pavisam - Komentāri

About Komentāri
Aizvien labāk6. Septembris 2019 - 20:48
Šī nedēļa pagāja zem projekta zvaigznes - Mīkaels atpērās uz Rīgu, risināt visu aci pret aci.
90% tiešām atrisinājām, bet tas ir tik ļoti nogurdinoši, kad kāds ir pie tevis uz 3 dienām un paģēr nedalītu uzmanību.
Plus pa vidam dažas sapulces, kuras nekur nekā nevarēja aizbīdīt. Plus pamatdarbs, kuru neviens nav atcēlis. Braucu septiņos uz darbu, rāvu līdz deviņiem e-pastus un tad jau atkal projekts...

Mikaels ir vienīgais jēdzīgais cilvēks projektā kopš esmu tajā iegrūsta. Un ar to es domāju - vienīgais ar humora izjūtu. Melnu turklāt. Mēs varam stundu rieties par softu un sapulces beigās gārgt par debiliem jokiem.

Diemžēl, viņš aktualizēja vienmēr nobīdītu problēmu.
Salikās kaut kā tik stulbi, ka man nācās viņu vest uz viesnīcu.
Faktiski divas nobīdītas problēmas.
Pirmā - tikai Krustmeitas altruisms mani paglāba no kauna - sestdien izmēza mašīnu tā, ka tagad iekāpšana tikai bahilās. Iepriekš pirms iekāpšanas bija trīsreiz jāsasit plaukstas, lai aizbēg tur iemitinājusies flora un fauna.

Mikaels, kāpjot auto, dziļi izbrīnīts: vai ta ģimenei ar šādu auto pietiek?
Es: (automātiski) - 3 meitenēm pilnībā.
M: (ieraugot Margo gultiņu) un sunim.
Es: ...un sunim!
M: Un vīrs?
Es: Un vīra nav.
M: Ak tā? Saki, lūdzu, ka vismaz bija vīrs?
Es: Bija...
M: (jautājošs skatiens)
Es: Nomira.

Šī otrā.
Ko izdomāt, lai nav jāsaka? Tas ir kā iemērkt ar slapju lupatu pa muti. Pagāja diena līdz viņš atjēdzās un varējām atkal zirgoties.

No vienas puses cilvēkiem nevajadzētu bāzties otra ģimenes stāvoklī. No otras - bāžas jau un diezgan bieži.
Cerēt kaut kādus pantiņus a ļa "nekad nav bijis", "esmu lesbiete un bērnus adoptēju", "vīrs aizbēga ar cirka trupu/taboru/manu labāko draudzeni" ar kaut kā stulbi.
Bet tik ļoti kaitina neērtā situācija un mazliet žēl to, kas iebriduši, kur nevajag, un nekad dzīvē vairs nevienam neprasīs, kur vīrs.

Jābūt kādai formulai. Kā piemēram, Džoņa klasika - ja kāds prasa, "kā tev iet?", saki - "aizvien labāk!" un tālāki jautājumi nesekos, jo nevienu, Pilnīgi Nevienu neinteresē, ka tev iet labi.

Varētu teikt "vairs neesam kopā", kas arī nebūtu melots, bet (nedod dies) pretī būs šķirtenis (-e), auzās varu iebraukt es.

Tā vai citādi, ar Mikaelu esam kviti. Dalījāmies pieredzē par Prāgu, un es pilnīgi noteikti izvēmu kaut ko par ķīniešu masām uz Kārļa tilta. Cik nekorekti un rasistiski es to pateicu, neatceros, jo... nu jo stulba.
Droši vien arī būtu izlaidusi viedokļa noskaidrošanu par imigrantu jautājumu Zviedrijā, ja viņš savlaicīgāk būtu izstāstījis, ka viņa meita ir adoptēts ķīnietēns.

Man riebjas tik ļoti pārspīlētais politkorektums visapkārt, bet šādos brīžos to sāc novērtēt kā ES direktīvas pārtikas aprites jautājumos, kad jānopērk paika Tbilisi...
Reply to this:(Lasīt komentārus)
No:
( )Anonīms- ehh.. šitajam cibiņam netīk anonīmie, nesanāks.
Lietotājvārds:
Parole:
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:

Gandrīz jau aizmirsu pateikt – šis lietotājs ir ieslēdzis IP adrešu noglabāšanu. Operatore Nr. 65.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba