Kājstarpe Klab

Friends' Entries

You are viewing the most recent 25 entries.

21st February 2017

_puucinja_ @ 11:03pm: Tik daudz vēl jādara, jādomā, jāiedvesmo sevi lai spētu būt pati ar sevi un just to piepildījumu. Atzīšos, man neizdodas, vai izdodas tikai pa retam. Man liekas, mans kaķis ir atkarīgs no manis, bet viņam ir arī pašam savas darīšanas.
Es arī gribu būt atkarīga, gribu piederēt un būt kopā... Tas tukšums, kad esmu unowned mani, šķiet, brīžiem fiziski krata. Kādreiz palīdzēja iedzeršana utt. Tagad tas līdz ļoti minimāli. Tukšums, kas jāaizpilda ar nez ko, nevēlēšanās, slinkums kaut ko darīt, iet, darīt, sasniegt! Priekš kam? Kāpēc? Gribu būt mājdzīvnieks. :(
artis @ 7:02pm: Busta you be rockin' some James Joyce vibes
https://www.youtube.com/watch?v=j47MYli8pj4
martcore @ 6:59pm: par krutiem komēdijseriāliem runājot
esmu sev pēkšņi atklājis documentary now!
biedri, līdz asarām
ingmars @ 4:03pm: Replay Pro
Ja jūs vēlaties iegādāties jojo, es jums noteikti iesaku izvēlēties YYF Replay Pro. Tas maksā tikai 15 EUR, bet tas ir stabils, ilgi griežas un tam ir labs gultnis ar celiņu pa vidu. Neticami labs jojo par šādu cenu.

Mans Replay, kuru turu darbā, bija sācis nepatīkami vibrēt un rūkt, bet tagad uzliku gultnim pilieniņu speciālās jojo gultņu eļļas, un viss atkal ir lieliski.
anonymous @ 4:04pm: "Digital Church"
"Spiritual Priest"
Kas būs nākamais?
ingmars @ 2:19pm: yoyo update
Nesen sagādāju sev metāla jojo. Tas ir tik stabils un gluds, atšķirība ir ievērojama.
martcore @ 1:37pm: sešos no rīta saulei austot mēs iejājām el paso, un no salona iznāca pončo tērpies meksikānis ar vislielāko sombrēro un vislīkākajām kājām viņpus tihuānas, un teica tas, ka biljarda nekāda nebūs
dienasgramata @ 1:25pm: LETA "Krievijas uzbrukuma gadījumā 39% iedzīvotāju nedarītu neko."
DELFI "Latvija pirks pašgājējhaubices."

Parezi ir, lai roboti karo.
virginia_rabbit @ 12:34pm: uz bēbīša sedziņas ir zaķis, kurš viņu mulsina. jau kopš tikko S sāka kaut ko redzēt un griezties uz vēdera, pie šī zaķa viņš vienmēr apklusa. vēlāk bakstīja ar pirkstiem, tagad jau apzināti tin vaļā segu un meklē to zaķi, skatās un klusē:

laikam ikea drusku ietekmējies no šī: https://www.amazon.ca/Rabbit-Who-Wants-Fall-Asleep/dp/149617951X
mako @ 11:47am: Dzimšanasdiena
Ar lielu brīkšķi tuvojas mana kārtējā dzimšanas diena. Bija doma to sagaidīt kādā krodziņā, kur tie, kas grib mani sabučot, atnāk un sabučo. Tad man parādijās doma, ka kā svētku sastāvdaļu var paspēlēt manu iemīļoto pokeru. Bet sakiet - kā mums tagad ar likumdošanu, var spēlēt pokeru publiskā vietā? Krodziņā, kafejnīcā? Negribētos skaidrot pašvaldības policistam, ka mēs jau tikai tā, uz sērkociņiem, ne naudu spēlējam....
ingmars @ 11:05am: Mars Argo - Limousine Machine

https://www.youtube.com/watch?v=MkhZB-uUMrI

20th February 2017

virginia_rabbit @ 10:08pm: viņš sāka iet
(un uzreiz arī lekt un dejot)
virginia_rabbit @ 7:10pm: Drebulis, bet jāiet pakaļ Andelē sarunātai pidžamiņai.
virginia_rabbit @ 3:34pm:

artis @ 12:59pm: Deep State
"Bagehot’s theory suggests that U.S. national security policy is defined by the network of executive officials who manage the departments and agencies responsible for protecting U.S. national security and who, responding to structural incentives embedded in the U.S. political system, operate largely removed from public view and from constitutional constraints. The public believes that the constitutionally-established institutions control national security policy, but that view is mistaken.

