deestructa ([info]neoplasm) wrote 25. Februāris 2021, 10:30
mock'n'troll
draudziņš bija paņēmis brīvu nedēļu no darba un, kamēr es strādāju, viendien bija pieslēdzis mikrofōnu un pie blakus kompja rīkoja normālu diskotēku, no smiekliem nevarēju pastrādāt. atgriezies pie virpas, viņš tagad ir darba laptopam uzmetis ūdens pudeli, lai laptops neaizmieg, un pats aizgājis uz guļamistabu diendusiņā. employee of the month :)) es tikmēr, raķešu degvielu sadzērusies, nespēju noticēt, ka nav vēl 11 - tik drudžaini [un galnais, efficiently] hujārīju pa klaviatūru, ka jūtos kādas 4h pastrādājusi vismaz.

darba čatā mana mīļākā fīča ir nolikšana kaķutanti uz mutes - tad viņa tur priecīgi drukā man savus palagus, kas, mani netraucēdami, tur klusiņām krājās. man liekas, ka viņa beidzot ir uzķērusi, ka ir uzlikta uz mutes, jo tagad viņa dara tā, ka paprasa man kādu stulbu jautājumu darba sakarā, jo diemžēl zina, ka esmu izpalīdzīga, un, kad šīs viņas izliktās lamatas ir mani noķērušas, tad viņa sāk atkal čatot savu ierasto huiņu - nu, nebeidzamo čīkstēšanu, kuru neviens negrib klaustīties. keita teica, ka viņai arī kaķutante ir uz mutes, šarlote gan laikam jūtās neērti vai arī pārāk pieklājīga un tad visu dienu agonē, klausīdamies kaķutantes nekad nebeidzamajos monolōgos lol.

uzņēmums vakardien prezentēja mums jaunu darbinieku atbalsta fīču - viens no uzņēmuma partneriem mums atvēris 24/7 konfidenciālu telefōnlīniju, uz kuru var zvanīt un saņemt psih. un med. padomiņa. nagi niez IT džekam paprasīt, vai kaķutantes čatus nevarētu, lūdzu, pāradresēt uz turieni :)
 
( Read comments )
Post a comment in response:
No:
Lietotājvārds:
Parole:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:

Gandrīz jau aizmirsu pateikt – šis lietotājs ir ieslēdzis IP adrešu noglabāšanu. Operatore Nr. 65.