pavisam - Brīvdienu bilance

About Brīvdienu bilance

Previous Entry Brīvdienu bilance1. Dec 2019 @ 18:12 Next Entry
Turpinu lāpīt caurumus Latviešu filmu zināšanās.
fotogrāfija ar sievietu un mežakuili. Nu... lai mani pakar kino kritiķi, bet filma ir par Martinsones pupiem? Šitā sadirst gluži labu krimiķi.

šahs briljantu karalienei. Arī nevarētu teikt, ka sajūsmā laužu krēslu, bet mīlīt - tā valoda! Tik skaista, tīra un absolūti neticama. Lai mani noskuj un sauc par kurmi, ja kaut viens izmeklētājs sarunā ar aizdomās turēto ir teicis "Jūs būsiet maldījies?".

Kas man šajās filmās patīk visvairāk - piefiksētā laika "seja" - kinoteātris "Spartaks", absolūti nolupusi Rundāles pils, apaļi trolejbusi un gaziki uz ielām. Goda vārds, nekādas nostaļģijas, vien interesanti.
Vēl mēģināju likt motociklu vasaru, bet trīs bija par daudz, jāskatās citreiz.

a star is born. Nu nez. Man liekas, ka uzlecošo zvaigzni sadirsa menedžeris un alkoholisms (kārtējo reizi) tiek pārlieku glorificēts. Kā jau reiz ir norādījuši - man ir problēmas ar alkoholu.

the irishman. Laikam būs labākais no šī vīkenda. Mazliet par lēnu, maliet par ilgu (trīs ar kapeikām stundas!!!), bet kopumā man patika. Neatceros gan detaļas, bet Goodfellas radīja vairāk emociju. (Ha, tikko paskatījos, arī tajā De Niro, Pesci un Skorsēze.)

Un nē, tā nav, ka es visu dienu sēžu pie TV, tas vienkārši ir darbistabas, virtuves un dzīvojamās istabas vidū, var skatīties darot jebko. Jo kā zināms, vienu darbu vienlaicīgi vairs nespēju darīt.

Pa ilgiem laikiem izvilkos staigāt, tagad kājas pie d*sas neturas. Nevar saprast, mest malā pavisam vai atsākt kustēties regulāri, bet šitā "reizi mēnesī izgāju" pieeja nekam neder.
Mūzika: Lady Gaga, Bradley Cooper - Shallow
(ir doma)
[User Picture Icon]
From:[info]aizliegts_v
Date: 1. Decembris 2019 - 20:22
(Link)
Nu a kas? Pupi tak filmas cienīgi, tikai pārāk maz tur to ;)

