16 Aprīlis 2019 @ 11:06
don't gotta go to glastonbury to get glassed'n'buried  

jaunajā birojā tik daudz jaunu seju un tām līdzīgu objektu, jēzus luīzovič. iepazinos ar ļoti skaistām meitenēm brendu un milku. brenda ir nenosakāma vecuma tumšādaina sieviete ar nodzītu pačku un brīnišķīgu garderōbi. un milka ir apburoša tumšādaina drostaliņa ar tumši rōzā-lillā twists [izskatās pēc bizes un dreda ārlaulības bērniem]. pienāca pašas iepazīties, lai pajautātu, vai mani mati ir īsti. mkēj :) man gribējās milkai teikt, ka "hah, another chocolate girl", referējot pašai uz savu vārdu, bet, izvērtējot potenciālos iznākumus, sapratu, ka šis dad joke nava persōnāldaļas sapulces vērts :)

vēl es nesen uzzināju, ka bimbōpuisītis manā trenažierzāles recepcijā ir.. [bungu rīboņa].. pa pusei latvietis. ņemot vērā, ka viņš savu latvisko uzvārdu nemācēja izrunāt, sapratu, ka jauneklis ir 2.paaudzes izlaiduma. kad es smējos un teicu, ko nozīmē viņa uzvārds latviski, viņš sasarcis nomurmināja, ka "yeah, so i've been told" :)

alsō, vakardien pīppauzē likās, ka es varbūt murgoju un vecuma marasmā iekāpuse, bet vēlāk feisbuķis apstiprināja manas pretīgās aizdomas - maiks [kāds atcerās maiku?] tagad dzīvo manā miestā. jājā, tas pats, kurš ar asti un kurvīti kājstarpē aizskrēja uz skotiju smilkstēdams. pie pēdējās šķiršanās reizes viņš man draudēja pārgriezt sprandu :) tagad viņš strādā pāri pretī manai trenažierzālei - mēs tur ar šeiniju katru dienu tieši bučojamies uz atvadām. pasaule jau arī uz vecumu saraujas, vai ne?

 
 
Garastāvoklis: bļā
Mūzika: Fujiya & Miyagi - Collarbone
 
 
( Post a new comment )
this is a ransom demand: uz asvalta[info]kakjux on 16. Aprīlis 2019 - 17:37
jā nu, reizēm tomēr tie dad jokes, lai tik amuzanti nebūtu, neliekas to seku vērti. also, it's even less funny when you have to explain it.

a maiks tur ahujel?
(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
deestructa: the loving wife[info]neoplasm on 16. Aprīlis 2019 - 22:02
nu jā, alsō nebija jokiem laika, jo visas trejas bijām iestrēgušas never-ending "i love your hair" loop'ā, gana salkani arī bez šokolādes :))

par maika domu gājienu nekā nezinu, bet būtu bijusi ārkārtīgi pateicīga, ja viņš par savu dzīvesvietu būtu izvēlējies dajebkuru citu miestu no viņam pieejamā, visnotaļ plašā klāsta. izstās, ka viņa skotijas čiepiņa arī no viņa aizbēgusi [colour me surprised].
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
this is a ransom demand: uz asvalta[info]kakjux on 17. Aprīlis 2019 - 12:25
nu jā, "i love your hair" loop is easy to fall into :D

maikam kaut kā padodas šitas. būt totāli inconvenient, hehe. also, liekas, ka viņam konkrēti nepadodas dzīvot kādā konkrētā vietā anyway.
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)