15 Novembris 2019 @ 10:35
hit me with your rhythm stick, hit me  
izgāšnedēļ izbraucām ar šeiniju uz līdsu, kur nebija bijis tas gods. brīnišķīgi uzballējām, palikām ērbēbī, kas pieder jaukam extinction rebellion pārim, līdz ar ko ričuku skaita attiecība mūsu istabā pret cilvēku skaitu bija 2:1. līdsā - surprise, surprise! - ir ahujenna auksti, bet to kompensē tas, cik tur ir smuki. ļoti atgādina mančesteru, kas brīžiem mulsināja ar spēcīgiem dežavū momentiem. ļoti garšīgi visur dabūjām paēst un mākslas galerijā abzalūti nejauši uztrāpīt uz krutu pasākumu ar vairākām performancēm un lekciju. ļoti patika skotu māksliniece, kas pidžammā lasīja lugu par ginekolōģiskiem instrumentiem un brīžiem krita, brīžiem rāpoja, nepārtraucot monolōgu. vislabāk patika čiepiņa, kas uzstājās ar monolōgu, kur cita starpā viņai izbira pērle par "i recently went on a date with a psychotherapist. well, i guess it wasn't a date, but it had most of the qualities of one, rejection included". izdevās nonākt arī galamērķī, kas belgrave music hall & canteen, kas '30ajos gados laikam bija būvēta kā bērnu slimnīca un tagad tur ir gandrīz viss izņemot. smuki skati no jumta terases, garšīgs ēst un lieliski apskaņota koncertzāle, kas mani drusku atmeta tīneidžerībā. tiku pie limited edition vinila rōzā krāsā, which is a first [man ir viens zils un babes of toyland sarkanais, khhh]. jamila woods ar grupu bija atstojs, sevišķi simpoķā moments pirms dziesmas frida, kur viņa garāmejot piemin diegō, bet atsakās minēt viņa vārdu, 'cause he doesn't deserve to be mentioned :) vispār sapratu, ka esmu diezgan labs brīvdienu salūkotājs un visa kā bukotājs, jo viss izdevās tā ļoti mierīgi un nesteidzīgi. pamostoties ērbēbī telepurķis raportēja, ka marcus king band atkal mēģinās atbraukt rakstainām kamanām, nācās pirkt taluonus, ko padarīsi.

[bļā, tikko dzirdēju darbakolēģi sakām "..yeah, it's penicillin. who invented penicillin? anne frank or smth?". atkārtošos, bet bļāā, brexit me to the head right now]

tad te vēl visādi plūdi mums gadījās, jo mums te ir tikai 2 laikapstākļi šobrīd - līst vai GĀŽ. nav gluži venēcija, ir tikai tā, līdz potītēm, tas jau tikpat kā sauss pēc šejienes standartiem. augstāk uz ziemeļiem gan plūdi, gan dubļu nogruvumi un ne pārāk operatīvi evakuēti cilvēki ar renstelē nolaistiem īpašumiem. darbā drusku pagrabs applūdis un brīžiem nava transporta, kad ļoti vajag, bet tā nav liela sāpe, māja mums conveniently ir kalna galiņā'i :)

gribēju vēl vaicāt fellow cibiņiem, kam ir visādi savi dietary requirements - cik bieži jūsu pasūtītais tiek nomudīts? es diezgan regulāri atrodu gaļu tur, kur esmu samaksājusi, lai man tādu nedod. še gan visi atvainojas un klanās līdz zemei, vaj, kā viņiem tik briesmīgi gadījies, ārprāts, še jums nauda un vaučeri, lūdzu, pieņemiet visus mūsu vaučerus un visdziļākās līdzjūtības, mēs tik ļoti atvainojamies, ka tūlīņās paši sevi atlaidīsim no darba un atdosim jums mūsu pirmdzimto, jūs tikai paņemiet vaučerus vispirms un tad mēs noteikti. un es tāda, vsja v belom, pārmetu viņiem mātes terēzes krustu un piedodu, protams, bet nu huļi - cik ta' sarežģīti ir vienkārši uztaisīt to, ko es pasūtīju un par ko esmu samaksājusi? it's on your fockin' menu, innit, m8? ir pat vietas, kur es pa taisno dodu šeinijam degustēt pirms pametu viesmīlīgās telpas, lai nav tālu jāiet, kad nāks atpakaļ dirsties. nezinu, ko darīšu, kad būsim izšķīrušies :))
 
