19 Aprīlis 2018 @ 16:59
c ya  
See you in June.
 
 
17 Aprīlis 2018 @ 22:46
bugenhagen  
Hojo arrives in Nibelheim.
 
 
13 Aprīlis 2018 @ 11:52
yo  
Kopš vakardienas manā īpašumā ir iYoYo iCEBERG.

 
 
13 Aprīlis 2018 @ 01:41
plot  
Ragna the Bloodedge, an SS-class rebel with the highest ever bounty on his head and a powerful form of Ars Magus known as the "Azure Grimoire", has appeared in the 13th Hierarchical City of Kagutsuchi. To collect the bounty and his Azure Grimoire, a motley array of fighters converge on Kagutsuchi.

 
 
10 Aprīlis 2018 @ 10:07
Polaroid saulesbrilles  
Pārdodu Polaroid saulesbrilles. Pirktas kā vīriešu brilles, bet faktiski unisex.

Gandrīz nelietotas. Manām acīm siltais tonis, kā izrādās, nav piemērots. Fielmann optikā par tām atdevu 50 €, gribētu 25 €.


Foto

Foto II

Foto III

Foto IV

Briļļu efekts un tonējums - aptuveni

Foto V

Foto VI


Atrodas Rīgā, +- centrā.

P.S. Ceru, ka puse no cenas par jaunu lietu iekrīt kategorijā "pa lēto"
 
 
09 Aprīlis 2018 @ 21:38
 
Griķu sēnalu matrači 2gab, 90*200. imho, var lietot pat bez gultas rāmja, kam patīk īpaši cieta, ne tikai vienkārši cieta gulēšana. Lietoti, bet regulāri vēdināti, saulē žāvēti, uzkratīti un uzpildīti. Nav pleķaini, tik vien kā no pašām sēnalām tumši sakrāsojušies. Komplektā atdošu maisiņu ar tām pašam sēnalām, papildināšanai.
Cena - 2*0,5 trappistu alus uz jūsu veselību!

Velotrenažieris Kettler - sens modelis, ~15gadu vecs, bet praktiski jauns, varbūt kādas pāris stundas kopējā nobrauciena ir piedzīvojis :D tikai krājis putekļus, turējis drēbes un spiedis sirdsapziņas divās dažādās saimniecībās :D
Cena - 50Eur
 
foto2.inbox.lv

Pašsavākšana no Pļavniekiem darba dienu vakaros (ir kravas lifts) vai nu kad sarunā, virsū pagaidām neskrien .
Pieteikties komentos, tnx!
 
 
 
 
 
09 Aprīlis 2018 @ 21:21
atdodu, jo malkā diez vai der  
Rakstāmgalds ar atvilknēm - padomju klasika. Nolietojums ir acīmredzams (uz vienas malas nakļenes :D un atvilkņu bloks švankājas), bet savu funkciju spēs pildīt vēl kādu laiku mierīgi. Savulaik saņemts kalpošanā no cita cibiņa.

Skapītis ~50cm plats, ~70 dziļumā un augstumā. Ar atvilkni un vienu plauktiņu aiz durvīm. pieredzējis labākus laikus, un arī plūdus, bet varbūt kādam garažā barahoļniku vajag. btw, daļa no "virtuves iekārtas", uz kuras kompanjoniem (sienas skapīši un vēl grīdas skapji) var pieteikties uz gada beigām:)

http://foto2.inbox.lv

Pašsavākšana no Pļavniekiem darba dienu vakaros (ir kravas lifts). vai nu kā runā, virsū pagaidām neskrien un nav ideju kur aizvest...
Pieteikties komentos, tnx!
 
 
09 Aprīlis 2018 @ 17:40
mugurāmmmmmmm  
Ko nu vilksim mugurā.
 
 
06 Aprīlis 2018 @ 21:57
ideālās vakariņas  
 
 
06 Aprīlis 2018 @ 14:46
zvaigznes  
Nav vēl nakts, bet debesīs mirdz zvaigznes.
 
 
06 Aprīlis 2018 @ 07:55
 
Sēžu vilcienā uz Londonu, dzeru kafiju, rakstu eseju par arhitektu Le Corbusier, un klusi piedzīvoju nelielu krīzi savā galvā, mēģinot tikt galā ar savu izpratni par viņa darbiem un dzīvi. Varbūt šis ir tas, ko mūsu skolotāji vēlas sasniegt, dodot mums sarežģītas eseju tēmas. Mēneša laikā esmu izgājusi cauri miljons fāzēm, kurās ienīdu Corbusier, jo likās, ka visi viņa darbi ir betona kluči, kas atgādina Padomju Savienību. Tad sāku lasīt par viņa dzīvi un sāku nedaudz saprast no kurienes viņam bija tādas idejas un kādēļ viņa ēkas ir tieši tādas, kādas tas ir. Tad atkal sadusmojos, lasot par viņa pilsētplānošanas idejām un vēlmi iznīcināt vesturiskus rajonus un ielas, lai tā vietā būvētu blīvi apdzīvotus 'komunālos' debesskrāpjus. Tad atkal pārstāju dusmoties, jo vairāk lasu un saprotu, ka, pat ja es nekad tā nedarītu, tas nenozīmē, ka viņa domāšanai nebija iemeslu. Un tā tālāk, tā joprojām. Un reizēm aizdomājos vai es kādreiz paveikšu ko nozīmīgu un vai jebkādā veidā atstāšu kaut kādu iespaidu uz arhitektūru.


Tags: , ,