pavisam - Parasta nedēļa Aptiekas ielā

About Parasta nedēļa Aptiekas ielā

Previous Entry Parasta nedēļa Aptiekas ielā14. Sep 2018 @ 23:00 Next Entry

Pupa norāvusi tādu klepu, ka, šķiet, saraus vēderplēvi tešot. Līdz ar to pirmdiena aizsākās burv(el)īgi - mēs ar Līvu satikāmies virtuvē kā divas lapsenes - negulējušas un niknas. Līva prasa, vai nevaram to Duksi kaut kur citur aizsūtīt?
Tas bērns ir ģeniāls!!!
Vakarā izrādījās, ka arī Ernests ir nolicies ar tādu pat klepu. Sacīts - darīts! Ar "kāda jums starpība, kurā mājā test?" uz lūpām izliku ārā. Lai gavilē taisnība - vienu nakti Ernesta māte neguļ, otru es.
Trešdien sāku dot antibiotikas, pirmo reizi mūžā. Nebija īsti vairs variantu.

Pirmdiena bija Absolūta Pilnmēness Diena.
Es biju vainīga pie visa - gan pie tā, ka Igaunijas Swedam nobrukuši starptautiskie maksājumi, gan tā, ka nauda no Maltas uz štatiem neaiziet stundas laikā. Pie tā, ka Kanāda ietur nodokli un Gruzija apliek ar to. Tad cilvēki visi vienlaikus aptvēra, ka es vienkārši NEJĒDZU un sāka PAMĀCĪT. Apmēram kā tai debilajā reklāmā, kur dīvāna eksperte iesaka Radēvičai vienkārši ilgāk turēties gaisā, tad sanāks aizlekt tālāk.
Sēdēju vakarā tuvu asarām un domāju - ono mņe nužno? Protams, protams - viena ar 2 bērniem, darbs, alga & shit. Tomēr vienā brīdī iestājas "Rūķis Vienalga".
Otrdien mītiņš ar šefu:
- kā tu jūties?
- kā strādājot par latvieti krievu uzņēmumā!
Man diezgan regulāri sanāk dzirdēt, you're a natural, kad runā par cilvēku vadīšanu (un vienmēr mulsina, jo liekas, ka iedala tipa nūdistos), tomēr, ja arī kāds te ir natural, tad tas ir mans Jākobs.
Nezinu, vai tiešām zviedram ko izsaka tādas alegorijas, vai vienkārši uztvēra "vibrāciju gaisā", bet todien mēs negājām cauri darbu sarakstam. Runājām par to, kāpēc ir 80 e-pasti dienā un kāpēc visi sūdi uzpeld pie manis un, vai visiem vajadzētu. Sanāca tādas pērles kā - Gibraltar branch is the shit which should bubble up to you, but Estonian salaries should stay at accounting level. Varbūt man vajagot asistentu?!
Tas gan būtu mīļi. Silta kafija, atnākot uz darbu, pieteiktas zobārsta vizītes un nopirktas dāvanas bērnu dzimšanas dienās :>
Lai vai kā, šefs pārbijās tik ļoti, ka vēl astoņos vakarā sūtīja sms ar uzmundrinājumiem, mēģinu fiksēt šonedēļ "fona troksni".
Trešdienā viss sagriezās par 180 grādiem, pēkšņi sakārtojās miljoniem lietu.
Lielākais skabarga pakaļā ceturtien zvana, un, kad es apklusu (mana parastā reakcija uz kliegšanu), sāka kliegt, ka viņš nekliedzot, vienkārši pārāk sajūsmināti runājot un viņš zinot, ka esmu on the top of it as always. Man bija sagatavota vesela runa Uzņēmuma Stervai, kāpēc jāizvāc liekais personāls no grāmatvedības kabineta Tbilisi, bet viņa piekrita uz skaitli viens un es paliku ar savu runu vienatnē. Es nepakautrēšos paprasīt Jākobam, vai viņš nav izsūtījis draudus visiem :D

Vakar piestrādāju par klātesamību, jo neviens no šefiem netika uz Rīgu uz interviju. Uzdevums bija sajust ar ādu, kas tas par fruktu.
Rezultātā, mājup braucu pēc astoņiem. Zvana Līva. Runā Katrīna - Līva nevar parunāt, viņai loks salūza.
!@#$%^& Nu kas vēl varētu notikt?!

