PEpijas veranda Below are the 10 most recent journal entries recorded in the "pepija" journal:

[<< Previous 10 entries]

Oktobris 2., 2014
14:20

[Link]

teijāters
"Vakariņas ar Elvisu". Ievas Segliņas gandrīz solo, reizēm "atdzīvojas" Artūrs Skrastiņš, burtiskā nozīmē. Pirmajā cēlienā viens no daudzajiem pusaudzes eksaltētajiem monologiem ieaijāja snaudā. Lugas autors līdz šim radījis vairākus patiesi izcilus scenārijus, režisors, savukārt, lieliskus iestudējumus. Šis, manuprāt, bija tāds čiks spožā papīrītī. Varētu būt materiāls kičīgai filmai, uzņemtai reklāmas klipu manierē ar psihodēliskām virpuļojošām mandalām, salūtiem, dejojošiem zaķiem u.tml. Par zaķiem runājot, visu cieņu Lidijai Pupurei un Esmeraldai Ermalei- super!

(ir doma)

Septembris 12., 2014
12:47

[Link]

R.I.P.
es nevaru iedomāties, kurš varētu aizstāt NN. neatceros, vai viņš bija tieši no (skolā) slavenās Milzeres klases, bet bija tādi cilvēki un kopumi, kas jau savos padsmitnieku gados izcēlās un, līdz ar to, arī palika atmiņā, pat tādiem tolaik galīgi sīkajiem kā es. nemaz nerunājot par profesionālo lauciņu. bēdīgi.

(ir doma)

Septembris 2., 2014
11:42

[Link]

ceļā
stāvam lidostā rindā uz kontroli. priekštelpā, pirms notiek sadale uz "konveijeriem" divi vīriņi klusējot vēro izbraucējus. viens formā, otrs civilā, ar tādām vanabī Dalī ūsiņām, uzskrullētām, smieklīgām. pēkšņi formā tērptais vēršas pie mana dēla ar jautājumu - vai viņš zinot, kas ir pasaulē lielākā bēda? pēc tam arī pie maniem vecākiem priekšā. mamma satrūkusies, angliski nesaprot, es arī drusku - kas tagad sekos - liks vērt vaļā somu ar netīrajām apenēm, pūst trubā, čurāt piltuvē, vai - braucam taču prom nevis iekšā. otra doma - drošības dienestā strādājošie drīkst sludināt darba vietā? jo tonis ir tāds, kā rāda pa tv masu dievkalpojumos. vēl pāris reižu uzdevis savu jautājumu apkārtējiem, drošībnieks iebaksta ar pirkstu manam dēlam krūtīs, kur uz T-krekla uzraksts "not my problem" un saka - šī ir lielākā nelaime.

(1 raksta | ir doma)

Augusts 8., 2014
21:22

[Link]

ko tur astrologi saka par jaunavām augustā? man tīri nevilšus, piespiedu kārtā, nācās pavērt durvis tam skapim, kur skeleti glabājas. nav tā, ka pilnīgi un pavisam putekļos sabirzuši, bet ļoti uz to pusi. tas priecē.

(1 raksta | ir doma)

Jūlijs 29., 2014
20:40

[Link]

Varbūt kāds no cibiņiem dzīvo Raunas ielas nepāra padsmitajos numuros? Ārzemjradi atsūtījuši mazus foto, kur māja vēl nav zem jumta. Blakus arī nekā tāda, ko šodien atpazīt. Tikai vēlme salikt pa plauktiņiem dzimtas vēsturi, bet liecinieku tepat uz vietas vairs gandrīz neviena

(3 raksta | ir doma)

20:10

[Link]

Kopš piedzīvojām virpuļfigviņzinko pirms trim gadiem, kad kaimiņa mūžvecie skujeņi vējā tika nesti mums garām horizontālā stāvoklī, bet otram kaimiņam paveicās daļēji-tikai viena priede ielūza sētā, otra pārkārās pāri, kopš tiem laikiem man negaiss ne īpaši. Un šodien tā sarkanā uguns un pamatīgais spēriens sabiedēja pamatīgi. Katrā tādā reizē atceros, ka jāapmeklē apdrošinātājs. Un saldā ēdiena arī nebūs, jo upenes krūmā, bet ārā joprojām līņā. Jāatver vēl viens aliņš

(ir doma)

Jūlijs 3., 2014
19:14

[Link]

ģenerālis
mēžu dzīvokli. kamēr ārā viss turpina zaļot un ziedēt, te vēl vasaras sezona nav iestājusies - zābaki, ziemas jakas priekšnama skapī. pamazām raušu kopā visu, kas sen jau prasās izmetams. dzīvojam te jau četrpadsmit gadus, sakrājusies dažnedažāda mantība kaktos, plauktos - bilžu grāmatas, rotaļlietas, salūzis putekļusūcējs, nestrādājošs televizors, 18gadīgas skrituļslidas, skrejritenis, ragavas - maisiem lietas, no kurām sen jau bija jāatvadās. tā bija dzīvestelpa sievietei un bērnam. bija, jo bērns nu ir pieaudzis. gandrīz - pūkaino lāci tomēr paturēs.
bet sievietei vismazāk vajadzētu iesprūst starp putekļainiem krāmiem.

ja man šķitīs, ka kādas no mantām ir pietiekami mazlietotas, lai tās drīkstētu piedāvāt citiem, sarīkošu nelielu "garage sale" savā Cibā.

(3 raksta | ir doma)

Maijs 22., 2014
16:32

[Link]

Grāmatu plauktiņš
Grāmatu izstādē nopirku Timotija Snaidera "Asinszemes". Esmu pašā sākumā - par ukraiņiem 20.-30.gados (golodomors un ne tikai). Neko no tā visa saprotamu iemeslu dēļ padomju skolā nemācīja. Nezinu, ko šobrīd par 2.pasaules karu un tā izraisītājiem māca, bet šo varētu izmantot tieši savstarpējo ietekmju un mijiedarbības uzskatāmai demonstrēšanai. Ļoti interesanti.

(ir doma)

Marts 15., 2014
20:49

[Link]

dzīves sīkumi
biju ar sevi ļoti apmierināta. jau krietni pasen pati sevi slavēju, ka bez aizelšanās varu krietni vairāk par trīsarpus soļiem noskriet ar visu rudens/ziemas "uzkabi", jo skrienu es parasti uz vilcienu, nevis no rītiem (man riebjas skriet). iepirkšanās pavēlniece no manis arī nesanāktu, jo džinsi, kas pirms daudziem gadiem tika steigā nopirkti par lieliem, tādi ir joprojām. un lupatu veikali mani mulsina un nomāc - tikai tur es jūtos resna un nesmuka. bet - ak, vai - sagadījās tā, ka nācās uzkāpt uz svariem, jo nākošnedēļ man būs godīgi jāatbild uz Jautājumu savas pašas drošības labad.

Mjā...šitādu hokeju mums nevajag, biedri...pavisam nedaudz trūkst līdz agrā jaunībā sasniegtajam smagsvaram. labi, ka dārza darbu sezona tuvojas.

Mūzika: [cenzēts] minna kokā kāpa

(5 raksta | ir doma)

Marts 4., 2014
17:15

[Link]

eurosport2
Eurosport2 rāda tenisa spēli starp Agasi un Samprasu. Par godu pasaules tenisa dienai. Un tas nav ieraksts no tenisa vēstures arhīviem :-) vienam 42, otram 43

(1 raksta | ir doma)

[<< Previous 10 entries]

Powered by Sviesta Ciba