24 Aprīlis 2014 @ 02:45
zirgs folklorā  
labvakar. lūdzu aizpildīt nelielu aptauju par zirgiem un to apzīmējumiem folklorā. vēlams bez gugles, jo tas, kas mani interesē ir - cik daudz cilvēki saprot un uztver folkloras tekstos saistībā ar zirgu apzīmējumiem (vairāk gan orientējoties uz krāsām).

aptauja https://www.surveymonkey.com/s/YPK2M5K

lielais paldies. vēlams padot aptauju arī tālāk
 
 
23 Aprīlis 2014 @ 18:58
 
Bet šodien ir tāda diena, ka es visu vakaru dzeršu džinu ar toniku un skatīšo Game of Thrones, jā.
 
 
23 Aprīlis 2014 @ 18:37
dindinIZĀRDOŠANA pavasarī :)  

Telefoni – PAR BRĪVU, jubilejas lati, Crocs, CK Jeans, mājlietas, rotas, smaržas – LĒTI! 

Vairāk par izpārdošanu - TE!

 
 
23 Aprīlis 2014 @ 16:43
 
"Matthew Fisher is especially popular in Greece, where his 1980 song "Why'd I Have To Fall In Love With You" is considered a classic". Klasika? Es teiktu apseestiiba! Es to dziesmu miilu! Taapat kaa Temple of the king and Moonchild, kuras jebkuraa Griekijas kafejniicaa speelee vairaakas reizes dienaa.
 
 
Sound of mind:: MATTHEW FISHER - Why'd I Have to Fall in Love With You
 
 
23 Aprīlis 2014 @ 13:16
f  

FUCK!

 
 
23 Aprīlis 2014 @ 10:06
fenm  
Mani aizrauj laika fenomens.
 
 
22 Aprīlis 2014 @ 19:40
somas  
Divas skaistas, jaunas un nelietotas somas un praktisks un arī nelietots koferīts meklē savus pirmos laimīgos īpašniekus.
FOTO: https://dl.dropboxusercontent.com/u/67912128/bags.jpg

CENAS: Zilā 16, Tumši lillā un koferīts katrs 10 eiras.
 
