiņā...
martcore @ 11:52am: Iznīcināta Latvijas šovbiznesa spēcīgākā sasuka (c)delfi
---------------------
tas ir japāņu lamuvārds? tā ir ieva adamss?
ingmars @ 10:45am: p
Empty note discarded.
ingmars @ 10:26am: vai es to jau esmu
Laba reliģija ir mirusi reliģija.
virginia_rabbit @ 10:13am: esmu atvērusi darba failu, uzrakstījusi "Eiropas Savienība", blenžu virsū un raudu par Džima rakstu satori.
virginia_rabbit @ 10:06am: guess what? es biju darbā un esmu atpakaļ. jo man tur nav interneta. bet tagad tiešām jūtos arī slima.
ingmars @ 9:41am: mans vientulīgais kovbojs
ingmars @ 9:30am: Spinee - Save Me


https://soundcloud.com/spinee777/save-me

Šis remikss dod man dzīvi.
dienasgramata @ 9:04am: KRISTĪGAIS RADIO. Ja tava problēma ir interneta pornogrāfija, atslēdz internetu! Neej tur iekšā!
martcore @ 5:44am: burti par rising world
Mana ieinteresētība mainkrafteros nav saistīta ar survival žanru kā tādu - neteiktu, ka esmu liels fanāts bezgalīgajām sudmaliņām ar nedzīvo pilsoņu ordām (vienīgais, labprāt pats paspēlētu par zombiju, ar draugiem ietu palīgoties pa ielām vai izliktos par beigtu uz noliktavas grīdas, lai pēkšņi iekostu kājā kādai fifīgai brunetei). Nē, tā ir saistīta manu dziļo nemīlestību pret SimCity seriālu, kas ir sitībīldinga negals, posts un dedends, ja agrāk bija vienkārši viss slikti, tad tagad tā jau ir diskotēka psihiatriskajā slimnīcā tiem, kam pāri divarpus. Laba sitībīldinga nav vispār, tāda, kas detalizēti ļautu no skreča saprast, kā funkcionē dažādas dzīvi nodrošinošas sistēmas (vienīgais labais, par ko varu pateikt vārdus - kā tropico strādā enerģētika, protams, drausmīgi brutāli un primitīvi, bet vismaz kaut kāda ideja ir aiz muguras). Šajā sakarā pa atomiem izjaucamās un saliekamās mainkrafteru konstruktorpasaules varētu būt vispateicīgākais placdarms manai vēl neatmestajai cerībai, galvenais, virzīties uz konstruēšanas pusi, nevis miroņiem pamestajā benzīntankā.

Idejas ir izmētātas pa visurieni, bet pamatuzstādījumu ziņā vistuvāk tēmai atrodas vācu izstrādātāju veidotais Rising World, kas ir un vēl ilgi būs early acess alpha utt, taču sākotnējie developu principi ir daudzsološi, runa iet par evolūciju no ogām/medībām līdz pat dzelzceļiem, un tas ir tikai sākums - tālāk vairs vienīgi bezgalība. Nu čo,pastāstīšu par iespaidiem. Kas ir vairāk nekā savādi.Pirms Olimpa dievi mūs no helikoptera iemetīs cilvēces neapdzīvotos džungļos nežēlīgajā survival modē (šķiet, jau ar kaut kādām drēbēm, tas nav Rust, kur visu pasākumu nākas pavadīt ar pliku pakaļu vārda tieš.noz.), paralēli apbruņojot ar cirvi un cērti (tāds c&c generals, jā), vēlos ieminēties par parastajām starta stratēģijām šādos gadījumos. A stratēģijas parasti ir tādas, ka mēs meklējam kaut ko līdzīgu konservbundžai vai vismaz lapu tūtiņai, kur varētu ieliet ūdeni, pēc tam kaut kur meklējam uguni, lai šo pašu ūdeni uzvārītu (jo, biedri, zemes ēšana un dzeršana no peļķēm noved pie dizentērijas, tas tā ir!), lai beigās četrrāpus rītu nepazīstamas ogas tieši no pudura, moš, paveiksies. Skaidrs, ka ne par kādām medībām nevar būt ne runas, kamēr mēs nevaram uztaisīt vismaz cilpu kādam trusim-invalīdam. Pirmais, kas mani sveicināja Risen World bija..
... )
ingmars @ 1:51am: eiro
Lielais velcēšanas meistars atkal ir ķēries pie darba.
anonymous @ 12:57am: Uzrāvāmies uz regulāri Elizabetes/Dzirnavu/Elizabetes/Jeruzalemes ielu kvadrātā sirojošo Ceļu policijas ekipāžu. Lika pūst trubā, tad paziņoja, ka esot 0,59, rezultātu neparādīja, bet mēģināja iestāstīt, ka vai nu jāmaksā 600, vai arī sods 800 kopā ar "tiesības nost". Kad izlikos neko nesaprotam, lika gaidīt 15 minūtes. Otrajā reizē mudināja kāpt uz pūšanu laukā, bet šoreiz aicināju man piebiedroties arī mašīnā sēdošos likteņa biedrus. Pūtu ar fotografēt gatavas [info]blond atbalstu, un tūliņ pat saņēmām laimīga ceļa novēlējumus un atvadas. Kāds bija rezultāts otrajā reizē, tāpat neparādīja.

29th January 2015

virginia_rabbit @ 11:57pm: cerams, ka tie, kas tic ellei, tajā arī sadegs
anonymous @ 9:21pm: Labākā šodien nejauši noklausītā tālruņa saruna uz ielas: "You are fucking psycho! You are giving me stress! Enjoy your fucking saturday!"

P.S. Pēc tam man pretī pa ielu smaidīdams (vai varbūt smiedamies, ja arī bija dzirdējis aiz manis nākošās meitenes teikto) nāca pazīstamais ilustrators Reinis Pētersons, sasveicinājāmies, un es pazaudēju pavedienu.
artis @ 7:09pm: http://www.kadet.ru/lichno/vlad_v/vlad_in1.htm
Powered by Sviesta Ciba