12 Februāris 2016 @ 11:08
ck  
 
 
11 Februāris 2016 @ 21:18
 
Poll #20620 gurķi
Open to: All, results viewable to: All

vai pirms ēšanas tu mizo veikalā/tirgū pirktos gurķus?

View Answers

mizoju
21 (38.2%)

nemizoju
12 (21.8%)

kā kuru reizi
22 (40.0%)

 
 
11 Februāris 2016 @ 19:04
 
Paldies visiem sveicējiem universitātes sakarā, bet es te par svarīgo šobrīd, ja?

Tātad, tofu.
Kad vēl ēdu gaļu, uz tofu skatījos ļoti šķībi. Likās, ka tas tāds izmisušu hipiju ēdiens un bezgaršīga pļurza (mans viedoklis par vegāniem vispār kādreiz bija ļoti aprobežots, ja godīgi). Arī, kad beidzot pārgāju uz augu valsts produktiem, no tofu bija bail. Man liekas, vienreiz nopirku, bet bez zināšanām kā pareizi pagatavot un vispār pat ūdeni notecināt, uztaisīju kaut kādu kaku un uzreiz tofu norakstīju.
Ar garšīgu tofu mani iepazīstināja Karls. Kādu dienu viņš man uztaisīja kraukšķīgus tofu gabaliņus ar saldo čilli mērci un rīsiem. Tas viss ietver, 3 stundas tofu noslogošanu lai izspiestu ārā maksimāli daudz ūdens, tad ķēpāšanos ar kukurūzas cietes klīsteri, kurā tofu gabaliņi jāapmērcē, pēc tam cepšanu cepeškrāsnī, un tikai pēc tam mērces taisīšanu. Ar šaubām pagaršoju un biju šokā - garšoja tieši kā pagātnes dienās mīļotais ķīniešu take-away, un paši tofu gabaliņi bija tik kraukšķīgi no ārpuses, bet staipīgi iekšpusē, ka likās, ēdu kraukšķīgu fistas fileju! Pat pamanījos vienreiz šo brīnumu mājās pagatvot un bija tieši tikpat garšīgi.
Ar garšīgu tofu iepazīstināta, sāku pārvarēt savas bailes un pasūtīt tofu, piemēram, taizemiešu restorānos - viņi tiešām zin ko ar to darīt!

Kāpēc šo visu stāstu? Tapēc, ka šovakar pagatavoju savu pirmo tofu 'kulteni' (ar pupiņām, sēnēm, sarkanajiem pipariem, ķiplokiem un sīpoliem). Un izdevās tik lielisks, tik lielisks.

Man par proteīnu ir vienalga, jo es savu uzturu balstu uz ogļhidrātiem, bet šādā porcijā 'kulteņa' ir 26 grami proteīna! (varbūt kādam noder info).

Ehh, man ļoti patīk mani pēdējā laika ēdienu atklājumi! Piebilde: Lai gan tofu man tagad garšo, es tik un tā to ēdu vien pāris reizes mēnesī, jo sojas produkti man liek justies neērti - neesmu pārliecināta vai man pietiek zināšanu vai ir labi uzturā to daudz lietot.
 
 
11 Februāris 2016 @ 13:33
 
Šorīt saņēmu e-pastu - tiku iekšā universitātē, kurā tik ļoti vēlējos iekļūt! No Septembra vidus bušu pilntiesīga Building Surveying studente.

'Building surveyors offer professional advice on all factors affecting existing buildings such as building defects, alterations, renovations and extensions. They work mostly on site to monitor the performance of structures and devise ways to improve them or correct flaws in their design.

Surveyors work along side local planning bodies, clients, construction workers, and other professionals to ensure projects meet the relevant safety, sustainability and preservation standards.'

