Kājstarpe Klab

Friends' Entries

You are viewing the most recent 25 entries.

26th September 2017

virginia_rabbit @ 3:52pm: lai arī ārā Simons uzvedas nelāgi (ikvienu vēlmi pauž dramatiski sitot galvu pret asfaltu), šī ir diezgan harmoniska diena. un arī vakar bija. jo viņš ēd zupu un pēc tam ir omulīgs. viņš izēd veselu šķīvi siltas dārzeņu viras, lai arī nolej vēderu, bet nešķobas un neraujas prom no krēsla.
kad viņa guļamlaikā neraujos strādāt, tad varu uzvārīt tieši tādu zupu, kā vajag, un tas atmaksājas. šodien es sāku laicīgi, un ne tikai uzvērīju zupu, bet pat mazliet pastrādāju.
sirdna @ 10:27am: Dārgie gramatikas eksperti.

Kā/vai loka ielu nosaukumus, vai ir kādi īpaši nosacījumi? Pieņemsim, ka manas dzīvesvietas adrese ir Dižā Kāpostu iela 17.

Vai es dzīvoju "Dižā Kāpostu ielā 17" vai "Dižajā Kāpostu ielā 17"?
ingmars @ 9:21am: ēdienu
Paņem sev ēdienu.

25th September 2017

anonymous @ 9:53pm: Vakar jau uz pastaigas beigām sākām spriest par to, kuru cilvēku gribētos piecelt no miroņiem, ja vien rastos tāda iespēja. Noteikums gan bija tāds, ka atdzīvināt to cilvēku būtu iespējams vien tādā vecumā, miesas un gara stāvoklī, kāds bijis miršanas brīdī. Jā, un, protams, vēl viens apgrūtinājums bija tas, ka augšāmcelto pašam cēlājam pēc tam arī būtu vien savā mājā jāizmitina un jāuztur. Teiksim, piecel tu no miroņiem Linkolnu, nu, un tad arī dzīvo ar viņu kopā līdz kapa malai.
ingmars @ 8:40pm: iks faili
Man patīk mīklas un noslēpumi.
ingmars @ 8:27pm: 3.0 + 1.0
http://evangelion.co.jp/sp/
ingmars @ 8:18pm: iesakiet
Iesakiet mierīgu reliģiju. Vēl svarīgi ir, lai varētu iztēloties visādas lietas un lai nebūtu pārāk daudz jāzina.
virginia_rabbit @ 6:45pm: katru reiz kad atsaucīgo māmiņu formā kāds ieraksta par menstruālajām piltuvēm, seko šadi izsmejoši komentāri un vēl tiek iesmiets par čurāšanu pīlēs

ingmars @ 12:57pm: 2.0
virginia_rabbit @ 12:40pm: mēs spēlējam Duckgame katru vakaru (panorāmas laikā) visi četri. Simons ir man klēpī ar salauztu pulti un aktīvi līdzdarbojas, un arī traucē - sper ar kāju pa klaviatūru, pults vadu vai zīž, tāpēc es gandrīz nekad nevaru uzvarēt. mēs ar E spēlējam ļoti labi, bet tomēr Ingmārs ar savu geimera backgroundu mūs sakauj.
vakar vakarā, kad noliku bērnus gulēt, nolēmu pierādīt, ka varu vinnēt. tas bija intensīvs mačs, kura visu laiku bijām līdzās, vairākos raundos neizšķirts, bet beigās es nokritu no kartes, un I ar vienu punktu uzvarēja. aizgāju gulēt zvērīgi nikna.
virginia_rabbit @ 12:28pm: aizmuka no bebīšskolas
black_data @ 10:44am: Visums un lauki
Ar opīti sacentāmies, kurš sakarīgāk izskaidros, kas ir pusvadītājs. Pēc tam, plēšot nost šķūnītim jumtu, domāju par matēriju visumā un pārbaudīju egles gravitācijas viļņu ietekmi sev uz galvas. Bet mūsu interešu lokā nav tikai fizika. Kad sapratām, ka pusvadītāju tēma neaizgāja, spriedām, kurš dzīvnieks ir bīstamāks: nīlzirgs vai degunradzis. Viens aizgāja meklēt grāmatu, otrs aizgāja pēc telefona. Neskatoties uz slikto zonu, internets izrādījās mazliet ātrāks.
ingmars @ 8:50am: MPUMP MD UKEP
Mans patvērums un mana pils – mans Dievs, uz ko es paļaujos!
watt @ 7:42am: Iešāvās prātā doma ka copyright varētu reformēt tā, ka pēc pirmajiem 10 gadiem kamēr autoram (jeb mantisko autortiesību turētajam) ir monopols uz produktu, izmantošanas tiesībām būtu jāpāriet uz visiem, visi tie public performance un tml. tiesības jau pēc 10 gadiem. Tas ir, pat ja darbs nav pārgājis iekš "public domain", nedrīkst būt tā, ka darba izmantošana nav iespējama, tikai tāpēc ka kāds tiesību turētājs tup uz siena kaudzes.