 
Garastāvoklis: 50/50 - smaidam/gribam mirt
Mūzika: Small Black - No Stranger
 
 
( Post a new comment )
cukursēne[info]saccharomyces on 15. Novembris 2019 - 13:07
akdies, šis "i recently went on a date with a psychotherapist. well, i guess it wasn't a date, but it had most of the qualities of one, rejection included", paldies, priekšpusdienas prieks.

par pasūtītā sačakarēšanu - vairs gandrīz nekad tā nav, jo šī "vai, aizmirsām un atnesām jums visu krējumā noslīcinātu" fakta dēļ tagad galvenokārt izvēlos ārpus mājas (jo sevišķi ceļojumos) ēst vegāniskās vietās vai vismaz veģetārās, kur parasti tad ir skaidri definēts, kas ir vegānisks, vai vietās, kur pats var salikt kopā savu maltīti. bet tādos vienkārši restorānos vai ēstuvēs, šķiet, savulaik tā mēdza būt katru otro reizi laikam, kādreiz es biju kautrīgs un vienkārši tad vai nu paliku nepaēdusi, vai, ja iespējams, izlasīju ārā neēdamo, bet vienā brīdī iemācījos sākt centīgi sūdzēties, jo nu blergh. bet daudz vieglāk ir izvēlēties vietas, kur risku mazāk, jo negribas arī vienmēr trīs reizes pārprasīt/atgādināt, ka šis ēdiens, tātad, lūdzu, lai ir bez gaļas, bez olām, bez piena produktiem, jā, arī bez siera, paldies. tā ka es tikai par diršanos, lai mācās cilvēki rūpīgi izdarīt savu darbu.
(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
deestructa: parunā vēl[info]neoplasm on 15. Novembris 2019 - 13:40
same, man tikai nava, kur sprukt darba laikā, ja nav līdzi pašgatavotu pusdienu. un tad sanāk iet tādās ēstuvēs, kam rokas aug no dibuā. pēdējoreiz gan uzrāvos, pasūtot ēst uz mājām no viena man ļoti mīļa thai restorāna, kas salauza sirdi - viss bija pārkaisīts ar beigtu vistu. tamdēļ arī interesē, cik bieži tā gadās citiem, jo ar pāris reizēm jau tā kā būtu pieticis bļe.
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
cukursēne[info]saccharomyces on 15. Novembris 2019 - 13:44
jāizmāca šitie visi, nu!
ar laiku un sūdzībām viņi varbūt iemanīsies - man pirms pāris mēnešiem bija patīkams šoks, kad kaut kādā random kebabnīcā pasūtot falafel kebabu vēl pirms biju paspējusi tikt līdz detaļām par to, kas un kā, man uzreiz vienkārši pajautāja, vai vajadzēs vegānisku.
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
deestructa: curiousity went up in smoke[info]neoplasm on 15. Novembris 2019 - 14:01
tieši tā, man te ir viena ēstuve, kas, mani rindā ieraugot, jau priekšlaicīgi sāk nervozēt un sabļauties ar virtuvi. tā jau viss labi, ēst beidzot dod pareizi, bet nu galīgā sajūsmā neesmu, ka, mani ieraugot, cilvēkiem sākas sirdsklauves. vienīgi ņirdzīgi, ka viņi tagad ir aprīkojušies ar "we <3 vegetarians" nakļeikām uz kases aparātiem - kāds dabūjis pa ķobi no corporate gan jau :))