 
 
10 Februāris 2016 @ 21:15
Grāmatas  
Sveiki!
Pārdodu grāmatas, kas manā grāmatu plauktā ir dubultā vai nav īsti manā gaumē.
Cena 2.50 euro par grămatu vai 10 euro par 5 grāmatām.
Atrašanās vieta Rīgas centrs.
Saziņai: stileta (pie) inbox.lv

http://foto1.inbox.lv/stileta/GRAMATAS
 
 
10 Februāris 2016 @ 09:57
sāk skanēt  
Maestro melodijas.
 
 
10 Februāris 2016 @ 01:20
 
Reiz kāds jauns cilvēks izdomāja atbrīvoties no visa, kas bija saistīts ar viņa individualitāti, un aizlidoja dzīvot uz Diseldorfu. Pilsēta ar spēcīgiem industriāliem pamatiem un viduslaiku vēsturi. Viņa ģimene, kas visu viņa dzīvi bija likuši savas cerības uz savu vienīgo atvasi, nezināja ko iesākt, tikai raudāja un mēģināja ar savām skumjām kaut kā vismaz transcendentāli radīt vainas apziņu jaunietī, taču lidmašīna bija ātrāka par vainas apziņu, un vainas apziņa bezcerīgi skrēja tai pakaļ, taču atpalika, pie tam vēl sapinoties savos salti miklajos paltrakos un nokrītot uz savas neglītās bakurētainās sejas.

Jaunais cilvēks, brīvs arī no draugiem un paziņām, ievācās milzīgā akmens ēkā, kas nebija remontēta un tāpēc tur bija iespējams īrēt dzīvokli par lētu naudu. Īstenībā tā vienkārši bija viena liela telpa ar ļoti augstiem griestiem un divmetrīgiem arkveida logiem veca koka rāmjos. Šajā telpā bija tikai daži noputējuši dīvāni, kapara stāvlampa ar vitrāžstikla kupolu, klavieres, aukstā ūdens krāns ar kapara bļodu zem tā, četrdesmitgadīgs audio ekipējums - tumbas, pastiprinātāji, plašu un kasešu atskaņotāji, mikrofoni, un antīks skapis - ļoti plašs, ļoti augsts, ļoti dziļš. Skapis stāvēja tieši pa vidu starp diviem logiem. Klavieres bija tieši telpas vidū.

Pa dienu dzīvoklī bija gaišs un gaisā virmoja putekļi, kas smaržoja pēc vecas elektrības. Jaunais cilvēks no krāna ielēja kapara bļodā Reinas ūdeni un uzvārīja tajā makaronus. Kamēr vārījās makaroni, viņš iepazinās ar klavierēm. Atverot vāku, kas sedza ziloņkaula taustiņus, atklājās nošu burtnīca. Jaunietis vispār neko nezināja par notīm vai mūzikas teoriju, un apņēmās iemācīties klavierspēli, jo notis skanēja tik jauki plašajā telpā. Katra nots kādas piecdesmit reizes izskrēja cauri jaunieša sirdij, atspērās pret sienām un atkal skrēja cauri jaunieša sirdij un smadzenēm. Šīs skaņas izslaucīja pāri palikušās identitātes drumslas no viņa esības. Tīra, dabiska, vīterojoša eiforija uzvirmoja viņa dvēselē. Viņu pārņēma ārkārtīgi atslābinoši smiekli. Viņš iedomājās par opiātiem. Savā iztēlē viņš redzēja, kā opiāti noslīkst darvā, spiegdami nāves bailēs. Tad viņi uzpūtās un pārsprāga, izsvaidot savas asiņainās iekšas pa strauji nozūdošo iztēles telpu. Pirms telpa izzuda, viņš redzēja, kā atnāk izmeklētāji un izmeklē opiātu straujos nāves cēloņus. Viņu sejās bija vienaldzīga neizteiksme, jo viņiem pēc piecpadsmit minūtēm beidzās maiņa.

