19 Marts 2020 @ 17:19
is this them interesting times?  
nēnu, viss promska ahujenna, es jums teikšu. mums te tās zarazas sakarā bija tā, ka ļ.cien. darbadevējam bija visnotaļ pofig, kas notiek, jo ziņas jau neviens nelasa. personāldaļas galvenais idiņš kaut kad te izsūtīja jēpastu, ka viss zajebis, tikai rokas jāmazgā, jo viņi refrešojot valdības mājaslapu - ko t' mēs vēl varētu gribēt? šeinijs bija viens no tiem cilvēkiem, kas personāldaļas idiņam aizrakstīja pretī, ka būtu forši, ja darbadevējs laipni darītu ko vairāk - tb kā viņi plāno dezinficēt visas virsmas un katru rokturi, ja mums 4stāvīga birojmāja ar kopīgām virtuvēm un labierīcībām, piebāzta ar cilvēkiem? un vai gadienā nevajadzētu izmantot faktu, ka visiem [VISIEM] uzņēmumā ira laptopi, ko nest mājās un strādāt. reakcija bija tik slinka [džeks nagļakā jēpastā iekopēja standarta tekstu no valdības mājaslapas], ka es vairs nevarēju sagaidīt un aizgāju uz slimības lapas. par cik dzīvojam kopā, šeiniju arī aizsūtīja mājās. rosam darba sakarā veiks vīrusa testu un tad mēs apmēram zināsim, vai mūsmājās jau visi aplipināti.

kriss un darbakolēģis rō vakardien pēcpusdienā ziņoja, ka redzējuši militāros transportus jau braucam pa šoseju, kas nozīmē, ka jaunais, stabilais lokdauns droška tiks izziņots šodien. militārie dienesti mobilizēti, lai ganītu to panikotāju pulku. kriss te viendien bija izskrējis uz supermārketu un tur esot bijusi normāla apokalipse ar policiju un bļaujošiem kaušļiem, veikala iekšpusē un ārpusē. plaukti pustukši un viena traka tante, rupji purpinot, esot krisam no rokām izrāvusi pēdējo paku pareizās mincīšu pārtikas. tā pati teskotēka [tesco supermārkets] tagad izsūtījusi visiem jēpastus, ka ballīte beigusies - veikali turpmāk būs apsargāti un laidīs iekšā pa vienam, un katrs varēs dabūt tikai 3 produktus, that's why we can't have nice things. vietējo iedomībai nav robežu - ignorance un uzpūstais egō laikam traucē saprast situācijas nopietnību, stipri līdzīgi kā ar brexit'u. diemžēl ne visiem šķēršļiem var pārbuldozēt pāri ar pohuju.

tad vēl mana persōnīgā traģēdija ir fakts, ka ar šeiniju beidzot atradām sev foršu mazu mājiņu ar maziņu, maziņu dārziņu, bet tagad vairs nezinam, vai pārvākšanās, kas plānota pēc 2 nedēļām, maz būs iespējama. ja aģentūra, caur kuru īrēsim, nebūs aizklapējusies, vēl jau jātiek arī pie man with a van. vismaz strādāšana no mājām zajebis, var sēdēt pidžamā ar dinozauriņiem, klausīties visādus zāģmašīnu ansambļus un bužināt mincīti, kurš priecīgs, jo mājā ir cilvēki. pārsvarā gan viņš mani dramatiski serenādē aiz durvīm, lai taču beidzot laižu iekšā pagulēt uz laptopa klavieres [because where else?!].
 
 
Garastāvoklis: tāds drusku mad max'īgs
Mūzika: sirēnas aiz loga beidzot pierimušas
 
 
( Post a new comment )
J. S. Badger[info]217 on 19. Marts 2020 - 19:31
jā, R. arī saka, ka šis viss arprats, kas notiek ir tipiska britu chosen nation domāšana a la "WE will be alright" un charity starts at home, ka kamēr ar tevi un tavu ģimeni/draugiem ir viss ok, poh par sabiedrību kopumā - sākot ar mātēm, kas šokā, kā es ta sēdēšu ar saviem bērniem mājās, beidzot ar debīliem tūristiem spānijās, utt..

