PEpijas veranda Below are the 10 most recent journal entries recorded in the "pepija" journal:

[<< Previous 10 entries]

Janvāris 13., 2015
14:13

[Link]

eko-šmeko
Jautājums veselīgajiem, eko-šmeko bodīšu pārzinātājiem Cibiņiem - vai galvaspilsētā ir kāda vieta, kur var nopirkt ķiploku virtenes? Gribētos vienu ķiplokkroni puķu vietā "viesizrādēs" mājinieku diriģentam uzdāvāt. Šonedēļas nogalītē.

(5 raksta | ir doma)

Janvāris 7., 2015
17:10

[Link]

svinēt vai nesvinēt - tāds ir jautājums
it kā šobrīd dzīvoju ļoti lēnu dzīvi, bet vakar pēkšņi izrādījās, ka tieši gadu esmu pilntiesīga autovadītāja! pirmās ziemas prieki arī jau izbaudīti - aizsalušas durvis, slidotava tuvējās ielās, vētra, kas var beidzot līdz galam nolauzt (bet var arī nenolauzt) kaimiņu priedei tieši to zaru, kurš karājas virs mana iebraucamā ceļa un auto.

un beidzot arī ar eglīti nekādu sarežģījumu - izstumj pa durvīm un miers ;) BET! ja nu tomēr kāds grib godināt ieputējušu tradīciju, vai esat gatavi ierasties mūsu pasaules malā Vecpāķos?

(4 raksta | ir doma)

Decembris 18., 2014
10:49

[Link]

ak, dāvanas, ak, dāvanas
Nolēmu atbalstīt vietējos amatniekus un rokdarbniekus - šoruden pašai nebija iedvesmas bija slinkums adīt, tad nu sapirku no dažādām tantēm Daugavas sporta nama invalīdu tirdziņā zeķes, cimdus, līdz svētdienai būtu jāaiziet vēl pēc putnu barotavas. Ja arī jūsu mājās labs noiets (piemēram) dažādu izmēru, krāsu, materiālu, rakstu adītām zeķēm, bet nav adītāju, ņemiet skaidru naudu mazās nominālvērtībās un ieprieciniet tantes un onkas. </div>

Līdz 21.decembrim ieskaitot, 9:00-19:00

(ir doma)

Decembris 11., 2014
09:58

[Link]

DLDZD!
šādā bezsniega dienā pirms astoņpadsmit gadiem sākās jauna, pilnīgi cita mana dzīve. un sākumā es nebiju par to stāvā sajūsmā, būsim nu godīgi. jo tā ļoti atšķīrās no pareizības un jābūtības konstrukcijām manā galvā. bet ļoti drīz es piedzīvoju un iemācījos novērtēt plusus. un turpinu to darīt katru jaunu dienu :)

(9 raksta | ir doma)

Novembris 15., 2014
14:18

[Link]

LNB
Ik pa laikam kopā ar ārzemju onkoļiem cenšamies salīmēt dzimtas vēstures druskas vienā veselā. nav gandrīz nekā, kur pasmelties, jo visi gadsimta sākumā dzimušie nu ir miruši, pārsvarā dažādās ārzemēs. Latvijā palikušajiem runāt par pirmspadomju dzīvi savulaik nebija vēlēšanās un pamatoti, neviens arī nepiedzīvoja padomju iekārtas galu. 
Tā nu atrodu tikai sīkumus, toties pa ceļam ir tik daudz citu interesantu lietu, un viena no tām - laikraksts "Latvijas Kareivis" - ne tikai par armijas dzīvi, bet arī ārpolitika, kultūra, romāni turpinājumos, ziedotāju saraksti, radio programma u.tml. "Jaunākās Ziņas" tikmēr vēl aizvien vecajā drukā - nez, kādēļ. Tur, piemēram, 1935.gada 8.maijā varam lasīt, ka uzvarētāji-basketbolisti atgriežas Rīgā šovakar

(4 raksta | ir doma)

Novembris 13., 2014
10:11

[Link]

ziņas no Vecpāķiem
Negaidīti sarosījusies pašvaldība - diezgan labā tempā top veloceliņa pagarinājums cauri mežam un pa iepriekš neapgūto ceļa nomali līdz pat pirmajai ietvei aiz Zvejas ielas, ja nemaldos. Laikam kāda nauda vēl šogad jāpaspēj apgūt. izskatās, ka ziemas velobraucēji varēs ievērtēt pirmie, toties vasarā, pieļauju, būs nopietna tūcīšanās posmā Vecdaugava-Vecāķi, kur pašauro ietvi mēdz izmantot gājēji.

(ir doma)

Oktobris 23., 2014
21:56

[Link]

lauku ainiņas
kas par zvaigznēm ārā !!! (ar lielajiem burtiem, nudien) tikai tas nejēdzīgais temperatūrs, tas gan mokošs

(1 raksta | ir doma)

Oktobris 2., 2014
14:20

[Link]

teijāters
"Vakariņas ar Elvisu". Ievas Segliņas gandrīz solo, reizēm "atdzīvojas" Artūrs Skrastiņš, burtiskā nozīmē. Pirmajā cēlienā viens no daudzajiem pusaudzes eksaltētajiem monologiem ieaijāja snaudā. Lugas autors līdz šim radījis vairākus patiesi izcilus scenārijus, režisors, savukārt, lieliskus iestudējumus. Šis, manuprāt, bija tāds čiks spožā papīrītī. Varētu būt materiāls kičīgai filmai, uzņemtai reklāmas klipu manierē ar psihodēliskām virpuļojošām mandalām, salūtiem, dejojošiem zaķiem u.tml. Par zaķiem runājot, visu cieņu Lidijai Pupurei un Esmeraldai Ermalei- super!

(ir doma)

Septembris 12., 2014
12:47

[Link]

R.I.P.
es nevaru iedomāties, kurš varētu aizstāt NN. neatceros, vai viņš bija tieši no (skolā) slavenās Milzeres klases, bet bija tādi cilvēki un kopumi, kas jau savos padsmitnieku gados izcēlās un, līdz ar to, arī palika atmiņā, pat tādiem tolaik galīgi sīkajiem kā es. nemaz nerunājot par profesionālo lauciņu. bēdīgi.

(ir doma)

Septembris 2., 2014
11:42

[Link]

ceļā
stāvam lidostā rindā uz kontroli. priekštelpā, pirms notiek sadale uz "konveijeriem" divi vīriņi klusējot vēro izbraucējus. viens formā, otrs civilā, ar tādām vanabī Dalī ūsiņām, uzskrullētām, smieklīgām. pēkšņi formā tērptais vēršas pie mana dēla ar jautājumu - vai viņš zinot, kas ir pasaulē lielākā bēda? pēc tam arī pie maniem vecākiem priekšā. mamma satrūkusies, angliski nesaprot, es arī drusku - kas tagad sekos - liks vērt vaļā somu ar netīrajām apenēm, pūst trubā, čurāt piltuvē, vai - braucam taču prom nevis iekšā. otra doma - drošības dienestā strādājošie drīkst sludināt darba vietā? jo tonis ir tāds, kā rāda pa tv masu dievkalpojumos. vēl pāris reižu uzdevis savu jautājumu apkārtējiem, drošībnieks iebaksta ar pirkstu manam dēlam krūtīs, kur uz T-krekla uzraksts "not my problem" un saka - šī ir lielākā nelaime.

(1 raksta | ir doma)

[<< Previous 10 entries]

Powered by Sviesta Ciba