16 Septembris 2020 @ 11:51
information goes in, reality comes out  
mans iemīļotais soliņš parkā atrodas mazā skvēriņā ar zāles pleķīti centrā un ornamentālām dobēm. tieši lasīju grāmatu par psihopātiem, kad pār skvēriņa zaļo zōnu uz manu pusi sāka drasēt vīrietis spilgti sarkanā kreklā ar diezgan muļķīgu sirmu zirgasti pārāk tuvu pierei, that got my attention, kā arī viņa mērķtiecīgais solis stipri tukšajā un klusajā parkā. vienīgie trokšņotāji bija neirōtiski bizinošās vāveres, kurām šodien aiznesīšu riekstus. vīrietim līdzi bija mazs sunis, tāds kā jack russel vai kaut kas līdzīgi hiperaktīvs, mouse vārdā - tas mani nomierināja, psihopātiem nav iemesla turēt mājdzīvniekus. "what's that then?" viņš man jautāja un es jautājošā neizpratnē pacēlu acis, "and don't tell me it's a book, i know it's a book, i mean what kind?". "it's about psychopaths and it matches your shirt", es atbildēju, pagriezusi pret viņu grāmatas spilgti sarkano vāku. viņš saviebās, tādā kā mākslotā satraukumā, un teica "hopefully, that's all that i've got matching with that" un nogāja gar mana soliņa tālāko galu lejup pa slīpu nogāzi, kas man aiz muguras. es pat sajutos mazliet uzjautrināta, jo būtu bijis smieklīgi satikt īstu psihopātu brīdī, kad parkā lasu par tādiem parciņā zem egles apracējiem, bet ap to laiku es situāciju jau biju izvērtējusi kā drošību neapdraudošu. viņš par to vēlējās parunāt, bet vairāk tīri paņirdzot par torijiem, "do you think it's prerequisite to be one of those to be in the government?", vienojāmies, ka tas ir diezgan acīmredzami, vispārīgs žests uz our immediate surroundings.

atnākot mājās, nolēmu drusku pastrādāt un fōnā uzliku viena podkāsta random sēriju, kur sieviete stāsta par to, kā gājusi cauri parkam un viņai uzbrucis vīrietis ar nazi, tāds sporta drēbēs un sirmu zirgasti. universe, i'm not sure what you mean [most of the time, really].

podkāsts, starp citu, interesants, ja interesē vienkāršu cilvēku dīvainie stāsti. viennakt nevarēju aizmigt un uzliku random sēriju par sievieti un suni, kas mani noveda līdz tādām kā prieka un aizkustinājuma asarām par cilvēku nežēlības un labsirdības spektru un cik tieši tas var būt plašs. podkāsta "this is actually happening" 84. sērija "what if you staged a dramatic rescue?".

vēl man ļoti patīk berlinē bāzētais serjāls counterpart, kur var vilkt visādas jautras paralēles ar dark [tur pat aktieri pārklājas, ursprung!!] un tales from the loop, do recommend.
 
 
Garastāvoklis: very amused
Mūzika: Death In Vegas - Scorpio Rising
 
 
( Post a new comment )
missalise[info]missalise on 16. Septembris 2020 - 15:22
Starp citu, psihopāti kā reiz visbiežāk mēdz būt visai neievērojama izskata.
(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
deestructa: the loving wife[info]neoplasm on 16. Septembris 2020 - 16:13
nu, mani vairāk uztrauca ķermeņa valoda, kad viņš tā mērķtiecīgi slāja pār svaigi manikīrētu zālienu manā virzienā - pieredze diemžēl liecina, ka tas nekad nav kaut kas vēlams.
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
magnolia[info]magnolia on 18. Septembris 2020 - 17:40
jauki. cik minimāli bijis lemts būt englandijā, tieši parkos ir gadījušās šādas random sarunas ar inčīgiem un īpašiem svešiniekiem. kamēr rīgā...kaut kā fui pē...tikai urlām pietiek tam drosmes. pienākt un kaut ko mirklīgi Būtisku pateikt svešiniekam.

(Atbildēt) (Link)