Friends

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
It's alright, it's alright, it's alright (sievietes ir brīnums)
She moves in mysterious ways (U2)

Johnny take a dive
With your sister in the rain

Let her talk about the things
You can't explain

To touch is to heal
To hurt is to steal
If you want to kiss the sky
Better learn how to kneel (on your knees boy!)

She's the wave
She turns the tide
She sees the man inside the child, yeah

One day you'll look back
And when you see
Where you were held

How by this love
While you could stand there
You could move on this moment
Follow this feeling

Lift my days and light up my nights
Love

https://www.youtube.com/watch?v=TxcDTUMLQJI

* * *
Paskat! Reku vēl viena mainība!
I know who I am and I am enough.

Šo afirmāciju es atradu kādā rakstā starp padsmit citām meklējot vārdu afirmācija. Es par šī vārda eksistenci pat biju aizmirsusi, lol, lai gan aktīvi izmantoju tehniku pēdējā laikā. Un šī uzrunā. Gribās paturēt prātā, apmuļāt, izgaršot.

Cik interesanti, ka pirms septiņiem gadiem es biju norāvusi panikas(?) lēkmi, kad bija uzdevums pārdomāt un atbildēt, kas es esmu. Man laikam bija identitātes krīze. Nu labi, bija, bez laikam. Man nebija ne jausmas, kas es esmu! Un tas bija laiks, kad man jau bija labāk kļuvis. Pirms tam es ļoti daudz laika un pūļu veltīju "sevis atrašanai" un savas dzīves jēgas uzzināšanai. Tagad liekas - absurdi daudz. Bet nu tā bija. Un tajā laikā šī afirmācija man būtu bijuši vieni vienīgi meli.

Bet tagad tā laikam ir taisnība. Vismaz kaut kur dziļi, dziļi sirsniņā, līdz apziņai vēl nav nonācis. Es zinu, kas es esmu. Un ar to ir pietiekami. Ir tik patīkami ik pa laikam novērot mainības. Tāds "ak, paskat! Arī šis ir mainījies!"

* * *
Elpa
Afirmācijas! Self help guru zelts un visu skeptiķu bubulis bērnu baidīšanai. Kā vienmēr - patiesība (vismaz manā pieredzē) ir kaut kur pa vidu.

Diezgan daudz manā izaugsmē man ir bijis svarīgi ieklausīties savā ķermenī (un mainīt arī ķermeņa reakcijas un vēlmes, bet tas cits stāsts). Kad vēl ar ezotēriku ņēmos, bija tādas kā lūgšanas, daudz visādu apgalvojumu un kas ne tur. Sākot no "Es atļauju sev būt" līdz "Es savienojos ar debesu čakru piekto staru dieviškajā dimensijā supa dupa random gudri vārdi". Nu lūk, lasot to visu, es pamanīju, ka dažas frāzes ir tādas kā svaiga gaisa malks, atelpa, padzerties, kas tāds, ko gribas vēl un vēl atkārtot, jo liekas tas veldzē dvēseli, tik patīkami svaigs elpas mirklis. Un tad, protams bija tādas, kur vari aiz garlaicības nomirt, cik viss tas bezjēdzīgi, reizēm pat pretīgi, jo nepatiesi.

Lūk. Un tā manuprāt ir atslēga uz afirmācijām, kas darbojas. Elpa. Tā svaigā atelpas sajūta, kas ir kā svaiga gaisa malks. Ja nav, var netērēt laiku.

Viens no skaidrojumiem, kāpēc afirmācijas nedarbojas ir tas, ka mēģina apzināti apgalvot to, ko zemapziņa pilnā balsī brēc pretī, ka nav taisnība. Un to es arī esmu pamanījusi, varu mēģināt sev iestāstīt visu ko, bet, ja dziļi, dziļi sirsniņā es tam neticēšu, labākajā gadījumā, viss veltīgi. Sliktākajā gadījumā ievelc sevi kara stāvoklī ar savu zemapziņu. Labākais, ko var darīt - atrast lietas, kurām tu jau esi tā kā sācis ticēt, bet nu tā piesardzīgi. Vai arī tici, bet līdz galam neesi aizdomājies. Vai arī jauns skatījums uz situāciju. Vai arī ir jau noticis terapeitiskais pagrieziens prātā, bet tas viss vēl tāds jauns un nepazīstams. Jebkurā gadījumā jātaustās un jāmeklē. Elpa pastāstīs, kas darbojas.

