20 Augusts 2019 @ 16:26
uzvaras un zaudējumi  
man ir vienas bēšas bikses, kurās es, kā izrādās, beidzot vairs nevaru tikt iekšā. rīta steigā rauju biksi uz augšu, pāri apakšstilbiem vēl kaut kā, bet tas pēdējais pusmetrs - pižec, dibenu tūcīju biksē ziliem pirkstiem. stīvā galopā aizdabūju sevi līdz spogulim, tīri paņirgt, un sapratu, ka no vidukļa uz leju asinsrite atslēgta. mana garderōbe mīnus vienas bēšas bikses = MAN NAV, KO VILKT :) es šobrīd mēģinu pieņemties svarā, kas nava populārs sarunu temats un ballīšu ice-breaker's, kad visi apkārt sevi uzskata par resniem un sēž uz vairākām diētām vienlaicīgi.

kaķutante pēc nedēļas nogales atnāk uz darbu un stāsta, kā gājusi gadatirdziņā vazāties un norājusi vienus neģēļus - cilvēki atvēruši pīrāgu stendu un viens no pīrāgiem saucās "wild beaver pie" vai kaut kas uz to pusi. kaķutante, sajutusi visu veģetāriešu kopīgās dusmas savās asinīs, izmetusi, ka tas taču ir tik pretīgi un tad atkārtojusi to augstākos toņos, lai stenda īpašnieki dzird un zina, ko viņa domā par viņu bebru rausi. stendā strādājošā kundze kaķutantei paskaidrojusi, ka "wild beaver" šajā gadienā ir domāta alus šķirne, uz ko kaķutante nosarkusi un, pirms nozušanas tuvējos krūmos, izmetusi uz atvadām, ka tik un tā pretīgi, jo viņa dzerot tikai lāgeri.

vēl viena dīvaina lieta, kas notiek manā dzīvē - mēs ar šeiniju uzsākam kopdzīvi. no sākuma izmēģināsim beta versiju, kur viņš ievācas pie manis, un tad, ja visas iesaistītās partijas izdzīvo bez nopietniem miesiskiem un psihiskiem kaitējumiem, mēģināsim kopdzīvi romantiskā divatnē. turiet par mani īkšķus, es ļoti sen neesmu dzīvojusi ar vīrieti tādā razkladā, kur nevaru gulēt savā ķisenārijā lepnā zvaigznītē. drošvien izsijās zeķes pa perimetru un tiks ielocīts tām blakus atpakaļ čemodānā. on the plus side, viņš ļoti labi gatavo :)
 
 
Garastāvoklis: :)
Mūzika: mūžīgais kolēģu koris
 
 
( Post a new comment )
only after dark[info]tvarj on 20. Augusts 2019 - 20:44
mēs te visi ļoti turam īkšķus par jums, ja
(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
deestructa: oi![info]neoplasm on 21. Augusts 2019 - 11:37
khh, paldies :)
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
rediiss[info]rediiss on 20. Augusts 2019 - 22:19
esakal esmu mazliet notievējusi un varu pat salīdzinoši viegli uzvilkt bikses, kas man derēja pirms vairākiem gadiem. Betee vēders trakoti smieklīgi karās pāri, tā ka no mājās ārā tādā paskatā iet negribas :D
(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
deestructa: snatch[info]neoplasm on 21. Augusts 2019 - 11:43
bet vēderu jau vienmēr var ar kādu lindraku piesegt! :) es vēl tieši gaidu, vai varēšu atgriezties pie savām "resnajām" drēbēm vai tomēr nepaspēšu [drīz atsākšu vingrošanu].
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
J. S. Badger[info]217 on 20. Augusts 2019 - 22:49
wiii :) bet tas ir jauki :)
(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
deestructa: the loving wife[info]neoplasm on 21. Augusts 2019 - 11:44
hihi, paldies, tad jau redzēs :))
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
Snorke[info]snorke on 21. Augusts 2019 - 11:13
Vovo un kurs te zvereja ka nekadu attiecibu nekad un nemuzham??
(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
deestructa: curiousity went up in smoke[info]neoplasm on 21. Augusts 2019 - 11:49
mēs, mēs, un abi divi pie tam! un tagad, rociņās sadevušies un svētlaimīgi smaidīdami viens otra aplaimotajās sejās, mēs, draudzīgi un ar jaunu mīlnieku sparu, kāpjam uz Grābekļa, prosjim poņaķ i prosķiķ :)) nu, gredzentiņš granātai ir izvilkts, tagad gaidam un smaidam!
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
[info]brittany on 21. Augusts 2019 - 13:43
oooo nice! congrats !
(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
deestructa: the loving wife[info]neoplasm on 29. Augusts 2019 - 18:42
:*
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
missalise[info]missalise on 21. Augusts 2019 - 15:03
Tas Šeinijs- malacis. Atradis īsto piegājienu, kā Tevi tā nemanot piejaucēt. ;)
(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
deestructa: the ghost who walks_karen e[info]neoplasm on 29. Augusts 2019 - 18:42
viltnieks! :)
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)