28 Septembris 2020 @ 13:10
wishful drinking  
vienīgais, kam mani šajos traģiskajos apstākļos ir izdevies sasmīdināt, ir priekšniecības ciešanas - aiz nepacietības pēc normalitātes viņi te nesen sāka mums spiest uz nerviem, ka jāiet dirnēt birojā, vai ne, un es paspēju iziet cauri šai spīdzināšanai tieši vienu reizi, kad valdība [maldība more like] atkal paziņoja, ka labāk jau tomēr strādāt no mājām lol. nabaga priekšnieks akaliņ iestrēdzis savā ziloņkaula tornī ar sievu un bērniem, very sarcastic šņuk šņuk. nēnu, paldies visiem idiņiem, kas jau no jūlija sāka sirsnīgi uzdzīvot, ballēties riņķī un sēdēt viens otram virsū pludmalēs. priekšniecība gan mums laipni piedāvājusi šad tad parēgoties birojā, ja nu galīgs četru sienu delīrijs piemetas. varbūt kādureiz aiziešu, tīri pačalot ar keitu. keita gan bija atbraukusi 6dien ciemos un mēs izgājām garā pastaigā, pēc kuras es mums uzhujārīju pusdienas + brauniju. principā pie manis ik palaikam viņa vai emma atnāk paēst, kas jauki, bet arī besīgi, jo dekorācijas nomainās tikai ciemiņiem. un principā ciemiņi tikai raud uz pleca, jo nevienam jau neiet spīdoši šobrīd. es, protams, gribu ballēties un ceļot, kas, visticamāk, nenotiks arī pēc tiem turpmākajiem 6 lokdauna mēnešiem. tas laikam ir smagākais šādos mājas aresta apstākļos, nava nekādas gaismas tuneļa galā kamēr nava, piemēram, vakcīnas. zinu, ka ir iespējas iziet uz restūžiem un bāriem, kuri piekopj normālus soc.distancēšanās noteikumus un tas viss ir diezgan droši, bet, manuprāt, ieguvumi no šādas nervōzas tirināšanās publiskās vietās neatsver pavisam iespējamos zaudējumus.

izklaides nolūkos visādus kursus meklēdama, uzgāju arī kaut ko vienkārši šokējoši debilu - vietējā koledža piedāvā enģeļu un bļeģ laumiņu kursu, kura beigās pat tiek piešķirts kaut kāds sertifikāts. jā, es pārlasīju vēlreiz un iekniebu sev ciskā, naivā cerībā pamosties no šī murga. then again, atceros, ka savulaik vienā no pirmajiem darbiem šajzemē man bija viena priekšniece-urla, kas bija apsēsta ar laumiņām, tāda ar lauķu akcentu, sliktiem zobiem un smēķi zobos. viņai bija arī diezgan bēdīgs laumiņas tetovējums. grown-ass lass with a fairy tattoo būtu bijusi zviedru trillera much drunker muhosranskas versija and it needs to happen lol.

kaut kad, katorgai gatavojoties, biju nolēmusi apgādāties ar maniem jaunajiem gabarītiem piemērotākām kleitām, bet atklāju, ka man joprojām der mans vecais izmērs. esmu drusku neizpratnē, bet nu reku tāda kleita, un šitāda, tad vēl reku šī and this old thing. tagad skaidrs, ka būtu labāk investējusi pidžammās, nakarkala obviously.
 
 
Garastāvoklis: :)
Mūzika: Filter - Hey Man, Nice Shot
 
 
( Post a new comment )
[info]brittany on 28. Septembris 2020 - 16:19
man tā pēdējā arī ir noglabāta pie favourites ;)
(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
deestructa: the loving wife[info]neoplasm on 28. Septembris 2020 - 18:09
labais, high five! ļoti iesaku, viņai ir baigi foršs audums <3 tikai zalandō jau izpirkta :(
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
Nikolass A. Dērsingtons[info]kisswithafist on 28. Septembris 2020 - 16:27
pag, tas ir kurss kā kļūt par eņģeli/laumiņu vai vēstures kurss? jo nu ķeltiem attiecības ar faefolk ir tādas interesantas :)
(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
deestructa: curiousity went up in smoke[info]neoplasm on 28. Septembris 2020 - 18:11
haha, bless you, you tried :) par ķeltiem es labprāt aizietu noklausīties kursu, bet, nē, šitas ir īsts sūds, kura apraksts sekojoši suck'ojošs:

Angels

You will learn about the hierarchy of angels and their different job descriptions. You will also learn about arch angels and their specialisms and how they can help us in our lives. We will spend some time learning about how to use angelic energies to heal and improve our lives.

