25 Septembris 2019 @ 15:29
unawareness awareness  
starp citu, šīgada lv vizīte bija viena no foršākajām, lai arī lidoju gariem zobiem. biju paņēmusi sev kurpju kastes izmēra studiō dzīvoklīti, kur varēju atpūsties no visas atvaļinājuma ņirboņas un iespaidiem. atklāju, ka rīgā arī beidzot var dabūt visu ko garšīgu visādām veg/veģ vajadzībām. piemēram, var aiziet pie draudziņiem, kas garšīgi pabaro :) un paliku arī pie mātes pāris dienas, kas mums abām, izrādās, bija nepieciešams. ļoti civilizēti pie viņas dīķa krastā pavakariņojām [lasi: piepisāmies] divatā. tas bija brīnišķīgi, abas drusku apraudājāmies. tāda tā izaugšana laikam izstās - kad otram visu piedod, lai noņemtu smagumu no pleciem, un palaiž visu to huiņu vaļā, dodot mīlestībai vairāk vietas.

draudziņš nu ir ievācies. man tas viss ir ļoti grūti, jo es vairs nemāku, un, protams, visādas jaunas cīņas ar jaunām tarakānu sugām, bet tik un tā brīžiem drusku kūstu par mūsu kopdzīvi - kad pēc trenažierzāles ieveļamies mājās un saļimstu čupiņā uz trepēm, un viņš pienāk un novelk man kedas vai, piemēram, nopērk man vissmukākos bučus futbōlam, vai izveic man masāžu kamēr skatamies ziņas, jo man dibens un ciskas agonē jau kuro dienu. vai pie traka gāziena viņš izskrien pakaļ pareizajam pienam, lai man ir pareizā kafija. mēģinam kopīgiem spēkiem atmest smēķus, kas mani padara par vienkārši murderous bitch, tiešām nevienam nenovēlu šobrīd atrasties manā klātbūtnē. man gribās bļaut, lauzt lietas un sist cilvēkus, un viņš mani saprot.

alsō, manam skotu kolēģim viens draudziņš hujārījis ceļojumā uz krieviju, līdz ar ko kolēģis man te bija jēpastojis un prasījis, vai nevaru iedot paročku noderīgu frāžu attiecīgajā valōdā. vakardien kolēģis zināja raportēt, ka draudziņš kaut kādā kruīzā dabūjis balvu un diplōmu par zināšanām krievu valōdā un sūtījis manā virzienā lielas pateicības lol. you're welcome, dear stranger i'll never meet :)
 
 
Garastāvoklis: būs labi
Mūzika: Lizzo - Truth Hurts
 
 
( Post a new comment )
snauts[info]snauts on 26. Septembris 2019 - 17:01
Give us some dirt, savādāk draudziņš izklausās pēc personīgās kalpones.
(Atbildēt) (Link)