PEpijas veranda Below are the 10 most recent journal entries recorded in the "pepija" journal:

[<< Previous 10 entries]

Oktobris 7., 2015
22:04

[Link]

LTV1 šobrīd ir tāāaaaada Sviesta Ciba! Baisi. Jo nopietni.

(1 raksta | ir doma)

Septembris 4., 2015
14:36

[Link]

man kā vēsturniecei ..:)
Sakarā ar drusku sasteigtu jaunās kora sezonas sākumu, rakņājos pa jūtubēm šādas tādas klasikas meklējumos, jo steigšus jāatsvaidzina sen aizmirstais. Un atrodu visādas interesantas lietas.
Piemēram, "Gaismas pili", ko koris izsauc kopā ar diriģentu Haraldu Medni jau pēc Dziesmu svētku noslēguma koncerta oficiālā noslēguma '85.gadā, jo abi (dziesma un diriģents) palikši aiz oficiālā borta. Un tieši tāpat ar "Sauli, Pērkonu, Daugavu", kas nākošo svētku noslēguma koncertā arī izskan "saviesīgajā galā" aiz patriotiskajām galda dziesmām un pēc kopkora pieprasījuma. Turklāt divas reizes, jo pirmajā reizē tribīnē iznāk "nepareizais" diriģents.

(ir doma)

Marts 2., 2015
12:48

[Link]

internāti
sestdienas rītā manā sejasgrāmatā ielec atskaņas no dēliņa iepriekšējās nakts tusiņa. tā iet, kad visādas meitenes tago savās bildēs redzamos sejus :) rādu omei, cik koša dāmīte iznāk no nogrimēta mazdēliņa, viņa ilgi skatās bildē, izrādās, pēta puišus fonā, meklē mazdēliņu tur, nevis priekšplāna blondīnē ar "džungļu sarkanajām" lūpām

(3 raksta | ir doma)

Februāris 27., 2015
15:35

[Link]

priecē, ka mikrorajonos ir pieejama bode, kur vienkopus tb vienā groziņā var salikt pannu, kristāla vāzi, zīdaiņu rāpuļus, lūpu krāsu, tepiķi, grābekli, baterijas un vēl, vēl, vēl.
priecē tāpēc, ka piedāvājumā mēdz būt izcili un citur neredzēti savas sugas eksemplāri par neparasti draudzīgām cenām.

(3 raksta | ir doma)

Februāris 17., 2015
13:50

[Link]

saņēmu beidzot vēstuli no latvenergo par sava jaunā, viedā elektrības skaitītāja novērojumiem.
tā jau var aiziet ar sirdi!
nu ja, gribējās jau tās lampiņas ar gar māju spīdināt tumšākajā ziemas mēnesī, tad nu saņemiet ;)

(ir doma)

Janvāris 13., 2015
14:13

[Link]

eko-šmeko
Jautājums veselīgajiem, eko-šmeko bodīšu pārzinātājiem Cibiņiem - vai galvaspilsētā ir kāda vieta, kur var nopirkt ķiploku virtenes? Gribētos vienu ķiplokkroni puķu vietā "viesizrādēs" mājinieku diriģentam uzdāvāt. Šonedēļas nogalītē.

(5 raksta | ir doma)

Decembris 18., 2014
10:49

[Link]

ak, dāvanas, ak, dāvanas
Nolēmu atbalstīt vietējos amatniekus un rokdarbniekus - šoruden pašai nebija iedvesmas bija slinkums adīt, tad nu sapirku no dažādām tantēm Daugavas sporta nama invalīdu tirdziņā zeķes, cimdus, līdz svētdienai būtu jāaiziet vēl pēc putnu barotavas. Ja arī jūsu mājās labs noiets (piemēram) dažādu izmēru, krāsu, materiālu, rakstu adītām zeķēm, bet nav adītāju, ņemiet skaidru naudu mazās nominālvērtībās un ieprieciniet tantes un onkas. </div>

Līdz 21.decembrim ieskaitot, 9:00-19:00

(ir doma)

Decembris 11., 2014
09:58

[Link]

DLDZD!
šādā bezsniega dienā pirms astoņpadsmit gadiem sākās jauna, pilnīgi cita mana dzīve. un sākumā es nebiju par to stāvā sajūsmā, būsim nu godīgi. jo tā ļoti atšķīrās no pareizības un jābūtības konstrukcijām manā galvā. bet ļoti drīz es piedzīvoju un iemācījos novērtēt plusus. un turpinu to darīt katru jaunu dienu :)

(9 raksta | ir doma)

Novembris 15., 2014
14:18

[Link]

LNB
Ik pa laikam kopā ar ārzemju onkoļiem cenšamies salīmēt dzimtas vēstures druskas vienā veselā. nav gandrīz nekā, kur pasmelties, jo visi gadsimta sākumā dzimušie nu ir miruši, pārsvarā dažādās ārzemēs. Latvijā palikušajiem runāt par pirmspadomju dzīvi savulaik nebija vēlēšanās un pamatoti, neviens arī nepiedzīvoja padomju iekārtas galu. 
Tā nu atrodu tikai sīkumus, toties pa ceļam ir tik daudz citu interesantu lietu, un viena no tām - laikraksts "Latvijas Kareivis" - ne tikai par armijas dzīvi, bet arī ārpolitika, kultūra, romāni turpinājumos, ziedotāju saraksti, radio programma u.tml. "Jaunākās Ziņas" tikmēr vēl aizvien vecajā drukā - nez, kādēļ. Tur, piemēram, 1935.gada 8.maijā varam lasīt, ka uzvarētāji-basketbolisti atgriežas Rīgā šovakar

(4 raksta | ir doma)

Novembris 13., 2014
10:11

[Link]

ziņas no Vecpāķiem
Negaidīti sarosījusies pašvaldība - diezgan labā tempā top veloceliņa pagarinājums cauri mežam un pa iepriekš neapgūto ceļa nomali līdz pat pirmajai ietvei aiz Zvejas ielas, ja nemaldos. Laikam kāda nauda vēl šogad jāpaspēj apgūt. izskatās, ka ziemas velobraucēji varēs ievērtēt pirmie, toties vasarā, pieļauju, būs nopietna tūcīšanās posmā Vecdaugava-Vecāķi, kur pašauro ietvi mēdz izmantot gājēji.

(ir doma)

[<< Previous 10 entries]

Powered by Sviesta Ciba