11 Oktobris 2019 @ 15:01
balls shall be kicked regardless  
ar to fudbōla spēlēšanu ar darbakolēģiem sanāca kaut kā smieklīgi bēdīgi, es jums teikšu. organizatōru tā īsti nepazīstu, jo viņš ir no citas nodaļas, sauksim viņu par yonaku, bet viņš bija drusku iecirties neļaut man spēlēt, laikam tāpēc, ka man nav krāniņa vai kas viņam tur sāp, nezinu. karoč, 1dien viņam gan es, gan manas nodaļas puikas pateica, ka es 3dien piedalos. 3dien viņš visiem iesaistītajiem bija izsūtījis nepieciešamo informāciju un komandu komplektējumu, manis skaicka nebija nedz jēpastu grupā, nedz jelkurā komandā. paraustīju plecus, paspēru bučus tālāk zem galda un sūtīju visus dirst, baigi jau man vajag [nevajag jau, bet gribējās]. yonakai vēl paspruka visādi stipri patronizējoši jautājumi, piemēram, "huļi gribi spēlēt? tu vispār māki?", kas stulbi, jo nevienam džekam šādi jautājumi uzdoti netika. jo tur neviens tā īsti nemāk spēlēt, vecie pirduki vispār jau pēc pirmajām 20 minūtēm vārtās beigti ar aizdusu. nekur arī nebija minēts, ka zaķiem piedalīties aizliegts. beigās tur kaut kā man aizmuguriski pīts bija aizgājis ar yonaku kasīties, keita arī nāca un šņāca par to, kā var neļaut man spēlēt, ja es arī še strādāju. es tā kā negribēju dirsties, jo es tiešām nemāku spēlēt, bet nu - nespēlējot jau arī neiemācīšos, vai ne. nepatīkamu pēcgaršu mutē atstāja arī fakts, ka yonaka, būdams par gļēvu, lai atnāktu un man vēlreiz pārjautātu, vai es tiešām gribu spēlēt, bija palūdzis to noskaidrot manai "draudzenei" emmai [viņi sēž pie viena galda]. viņa man atsūtīja īsziņu, uz kuru es aiz spīta, protams, neatbildēju un yonaka dabūja pats nākt ar mani runāties. lieki piebilst, ka es viņam šo sarunu neatviegloju. garš stāsts īss, pīts mani veda uz spēli. ar yonaku bijām paspējuši apmainīties arī pāris indīgiem jēpastiem, kur es viņam "laipni" palūdzu ielikt mani viņam pretējā komandā un viņš mani, protams, ielika savējā. uz laukuma arī pāris reizes apmainījāmies laipnībām, bet spēles beigās pats nāca sist piecīti, pimpis tāds. jo nebija tik traki, vārtus nosargāju visas reizes, nevienu golu pati neiesitu, bet izveicu vairākas smukas piespēles un mēs vinnējām. pīts vienīgi sūdzējās, ka man stipri asi elkoņi, jo es diezgan agresīvi gāju puikām virsū. tas arī laikam iemesls, porkē viņi mani tur negribēja - ja es grūstos, viņiem laikam bail grūst pretī. tonijs šito visu padzirdējis teica, ka nekā nebija - ja man patīk spēlēt, tad man jāspēlē, un viņš yonakas jautājumu nokārtošot. it's not '50s anymore, wtf. katrā ziņā tas izskaidro, porkē neviena no uzņēmuma drostaliņām negrib spēlēt.

otrs sūds, kas sabojāja man nedēļu, arī tās pašas zortes, starp citu. šeinija sakarā biju aizgājusi uz vienu atslēgu kantori pasūtīt pārīti jaunu atslēgu mūsmāju priekšdurvīm. tās tika pievīlētas čerez žopu - tik ļoti, ka pat nelīda atslēgas caurumā. gāju apukaļ pie atslēdznieka, bet viņš mani visu laiku čakarēja, jo negribēja dot atpakaļ naudu, un visādos veidos mēģināja mani pārliecināt, ka tā ir manis pašas vaina, tad citu dienu viņam kases aparāts nestrādā, tad atkal priekšniecība neļaujot man naudas dot, lai tagadiņ zvanos riņķī pa visādiem elles kambariem un tādā garā. vislabāk patika, kā viņš man mansplain'oja, kā strādā atslēgas, bļāāā, tā itkā es nekad durvis nebūtu redzējusi, godavārds. rosa mamma man vēl tā līdzjūtīgi novilka "oh, honey, that's because you're a girl and you have a slight accent". kad nu beidzot biju atnākusi pakaļ naudai un taisījos draudēt ar instancēm, atslēdznieks man refund vietā izveica vēl vienu charge, lololol, un tad trīcošām rokām dabūja man dot atpakaļ 2reiz resnāku refund'u. un tā mēs, dirsīgās vecenes, rūdāmies :)

varbūt sūdīga nedēļa, varbūt [pēc šeinija] jāiet lesbietēs, varbūt vienkārši maybelline.
 
 
Garastāvoklis: stabby
Mūzika: Queen Latifah - Unity
 
 
( Post a new comment )
smooth cat rider[info]bikini_kill on 11. Oktobris 2019 - 18:31
šitādi posti mani riktīgi sadusmo. kad vajag censties vairāk tikai tāpēc, ka nepiedzimu ar krāniņu.
visvairāk besī gadījumi, kad es un laulātais draudziņš tiekamies ar kaut kādiem speciālistiem/ būvniekiem/sales-meniem un ES MAKSĀJU un zinu, par ko ir runa, bet viņi tikai skatās virsū draudziņam, mani pilnībā ignorējot. Nolēmu, ka, ja šāda situācija atkārtosies, es nākamreiz labākajā passive-agressive tradīcijās viņiem acīs pateikšu, ka, ja es msksāju, tad lai uzrunā mani.
(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
deestructa: the loving wife[info]neoplasm on 11. Oktobris 2019 - 21:25
jā, vot es kādu laiku klausījos šādus stāstus un priecājos, cik man apkārt normāli cilvēki - nakarkala! - un tad pati iekāpu divos sūdos vienā nedēļā :_)) man tā ir nevajadzīga emacanāla nasta šobrīd.
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
helvetica[info]helvetica on 11. Oktobris 2019 - 19:07
Fubļa, seskulis
(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
deestructa: curiousity went up in smoke[info]neoplasm on 11. Oktobris 2019 - 21:28
bēdīgā neizpratnē jājautā, kurš tieši no VISIEM? :)
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
helvetica[info]helvetica on 11. Oktobris 2019 - 21:35
Spēlēt neņēmējs
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
ziemeļi: two-thousand-yard stare[info]ziemelji on 11. Oktobris 2019 - 19:12
eeww, puke *__*
(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
deestructa: viena kā pirksts[info]neoplasm on 11. Oktobris 2019 - 21:29
same :C
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
komentators[info]komentators on 15. Oktobris 2019 - 13:15
"huļi gribi spēlēt? tu vispār māki?"
Cik riebīgs jautājums. Prasās pilnīgi pateikt kaut ko "Well, if knowing how to play is a prerequisite for this, then you are automatically disqualified, so I assumed it isn't".
(Atbildēt) (Link)