(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
deestructa: the loving wife[info]neoplasm on 19. Marts 2020 - 19:37
exactly, mani vēl izbesīja viena itkā forša darbakolēģe, bet viņas [un, protams, kaudzes citu cilvēku] mantra pēdējās nedēļās bija "it's just a flu, it's just a flu", kas pārgāja uz "well, only the eldery and people with underlying health issues will suffer/die" [viņas tēvam ir invaliditāte, but ok], pie kā man uzreiz gribējās jautāt, kas tā par fokin' eigēniku, ka visiem pohuj par veciem cilvēkiem u.c. riska grupām??
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
rūsganais sprakšķis[info]mufs on 19. Marts 2020 - 19:55
ak vai, mājiņa ar dārziņu, kvī!
(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
deestructa: oi![info]neoplasm on 19. Marts 2020 - 20:12
tas šobrīd ir tāds ļoti pieticīgs kvī, jo līdz tam vēl jānodzīvo :)
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
rūsganais sprakšķis[info]mufs on 19. Marts 2020 - 22:13
sekojiet ieteikumiem te zemāk, un gan jau būs

pie visiem šiem sūdiem, rakņāšanās un baziliska dobītē apčubināšana būs ļoti terapeitiska, man šķiet
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
deestructa[info]neoplasm on 19. Marts 2020 - 23:22
man vispār ļoti patīk vienatnē - jo mazāk cilvēku, jo labāk, tāpēc tā pašizolācija man vairāk ir kā spīdzināšana, jo esmu iesprostota ar citiem cilvēkiem :O~

a dārziņš tāds angliski pastulbs - nobēruši visu ar granti. būs jāstāda koka kastēs vai ko, gribās piparmētru! un moš pat kādu zemeni un spinātu, būs jautri! :)
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
[info]zuzanna on 19. Marts 2020 - 20:01
Es te pāri jūrai Īrijā arī graužu popkornu skatoties uz UK. Nevar būt, ka NHS ir nekompetenti idioti. Nevar būt, ka Boriss vispār neko nejēdz. Un saliekot divi plus divi teju vai sanāk, ka vot visi vecie un cilvēki ar underlying conditions ir smaga nasta gan NHS, gan nodokļmaksātājiem vispār un šī ir evolūcijas piespēlēta izdevība no viņiem tikt vaļā. Too dark to be true.
Ziemeļīrijā vecāki uzsāka legal action pret vietējo valdību, ka skolas netiek slēgtas. Derijā neļāva pat vienu primary school aizslēgt, kaut arī tur bija sīcis ar suspected infection.
Es ceru, ka ar mājiņu viss sanāks. Protams, būs risks ar visādiem svešajiem men with vans, varbūt jūs kādā autonomā varat dabūt savu van?
(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
J. S. Badger[info]217 on 19. Marts 2020 - 20:16
NHS diezgan bļauj jau kādu laiku, ka valdība nedara pietiekami gan vispār, gan tagad koronas sakarā. ta ka viņiem nevar neko daudz pārmest. dŗīzāk diezgan nekompetenta toriju valdība...
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
[info]zuzanna on 19. Marts 2020 - 20:40
Bet vai tad ideja par herd immunity arī nenāca no NHS? Kas bija tā zinātnieku grupa, kas šito vispirms ieteica?
Anywho, tagad jāskatās, kā tikko pieņemtie mēri strādās. Tā vien liekas, ka puspasaules šēz te: https://www.worldometers.info/coronavirus/ un refrešo lapu.
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
deestructa: viena kā pirksts[info]neoplasm on 19. Marts 2020 - 20:23
nu, es arī jūtos kā uz grābekļa uzkāpusi, jo honestly nesaprotu, ko es gaidīju pēc brexit'a u.c. lieliskām attieksmēm no vietējās sabiedrības. skaicka viens otram pārgrauzīs rīkles par pēdējo maizes kukuli un skaicka pohuj par vecajiem cilvēkiem'n'kō, jo mēs būsim jauni un skaisti forever [and we have offshore bank accounts in case shit hits the fan for the peasants].