 
22 Aprīlis 2014 @ 14:22
tē  
Pagatavojiet tēju un uzlejiet tai virsū vēl vienu tēju.
 
 
22 Aprīlis 2014 @ 14:17
džastins bībers  
Džastins Bībers izmainīja manu dzīvi.
 
 
21 Aprīlis 2014 @ 18:43
 
Šī bija tik notikumiem pārbagāta nedēļas nogale, ka es vispār aizmirsu, ka ir Lieldienas, un jūtos pavisam savādi, esot atpakaļ mājās - realitātē.
Pirmais sasniegums bija uzkāpšana Snovdonā, kur kāpām pa vissarežģītāko ceļu - Pyg track (protams, tikai Karls izvēlēsies sarežģītus ceļus). Pūtu un elsu jau pirmajās 10 minūtēs, jo kāpiens bija stāvs un bija tādas kā dabiskas trepes no akmeņiem, bet katrs solis puse mana auguma. Augšstilbi vienkārši sāpēja jau pašā sākumā. Pa vidu bija arī šādi tādi kāpieni, kur bija jāpievelkās ar rokām un kājām. Kopā viss prasīja 6 stundas, bet mums vienkārši noveicās ar laiku - diena bija saulaina, bez neviena mākoņa. Man ir pilns telefons skaistu bilžu, kuras šeit iepostošu, kad būšu visu sakārtojusi.
Nākamajā dienā - vakar, Karls bija mums ieplānojis jau ko sarežģītāku, tāpēc atjēdzos 9 no rīta pie cita kalna - Tryfan. Šis vairs nebija gājiens, bet kārtīga kāpšana klintīs. Tryfan augstuma ziņā pārlieku neatpaliek no Snovdona, turklāt vakardiena bija mākoņaina un auksta. Arī šis kāpiens bija ļoti stāvs un nekur īsti nebija vietas nostāties, bija maz cilvēku (jo šis jau bija priekš pieredzējušiem kāpējiem). Mēs ar Karlu iepriekšējā naktī nedaudz sastrīdējāmies, tāpēc jau no rīta biju pūcīga, ar sapampušām acīm, bet Tryfan izsūca manus pēdējos spēkus. Jau pirms pusceļa nosēdos uz maza zāles pleķīša, sāku raudāt un bailes mani vienkārši paralizēja, jo es jau biju tik augstu un visas vietas ir ļoti atklātas, nav iespējams doties uz kādu pusi, lai neredzētu kas notiek lejā un cik tālu ir zeme. Kaut kā saņēmos un turpināju kāpienu. Ar pašu kāpienu problēmu nebija, laikam mani pagājušā gada kursi noderēja, jo kāpu ātri, bez kļūdām, zināju kur ķerties, kā atrast punktus kur pievilkt sevi augstāk utt. Nākamais lūziens bija tuvāk virsotnei, jo kalns bija mānīgs - tu kāp uz augšu un liekas, ka tur jau ir virsotne, bet pievelc sevi augšā un tur jauna siena un tik iet uz augšu. Ja arī redzējām kādus cilvēkus, tie visi jau bija kārtīgās jakās un cepurēs, daži pat ar virvēm, bet mēs tikai vējizturīgās jakās, bez nekādiem palīglīdzekļiem. Uzkāpām gandrīz līdz augšai, bet tas bija punkts, kur sākās mākoņi, un no pavisam normāla laika viss pārvērtās pelēkā miglā, vējš bija tik stiprs, ka man vienkārši bija visu laiku kaut kur jāturās, ausis sala nost, rokas jau bija nobrāztas un asiņainas un klintis palika lielākas un gludākas ar mazāk vietām, kur pieķerties. Sapratu, ka gribu dzīvot, nosēdos, sāku gauži raudāt un pateicu, ka nekur tālāk neiešu un man vienalga, ka nepabiedzu kāpienu. Ko tad tur diži redzēt tajā virsotnē - viens liels bluķis un viss - nav jau tā kā Snovdona ar kafejnīcu un vietu kur fotografēties. Protams, vēl bija kāpiens lejā, kas ilga divas stundas, kur man jau viss bija vienalga - šļūcu uz dibena pa visiem akmeņiem, izmisīgā vēlmē izbeigt savas ciešanas. Vienā brīdī nokļuvām starp kalnu kazām, jo uz kādas klints bija mazs kazlēns, kurš žēlīgi brēca pa visu kalnu, bet kad nonācām tuvāk kazlēnam, pēkšņi no visiem stūriem kazas un āži sāka sasaukties un līst ārā no visiem stūriem vēcinot savus lielos ragus un kamēr Karls mainīja lēcas un ķēra kadrus ar fotoaparātu, es, ar svaigām atmiņām no bērnības, kur kazas mani dzina pa ceļu, badot dibenā, jau ripoju lejā uz visām četrām, baidoties iekļūt tādā pašā situācijā.
Ar visiem piedzīvojumiem, tikām lejā aptuveni divās stundās, bet man šodien sāp visas malas un ceļi ir zili. Un pats kāpiens laikam ir atstājis lielu traumu, jo pagājušonakt, kad laidos miegā, sāku sapņot, ka esmu atpakaļ uz kalna un lecu pa klintīm un visur ir bezdibenīgas aizas un man ir bail. Karls pamodināja, jo man esot raustījušies nervi rokās un kājās.
Secinājums - man ļoti patīk kāpt kalnos, tikai vajag iegūt pieredzi uz mazākiem kalniem un izdzīt tās bailes no augstuma. Jā, un atbilstoši saģērbties un neielaisties nekādās darīšanās ar kalnu kazām.
Ak, bija vēl daudz kas cits, bet to vēlāk - šis ieraksts jau ir pārāk garš.
 