Pussekunde Gūglē man iedeva vēl vienu interesantu ideju - tā vietā, lai apgalvotu, jautāt. Pamēģināšu.

* * *
Ceļojums
Šorīt bija ļoti gaiši saplānot ceļojumu uz Liepāju.

Vispār man tur ir radi, kas var iedot naktsmājas, tikai jāuzdrošinās paprasīt.

Tūrisma sezona beigsies, pastaigas gar jūru kļūs introvertākas, Doka picā aizvien garšīgi :)

* * *
Un vēl man patīk tā maira. Vienīgais iemesls, kādēļ man nekā no viņiem nav ir love/hate attiecības ar linu un vilnu. Un vēl tas, ka vajag ne tikai prieka dzirksti, bet lai perfekti sēž un piestāv. Tādu ne līdz galam pilns skapis. Pagaidām
Ļoti patīk tie kuplo apakšu mēteļi. Tas zils ar sarkanu vispār wow! Un šis arī ļoti:
http://mayra.lv/product/metelis-gaudi-ar-mezgini/
* * *
Un vēl es gribu Pik Pak lietus mēteli. Nāks siltā sezona, gan jau pirkšu. Jo nu smuki. Un cena apmēram tāda pati kā lielo brendu Āzijā šūtai
* * *
Uzskrēja man reklāma. Smuki jau tie maki. Un krāsiņas, arī mana mīļākā. Un roku darbs, ražots Latvijā. Cena arī neliekas nekas ārkārtējs, ņemot vērā. Bet man vajag pataustīt. Un vispār jānobriest. Jo nu maks var pagaidīt. Un laba āda un raiferi nozīmē, ka varēšu atstāt mantojumā. Galu galā man pašai ir viena ādas soma no Parīzes un 70.tajiem (tik lences jāpāršuj) un otra neliela un zamša arī kādus 30 gadus veca vismaz. Bet ir psiholoģiska aizture drusciņ

https://www.tailor.lv/

* * *
https://www.delfi.lv/vina/skaistums-un-stils/stila-zinas/lai-vienmer-butu-ko-vilkt-mugura-stilista-padomi-ka-veidot-kapsulas-garderobi.d?id=50429773

Viss bija jauki līdz 'jums var būt četras kapsulas, katram gadalaikam'. Ja katrā ir 30-50 lietu.. nē, nu ieskaitot apavus un saulesbrilles. Un tomēr. Es gan biju sapratusi, kā kapsulas garderobe ir funkcionāla, lielākoties savstarpēji saskaņota un apjomā samērā neliela

* * *
Komforts
Mājās ar tējas/kafijas krūzi. Grauzdiņi, sendviči, siltas rīta brokastis. Gribas kaut ko sātīgu jau no paša rīta.

Pēc tam var saritināties zem segām ar dzejas krājumu, pie laptopa sarunā ar draudzeni skaipā, ar telefonu. Ir silti, vēders ir pilns, darba nedēļa ir beigusies.

Aiz loga gan kāds skrien. Kādi stumj bērnu ratiņus, jo bērniem vajag svaigu gaisu. Kāds nes groziņā savu kaķīti pie vetārsta.

Tukšums ir aizpildīts, un pasaulē pagaidām ir miers.

* * *
Vakar izgāju no mājas 420, atgriezos 2000, šodien 720, 2120. Nui nahuj šito, es jums teikšu. Sen neesmu bijis tik dusmīgs. Tā vienkārši dusmīgs un aizkaitināts.
Gan jau testosterons par daudz izdalījies.
* * *
Darbs LU
Citāts no sarunas:

"Man ir 3 dienas nedēļā lekcijas, man ir laiks.