Judicial review is negligible; congressional oversight is dysfunctional; and presidential control is nominal. Absent a more informed and engaged electorate, little possibility exists for restoring accountability in the formulation and execution of national security policy."

http://harvardnsj.org/wp-content/uploads/2014/01/Glennon-Final.pdf
black_data @ 4:59pm: Bikes of Burden
Mazliet par Vjetnamas satiksmes īpatnībām... https://web.facebook.com/bikesofburden/
dienasgramata @ 10:21am: LATVIJAS AVĪZE. Kādu labumu mums var sniegt dažādi koki. Kokiem jātuvojas lēni, jāsasveicinās, jāizsaka savas vēlmes un tad var baudīt enerģiju vai vākt drogas. Vienkāršākais veids, kā kontaktēties ar koku, – tam piespiesties vai pasēdēt zem tā. Koks savas īpašības saglabā arī tad, kad nocirsts, tādēļ sev vēlamā koka izstrādājumu, paliktnīti vai pat dēļa vai zara gabaliņu der turēt vienmēr pa rokai, to apglaudīt.
sirdna @ 9:50am: Tā saule ir viens traks objekts. Vakar izklimtu laukā no mājas un pēc kādas stundas likās, ka atpakaļ vairs nepārvilkšos, tāds bezspēks visā organismā. Šodien, kad to Lucifera zvaigzni aizsedz pūkaini mākonīši, esmu spirgts un līgsms.
dienasgramata @ 8:30am: Spotifajā ir tāda josla "Friend activity", kur redzams, ko kāds no Feisbuka pazīnām ir pēdējo klausījies. Šodien skatos - Aivars Hermanis klausījies dziesmu "Meitenei kafejnīcā", ko izpilda Igo. 1986. gadā.

19th February 2017

virginia_rabbit @ 10:15pm: manam saldajam puisītim pirms pusnakts paliks gadiņš. šis ir bijis viens absolūti laimīgs bezmiega gads.

viņš (arī šovakar) neiet gulēt, vēl afterpārtijo, apķēris Eiženu.
martcore @ 10:02pm: a ar ko jūs nodarbotos, ja nokļūtu west worldā
man, lūk, ļoti iepatikās eda harisa ideja ar sprādzieniem, viņš gan pasūtīja tikai neliela apjoma pirotehnisku efektu, un augšās to apstiprināja
bet varētu uzlaist gaisā veselu fortu! (var arī bez cilvēkiem, tas nav būtiskākais). bet tik prāvu efektu laikam vadība neatļautu
tāpat kā mēģināt iet strādāt par ļauno radžu, vietējie kovboji un šerifs nesaprastu, ja es tur čalmā un ar krellēm rokās dziedātu un dejotu ļaunprātīgos austrumu ritmos kopā ar sievietēm plikiem vēderiem un iemīļotajiem ziloņiem, kas ir apkrauti ar zeltu
virginia_rabbit @ 7:48pm:
dienasgramata @ 7:00pm: DELFI. Kur rast motivāciju ceļā uz savu sapņu figūru.
yoko @ 2:53pm: pēkšņi mums te tik silts palika, ka nometām ziemas jakas un segas, un visas bažas saules laimē aizmirsās, plus padsmit
dienasgramata @ 1:08pm: DELFI. Tagad bibliotēka gaida divu jaunu krānu pievedumu, kas tiks nomainīti garantijas ietvaros. Savukārt trešā krāna sensora darbības kļūda ir fiksēta, un drīzumā tiks pārbaudīts, vai arī šo krānu sūtīt atpakaļ, vai tomēr, sekojot rūpnīcas norādījumiem, to var saremontēt šeit uz vietas, teica LNB pārstāvis.
Powered by Sviesta Ciba