30 Jūnijs 2020 @ 16:48
let the grass grow on your old [neural] pathways  
negribu vaimanāt, jo zinu, ka brālim tā ir prieka vēsts, bet viņš ar ģimeni pārceļas uz maskavu uz dažiem gadiem. fokin' maskavu, bweh. nespēju noticēt, ka covid dēļ nepārcēla datumus tālāk vai neatcēla vispār, tik besīgi. un besīgi, ka neviens nesaprot, par ko es uztraucos, tip neirōtiķe vulgaris. bet viss labi, ja terapija man jelko ir iemācījusi, tad tā ir palaišana vaļā un pohuj-mantras. sarunājām, ka tad, kad beidzot varēs ceļot un pandēmija būs beigusies [if ever], tad mums būs tikpat forši z-svētki kā toreiz romā :) iekodu mēlē, lai nepalaistu gaisā šaubas par tiem tuvākajiem z-svētkiem, jo es redzu, kas notiek jūkejā un diemžēl zinu, ka nekāda ceļošana tuvākajā laikā notikt nevar. un mātes draudziņš vienubrīd bijis kā aptracis ar ideju par pārcelšanos uz spāniju, kas būtu vēl viena nospriegota stīga pakausī, par ko nervozēt; vēl vienas uzraktas un nepārstādāmas saknes. bet es pati pat iedrošināju, jo viss negriežas ap mani un pārmaiņas ir labas.

mēs gan ar draudziņu esam priecīgi iebarikādējušies un ļaujam kurjeriem mums visu pievest pie sliekšņa. izgājienā uz veikalu izgāšnedēļ biju vienīgā ar masku uz sejas, cilvēki nepamatoti atslābuši un 4.jūlijā vēršot vaļā krogus, kas atmaksāsies ar jauno vilni rudenī. pirmoreiz mūžā novaja volna izklausās vēlamāka nekā tas zarazas cunami, kas rudenī droška nonesīs nhs uz neatgriešanos. krājam naudu, cik spēciņa, jo nava zināms, cik noturīgs būs mūsu uzņēmums pret šādiem pārmaiņu vējiem - pagaidām turās, tpu tpu tpu, manos ekseļa tābeļos baigo izmaiņu itkā nav. uzņēmums bija palaidis riņķī aptauju, kurā šokējoši 40-48% kolēģu nevarot sagaidīt, kad varēs atkal ļerkstēt pa kaktiem un strēbt neverending tējiņas biroja bezgaisā, bļā. priekšniece gan teica, ka mūsu nodaļa pat pie birojlaišanas būs velkomēta strādāt no mājām, cik uziet, jo produktivitāte mums neklibojot. tas priecē, ņemot vērā, ka sev apzvērējos un arī sirsnīgi praktizēju darīt tikai absolūto minimumu un nesēdēt pie kompja bezjēgā. aizņemtās dienās tās ir 4 stundas max - tas par visu to neproduktīvi nodirnēto un principā podā nolaisto laiku, kas pavadīts birojā iepriekš :)

vakar bija pēdējā sesija ar terapeiti. no sākuma domāju, ka par pēdējo sesiju viņa joko, jo es vārījos par bessel van der kolk, bet es viņai piekritu - minu pedāļus pati un var laist vaļā :) pieteica, lai nākot atpakaļ pēc 10-12 nedēļām, ja nu gadienā "fkaties, mamm, bev vobiem" gadās. bet es daru mierīgu jōgu un mūziku, zīmēju un plānoju iekārtot dārziņu, kur palocīt muguru, ravējot nezāles dobē un galvā. jūtos kilometru izaugusi un viss liekas skaidrāks, un, galnais, aug iekšējie resursi, kuru man vienubrīd bija šausmīgi maz. kaut vai fakts, ka miegs ir atkal draugs, jau vien ir norasojuša šampanieša vērts. here's to new neuropathways, cheers! alsō, no sirds iesaku veg jerky, tas ir labākais, kas pēdējā laikā ar manu muti noticis :)
 
 
Garastāvoklis: ++
Mūzika: Psychedelic Porn Crumpets - My Friend's A Liquid
 
 
( Post a new comment )
J. S. Badger[info]217 on 30. Jūnijs 2020 - 19:21
njā, es arī, kad eju uz veikalu, skatos, ka viss cilvēku pilns, bet esmu bezmaz vai vienīgā ar masku, uz rokām skaitāmi :( ļoti ceru, ka dabūsim mortgage un paspēsim ievākties jaunajā maja pirms nākama lockdown, ja tads būs... :(
(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
deestructa: curiousity went up in smoke[info]neoplasm on 1. Jūlijs 2020 - 12:56
jā, atsevišķi pārtikas veikali itkā joprojām pieskata klientu skaitu, lai samazinātu blīvumu, bet mums tuvākais ir vienkārši drošības noteikumu imitācijas paraugstunda - apsargs stāv pie durvīm, bet laiž iekšā pilnīgi visus, un tad tur ganās visādi lohatrōni, kas iet pa ailēm nepareizajā virzienā, bez maskas un ņirdzot klausulē, siekalām šķīstot. mājās nākot gribās ne tikai vannoties antibakteriālajā želejā, bet dedzināt drēbes piedevām :(

es domāju, ka jums vajadzētu paspēt! tur tikai jātrobelē iesaistītās instances visu laiku, sevišķi, ja tie sivēni strādā no mājām. mūsu aģentūra, piemēram, nespēja uz jā/nē jautājumu veselu nedēļu saņemties atbildi uzrakstīt, dīvānā riepu kasīdama. otrais vilnis droška būs ap septembri, pa 2 mēnešiem vajadzētu paspēt. māja smuka un neizskatās, ka būtu vajadzība remontēt, tas vien jau visu procesu saīsina. turam īkšķus!
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
J. S. Badger[info]217 on 1. Jūlijs 2020 - 13:12
mūsu aģentūra, piemēram, nespēja uz jā/nē jautājumu veselu nedēļu saņemties atbildi uzrakstīt, dīvānā riepu kasīdama.

o jā, šis ir tik tipiski!
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
deestructa: curiousity went up in smoke[info]neoplasm on 1. Jūlijs 2020 - 15:45
tas arī ir tas lielākais laika resursu rijējs. cik kolēģi/draugi ņēmušies ar māju pirkšanu šeit, visiem bijušas problēmas tieši ar instancēm, kuras kustās tikai tad, ja caurām dienām zvanies un viņas steidzini. jāmet kautrība pie malas un jāterorizē! :)
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
zane[info]lidot on 30. Jūnijs 2020 - 23:24
ļoti priecājos. lai veiksmīga mīšanās turpmāk! :)
(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
deestructa: the loving wife[info]neoplasm on 1. Jūlijs 2020 - 12:57
paldies! un paldies, ka iedrošināji :)
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)