-Tevi apzog.

Es esmu budžetā, un tur katrā dienā ir ap 4 lekcijām.

-Tevi tik un tā apzog."

Kāpēc lai es gribētu strādāt par mentoru pie zagļiem? Vai par pasniedzēju pie zagļiem?

Jā, augstskolu reforma bija apmēram 1995.gadā, tad pārtaisīja to, ka bakalaura studenti mācās tikai 3-4 dienas nedēļā, pirms tam varēja mācīties kaut 6 dienas nedēļā un apgūt daudz vairāk par to pašu naudu/statusu.

Taču LU ir sistēmas daļa. Ja sistēma apzog, un LU ir tās daļa, loģika saka, ka arī LU ir zagļi.

Var strādāt par pasniedzēju Liepājas augstskolā. Tas varētu būt variants, taču ES akreditācijas sistēma paredz, cik zinu, ka visi bakalauri ir ar 20 KP semestrī, kas sanāk zagšana.

* * *
Tev vajag ieiet debesīs, lai nevajadzētu tās vilkt sev līdzi
* * *
Testos testos lecos lecos
* * *
Burtiski mīlu 20min diendusas pēc pusdienām, pāris reizes nedēļā.
* * *
Kas ir yas ego, par ko visi runā
* * *
Reklāma - garīgās attīstības skola
Pozitivitātes Akadēmijas jaunā sezona.

Pirmais kurss tiem, kas vēlas paplašināt apziņu, apgūt meditācijas prasmes, iemācīties sevi izdziedināt, sakārtot sevi, atgūt un apgūt savas realitātes radīšanas spējas, uzzināt, ko nozīmē dualitāte, ko nozīmē absolūtā realitāte, kas ir brīvā griba, izprast pašlaik pasaulē notiekošo, iemācīties domāt pašam un ieklausīties intuīcijā, iemācīties atšķirt iluzoro no patiesības, iemācīties piedot un mīlēt bez nosacījumiem un vēl daudzas citas prasmes un zināšanas.

Notiek Elizabetes ielā 91/93, Rīgā

Sestdien, 21. septembrī, sākums 10.00, beidzas ap 18.00

* * *
Man būtībā patīk apolotoğēze
* * *
akdievs, es tikai tikko sapratu, ka grupa A-eiropa ir burtiski Eastern Europe. :DD
pamegini vēl citiem ieskaidrot, ka latvija nav eastern europe bet northern ārzemēs, ja ir šādi popkultūras paraugi.
* * *
Draudzene bija tajās humpalās. Darba laiks nav īsti norādīts un dīvains, bet lietas uz svaru. Vienā telpā 5e/kg, otrā 2e/kg, viņa nopirka trīs jakas bērnam pa lēto. Smirdot gan riktīgi pēc humpalām arī pēc mazgāšanas
* * *
Labdien!

Meklēju veidu kā piepelnīties. Varu piedāvāt angļu - latviešu, latviešu - angļu tulkojumus (neņemt vērā tekstu par kratomu - to es rakstīju naktī no telefona). Esmu tulkojusi, piemēram, "Elektropunkta" pakalpojumu katalogu/cenrādi. No SDI piedāvātajiem seriāliem man patika "Science of Stupid" (fizikas likumi). Starp citu, protu arī uzlabot atzīmes vidusskolas līmeņa fizikā, izpildot tieši Tavus mājasdarbus! Principā protu gandrīz jebko, dzīves pieredze man ir milzīgi zvērīga.
Ko es nepanesu? Kliegšanu, vardarbību, nevajadzīgu troksni, ņirgāšanos, ievārījuma liešanu krosenēs un tamlīdzīgi. Atrodos Koknesē, tāpēc piedāvājumam (ja nav runa par darbu no mājām) jābūt nopietnam, piemēram, ja grasies maksāt 10 eiro par zeķu šķirošanu pa pāriem, tev jāzina, ka brauciena izmaksas vien jau būs sākot no 10 eiro, tātad diez vai piekritīšu.

* * *

Previous