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
cukursēne[info]saccharomyces on 15. Novembris 2019 - 14:14
mwahaha, nesen terapijā uzzināju, ka "pretējās reakcijas formēšana" esot actual jēdziens - varbūt ar laiku pavisam nosēdīsies, un viņi šīs sirdsklauves sāks interpretēt kā patiesas mīlas zīmi :D
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
deestructa: curiousity went up in smoke[info]neoplasm on 15. Novembris 2019 - 15:30
nemaz neņirdz, tas, iespējams, jau ir noticis - konkrētajā iestādē ir viena viesmīle, kas man pārmet, ka es, pa ielu ejot, vienmēr tarkšu ar draudziņu un nesveicinos pretī [wtf] :O soz, love, didn't know we were friends :/
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
rūsganais sprakšķis[info]mufs on 16. Novembris 2019 - 21:49
Ohmy :D
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
judging the mice[info]rasbainieks on 15. Novembris 2019 - 14:52
pag, viņi ar beigtu vistu pārkaisa ēdienu, kuru nav paredzēts pārkaisīt ar beigtu vistu? es tā padomāju, ka man laikam ir zvērīgi veicies, tā reāli saputrots nav ne reizi.
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
deestructa: curiousity went up in smoke[info]neoplasm on 15. Novembris 2019 - 15:41
nujā, pasūtīju vegetarian [!] set meal, kas nāk ar visādiem stārteriem. pie atpakakošana šeinijs vēl tāds priecīgs noelšās, ka vāj, tā veģetārā vista izstās tik īsta, what a time to be alive! lol, bija arī īsta un not so much alive, ar visiem kauliem'n'šit dabūja lidot miskastē. gribu ticēt, ka kurjera vaina, jo restorāns man ļoti mīļš. pieprasīju atdot naudu un man bez liekas tielēšanās arī atmaksāja. no justice for vista though :C
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
deestructa: oi![info]neoplasm on 15. Novembris 2019 - 15:48
'atpakakošana' no šodienas ir vārds, kas apzīmē ēdiena atpakošanas darbību, ko pavada nebeidzama vilšanās sajūta, everyone's most welcome :)
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
this is a ransom demand: uz asvalta[info]kakjux on 15. Novembris 2019 - 21:29
I'll thank you laters, kad nevarēšu šo vārdu nekā paskaidrot latviski nerunājošajiem draudziņiem :D
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
this is a ransom demand: uz asvalta[info]kakjux on 15. Novembris 2019 - 21:00
Zapps?
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
deestructa: curiousity went up in smoke[info]neoplasm on 15. Novembris 2019 - 21:32
nē, atradu jaunu mīļāko [lasi: ahujennāko] taju restūzi, prikaļi?
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
this is a ransom demand: uz asvalta[info]kakjux on 15. Novembris 2019 - 21:35
ahujela? O_O bļaķ. nuviss, komantagad? kā tagad būt? visa pasaule satricināta!