 
21 Aprīlis 2014 @ 15:16
Sieviešu apģērbs.  
Labdien! 

Man steidzami ir nepieciešami eiro un varbūt kādai steidzami ir nepieciešams apģērbs :) 
Džemperi, blūzes, žaketes, svārki, kleitas, rotaslietas.
2 - 5 e, taču viss ir runājams.
Pārsvarā M, L izmēri.
Pieteikties, norādot arī savu Cibas vārdu: ilzuu@inbox.lv
Apģērbu savākšanas un pielaikošanas ballīte 3d., 23.04. Indrānu ielā 11. Lūdzu, (te ir jāliek komats?) norādiet jums vēlamo pulksteņa laiku.
Links: http://foto.inbox.lv/ilzuu/Apgerbs_sieviesu?orderby=sortorder_asc Parole: 123
 
 
19 Aprīlis 2014 @ 21:26
Miyata 750SR  
 
 
19 Aprīlis 2014 @ 21:19
↔  
Varētu būt tādi vampīri, kas ēd nevis asinis, bet diņķīšus un tikai diņķīšus.
 
 
19 Aprīlis 2014 @ 10:11
utenis  
Šo to nevajag.

Velosipēda bagažnieks ar atstarotāju. :) Skrūvējams klāt riteņiem ar 26' collu riepām. Bagažniekam dažās vietās nobružāts krāsojums. Bagažnieks nav groziņš, bet figņa uz kuras piesiet/novietot kaut ko (grozu ar ogām, tūristu paklājiņu piemēram)
Cena 3 EUR

Ūdenspīpju oglītes (pilna paka) + ūdenspīpju akmenīši ar šokolādes smaržu (gandrīz pilna paka) (abi kopā)
Cena 2 EUR

grāmata Andris Tiļļa "Tur man tika.Pieredzētais restorānos, kafejnīcās, bāros." t.i., rīgas uzdzīvju vietu vēsture.
Cena 1 EUR

matu taisnotājs, firmu nezinu. Funkciju pilda :)
Cena 3 EUR


Bildītes nav.
Mantiņas var dabūt otrdien vai trešdien.

atrašanās vieta Rīga

e-pasts :

siipola (et) inbox.lv
 
 
17 Aprīlis 2014 @ 09:27
 

mainu šādu jaunu filtra kasetni pret kaut ko. Kafiju, desu vai ko tādu. Vai pret naudu
 
 
16 Aprīlis 2014 @ 19:25
-:-  
Reinis: tu esi sevis atlieka
 
 
16 Aprīlis 2014 @ 19:19
sveiciens  
Sveiciens manai mammai, kas lasa šo!
 
 
16 Aprīlis 2014 @ 18:49
GG  
Piedalīšos televīzijas šovā "Gandrīz ideālas vakariņas".
 
 
16 Aprīlis 2014 @ 10:05
 
Šodien ir briesmīga, briesmīga, nudien, un vēl ir tikai 10 no rīta. Braukšanā tikai un vienīgi putrojos, slāpu nost, braucu uz apmalēm, apdraudēju gājējus un vispār šausmas. Ka tā var būt pēc svētdienas stundas, kad braucu uz šosejas, aizvedu pati sevi uz citu pilsētu un izbraukāju pilsētas centru bez problēmām, nezinu. Instruktors saka, ka tas ir normāli, jo smadzenēm jāpierod pie visa apgūtā. Pēc braukšanas nolohojos, jo izrādījās, ka man nav līdzi darba atslēgas un mēs ar Natāliju netiekam ofisā, jo viņai atslēgu nav. Nācās zvanīt Andijam, kurš būs darbā tikai pēc pusdienām - bija jāņem taksis un jābrauc uz mājām pēc nolāpītās atslēgas. Kamēr nebijām ofisā, tikmēr trauksme - vienā no objektiem ir nepareizas durvis pievestas un izskatās, ka tā ir mana vaina. Ai, bļin, man jau bail domāt kas būs tālāk.
 
 
15 Aprīlis 2014 @ 21:29
 
Poll #20029 Par aktuālo
Open to: All, results viewable to: All

Kuru(-s) vīrieškārtas cibiņu(-s) Tu gribētu uz 24h ievietot aplūkošanai stikla kastē Kalnciemielā?

Kuru(-as) sievieškārtas cibīti(-es) Tu gribētu uz 24h ievietot aplūkošanai stikla kastē Kalnciemielā?