Kājstarpe Klab

Friends' Entries

You are viewing the most recent 25 entries.

25th July 2014

black_data @ 4:59pm: S = K log W (entropija)
O, šito es varētu uztetovēt uz otra pleca, un man būtu divi līdzīgi tetovējumi.

black_data @ 4:40pm:

kwe? )
_puucinja_ @ 4:10pm: The Doom Generation
Beidzot, beidzot es to atradu! Filmu, kura uz mani atstāja milzīgu iespaidu tad kad man bija 15 gadi! Kad es sēdēju un spaidīju TV kanālus un izlikos, ka neko neskatos, lai vecāki nejauši neredzētu ko es skatos :D :D
https://www.youtube.com/watch?v=agRzpnS_FGw
un ko par to saka N. Naumanis: http://m.diena.lv/arhivs/satira-un-sausmas-10547058
artis @ 12:59pm: "The famous secret societies should probably be called the open-secret societies, since true secrecy would defeat their purpose. There’s no point in excluding people unless they know they’ve been excluded."
virginia_rabbit @ 1:12pm: Jgm
Atminos uz jūru, detoksicējos
dienasgramata @ 11:55am: DIENA. Viens no latviešu dzīvesziņas stūrakmeņiem ir spēja atšķirt ēdamu sēni no indīgas.
ingmars @ 10:39am: piedāvājums
No 4. augusta līdz 1. septembrim būšu Latvijā. Šajā laikā kādam no jums piedāvāju dzīvot mūsu Briseles dzīvoklī. Vienīgais nosacījums - jums jāparūpējas par kaķi. Ja vēlaties, varat samaksāt komunālos maksājumus, bet tas nav obligāti. Dzīvoklī ir dators, Wi-Fi un citas ērtības.
dienasgramata @ 10:31am: DELFI. Stāstot par savu dzīvi, Agurbašs intervijās vienmēr uzsvēris, ka ne ģimenē, ne biznesā demokrātija nav iespējama, un, iespējams, tāpēc pirms diviem gadiem izjuka viņa un dziedātājas, TV raidījumu vadītājas un skaistules Andželikas desmit gadus ilgusī laulība.
virginia_rabbit @ 4:46am: pamodos dehidratējusies un deproteinizējusies. aiz loga kāds ļoti sauca palīgā, bet nevarēju saskatīt - kur. nupat ļoti ilgi meklēju defisi. izdzēru puslitru krāna ūdens un apēdu mikroviļņos pasildītu siera cīsiņu ar šašliku mērci. un uznāca tāds kā mazliet kauns. par sevi. par visu.

24th July 2014

dienasgramata @ 10:46pm:
artis @ 8:27pm: Dr. Weston A Price
http://www.youtube.com/watch?v=x8xEILdqFKM
sirdna @ 5:10pm: 17F nodaļa, pagabstāvs, telpa bez logiem.
Visā pasaulē apmēram piecdesmit cilvēku nodarbojās ar Šlīmaņa kunga lietu. Nodarbošanās kaulus nelauza un nekam tā nebija vajadzīga, tāpēc šie izredzētie piecdesmit nebija ne asākie tuteņi virtuvē, ne cietākie rieksti lazdājā un pat ne spožākie lāzeri disenē. 170 gadu laikā viņu mainīgais kolektīvs bija izdomājis iesauku kungam rūtainā žaketē, kurš mēdza mīklaini parādīties dažādās zemeslodes vietās un, nujā, tas arī bija viss.

Par pirmo Šlīmaņa kunga parādīšanos tradicionāli uzskata 1844.gada 9.jūniju, kad Zviedrijas Karaliskās akadēmijas naturālistu grupa, skaitā seši cilvēki, airu laivā piestāja pie kādas no neskaitāmajām klinšu salām, lai aplūkotu ārkārtīgi neparastu jūras putnu koloniju. Pēc kādām pāris stundām ekspedīcija bija saēdusies asinsdesu un pielējusies līdz mērenam ķēmam, kas, godīgi sakot, arī bija jauno zinātnieku mērķis. Pie viena viņi bija izbradājuši Baltijā pēdējo plakanpleznas albatrosa ligzdu, bet tas notika pilnīgi netīšām, tāpēc neskaitījās.

Lai vai kā, kad seši jaunie naturālisti salīda laivā, lai dotos mājup, viņi pārsteigti konstatēja, ka pa vientuļo klinti, bļaustīdamies nesaprotamā valodā, skraida kāds neredzēts kungs un svaida pa gaisu maizes drupačas, kuras ar lielu brēku rij kaijas. Nepazīstamais kaut ko uzsauca naturālistiem, pēc toņa spriežot, gribēdams, lai viņu paņem līdzi. Apjukušie jaunieši ielaida kungu laivā, kur viņš apsēdās priekšgalā un sāka ņurdēdams ēst karameles, kuras vilka ārā no saķepušas papīra turzas.

