Mon, Sep. 20th, 2004, 10:50 pm
Sviests ieksh Guernsey :)

... nu jau esmu Guernsey (anglijaa) , peec nedeeljas beigshu vasaras piepelniishanos aarzemees. Veita liidziiga kaut kam lasiitam ieksh X-Generation, tikai stipri drausmiigaaka :)

p>S. ...beidzot paarliecinaajos, ka var straadaat 24-7 un burtiski guleet tikai 2 lidzz 3 stundas dienaa - un izraadaas, ka no taa nemirst :)

Mon, May. 10th, 2004, 03:38 pm

...kas to buutu domaajis, atkal esmu Zviedrija, preciizaak Umeä. Araa ir nolaapiiti auksts, lai gan vakar saulee mieriigi vareeja cept omleti - diemzjeel gariigais arii ir tik pat svaarstiigs, brizjiem esi smaidiigs un spiidi, kaa sauliite, bet briizjiem nober uz citiem kaadu krusas kaudzi
...tuuliit braucam uz kaut kaadu vietu, kur paliksim pa nakti, nevienam nav skaidrs ko dariisim

Sun, Jan. 25th, 2004, 10:37 pm
...added

Atcerējos vienu vecu, labu domu, ko reiz biju pārdomājis - "šodien neesmu tas, kas biju vakar" :)))

...šovakar secinu, ka daudzejādā ziņā, esmu nonācis&sasniedzies to, ko pirms gada biju iecerējis(vēlējies) sasniegt :))) Protams, ne visu, taču, kā jau parasti nekas nestāv uz vietas un jāvirzās tik uz priekšu :)))

p>S. :)))

Thu, Dec. 11th, 2003, 03:37 am
...nakts, ieraksts

... life changes more than ever, even doing nothing :)

p>S. ...pēc ilgiem laikiem piesēdos pie neta un iemetu sev kaut ko piezīmēs :) ...kāpēc?? ...tas saprotams man, nav saprotams citiem un tā, lai arī paliek :)))

Wed, Nov. 12th, 2003, 05:48 pm
Nu tad beidzot NETS

Beidzot beidzot beidzot ir pieslēgts nets :)))
p>S. ...diemžēl nav laika ko labu šiet ierakstīt, jāskrien prom :)))

Sun, Oct. 26th, 2003, 11:02 pm
bāc, tāds slinkums sen nav redzēts

...kojās admins ir meitene, ārprāts, es domāju, ka džeki(administratori) ir slinki, bet nē, smagi kļūdījos, ne velti neesmu dzirdējis vārdu "administrātore", tas ir kas tik draumsīgs, ka kur nu vēl vairāk
p>S. ...kad viņa beidzot pakustēsies un izdarīs kaut ko, lai man pieslēgtu istabiņā inetu

Mon, Oct. 13th, 2003, 09:37 am
Apnikums

...bāc, piegriežās un viss - ne jau lietus(kaut gan tas arī mazliet), taču visvairāk piegriežās daži labi cilvēki(ar savu neaprakstāmo rīcību)
gribas (vismaz) divas lietas -
1. aizbraukt no šejienes uz kād laiku, uz pavisam citu vienu, kaut vai uz laukiem, jo tā ir pietiekoši tāla pasaule no šejienes
2. vienkarši sakot, atrast draudzeni, tb, cilvēku ar kuru patīkami būt pavadīt kopā laiku(kā?, tas jau ir cits jautājums.)

p>S. ... šķiet pie visa vainīga daba

Wed, Oct. 8th, 2003, 11:01 pm
ai cik labi :)))

...tikko pārnācu no Tālavijas :))),
njāaa, nesaprotu cilvēkus, kam nepatīk dejot :|, bet es secināju, ka man tiešām patīk :)))

p>S. ...labi, šis nav mans dators, nevaru vairs sēdēt, :)))

Sun, Oct. 5th, 2003, 10:52 pm
arlabunakti vai saldu dusu tiem kas vēl neguļ, bet taisās :)))

Nebūtu pretenzijas, ja kāds man novēlētu to pašu :)))

vai arī laba rīta vēlējumus, ko palasīt no rīta :)))

p>S. ... :)))

Sun, Oct. 5th, 2003, 05:14 pm
rudens, svētdiena, lonelynes

...njāaa, dīvainie cilvēki, diršas viens ar otru paši nezinot kāpēc, dara lietas, kuras nesaprot. Un tas viss dēļ kāaaaa??? ...dēļ tā, lai it kā justos labāk?
...tomēr jēga ta nekāda :)))
(bezpersoniskas, retoriskas pārdomas par dažu labu cilvēku bezjēdzīgo rīcību)

Tikko biju aizskrējis līdz "Alfai", nopirkt divas dāvanas, pa ceļam pamanīju patīkami dzeltenas(gandrīz jau oranžas) krāsas koku ...tiešām patīkams rudens skats ...njāaa, tomēr rudens nav tas drausmīgākais laiks, depresīvs jau ir, tomēr, tāpēc vasara arī ir tik patīkama :)))

cilvēks dzimst un mirst viens, bet dzīvot, dzīvot vajag kopā, kopā jautrāk :)))

Tue, Sep. 30th, 2003, 11:06 pm
nākošnedēl...