eu, btw, man visticamāk būs Londonijās jāparādās janvāra beigās. wink wink?
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
Nezāles neiznīkst[info]jan09 on 15. Novembris 2019 - 13:18
slapjums
stc, vai tad Nottingham mazliet neapplūda? Long Eaton, Beeston uc gar upi?
Mansfield tika cauri ar nogruvumu, bet Worksop, Mexborough uc valda jautrība...
(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
deestructa: curiousity went up in smoke[info]neoplasm on 15. Novembris 2019 - 13:50
Re: slapjums
jājā, trent upe applūda jau izgāšnedēļ, bet pilsētas centrālā peļķe uzrādās tikai vakardien pa dienu, kas paralizēja pāris kvartālus uz pāris stundām. pēc 5iem jau varēju tikt mājās itkā nekas nebūtu noticis. nu, sastrēgumi vienīgi bija tādi, ka pēc pāris pieturām jau pensiju varēja saost, šausmīgi ilgi sēdēju. vilcieni tagad arī starp notts un derby nevizinās, bet tas man dzīvot netraucē :)

darbakolēģes draugiem taisni pieder viens no tiem īpašumiem, kas dubļiem tuvākstāvošs - tur viss bēdīgi, jā, māja beigta. tāpat neveicas arī tiem, kam mājas upes krastos, jo tur akaliņ krasti sākuši šļūkt upē, krietni samazinot īpašuma platību [un pielabot jau tur arī neko nevar] :/
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
Nezāles neiznīkst[info]jan09 on 15. Novembris 2019 - 13:59
Re: slapjums
kā stāsta kolēģi, kas pazīst dažus stipri aplūdušos, kā reiz jaunajos īpašuma apdrošināšanas līgumos esot uzradies punkts, ka plūdus neapdrošina. Tipa pats vainīgs, ka dzīvo vietā, kas var applūst (kaut ir vietas, kas vismaz 100g nav applūdušas (kā senāk vnk neviens nezina)... ļoti motivējoši ;)
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
deestructa: curiousity went up in smoke[info]neoplasm on 15. Novembris 2019 - 15:45
Re: slapjums
haha, lieliski, ja tev patīk šitas joks, tad jājautā, vai esi dzirdējis par chancel repair liability?

"Chancel repair liability is a legal obligation on some property owners in England and Wales to pay for certain repairs to a church which may or may not be the local parish church."

es par šito uzzināju, kad mājasbiedri pirka sev māju. tas diemžēl nestrādā pretējā virzienā - ja māja applūduse, tad tā ir dieva griba, un baznīca jau neies darīt sātana darbu, apmaksājot pezantu remontus :))
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
Nezāles neiznīkst[info]jan09 on 15. Novembris 2019 - 15:53
;)
nea, nebiju gan...
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
Dunduks: skots[info]dunduks on 15. Novembris 2019 - 15:56
Vienīgi labāk būtu nelietot publiski "ļoti atgādina mančesteru", jo Līdsai vēsturiski tā Lankašīras puse nav mīļa :D
(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
deestructa: curiousity went up in smoke[info]neoplasm on 15. Novembris 2019 - 16:18
hāhā, small island, big egos, līdz ar ko te jau neviens nevienam nav sevišķi mīļš :))

tāpat kā dienvidi visu laiku diršās ar ziemeļiem, lai arī joprojām nava skaidrs, kur tieši tie ārkārtīgi kulturālie dienvidi un pezantu ziemeļi sākas un beidzas ;)
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
this is a ransom demand: 2 pounds[info]kakjux on 15. Novembris 2019 - 18:50
Es tev, kā kārtīgs Londoner tūlīt (vīr)pateikšu kur! Virs St Albans viss ir pezantu ziemeļi! :D
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
deestructa: snatch[info]neoplasm on 15. Novembris 2019 - 21:38
nice try, bet šis ir, iespējams, mans mīļākais mēģinājums atklāt patiesību https://youtu.be/ENeCYwms-Cc
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
this is a ransom demand: 2 pounds[info]kakjux on 15. Novembris 2019 - 21:45
ahahha, es joprojām māku domāt kā Londoneris, izrādās :D St Albans ir just above Watford :D vēl es lieliski atceros, ka North Londoners feel ultra superior to Southerners. and all the Southerners feel that we're obnoxious pricks. and Richmond just does their own brand of posh. :D
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
J. S. Badger[info]217 on 15. Novembris 2019 - 20:13
R saka, ka viss, kas ir above Milton Keynes, ir ziemeļi, bet ja izdala vel Midlands, tad ziemeļi esot viss, kas virs Sheffield :)

bet par veģetārajiem laikam nav sanācis nekad tā baigi, ka kāds ko sajauktu, UK točna nē. lv vienreiz falafel kebabā bij vistas gabals. un šogad lietuvā "omlete" izrādījās "omlete ar iekšā ieceptu šķiņķi", viesmīle aizmirsa pateikt.

es pati lol, vienam musulmanim vienā no darbiem par sendviču ar chorizo, kad viņš jautāja, vai tur ir gaļa, atbildēju, ka nē, jo kā neēdājs nezināju, ka chorizo ir gaļa :) bija liels skandāls
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
deestructa: curiousity went up in smoke[info]neoplasm on 15. Novembris 2019 - 21:47
nujā, reku arī jaukas versijas https://youtu.be/ENeCYwms-Cc

