Kājstarpe Klab

Friends' Entries

You are viewing the most recent 25 entries.

5th May 2016

dienasgramata @ 8:08pm: Ingas Kačevskas advokātu birojs, eksperte Baiba Rudevska: "Ja Satversmes preambula skaidri pasaka, ka Latvijas tauta godina savus brīvības cīnītājus, piemin svešo varu upurus, tad Latvijas tauta nevar piekrist Starptautiskā līgumā ietvertam apgalvojumam par to, ka Latvijas vīrieši dominē pār Latvijas sievietēm un diskriminē sievietes, un apgrūtina sieviešu pilnīgu attīstību. Bez Latvijas brīvības cīnītājiem, kuri pārsvarā bija tieši Latvijas vīrieši, mums nebūtu tagad savas valsts. Mēs nevaram godāt savus brīvības cīnītājus, vienlaicīgi pasakot, ka viņi jau toreiz (vēsturiski) apgrūtināja sieviešu pilnīgu attīstību un dominēja pār sievietēm." (no juridiskās analīzes "Par Eiropas Padomes Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu iespējamo ietekmi uz Latvijas tiesību sistēmu ")
martcore @ 7:32pm: oj, izrādās hokeju arī ungāri taisās spēlēt
martcore @ 4:32pm: turpinot par ballardu (ar kura īso prozu esmu noziedzīgi slikti pazīstams, bet to vienmēr var labot) un kronenberga filmu "crash" (domāju, vienu no interesantākajām un pēc naratīva sarežģītākajām filmām kinovēsturē), man publikai jautājums

a kuros gados automašīnas attīstīja tādu ātrumu, lai vadītāji sadursmēs jau varētu atmest slidas?

(skaidrs, ka balards šeit saskata (patiesībā neeksistējošu, vismaz erotiskā formātā) korelāciju, starp, seksa kā tehnoloģijas attīstību, un automāšinu kā tehnoloģijas attīstību, šīs abas lietas kopsummā it kā arī nevar ignorēt
taču deathwish tomēr ir kautkas stipri agrīnāks (kaut arī ja grāmatu rakstītu 80-jos, tad pieliec klāt, teiksim, atomkaru, un vēl būs tēma)
virginia_rabbit @ 3:11pm: es nezinu, kāpēc mani bērni raud. mājās neraud, tikai kad kaut kur jāiet. visi man saka -iedod knupi, ieliec ratos, bet man nesanāk. slingā it kā ok, kad aizmidzis, bet līdzko ieejam telpās, spirinās laukā un bļauj. šodien uzskandalēja E mātes dienas koncertā, un es viņķelējos laukā no slinga, ar zobiem plēsu nost pa virsu uzvilkto žaketi, lai tikai ātrāk atbrīvotos no tā 5 m auduma, kas sakrita man visapkārt kā volānu čupa. un tie skatieni un tie padomi. vai tad kādam gabals atkrita, ka es izgāju uz 1 min? iztinos un atnācu atpakaļ, turot bēbi rokās. viņš mierīgi noskatījās visu programmu, uzēda, un gājām mājā.
virginia_rabbit @ 3:01pm: mani sāk mākt bažas par Eižena iecerēto vampīra profesiju - "neko nedarīšu, skatīšos, ko cilvēki labu dara, un tad braukšu mājās". menedžeris? uzraugs? žurnālists?
sirdna @ 2:33pm: 9.maijs ir kaut kas līdzīgs Jāņiem. Svētki, tautisks gars un pacilātība, un nekādu dāvanu, no kuru meklēšanas un gādāšanas rodas nevajadzīgs stress un sāpe sēdvietā. Pikniks, uzkodas, padzērieni, līksme un pavasaris. Pat vēl labāk, nekā Jāņi, jo papildus dāvanu murgam atkrīt arī kautrēšanās par pareizās pārtikas nelietošanu (nu, kā tad jūs tā, bez siera, ojoj, senie latvieši Šambalā pārmetoši krata galvas).
ingmars @ 12:35pm: cepiens p
Atkal jau cepiens.
dienasgramata @ 10:07am: APOLLO. Mēs pārēdamies nevis tāpēc, ka esam stulbi un tizli, bet gan tāpēc, ka nevaram no dzīves izsvītrot daudzu miljonu gadu pagātni, kurā vienmēr ir dominējis bads. Mēs pārēdamies pirms gulētiešanas, jo organisms signalizē - rīt ēdiena var nebūt, un apziņa, ka ledusskapis un tuvējais lielveikals ir pārpildīti ar pārtiku, šajā gadījumā nelīdz.
_puucinja_ @ 9:39am: pieskārieni
Viņa pieskārieni vēl aiz vien ļoti uzbudina, un es prātoju kāpēc?
Un arī tam man ir izskaidrojums. Viņa pieskārieni ir manu domu, par viņu, radītas sajūtas, ko jūtu viņa plaukstās. Tas ir tā, ka viņa pieskārieni īstenībā esmu es, un tas ko jūtu pret viņu. Viņš ir kā spogulis, kurā atspoguļojas manis pašas jūtas.
Viss izriet no tā, ka man viņš ļoti patīk, un viņa pieskārieni šo patikšanu it kā atspoguļo. Viņš man pieskaras ar manis pašas radītām sajūtām vismaz 50 %, pārējie 50% ir viņa pieskārienu fiziskā iedarbība uz instingtiem.
Es varu glāstīt otru, un domāt kā man viņš patīk, un cik ļoti gribu lai viņam ir forši, bet otrs šo glāstu sajutīs caur savu domu un sajūtu projekciju. Līdz ar to man pieskāriens var nozīmēt kaut ko vienu, bet viņam kaut ko pavisam citu. Pozitīvais šajā visā ir vēlme pieskarties, bet tulkot un analizēt kaut ko nav iespējams, jo tas ir spogulis, kurā redzu sevi un savas jūtas, tāpēc cilvēkiem ir vārdi ar kuriem mēģināt darīt zināmu otram savu pieskārienu nozīmi, un savas jūtas, bet tie var būt tikai mēģinājumi...
dienasgramata @ 9:48am: LNT. Latvija ir vienā no vadošajām vietām ES ūdenspīpju smēķēšanas ziņā.
anonymous @ 8:20am: Love Me Tender šādā ritmā nekam neder, draugs. #piezīmeaugšstāvaģitāristam
black_data @ 12:36am: Kafija par paša izvēlētu cenu
Runājot par bezmaksas naudu. Gan jau kaudzēm cilvēku pamanīja, ka šodien Statoil piedāvāja nopirkt kafiju par cenu, ko tu pats izvēlies. Par godu valsts svētkiem, tā teikt. Par cik es nelēju degvielu, man nebija tas gods iegādāties kafiju par vienu centu. Bet es neredzēju nevienu citu, kas būtu iegādājies kafiju par vienu centu. Zemākā cena, ko piefiksēju, bija pieci centi, un arī tas bija kaut kas ekskluzīvs. Es, droši vien, būtu pakautrējies no tantiņas stacijas laukumā nopirkt čebureku par vienu centu, bet kafiju Statoilā... kas tieši ir šķērslis, nesapratu.

