PEpijas veranda Below are the 10 most recent journal entries recorded in the "pepija" journal:

[<< Previous 10 entries]

Augusts 8., 2014
21:22

[Link]

ko tur astrologi saka par jaunavām augustā? man tīri nevilšus, piespiedu kārtā, nācās pavērt durvis tam skapim, kur skeleti glabājas. nav tā, ka pilnīgi un pavisam putekļos sabirzuši, bet ļoti uz to pusi. tas priecē.

(1 raksta | ir doma)

Jūlijs 29., 2014
20:40

[Link]

Varbūt kāds no cibiņiem dzīvo Raunas ielas nepāra padsmitajos numuros? Ārzemjradi atsūtījuši mazus foto, kur māja vēl nav zem jumta. Blakus arī nekā tāda, ko šodien atpazīt. Tikai vēlme salikt pa plauktiņiem dzimtas vēsturi, bet liecinieku tepat uz vietas vairs gandrīz neviena

(3 raksta | ir doma)

20:10

[Link]

Kopš piedzīvojām virpuļfigviņzinko pirms trim gadiem, kad kaimiņa mūžvecie skujeņi vējā tika nesti mums garām horizontālā stāvoklī, bet otram kaimiņam paveicās daļēji-tikai viena priede ielūza sētā, otra pārkārās pāri, kopš tiem laikiem man negaiss ne īpaši. Un šodien tā sarkanā uguns un pamatīgais spēriens sabiedēja pamatīgi. Katrā tādā reizē atceros, ka jāapmeklē apdrošinātājs. Un saldā ēdiena arī nebūs, jo upenes krūmā, bet ārā joprojām līņā. Jāatver vēl viens aliņš

(ir doma)

Jūlijs 3., 2014
19:14

[Link]

ģenerālis
mēžu dzīvokli. kamēr ārā viss turpina zaļot un ziedēt, te vēl vasaras sezona nav iestājusies - zābaki, ziemas jakas priekšnama skapī. pamazām raušu kopā visu, kas sen jau prasās izmetams. dzīvojam te jau četrpadsmit gadus, sakrājusies dažnedažāda mantība kaktos, plauktos - bilžu grāmatas, rotaļlietas, salūzis putekļusūcējs, nestrādājošs televizors, 18gadīgas skrituļslidas, skrejritenis, ragavas - maisiem lietas, no kurām sen jau bija jāatvadās. tā bija dzīvestelpa sievietei un bērnam. bija, jo bērns nu ir pieaudzis. gandrīz - pūkaino lāci tomēr paturēs.
bet sievietei vismazāk vajadzētu iesprūst starp putekļainiem krāmiem.

ja man šķitīs, ka kādas no mantām ir pietiekami mazlietotas, lai tās drīkstētu piedāvāt citiem, sarīkošu nelielu "garage sale" savā Cibā.

(3 raksta | ir doma)

Maijs 22., 2014
16:32

[Link]

Grāmatu plauktiņš
Grāmatu izstādē nopirku Timotija Snaidera "Asinszemes". Esmu pašā sākumā - par ukraiņiem 20.-30.gados (golodomors un ne tikai). Neko no tā visa saprotamu iemeslu dēļ padomju skolā nemācīja. Nezinu, ko šobrīd par 2.pasaules karu un tā izraisītājiem māca, bet šo varētu izmantot tieši savstarpējo ietekmju un mijiedarbības uzskatāmai demonstrēšanai. Ļoti interesanti.

(ir doma)

Marts 15., 2014
20:49

[Link]

dzīves sīkumi
biju ar sevi ļoti apmierināta. jau krietni pasen pati sevi slavēju, ka bez aizelšanās varu krietni vairāk par trīsarpus soļiem noskriet ar visu rudens/ziemas "uzkabi", jo skrienu es parasti uz vilcienu, nevis no rītiem (man riebjas skriet). iepirkšanās pavēlniece no manis arī nesanāktu, jo džinsi, kas pirms daudziem gadiem tika steigā nopirkti par lieliem, tādi ir joprojām. un lupatu veikali mani mulsina un nomāc - tikai tur es jūtos resna un nesmuka. bet - ak, vai - sagadījās tā, ka nācās uzkāpt uz svariem, jo nākošnedēļ man būs godīgi jāatbild uz Jautājumu savas pašas drošības labad.