... pārvācos uz kojām

p>S. ...pats labākais(tb, neticamākais), ka pārvācos uz kojām, lai varētu tur mācīties :)))

Mon, Sep. 29th, 2003, 11:19 pm
...korporācija :)))

Nu ko, /me ir iestājies Tālavas studentu korporācijā :)))

Mon, Sep. 29th, 2003, 06:12 pm
... kojas

...nu ko, man atliek tikai uzrakstīt iesniegumu izrakt naudu un aiziet uz kojām,
... un tad sāksies, visas ikdienišķās problēmas - trauki, guļamvieta, drēbers, paika un etc., ...bet atkritīs viena milzīga problēma(senča sieva un viņas sīkie) :)))
Izstabu man taisās iedot pie kaut kādiem pēdējo kursu studnetiem(šķiet ka iztabu viņi nemīl kārtot, bet nekas, ar to tiksim galā :P) ...vēl tika jānoskaidro kā pieslēgt inetu, kā īsti ir ar maksu par kojām, kur ķert paiku, kā mazgāt drēbes,

pp>S. ...bāccccc, jāskriet, šodien balsos par to vai mani pieņem Tālaviešos :)))

Sun, Sep. 28th, 2003, 01:01 pm
brīvdienas :)))

Aizvadīju tiešām patīkamas brīvdienas Koknesē kopā ar vēl pāris fizmatiem. Vispār pasākums izvērtās tiešām labs, tiak apskatīta koknese(Kokneses pilsdrūpās kādreiz vajadzēs nostīties saulrietu, tur viena baigi laba vieta =p), tuvāk iepazīti jauni cilvēki(kompānija bija tiešām laba) ...pirms tam biju mazliet sagruzījies(garīgais tāds jocīgs bija) un domāju "mošk nebraukt", tomēr, labi, ka aizbraucu :)))

Fri, Sep. 26th, 2003, 05:30 pm
pasniedziem lūdzu izpletni :)))

Šodiena, dīvaina diena, kaut kas nav tā kā vajag, īsti nevaru saprast, kas(varbūt pārlieku daudz kas nav tā kā vajag)
p>S. ...šķiet vajadzētu izlekt ar izplenti :))) (kāpēc? ar teicienu "izlekt ar izplenti" tagad apzīmēju extrēmu pasākumu, kas izsit tevi no apkārtējās vides un palīdz atbrīvoties) ...esmu pārlieku saspringts, tas jālabo :))) ...iedodiet man izpletni ;P

Thu, Sep. 25th, 2003, 11:19 pm
šodien

šodien iehavoju jaunu userpick, šodien pat bildēta :)))

p>S. ..tā, šķiet šodien esmu negribot aizvainojis reptiļu, so, publiski atvainojos, sorry reptiļa

Thu, Sep. 25th, 2003, 12:19 am
current events

bāc, gribu uz kojām, man jau tagad tur patīk :)))

mājās pēdējā laikā esmu ļoti maz, labi ja ierodos izgulēties, tas arī viss, pie tīkla arī ļoti maz piesēžos, ..tas labi, :)))

esmu iepazinies ar kaudzi sakarīgiem cilvēkiem, tieši tas, ko gribēju :))), tas bija vēl viens no iemesliem kāpēc mācīties LU fizmatos :)))]


...āa, un jā, es jau teicu, vakaros esmu romantiķis, tb, spēju izbaudīt to, kāds laiks valda apkārt, ...patīk man tāds nelietains rudens, skaidras debesis, krītošas zvaigznes un krāsainas lapas, un dažādas citas dīvainības ;p


p>S. ...un vai jūs zinat, kāpēc, kad te Latvijā(Ziemeļu puslodē) ir ziema, tur Dienvidos ir karsta vasara??? ...droši vien, ka lielākā daļa nē un diez vai tas maz kasa un kādreiz interesēs, ...bet es zinu, īstenībā vienkāršs un interesants fakts kāpēc tāda laikapstākļu maiņa, pateicoties tam mums ir gan ziemas gan vasaras prieki :)))

Thu, Sep. 25th, 2003, 12:15 am
rudens

...rudens naktis ir ārprātīgi skaistas, iesaku pastaigāties par Rīgu naktī :)), jauks skats,
p>S. ...sakiet ko gribiet, man patīk Rīga :)))

Sun, Sep. 21st, 2003, 02:49 pm
svētdiena

...njāaa, šodien gulētas kādas trīs-četras stundas(dēļ pasākuma Līvu laukumā), pluss, vakar, arī tikai kādas piecas(jo tika apmeklēts Metro), miegs liek par sevi manīt :))) ...gulēeeeet, =p

p>S. bet no sākuma iestiprināties, un rīt atkal skola....

Fri, Sep. 19th, 2003, 05:21 pm
ienāc manā frekvencē :)))

GAS OF LATVIA - Ienāc manā frekvencē, jauka dziesma :)))
pārnācu mājās, kā jau teicu ients aizgāja(neticami, man ja šķita, ka zudis), palaidu DC++ un salādējos kaudzi latviešu eletroniskās mūzikas ...izrādās ir daudz tiešām labi gabali, visu dienu klausos :)))
....dodos uz Tālaviešu beidrību(tā ir kaut kāda studentu un exstudnetu biedrība, kurā taisos šodien iestāties) :)), tad jau redzēs kā būs :))), pluss, vēl uz AISIC taisos arī iet(šodien atradu kur viņš atrodas) :))), pluss, pats tāds negaidītākais varētu būt, šķiet taisos iziet militāro apmācību(viens no veidiem kā tik vaļā no obligātā dienesta) ...vienreiz nedēļā jāiet uz lekciju un vienreiz mēnesī kaut kur jābrauc, un tā šķiet divus gadus un obligātais militārais dienests liek tevi mierā :)))

20 most recent