deestructa ([info]neoplasm) wrote 29. Augusts 2019, 15:13
prefrontal cortex appreciation day
es tiešām nepazīstu nevienu citu tādu eksemplāru kā tonijs. stāsti no viņa ikdienas pižec notikumu vācelītes krājas milzu wtf kaudzē. piemēram, viņam ir problēma ar vienu kaimiņieni, kas vienudien vienkārši iesoļojusi viņu mājā, sak', lai paņemtu bēbīti. tonijs dzīvo ļoti jaukā rajōnā, kur cilvēki baigi neiespringst uz durvju slēgšanu. viņa meitai vēl nava gadiņš un tā sieviete, kad dzird pa logu viņu raudam, tagad mēģina tikt iekšā mājā. kad viņai jautā, huļi atnākusi, tad viņa vienkārši saka, ka dzird bērniņu un bērniņš tātad jānes ārā, nu pastaigāties vai ko. durvis jau var aizslēgt, jā, bet tagad laikam arī logi jāsāk vaktēt.

tad vēl tāds joks, ka tonijs beidzot šķirās. no vienas puses jau labi, vismaz nebeidzamajām ciešanām gals. bet tonijs jau tik un tā atrod jaunu veidu kā sūdā iekāpt - tagadiņ esot nolēmis nemeklēt jurista palīdzību, jo "viņš ar sievu taču paši par visu varot vienoties". jājā, ar to pašu sievu, ar kuru viņš šķirās, jo kompromisi ar viņu vispār nekad nav bijuši iespējami. nu, tur jau viss uzvarām kaisīts, mēs viņam dzīvot nemācam, gan jau pats pamodīsies. garš stāsts īss, tonijs tagad meklē sev māju. tonijs alsō grib zināt, vai es nevēlos ar viņu ievākties. es saku "lol nē lol". tad viņš iet pie džō un prasa, vai viņš ar sievu negribot ar viņu dzīvot un, pēc kārtējā noraidījuma, iet pie keitas, kas alsō ņirdz vēderu turēdama un sēc garu "nēēē". tonijam ir grūta dzīve [un galva].

man pa tam piemājas veicī ir sākuši tirgot latvijā ražotus produktus, kas visnotaļ sirreāli. piemēram, vakardien tiku pie dzeramā melleņu jogurta, kas šeinija vismīļākais. vēl tur tirgo šprotes, melno balzāmu, kondensēto pienu, dobeles kartupeļu putru, dimdiņu salātus, griķus, talsu rituļus un šo to vēl. nezinu porkē, jo latviski runājošos rajōnā neesmu dzirdējusi. tas jocīgi korelē arī ar maniem sapņiem, kur nu jau pāris gadus sapņoju par kaut kādu telpisku simbiōzi, kur es neesmu ne šur, ne tur, bet abu valstu hibrīdtelpā, un tajos tiek runāts abās valodās vienlaicīgi. un tad, zini, ieskrien tāds no rīta parastajā piemājas veičukā, a tur talsu ritulis ar saviem uzrakstiem latviešu valodā - es, protams, domāju, ka viss, infarkts, es vairs nekad nepamodīšos :) bet varbūt notiek tieši otrādi un mani sapņi sūcas cauri realitātes pōrām un drīz pārņems visu, ne tikai mazo piemājas veičuku.

bet notiek arī briesmīgas lietas, protams. piemēram, marcus king drusku salauza sirdi un neatbrauca, un ko t' man tagad?
 
( Read comments )
Post a comment in response:
No:
Lietotājvārds:
Parole:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:

Gandrīz jau aizmirsu pateikt – šis lietotājs ir ieslēdzis IP adrešu noglabāšanu. Operatore Nr. 65.