Ja izmantotājs kaut ko nopelna, autortiesību turētāji varētu darbūt kaut kādu procentu no ienākumiem, bet nebūtu nekādu barjetu taisīt visādus servisus, elektroniskās (filmu) bibliotēkas, utt - par par maksu. Lai autortiesību turētāji tik piesakās un stāv ar maisu...

(Kā piemērs - netflix varētu rādīt visas tās multenes par kurmīti, poh par autortiesību turētājiem. Tie var arī kaut kādu kapeiciņu iegūt, bet bez pretenzijām uz monopoltiesībām.)

***

Tas atrisinātu arī "personīgās digitālās bibliotēkas" problēmu - ka ja es esmu pircis visādas Kindle grāmatas, vai tamlīdzīgas tikai-digitāli saglabātas mantas (spēles, utt), kā lai tās varētu nodot pēcnācējiem. Šobrīd tāds ad-hoc risinājums ir "ģimenes" konti kas ļauj piekļūt pie spēlēm/mūzikas/utt visiem ģimenes (jeb klana) locekļiem, bet reāls risinājums būtu tāds, ka visas tās spēles, mūzika, utt, būs pieejama visiem bez nosacījumiem, tikai tiem 10 gadiem paejot. Pērkot šodien mēs garantējam ka tiek izstrādātas jauni labumi, bet reizē arī nav tā ka nopērkot spēli, tā būs zudusi pēcnācējiem, dēļ kautkādiem "digital rights management" monopolstāvokļa sūdiem.

Nedaudz līdzīgi kā nav jāšujas par to ka kāds albūmiņš nav pieejams pārdošanā, jo caur Spotify kontu (vai Prime, vai vēl kk) ir pieeja visai mūzikas krātuvei.
martcore @ 1:04am:

24th September 2017

sirdna @ 10:18pm: Nē, nu laiks jau labs un sestdiena arī izdevās kā personība, bet solītais pasaules gals, kā jau parasti. Fe.
martcore @ 8:29pm: varena man rimworldā bāze, ja to var izdemolēt viens traks jenots, pie tam aizsūtot nokdaunā manu labāko snaiperi, aprijot noliktavā veselas divas tūristu brokastis un vēl dzērveņu ievārījumu turklāt (!), turpinot debošu un maltīti desertā iestiprinoties ar tādām pūlēm izgatavotajām rimworldā atļautajām dabiski sintētiskajām vielām; tālāk apgāžot šaha galdiņu viņš aizgāja izrēķināties mežā ar tītariem. jei bogu, es turpmāk nošaušu ikvienu jenotu, kurš parādīsies pie bāzes kilometra rādiusā
virginia_rabbit @ 6:38pm: Spilvas vox mērce ir ok
virginia_rabbit @ 6:34pm: Vakar runāju cilvēku, par kuru nezinu, vai "viņš" vai "viņa"
artis @ 1:58pm: https://info.publicintelligence.net/AWG-RussianNewWarfareHandbook.pdf
artis @ 1:02pm: https://twitter.com/matthewstoller/status/908828025273364480
dienasgramata @ 11:45am: DELFI. Londonā pērn notika 431 skābes uzbrukums, no kuriem 398 tika sarīkoti Ņūemas rajona Stratfordas mikrorajonā.

23rd September 2017

_puucinja_ @ 10:34pm: 26gadnieks
Sarunas whatsappiņā...Viņa ietekmē es nelietoju alkaholu veselu nedēļu. Man tas bija pēdējā laika sasniegums.
Secinājums pēc pirmā randiņa... hmm... kaisle liek man reibt tā pat kā lakahols un vēl stiprāk, aizskalo domas, aizskalo apkārtējo pasauli, es palieku slapja, karsta un kunkstoša. Skūpsti un uzmākšanās, mašīnā pēc pastaigas saulrietiņā gar jūriņu, murr... un vienā brīdī es dzirdu sevi sakām, ka varbūt tomēr ejam augšā uz "tēju". Viņš visu šo laiku centies to panākt, burvīgi, brutāli un brīnišķīgi mani pavedot, čukstot te kaut ko salkani mīļu, te rupju un piedauzīgu.
Un pēķšņi viņš maina taktiku!! Paziņo, ka tomēr negrib sasteigt. Bet atrauties arī īsti nevaram. Ak, saldumiņš... ar mokām tiku prom...ar mokām.
artis @ 9:13pm: Pedreira dos Húngaros
https://www.youtube.com/watch?v=xNo3tYE8Jrs
martcore @ 3:15pm: mašīna, no kuras cilvēks krustojumā bļauj pa logu, ka viņam ir priekšroka
tā noteikti ir toijota auris
Powered by Sviesta Ciba