4th May 2016

virginia_rabbit @ 7:31pm: pēc pastaigas aizmigu blakus zīdainītim. atbrīvojoša diena.
martcore @ 1:42pm: high-rise diezgan začotnijs neskatoties uz vājprātīgo klipmeikingu un samērā purgu dramaturģijā
diskotēka trakonamā vienmēr pamanās uzvarēt
virginia_rabbit @ 1:04pm: zinot, ka šodien visur masas, devos pretējā virzienā, un, šķiet, labāk nemaz nevarētu vēlēties.

mako @ 12:20pm: Dīvainā Google
Meklēju informāciju par anīsa šņabja sastāvu. Un Google izcēlās ar īpaši kreatīvu pieeju.

mako @ 11:50am: Pavasaris manā pagalmā. Nu nevar noturēties bez visa kā ziedoša aplūkošanas un bildēšanas.
martcore @ 11:06am: no pārdomām tviterī
На гибридную Пасху-Первомай ожидалось восстание из мертвых Ильича, но вместо этого воскрес Джон Сноу.
black_data @ 1:34am: EViews cutting edge technology
Galvu reibinoša reklāma.

https://youtu.be/z1Fwg0MZIdw

3rd May 2016

martcore @ 11:40pm: ieslēdzu uz pēdējām divdesmit minūtēm, nu tas ir atletiko, ko tur daudz, pat ja fernando torress neliek kreisas pendeles
martcore @ 10:17pm: vārdsakot, armagedons ir brīnišķīgs
minimums ouena vilsona, maksimums līvas taileres
ko lai vēl šovakar paskatās no kino, man asociāciju rindas mēģina galvā darboties, lūk, teiksim, melanholiju pārskatīties
virginia_rabbit @ 9:55pm: V2
black_data @ 8:26pm: Un par prozu (jebšu WiFi)
Lieliski! Nopērku NAS atbalstīto WiFi dogli, bet izrādās viņu nemaz nav iespējams iespraust tanī dzelzī bez pagarinātāja. Sīkums, bet... savdabīgi?

Anyway, datoristi, AES vai TKIP? Gūgli pazīsti, ja rodas jautājumi.
martcore @ 8:08pm: - call NASA, we all are astronauts!
martcore @ 7:02pm: vaig kaut ko pacilājošu iet paskatīties
piemēram, k/f armagedons, tik sen neesmu skatījies
Powered by Sviesta Ciba