15 Maijs 2020 @ 12:00
survival of the silliest  
ņemot vērā, cik maz vispār šobrīd notikumu, garastāvoklis vienkārši fokin' bipolārs! viņvakar tiktāl nobesīju šeiniju, ka viņš aizgāja no manis slēpties viesu guļamistabā. to be fair, mēs abi esam spītīgas dirsas un kompromisi mums nenormāli klibo. spalvas pa gaisu, es jau sāku skatīties, kur es varētu tīt makšķeri, jo noriebies bija pilnīgi viss - manas 4 sienas, es pati, saule un tās trūkums utt. un tad liktens nolēma, es pat nezinu, vai nu beidzot palaist grožus vaļīgāk vai tieši ieņirgt sejā, bet piezvanīja āģentūra, lai ziņotu, ka maija beigās varam nākt parakstīt līgumu un savākt jaunās mājiņas atslēgas lol. šorīt jau modāmies pavisam savādāk, jo gaisma tuneļa galā žilbinoša - likās, ka, ja šovasar netikšu pie sava dārza pleķīša, būs jāgriež vēnas :))

un ar terapeiti kaut kā pastulbi sanāca - viņa ir forša, bet šī terapija ir īslaicīgā, līdz ar ko baigi dziļi laikam nenirsim. bet es runāju! pirmajā sesijā no manis vienkārši viss gāzās ārā un terapeite teica, ka es jau tā izklausos pēc diezgan self-reflective cilvēka un man vienkārši vajagot vairāk ieroču arsenālā. vēl teica, ka mani coping mechanisms man noteikti palīdzējuši izdzīvot bērnībā, bet, ka esot vēl arī citas metōdes un attieksmes, ko neesmu apguvusi, jo nav bijis, kas ierāda ar piemēru. viņai ir tik mierinoša balss un viņa arī diezgan daudz runāja, kas ļoti palīdzēja - gari monolōgi mani nogurdina, bet tas pingponga formāts forši pavēra verbālās slūžas un, izrādās, es spēju sakarīgi noformulēt, kas par vainu, pārpratumu nebija. viņa jautāja "what makes you think you're not at risk of suicide right now?", uz ko atbildēju, ka "just the fact i've reached out to you i see as an act of hope, i guess i'm not giving up just yet" un nodomāju, cik smags [atbildīgs] ir terapeita darbs. kaut kad ļoti sen pastrādāju dažas dienas vienas prakses recepcijā un tur terapeite lūdza ar viņas klientiem tikai sasveicināties un nekad nejautāt "how do you do?" vai "how are you?", jo pat tas var būt trigerējoši [tur bija bijis nelāgs precedents]. nākamā sesija 1dien, kur tad asināsim manus nazīšus. gribu gan atrast kādu ilgtermiņa terapiju.

un kurš nominis jz.kantam kājiņu? kur palika?
 
 
Garastāvoklis: paēdis :))
Mūzika: Manfred Mann's Earth Band - Visionary Mountains
 
 
( Post a new comment )
this is a ransom demand: zaljums aciis[info]kakjux on 15. Maijs 2020 - 14:09
apsveicu ar mājiņu!

un apsveicu ar inner pasaulītes progresu! man parasti nav, ko atbildēt par to suicide shit. jo, ēēm, es esmu konstanti suicidal, es tikai visu laiku atlieku, jo man kakbe incē, kas notiks tālāk, how bad will everything get :D bet psihārsti, kam bijusi tā nelaime ar mani runāties, totāli nesaprot šito. nu tā, ka neuztver vispār konceptu.
(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
deestructa: curiousity went up in smoke[info]neoplasm on 15. Maijs 2020 - 14:17
paldies! goda vārds, tāda sajūta, kā no cietuma izlaistai :D pat viss krāmēšanās jebatōrijs nebiedē, prikaļi?

ļoti saprotu, man gan vairāk ir tie bipolārie grāvji, kur nāve vienmēr is an option [plan z drīzāk], but alsō would love to live forever lol. and so the pendulum swings :))
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
this is a ransom demand: ar cigu[info]kakjux on 15. Maijs 2020 - 16:52
gan jau, ka krāmēšanās sākums pat patiks! :D

nu, good luck with that :D bet nu, uzskatu, ka pamats lepoties ar to, ka esi sākusi un tas viss.
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
deestructa: the loving wife[info]neoplasm on 15. Maijs 2020 - 19:22
nu, vot man parasti problēmas ir ar izkrāmēšanos vairāk, kas tikai apstiprina, ka man ir par daudz visādu sūdu, bez kuriem tak jau mierīgi varu izdzīvot, ja jau kastes var stāvēt mēnešiem neizkrāmētas :D

paldiešux, man liekas, man vienkārši vajadzēja nobriest un pielauzt sevi pārkāpt visām tām imaginārajām barjerām, kas laikam beidzot izdarīts :)
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
[info]brittany on 15. Maijs 2020 - 17:16
prieks, ka tev iet uz labo pusi !
(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
deestructa: curiousity went up in smoke[info]neoplasm on 15. Maijs 2020 - 19:23
paldies, eju pierakstīt tavas receptes, khhh :)
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
[info]brittany on 15. Maijs 2020 - 20:50
oo paldies ;)
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
ziemeļi: Mellenes un Brūklenes[info]ziemelji on 17. Maijs 2020 - 02:21
Jēj, skan daudzsološi! Ik pa brīdim iedomājos par to kā tad iet, kā tad būs ar pirmo vizīti utt. Super, ļoti priecājos, lai nu izdodas arī atrast atbilstošu ilgtermiņa speciālistu!

Par mājiņu - normāls mērfija likums, viss īstajā brīdī :D Ceru, ka būs skaisti un tāds pārvākšanās process būs attīrošs!
(Atbildēt) (Link)