Mjā...šitādu hokeju mums nevajag, biedri...pavisam nedaudz trūkst līdz agrā jaunībā sasniegtajam smagsvaram. labi, ka dārza darbu sezona tuvojas.

Mūzika: [cenzēts] minna kokā kāpa

(5 raksta | ir doma)

Marts 4., 2014
17:15

[Link]

eurosport2
Eurosport2 rāda tenisa spēli starp Agasi un Samprasu. Par godu pasaules tenisa dienai. Un tas nav ieraksts no tenisa vēstures arhīviem :-) vienam 42, otram 43

(1 raksta | ir doma)

Februāris 26., 2014
13:33

[Link]

The Day
jauns vīrietis tramvajā piecēlās un atvēlēja man savu benķi. prijehaļi, nodomāju.

(2 raksta | ir doma)

Februāris 18., 2014
20:41

[Link]

ech
atkal jau tas pats. pasūtīju koka ārdurvis ar pildiņiem. uzņēmumā, kas sevi slavē un ko citi slavē. smukas durvis.
pēc četriem mēnešiem pildiņš ir savērpies un šķirbā gluži pirkstu iebāzt nevar, bet gaisma cauri spīd. un šai gaismā labi redzamas divas plānas mēbeļu nagliņas.

repektīvi, viens sirsnīgs 40+ izmēra zābaka spēriens un iekšā esam...

parunāsim par solīto drošību un siltumizolāciju? mēbeļu meistars, kas gadās tuvumā man atbild īsi - ārdurvis tā netaisa un punkts. atsaucu pārdevēju - parunāsim par to, ka ārdurvju pildiņiem jābūt iefrēzētiem, nevis jākarājas astoņās naglās un silikona desiņā? parunāsim par to, vai tās vispār ir ārdurvis?

nē, nerunāsim, jo mēs tā taisām un punkts. mēs atvedīsim un ieliksim jaunu pildiņu, piesitīsim jaunas nagliņas un nolīmēsim ar jaunu silikona desiņu. un izliksimies, ka viss ir kārtībā.

Garastāvoklis:: nīgra

(ir doma)

Februāris 5., 2014
18:41

[Link]

3.sērija
Gadi kā mēneši, mēneši kā dienas, dienas kā stundas. Vai otrādi. 2.sēriju (došanos uz PTAC) es izlaidu. Likumā noteiktās 10 dienas izstiepās līdz 40, kad šodien beidzot saņēmu atbildi no pārdevēja (tas, savukārt, no piegādātāja), ka ar manu tālruni viss ir bijis vislabākajā kārtībā, nekādu tehnisku ķibeļu nav un nav bijis, vien profilakses nolūkos tas ir pārprogramēts un tādu to varu saņemt atpakaļ, jo mainīt nav nekāda pamata.
Uz jautājumu, ko man darīt ar diviem pilnīgi atšķirīgiem servisu atzinumiem (atgādināšu - pirmajā teikts, ka telefons paredzēts Austrijas tirgum un tā atkodēšana ir pretlikumīga), saņēmu atbildi no pārdevēja, ka varu sūdzēties par piegādātāju - kantori n, kas reģistrēts Ogrē. Vai veikt neatkarīgu ekspertīzi.
Laikam pakasīšos vēl, kaut kā taču jāattaisno piederība nīgruļu klubiņam...:)

Citādi, ak, cienījamā kundze, viss kārtībā...mani vienīgie vērā ņemamie piedzīvojumi saistīti ar braukšanu. Pa sniegu, sasalstošā lietū un tumsā, vienkārši tumsā. Tā kā braucu es tankā, man patīk

(2 raksta | ir doma)

[<< Previous 10 entries]

Powered by Sviesta Ciba