Tad jaunais cilvēks savā telefonā apskatījās pilsētas karti, un izdomāja, ka ies uz elektroniskās mūzikas pasākumu kaut kādā pasākumu norises vietā, kas kādreiz bijis alus pagrabs, bet tagad, 2016. gadā, bija normāla pasākumu norises vieta. Viņš atvēra jau minēto skapi. Skapī bija milzums drēbju. Šeit man jāieslīgst visdziļākajās detaļās. Sāksim ar to, ka jaunietis novilka pilnīgi visu, kas viņam tobrīd bija mugurā. Tad viņš uzvilka baltu apakšveļu. Tad viņš uzvilka dzeltenu t-kreklu ar smalku sarkanīgu rakstu. Tad viņš uzvilka tumši violetas bikses, kas bija smagnēji par lielu un nedaudz vilkās pa zemi. Tad viņš uzvilka gaiši zaļu garpiedurkņu kreklu, kas bija maigs un patīkams pieskārienam. Kreklam bija kristāla pogas; tuvāk izpētot, tie bija vienādmalu divdesmit-deviņskaldņi. Tad viņš uzvilka vecus ādas puszābakus, kas bija patīkamu pusizmēru par lielu. Tie bija ērti, iestaigāti apavi. To krāsa bija tumši brūna, un to šņores bija sūnu zaļas. Tad viņš uzvilka lakatu. Lakats bija gaiši zils, debesu krāsā, ar dažādām viltīgām toņu maiņām. To rotāja sudrabaini ornamenti ar skarbām ģeometriski precīzām kontūrām. Tad viņš uzvilka velveta žaketi tumši pelēkā krāsā, bet uzreiz arī novilka to. Tās vietā viņš uzvilka kamzoli tādā pašā tumši pelēkā krāsā, jo ārā bija nedaudz auksts. Viņš bija no tālas dienvidu zemes, līdz ar to nebija radis eiropeiskā aukstuma. Tad viņš uzlika plati uz plašu atskaņotāja. Eiforija joprojām atradās telpā, bija nedaudz piesēdusi vienā no nodriskātajiem klubkrēsliem. Tā uzreiz atkal iesūcās jaunieša dzīslās. Viņš sita knipjus mūzikas ritmā un aizspēra tukšu Fantas bundžu pāri visai milzīgajai istabai. Bija laiks doties prom, un viņš arī devās prom. Viņš atstāja gaismu ieslēgtu, jo kaut kādu daļu no sevis viņš atstāja aiz sevis istabā, un viņš gribēja, lai tai ir omulīgi mīļa dzīve, gaidot pārējo atgriežamies.
 
 
Sound of mind:: spotify
 
 
09 Februāris 2016 @ 18:39
 
Uztaisīju krāsnī ceptus briseles kāpostiņus, pārlietus ar balzāma etiķi, olīveļļu un kļavu sīrupu. Ļoti vīlos. Nekā īpaša tur nebija kā internetos salasījos.
 
 
08 Februāris 2016 @ 22:02
dīvāns  
ieraksts ar bildi pazuda. rakstu vēlreiz.
atdodu izvelkamu stūra dīvānu sarkanā krāsā.
+ liels 1.75 x 2.25m
+ izvelkams ar veļas kasti
+ stūra daļā stingrs muguras balsts. ērti, lasot grāmatas.
- viena kāja ielūzusi. var saremontēt.
- sintētisks audums. elektrizējas.

ja interesē bilde, tad sūti sms vai whatsapp uz 28-321-331 ar epastu.
pašizvešana no Sarkandaugavas asap (vēlākais 3dien). pirmais stāvs. palīdzēšu iznest. dīvāns ir divdaļīgs.
 
 
08 Februāris 2016 @ 19:41
widcbu  
What is done cannot be undone.
 
 
08 Februāris 2016 @ 13:21
Kalnu divritenis ar 21" rāmi  
Vīrs pārdod savu velosipēdu.
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/mountain/hjhlj.html

Darba kārtībā.

Atsaucoties uz SviestaCibu, var dabūt lētāk :)
 
 
08 Februāris 2016 @ 11:44
tas izsūc vēlmi dzīvot  
Es nesaprotu, kādēļ kāds no brīva prāta gribētu klausīties, piemēram, Star FM.
 
 
07 Februāris 2016 @ 16:34
žurnāli  
Atdodu kaudzīti žurnālu - 14.-15. gada žurnāli IR skaitā ap 50, dažiem nav vāki, krustvārdu mīklas atrisinātas, daži KLUBi, varbūt vēl kaut kas. Ja kādam vajag intelekta spodrināšanai, aplikācijām vai suņu vajadzībām. Imantā.
 
 
06 Februāris 2016 @ 00:37
aww shieeet  
Fuck, you Iemon-dono, you're horrible.
 
 
05 Februāris 2016 @ 22:30
99  
 
 
05 Februāris 2016 @ 22:25
05.02.2016  
 
 
05 Februāris 2016 @ 12:44
google ceļojums  
Ceļojums uz Eterbeku 2015. gada 5.-8. oktobrī.
 
 
05 Februāris 2016 @ 12:40
māksla  
Pasaules labākais kino.
 
 
05 Februāris 2016 @ 12:35
bezvārdu dumjš  
Fatālis Errātums un viņa seminālais interneta žurnāls "Pyonpyon".
 
 
04 Februāris 2016 @ 10:09
ye yo  
Yeah, yo, that's right.