paldies, es arī ceru, ka mājiņa izdosies. mums nav tiesību, tamdēļ vajag man with a van. doma bija vnk palūgt, lai piebrauc, bez izkāpšanas, un mēs paši pielādēsim/izlādēsim, bet nezinu, vai kāds piekritīs. un vai tas maz būs legāli pēc pāris nedēļām.
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
[info]zuzanna on 19. Marts 2020 - 20:36
Par to, kas būs vai nebūs legāli - tas ir gamble, ko mēs droši vien nevinnēsim. Bet ja tomēr būs legāli pārvākties, tad atradīsiet kādu uzņēmīgu poli vai kādu citu austrumeiropieti ar kravas busiņu un viss sanāks. Craig List ekvivalentos noteikti varēs atrast. Būs jāpazvanās un tā, bet būs ok.
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
deestructa: the loving wife[info]neoplasm on 19. Marts 2020 - 20:49
ā, vo, paldies, ka atgādināji par craigslist! es tieši grabinājos pa tādām gum tree pažobelēm un grauzu nagus, tur tie men with ven it kā vienmēr ir :)

ja nebūs legāli, pārvāksimies pa nakti! [tfu tfu tfu] nu, vai arī likšu grāmatplauktu ar apenēm uz skeita un hujārīšu tā :)
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
[info]zuzanna on 19. Marts 2020 - 20:53
Nezinu, cik legit tas būtu, bet var arī sazināties ar aģentūru un teikt, ka visu kopējās interesēs būtu atslēgu nodošanu rīkot ātrāk.
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
deestructa: the loving wife[info]neoplasm on 19. Marts 2020 - 21:03
piekrītu, trobelēsim, lai špaktelē ātrāk, ja nav vēl pabeiguši :)
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
only after dark[info]tvarj on 19. Marts 2020 - 20:08
uff, cik traki! mums gan te tē papirka, papirka tos griķus un wc papīru, bet tad secināja, ka ar veikalu piegādēm sacensties nevar tomēr un likās mierā. šobrīd var diezgan tikpat mierīgi aiziet uz veici (soc. distancējoties) un nopirkt kafiju un batonu.
kaut nu mājiņa iekristu!
(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
deestructa: the loving wife[info]neoplasm on 19. Marts 2020 - 20:42
nujā, mums te drusku citi populācijas cipari un blīvums, un, protams, sense of entitlement. *720 eye roll*
forši, ka varat vēl uzelpot. es gan dzirdēju, ka visi ceļojošie idiņi, kas neņēma situāciju pierē, tagad dabūs iestrēgt uz robežām. ceru, ka viņus tur testēs, lai jums inficēto skaits neaug kā citviet.

paldies, mājiņa ir mana gaisma tuneļa galā. ceru, ka dadzīvosim!
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
[info]brittany on 19. Marts 2020 - 22:19
čau, mazā! prieks no tevis dzirdēt!
mums aiz loga arī apokalipse un pilnīgs čau.
fingers crossed par tavu jauno dzīves vietu!
(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
deestructa: the loving wife[info]neoplasm on 19. Marts 2020 - 23:29
čiuriu, mīļā mana :* cheers! kā tev tur pašsajūta? es par tevi uztraucos - londōna, kā jau metropōle, tāda riskanta vieta. stay safe, my love!!
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
[info]brittany on 19. Marts 2020 - 23:51
man ir ok, cilvēki par makaronu paku nekaujas, visi pagaidām ir miermīlīgi. visi plaukti ir tukši.
stay safe :*
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
deestructa: the loving wife[info]neoplasm on 20. Marts 2020 - 14:08
a tev viss ir? esi droši iebarikādējusies savā ķisenārijā? kad nedrīkst, tieši visvairāk gribās ciemos lol :)
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
[info]brittany on 20. Marts 2020 - 15:14
es esmu iebarikādējusies, un man viss ir, šo to vēl pasūtīju no amazones un ebay, lai dzīve ir vēl komfortablāka.
es esmu par šīm divām dienām ļoti sailgojusies pēc cilvēkiem, gan pie sevis, gan apkārt, kā arī un pārvietošanās.
es piekrītu par ciemošanos - ciemiņi būtu pašā laikā!
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)