Valoda un runa vispār ir latviešu filmu nelaime, nevar un nevar to Smiļģi izdzīt laukā. Vai arī, ja izdzen, tad vispār nekā tur vairs nav. Ir jau patīkami izņēmumi, bet maz.
[User Picture Icon]
From:[info]pavisam
Date: 1. Decembris 2019 - 21:22
(Link)
Nē, es neko nesaku, skaisti patiešām! Vien krimiķī uzsvaru sagaidu uz ko citu. Tad jau varēja arī Gaudiņa sešpaku pazibināt, lai ir taisnība zemes virsū :)
[User Picture Icon]
From:[info]aizliegts_v
Date: 1. Decembris 2019 - 21:34
(Link)
:)
[User Picture Icon]
From:[info]laba_doma
Date: 1. Decembris 2019 - 20:57
(Link)
Mūzikli mani neinteresē, bet The Irishman mani piesaistīja, turklāt Metascore 94/100 izskatās ļoti daudzsološi. Vienīgi, kad ieraudzīju, ka filma pavisam svaiga, drusku sabēdājos, jo parasti labas kvalitātes torenti parādās ~ pusgadu pēc pirmizrādes, bet šai, kā par brīnumu, labi torenti ir jau tagad. Super! Jau lādēju.
[User Picture Icon]
From:[info]pavisam
Date: 1. Decembris 2019 - 21:20
(Link)
ē, kas ir metascore? :D
[User Picture Icon]
From:[info]laba_doma
Date: 1. Decembris 2019 - 21:28
(Link)
Tai pašā IMDB lapā, ko Tu esi ielikusi, ir gan IMDB reitings 8.4/10, kas ir ļoti laba atzīme, un drusku zemāk ir 94 Metascore From metacritic.com, kas ir vidējā atzīme no kino kritiķu vērtējumiem. Man liekas, ka Metascore atzīme drusku labāk sakrīt ar maniem vērtējumiem nekā IMDB reitings, tāpēc es parasti iečekoju arī to.
[User Picture Icon]
From:[info]pavisam
Date: 1. Decembris 2019 - 21:40
(Link)
Šo nebiju ievērojusi, paldies!
Mans vērtējums reti kad sakrīt ar imdb, nu varbūt ļoti aptuveni :D
Teiksim, tagad pamanīju, ka Goodfellas ir augstāks vērtējums kā The Irishman. Bet iespējams, tas zemāk Hedas norādītais klasikas efekts. Gribas domāt, ka Goodfellas ir klasika...
[User Picture Icon]
From:[info]laba_doma
Date: 1. Decembris 2019 - 21:50
(Link)
Es domāju, ir gan klasika. Turklāt IMDB reitingiem ir nosliece laika gaitā drusku nokrist, jo sākumā balso lielākie entuziasti, kuri liek labākas atzīmes, bet pēc tam uz skatīšanos sadūšojas arī skeptiskāki kino mīļi, kuri attiecīgi liek piezemētākas atzīmes un drusku pavelk IMDB reitingu uz leju.
[User Picture Icon]
From:[info]heda
Date: 1. Decembris 2019 - 21:34
(Link)
"The Irishman" ir ļoti laba, varbūt ne tik laba kā žanra klasika, bet nekas jau pirmajā brīdī nešķiet tik labs kā klasika.
[User Picture Icon]
From:[info]gnidrologs
Date: 1. Decembris 2019 - 23:05
(Link)
Vai tur tās kiberplastiskās operācijas vecūkšņu feisiem neuzdzen šermuļus?
[User Picture Icon]
From:[info]heda
Date: 1. Decembris 2019 - 23:49
(Link)
Laikam viņus skatos tik nepārtraukti, ka vizuālās izmaiņas, gan novecojot, gan plastikojot, pat īsti nepamanu,izņemot, ja kāds vairs gandrīz nespēj pakustināt sejas muskuļus ;) Un de Niro, kuru mīlu visvairāk, arī plastiskums tomēr mazāk skāris. Skumjāka nekā vizuālās izmaiņas man šķiet labu lomu neesamība vai sievišķīguma-vīrišķīguma pazaudēšana (nevaru skatīties "Pēdējo tango Parīzē", tur Brando kļuva par tādu "tanti").
[User Picture Icon]
From:[info]pavisam
Date: 2. Decembris 2019 - 20:45
(Link)
Starp citu, es šo tieši apbrīnoju, jo viņi vienlīdz ticami šķita kā veci tā jauni. Vien Pačīno šķita kaut kāds ne tāds...
[User Picture Icon]
From:[info]heda
Date: 2. Decembris 2019 - 21:31
(Link)
Jā, man tas šķita tik ticami, ka pat pārpratu jautājumu - domāju, ka tas par aktieru pašu pretvecēšanas uzlabojumiem :)
[User Picture Icon]
From:[info]ratatoska
Date: 2. Decembris 2019 - 09:34
(Link)
Es arī visu laiku taisos saņemties uz tām latviešu filmām, pat dāvanu vientuļai sievietei neesmu redzējusi. Bet es nevaru izturēt, man visas liekas tik samākslotas un garlaicīgas, ka sāku nez cik reižu un tālāk netieku. Cepli vien esmu vismaz 10 reizes mēģinājusi skatīties, man šķiet, tālāk par 3. minūti ne reizi neesmu tikusi.
[User Picture Icon]
From:[info]dumshputns
Date: 2. Decembris 2019 - 21:35
(Link)
Bet kur jūs viņas skatāties? Es labprāt noīrētu labas kvalitātes strīmu, bet nav jau opcijas. Islandes filmām ir, piemēram, un par normālu cenu.
[User Picture Icon]
From:[info]pavisam
Date: 3. Decembris 2019 - 15:41
(Link)
Man relatīvi nesen ir LMT televīzija, tur ir diezgan daudz bez maksas, tāpēc tik histēriski grābju :) esmu daudzas manījusi arī Youtube.
[User Picture Icon]
From:[info]zazis
Date: 2. Decembris 2019 - 19:35
(Link)
Noteikti kustēties regulāri!
(ir doma)
Top of Page Powered by Sviesta Ciba