zin' kā, es uzaugu ēdot gaļu, līdz ar ko man tā termāli apstrādāta nav refleksīvi pretīga un es nesāku tur demonstratīvi un projektīli vemt no nonākšanas kontaktā vien. un es saprotu, ka gadās cilvēkiem kļūdīties, man tikai likās, ka dzīvniekus neēdošo nu jau ir gana daudz, lai tie veģ/veģ ēdieni būtu nostrādāti.
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
J. S. Badger[info]217 on 15. Novembris 2019 - 21:58
jā, nu līdz es izlasīju Tavu postu, man toc šķita ka UK veģetārisms ir ļoti atstrādāts(par veganismu gan tā neteiktu, to man šiet vēl jauc), nu tā ka patiešām nebija gadījies ka kāds sajauktu (to par kļūdīšanos mineju tikai kā par vienīgo piemēru, ko zinu :D), moš Tev vnk ir noveicies dzīvot, kur savākušies visi jaucēji, vai varbūt mani Londona un Portsmuta izlutināja (Epsomā vēl neesmu mēģinājusi ēst ārpus/sūtīt takeawa) :)
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
 Stiller Ozean[info]klusais_okeans on 15. Novembris 2019 - 16:50
Ko nozīmē "kad izšķirsimies"? Jociņš?
(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
deestructa: curiousity went up in smoke[info]neoplasm on 15. Novembris 2019 - 18:28
zin' kā, pagaidām joks, bet laiks rādīs :)
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
this is a ransom demand: 2 pounds[info]kakjux on 15. Novembris 2019 - 21:07
Londonā vienā posh vietā mushroom burger izrādījās gaļa ar sēņu mērci. Es biju mazliet ohujā. Bet vispār, krējumu visur mēģina iešmugulēt. Citādi nav bijis tik traki vispār. Bet es zinu, ka citi mēdz teikt, ka viņiem ir alerģijas un tad klausās tajā uzmanīgāk.
Ā, šaizemē mēdz ne-piena vietā nejauši ieliet pienu kafijā un tad darīt to atvainošanās šausmu, kurā man jānostājas labticīga svētā pozā un jādod viņiem sava neatsveramā piedošana. Citādi it kā bijis norm.
(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
deestructa: curiousity went up in smoke[info]neoplasm on 15. Novembris 2019 - 21:52
tas kaut kā counter-intuitīvi, jo neredzu gaļēdāju, kuru interesētu burgeri no sēnēm.

te beidzot kafijā ir varianti arī bez sojas piena, kurš man nepatīk, jēj. es beidzot varu dzert kafiju ārpus mājām :)
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
this is a ransom demand: 2 pounds[info]kakjux on 15. Novembris 2019 - 21:59
tā bija kaut kāda mega posh burgernīca, kurā menu bija mushroom burger, kas bija vienīgā pozīcija in menu (side dishes excluding), kurā nebija minēts neviens tiešs līķa nosaukums. es kaut kā naivi padomāju, ka CoventGārdenā pie Brīvmasonu mā, nu tur tak visiem skaic, ka vajag vismaz vienu ne-līķa burgeri. I was so proven wrong. serves me right, I suppose.

es šodien biju dedicated vegānnīcā, tur bija sojas vai auzu. es konkrēti sirsniņoju auzu, tāpēc nopriecājos par hipsterkafijas dzeršanas exp. bet vispār, man reti ārpus mājām gribas kafiju, tāpēc tā nav problēma pārāk bieži. bet, kad paņemu (ne-vegānnīcā, kur zvēru piena nav vispār), visi vienmēr pielej zvēru pienu un tad skrien atvainoties.
kas jestri, tad manā tuvākajā superbodē nav consistent plant based drink piedāvājums. dažas dienas ir tikai sojas. citreiz ir tikai rīsu un sojas ar vaniļu. vai citreiz ir tikai kokosa un sojas ar choc. citreiz ir auzu, sojas, rīsu un cashew. or any other combos of. nu tur.. nekad nezini, ar kāda auga dzērienu atnāksi mājās no iepirkšanās :D
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
rūsganais sprakšķis[info]mufs on 16. Novembris 2019 - 21:59
Nuzin
Varbūt tas nav vegānsaistīts, bet gan problēma ir Tevī?
Man vismaz katru otro reizi pasūtot ēdienu būs kāda huiņa, uz vietas arī mūždien taisa mega errorus; es jau jebkur eju ēst Baidoties, Kas Nu Atkal
(Atbildēt) (Link)