PEpijas veranda Below are the 10 most recent journal entries recorded in the "pepija" journal:

[<< Previous 10 entries]

Marts 15., 2014
20:49

[Link]

dzīves sīkumi
biju ar sevi ļoti apmierināta. jau krietni pasen pati sevi slavēju, ka bez aizelšanās varu krietni vairāk par trīsarpus soļiem noskriet ar visu rudens/ziemas "uzkabi", jo skrienu es parasti uz vilcienu, nevis no rītiem (man riebjas skriet). iepirkšanās pavēlniece no manis arī nesanāktu, jo džinsi, kas pirms daudziem gadiem tika steigā nopirkti par lieliem, tādi ir joprojām. un lupatu veikali mani mulsina un nomāc - tikai tur es jūtos resna un nesmuka. bet - ak, vai - sagadījās tā, ka nācās uzkāpt uz svariem, jo nākošnedēļ man būs godīgi jāatbild uz Jautājumu savas pašas drošības labad.

Mjā...šitādu hokeju mums nevajag, biedri...pavisam nedaudz trūkst līdz agrā jaunībā sasniegtajam smagsvaram. labi, ka dārza darbu sezona tuvojas.

Mūzika: [cenzēts] minna kokā kāpa

(5 raksta | ir doma)

Marts 4., 2014
17:15

[Link]

eurosport2
Eurosport2 rāda tenisa spēli starp Agasi un Samprasu. Par godu pasaules tenisa dienai. Un tas nav ieraksts no tenisa vēstures arhīviem :-) vienam 42, otram 43

(1 raksta | ir doma)

Februāris 26., 2014
13:33

[Link]

The Day
jauns vīrietis tramvajā piecēlās un atvēlēja man savu benķi. prijehaļi, nodomāju.

(2 raksta | ir doma)

Februāris 18., 2014
20:41

[Link]

ech
atkal jau tas pats. pasūtīju koka ārdurvis ar pildiņiem. uzņēmumā, kas sevi slavē un ko citi slavē. smukas durvis.
pēc četriem mēnešiem pildiņš ir savērpies un šķirbā gluži pirkstu iebāzt nevar, bet gaisma cauri spīd. un šai gaismā labi redzamas divas plānas mēbeļu nagliņas.

repektīvi, viens sirsnīgs 40+ izmēra zābaka spēriens un iekšā esam...

parunāsim par solīto drošību un siltumizolāciju? mēbeļu meistars, kas gadās tuvumā man atbild īsi - ārdurvis tā netaisa un punkts. atsaucu pārdevēju - parunāsim par to, ka ārdurvju pildiņiem jābūt iefrēzētiem, nevis jākarājas astoņās naglās un silikona desiņā? parunāsim par to, vai tās vispār ir ārdurvis?

nē, nerunāsim, jo mēs tā taisām un punkts. mēs atvedīsim un ieliksim jaunu pildiņu, piesitīsim jaunas nagliņas un nolīmēsim ar jaunu silikona desiņu. un izliksimies, ka viss ir kārtībā.

Garastāvoklis:: nīgra

(ir doma)

Februāris 5., 2014
18:41

[Link]

3.sērija
Gadi kā mēneši, mēneši kā dienas, dienas kā stundas. Vai otrādi. 2.sēriju (došanos uz PTAC) es izlaidu. Likumā noteiktās 10 dienas izstiepās līdz 40, kad šodien beidzot saņēmu atbildi no pārdevēja (tas, savukārt, no piegādātāja), ka ar manu tālruni viss ir bijis vislabākajā kārtībā, nekādu tehnisku ķibeļu nav un nav bijis, vien profilakses nolūkos tas ir pārprogramēts un tādu to varu saņemt atpakaļ, jo mainīt nav nekāda pamata.
Uz jautājumu, ko man darīt ar diviem pilnīgi atšķirīgiem servisu atzinumiem (atgādināšu - pirmajā teikts, ka telefons paredzēts Austrijas tirgum un tā atkodēšana ir pretlikumīga), saņēmu atbildi no pārdevēja, ka varu sūdzēties par piegādātāju - kantori n, kas reģistrēts Ogrē. Vai veikt neatkarīgu ekspertīzi.
Laikam pakasīšos vēl, kaut kā taču jāattaisno piederība nīgruļu klubiņam...:)

Citādi, ak, cienījamā kundze, viss kārtībā...mani vienīgie vērā ņemamie piedzīvojumi saistīti ar braukšanu. Pa sniegu, sasalstošā lietū un tumsā, vienkārši tumsā. Tā kā braucu es tankā, man patīk

(2 raksta | ir doma)

Janvāris 22., 2014
14:55

[Link]

To Whom It May Concern
nu ja, piektdiena tuvojas, līdzi tai arī piektdiensvakars. lūdzu dariet man zināmu tepat, uz tel. vai pastā, cik lielā skaitā esat ieplānojuši ierasties. sākums tā ap 18iem, kad dienas darbi apdarīti. paldies :)

Mūzika: (Bee Gees album, 1972)
Tags:

(15 raksta | ir doma)

Janvāris 6., 2014
19:16

[Link]

wiiiiii!!!!
brīnumi notiek, biedri cirslīši un baltie bebrīši! šodien noliku braukšanas eksāmenu un rozā ādiņa ir man kabatā. tagad man vajadzētu atsevišķus kursus atpakaļgaitā iebraukšanai dažādās šaurās šķirbās, vārtos un stāvvietās, bet to mēs nevienam neteiksim :)

(9 raksta | ir doma)

Decembris 30., 2013
23:43

[Link]

Nu, tad!
laimīgu jums rītdienu, parītdienu, šo un nākošo nedēļu, mēnesi, sezonu, visu. tiksimies dzīvē :)

(1 raksta | ir doma)

Decembris 17., 2013
09:02

[Link]

telefona sāga volume 3
atdevu ierīci pārdevējam kopā ar rakstisku pretenziju un visu pievienoto dokumentu kopijām. tagad desmit dienas gaidīšu atbildi. ja tās būs desmit darba dienas, tad atbildi saņemšu nākošgad un arī ne pašā pirmajā nedēļā. toties pārdevējs pa šo laiku ir pārsaucies no 220.lv par pigu.lt - īsteni atbilstošs nosaukums pakalpojumu sniedzējam - Pigu Jums visiem :)

(2 raksta | ir doma)

Decembris 10., 2013
12:02

[Link]

epopeja ar viedo un mobīlo iekārtu solās būt gara un ar turpinājumiem. tīkla operators sūta pie autorizētā servisa, tas atkal atpakaļ pie tīkla operatora. operators ar garu pavadvēstuli vēlreiz pie servisa. ja serviss vēlreiz sūtīs atpakaļ, iešu beidzot pie pārdevēja. jo izskatās, ka viss serviss aprobežojas ar gūglēšanu, bet gūglesmāte manas problēmas sakarā domā, ka telefons ir zagts un operators to ir nobloķējis. bet operators tā nedomā. operators domā, ka pārdevējs ir iepircis subsidēto vai kā citādi ierobežoto. vienīgā problēmiņa ir tā, ka es šo iekārtu svilpodama lietoju jau pusotru gadu savu senīlo simkarti ārā neņemot. galu galā man ir laiks līdz septembrim, kad beidzas garantija. Un vēl ir arī PTAC. Un BezTabu :)

Mūzika: piezvani man

(3 raksta | ir doma)

[<< Previous 10 entries]

Powered by Sviesta Ciba