Lingvālais loks ir metāla stieple, kas notur zobus savās vietās un neļauj tiem bīdīties uz tukšo vietu, kamēr aizkavējušies zobi iznāk tiem paredzētajā tukšajā vietā:


Nu un Līvai viena tā cilpa satrūkusi, nonākusi nost no viena dzerokļa un lepni torčī, durās vaigā, traucē runāt, ēst, rīt siekalas utt.
Plāns "vienkārši izņemšu pavisam" izgāzās, jo otra cilpa, ja ietu ārā, tad tikai kopā ar otru dzerokli.
Meitenes izdomājušas ar šķērēm nogriezt stiepli vismaz īsāku. Šķēres nevelk.
Atradu plaķenes!!! Katrīna spīdina telefonu mutē, Līva vaimanā un es mēģinu pārkniebt, aizliekt, saliekt, dajebko, lai neduras vaigā.
Tā stulbā stieple ir no titāna or smth - pat ne skrambiņas. Skaidrs, par ko samaksājām virs 100EUR.
Nu vāks, saprotu, ka atslēga ir atknibināt otru gredzenu, bet, paņemot rokās manikīra šķēres, saprotu, ka, ja tās paslīdēs uz metāla, būs sīkajam smaganās. Nolieku škēres. Saku meitenēm, ka ar fleksi gan dabūtu pušu. Viņas parausta plecus - nu davaij. A kas ir fleksis? Parādīju, likās, ka abas turpat nokritīs :)))
Nu neko, zvanu uz diennakts zobārstniecību, vai varam aizbraukt noņemt salauztu lingvālo loku? Nekādā gadījumā!!! Vērsieties Dzirciema ielā. Protams. Jo deviņos vakarā Dzirciema ielā kāds vientuļš ortodonts mani gaida.
Neko, saku Līvai, ka nav variantu - jāguļ tāpat un rīt lauzīsimies pie sava daktera.
Atnākusi pasta pavēste uz uzņēmumu (ka tik nav VID), dakteris strādā no deviņiem, līdz desmitiem mašīna jānodod servisā un desmitos sapulce ar Gruzijas Anu. Izklausās pēc "reāli".
Saku Pupai, ka viņai jāceļas ar mums, jābrauc līdzi un jāved māsa ar mikriņu atpakaļ uz skolu, es tikmēr skriešu uz servisu. Viņa varot, bet tad mums pa ceļam jāpaņem Ernests, lai viņai nav garlaicīgi.
Pastā saņēmu Ierakstītu Vēstuli par Pasta pakalpojumu cenu izmaiņām. Pidari.
Ernestu savācām, uz Krasta ielas avārija, 9:05 pie zobākstiem, kas paziņo, ka nu būs jāgaida. Nevienu nepārliecina "Salauzts lingvālais loks", acīs rakstīts "tramīgā māmiņa ar savu varbūt mazliet saliekto platīti".
Kad Līva atvēra muti, dakteris bija stipri pārsteigts, viņš nezināja, ka ir iespējams tiešām salauzt lingvālo loku.
-Līva, ko tu vakar ēdi? Kājinieku mīnu?!
Lepnums par savu bērnu līdz sirds dziļumiem!!!

Atstāju Līvu tīņu rīcībā, 9:50 biju servisā, 10:05 aizelsusies sapulcē.
Visu varu! Tikai nogurstu kā kuce...
(ir doma)
From:[info]mansgan
Date: 14. Septembris 2018 - 23:38
(Link)
nē, protams, ir jātēlo varoni, kas nekad mūžā nelietos antibiotikas. wtf
[User Picture Icon]
From:[info]pavisam
Date: 15. Septembris 2018 - 05:32
(Link)
Oj nē, tas nav par mani!
Vienkārši, nekad mūžā nav bijusi vajadzība :)
[User Picture Icon]
From:[info]aizliegts_v
Date: 16. Septembris 2018 - 20:51
(Link)
Kaut ko tādu spēj tikai sieviete. Es no visa tā varētu nomenedžēt tikai vienu, nu labi, divus pasākumus, pie viena salamājoties ar visiem visapkārt.
[User Picture Icon]
From:[info]pavisam
Date: 16. Septembris 2018 - 22:09
(Link)
:)))
(ir doma)
Top of Page Powered by Sviesta Ciba