Fairies

You will be introduced into the world of fairies. You will learn about how they affect our lives. You will also use fairy cards to determine where they are in life and how to move forward. We will speak about enchanted landscapes and learn about their energies and how we can draw on these.
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
Nikolass A. Dērsingtons[info]kisswithafist on 28. Septembris 2020 - 18:16
That's kinda cute. Es toties tagad cīnos ar skaistu karti, kur cilvēki zīmējuši bultiņas. Tikai bultiņas taisītas nevis kā normālas word bultiņas, bet kā bultiņa no trim atsevišķām līnijām. Tā ka es vairs ne par ko nebrīnos.
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
only after dark[info]tvarj on 28. Septembris 2020 - 17:06
bļa, es būtu gribējusi būt tā, kas izdomā kāst naudu par laumiņu apmācības kursu!!!
es jau pat zinu, kādus mācību priekšmetus es ieviestu

"rūnu tetovējumi: kur, kādi, ko simbolizē"
"diy spārni. 4 semināros gatavosim sev personīgos spārnus. materiāli jāiegādājas pašam"
"ausu skulptošanas klase"
"laumiņ-zemes ekonomika. kā nopelnīt ar "spārna vēzienu""
(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
deestructa: oi![info]neoplasm on 28. Septembris 2020 - 18:27
khh, elfu ausu skulptošanai noteikti būtu reāls noiets [paldies snapchat'am vai kas nu tur šobrīd piedāvā elfu ausu filtru], spārniem gan jau arī, bet, lai izvairītos no liekām sūdzībām un idiņiem, kas prasa naudu atpakaļ, iesaku specializēties tieši ikara spārnu gatavošanā, ar gala eksāmenu lidojumā pretī saulei :) vēl tur varam iemočīt vienradža jāšans sportu, rūķīšu virtuves kulinārijas kursus un no-waste tampōnu izgataves meistarklases no sūnām, čiekuriem u.c. mežā atrodamiem priekšmetiem :) derētu tāds kā montessori formāts, tikai padumjiem pieaugušajiem, ar vieslektōri gvinetu paltrovu. lielais piķi, mēs jau nākam!
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
only after dark[info]tvarj on 28. Septembris 2020 - 18:39
viss, es rakstu projekta pieteikumu ES fondiem, jo nu netaisīs taču par savu naudu, vaine? :D
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
deestructa: snatch[info]neoplasm on 29. Septembris 2020 - 15:03
nubet, skaicka, mums taču vajadzēs arī cērpjamās aitas, kas brauc apmaiņā :D
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
porcelāna lellīte[info]neraate on 29. Septembris 2020 - 12:42
Man pat liktos tīri interesanti arī šis, bet baidos, ka nespētu to tik nopietni uztvert, lekciju laikā smiekli nāktu un drusku žēl, jo es tā kā gribētu šim ticēt
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
Nezāles neiznīkst[info]jan09 on 29. Septembris 2020 - 11:33
;)
es pirms gadiem ar izbrīnu atklāju level 2 un level 3 kursus izdzīvošanai mežā, tepat Midlands, apgūstot prasmes iekurt ugunskuru, izveidot zaru būdu etc.
(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
deestructa: oi![info]neoplasm on 29. Septembris 2020 - 15:06
Re: ;)
bāc, tādus gan es labprāt izietu! nopietns apgreids pastaigām parkā [kas drošvien ir tas level 1], bez tam postapokaliptiskajam postpandēmijas periōdam būs tieši laikā :))
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
Nezāles neiznīkst[info]jan09 on 29. Septembris 2020 - 15:39
Re: ;)
https://www.woodlandsurvivalcrafts.com/our-courses/bushcraft-competency-training/

/tikai kā piemērs, bet izskatās, ka ir liels piedāvājums.
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)