Viņš piedāvāja tās naturālistiem, bet visi atteicās, izņemot Arvidu Arvidsenu, kurš aprakstīja konfektes garšu kā "violončells" un no nākamās piedāvātās konfektes noteikti atteicās.

Savādais kungs bija ģērbies pelēkās biksēs un brūnā rūtainā mētelī, viņa apģērbs un melnie zābaki bija diezgan stipri novazāti un saplīsuši, gaišie mati izspūruši un seja iedegusi, pelēkas acis. Viņš daudz smaidīja un kaut ko runāja, bet jaunieši nespēja saprast nevienu vārdu. Tā nebija nedz vācu, ne franču, ne spāņu, ne krievu, ne zviedru valoda, par to viņi, vēlāk sniedzot liecības, bija droši. Valodu raksturoja "rukšķoši svilpieni", "ūjināšana kā slimai bitei" un "skaņa, kas rodas, kad uz čuguna pannas apmaisa plūmju mērci".

Bet, kad laiva bija jau gandrīz piestājusi pie krasta, Arvids Arvidsens piepeši uzlēca aptuveni piecu metru augstumā, kur aizdegās un palika karājoties vismaz pusstundu. Pārbiedētie naturālisti no laivas priekšgala sadzirdēja kārtējo rukšķošo svilpienu, atrāva acis no šausminošā skata un noskatījās, kā svešinieks paklanās un izzūd gaisā.

Tā bija pirmā dokumentos fiksētā Šlīmaņa kunga parādīšanās.
black_data @ 4:46pm: 50 shades of Grey... TRAILER!!!!
Ou māi, ou māi! Treileris jau ir nogalinošs. Sākot ar "for all audiences", turpinot ar "next valentines day", beidzot ar muzāriņu. Par "seksa dieva" lomas izpildītāju lai izsakās meitenes.

http://youtu.be/HS_TFW0DNoA

Moš to grāmatu jāpalasa, štoļi? Tik baidos, ka nervu nepietiks.
artis @ 3:47pm: "This leads us to the generally accepted objectives of most government officials, get paid, get lots of benefits, leave early on Fridays. It all probably involves lots of meetings too."
ingmars @ 1:56pm: ye
A photo of me eating potato salad?
martcore @ 2:14pm: nezināju, ka turbāns viņiem tik atbildīgs apģērba gabals
te i veikals, i dokumenti, i partijas karte un arsenāls
... )
martcore @ 2:10pm: я старый солдат и не знаю слов любви
artis @ 12:58pm: "What we are seeing now is just a power grab from governments and organizations to have "novel" forms of communication classed as less protected so they can reap the benefits of being able to intercept it. This is exactly how a legally protected and democratic society breaks down."
black_data @ 11:47am: Oh nooooo, the band is split up!
Par nopietnām lietām nevienam nekas nav sakāms, tāpēc pavairosim stereotipus.klikābele
martcore @ 10:35am: sakarā ar aicinājumu kritiski domāt - lūk, jums internetu četrdesmitā līmeņa faitera rokasgrāmata
martcore @ 10:22am: [kopējais stāvoklis] Fish in thick tomato sauce swims in happy comatose

starp citu, esat redzējuši 90-o gadu seriālu "Nowhere Man", ļoti rekomendēju.
black_data @ 10:20am: Nedaudz Internetu politikas. ICANN. Vēsturisku apstākļu dēļ, ASV varas iestādēm, tomēr, ir bijusi diezgan liela ietekme uz internetu attīstību, kas ļauj visādiem pundurdiktatoriem paziņot, ka interneti ir ASV izlūkdienestu projekts. Nu, bet kas mums daļas gar mežonīgām ciltīm, kas iegulda savu laiku šķēpu trīšanā, nevis arkla uzlabošanā. Vienvārdsakot, ASV savas vēsturiskās pilnvaras, solot vairāk lolkaķu, nodod sabiedriskām organizācijām un uzņēmējiem. Mīlīga gan linkās piezīme, par ļaunajiem ļaundariem tur ārā, kas varētu sagrābt internetus, ja valdības tos nepieskatīs. Kaut kā novērojumi liecina, ka vairums baidās no lielā brāļa, nevis doktoriem īviliem.

http://youtu.be/vd3dH90tdhk

23rd July 2014

virginia_rabbit @ 10:52pm: un uz nakti viņš prasa nevis pasaciņu, bet Lielo ilustrēto enciklopēdiju. izlasījām visu burtu A un aizmiga.
mako @ 8:40pm: Vesterns
Jauka īsfilma.
virginia_rabbit @ 3:51pm: nu, burtliči un fontu eksperti? pats salika, vēl rakstīt neprot, saucas.

Powered by Sviesta Ciba