01 Marts 2019 @ 11:32
mental dental rentals  

runājot par spiegiem, izgāšnedēļ kāds gudrinieks uzlauza priekšnieka jēpastu un mēģināja pa kluso mums iesmērēt rēķinu par 20k mārciņu, khh. šeinijs laicīgi pārķēra un apstījās IP adresi, kas palēkājusi pa eirōpu un pazudusi iekš seattle, usa. rēķinā minētā adrese gan bija kaut kāda getō fish’n’chip ēstuve, par ko mēs gūgelmapēs jo skaļi smējām, bet mēģinājums nebija slikts, IT džeks streso :)

alsō, ir aizdomas, ka no jōgalatēm esmu aizbiedējusi vienu jaunekli. bija tur viens tāds, ka ļoti entuziastiski sveicinājās, tāds drusku male bimbō. tās nodarbības mēdz būt pārbāztas, aiz kam es parasti ierodos laicīgi, lai nogāztos kaut kur uz tepiķīša un sargātu savu teritōriju. vienuvakar biju tikusi pie jauka pleķīša, kad augstākminētais bikšainis ievēlās nodarbībā ar nokavēšanos un nolēma savu tepiķīti nolikt man taisni priekšā – tā, ka man nav vietas, neko no priekšā notiekošā [t.i. fokin’ vingrinājumus] neredzu un man vēl svešas kedas sejā, ja. nēnu, jauneklis jau laimīgs, bet es kādā momentā sapratu, ka nesarūmēsimies, jo viņam acīmredzami nav nekādas kontrōles pār savām ekstremitātēm un gabarītiem, līdz ar ko piecēlos, paķēru tepiķīti un pārvācos. jauneklis izskatījās vainīgs un noskumis un nu jau nedēļām vairs nenāk, nesūdzos :)

taisni blakus mūsu birojtelpai ir pavisam mazs birojbūcenītis, kurā mitinās viens džeks. tāds diezgan laisks biznesmenis, ieveļās, kad patīk, stundām tarkš un ņirdz pa telefōnu un diezgan acīmredzami pats sev priekšnieks. nesen atklājām, ka viņš tirgo ē rotaļlietas pieaugušajiem. kolēģi bija ķīķerējuši pa durvju lodziņu un ieraudzījuši čemodānus pilnus ar visādām vibrējoši masējošām remote-control uzpariktēm, par ko priekšniece tagad caurām dienām nevar beigt ķiķināt. alsō, pie viņa bieži nāk čiepiņas, kas, cik mēs saprotam, strādā par testētājām. tagad visi krītam depresijā par to, cik mūsu darbi garlaicīgi salīdzinājumā [no pleasure, y’know].
 
 
Garastāvoklis: centīgi strādājošs, kā redzam
Mūzika: Slutever - Teen Mom
 
 
( Post a new comment )
this is a ransom demand: uz asvalta[info]kakjux on 1. Marts 2019 - 13:50
a es visā mūsu uzņēmumā saņemu visvairāk phishing emails. pie tam, by far vairāk nekā visi citi. man visu laiku mēģina iešmugulēt klikāt uz linkiem, kur tirgo abnormālus daudzumus dažādu laptopu. šitie haxorzi, viņi kaut kādi bōring reizēm :D
(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
deestructa: curiousity went up in smoke[info]neoplasm on 1. Marts 2019 - 20:12
ō, laptop enlargement man vēl nav piedāvāts, un vispār uz darba jēpastu man nāk tikai garlaicīgi darba jēpasti, šņuk šņuk. persōnīgajā gan man vismaz amerikāņu prostitūtas šad tad atraksta :) bet tas tāds phishing for compliments vien ir.
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
judging the mice[info]rasbainieks on 1. Marts 2019 - 16:28
pag, kā jūs darāt pijō KEDĀS?
(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
deestructa: the loving wife[info]neoplasm on 1. Marts 2019 - 20:19
nu, mums tāda diezgan militāra tā pijō, ar visādu kačāšanos, pumpēšanos un lekšanu. kolins vispār pasniedz arī tai chi un rīko visādus būtkampus, kas ļoti sitās cauri. esmu bijusi vairākās baskāju pijās un šitajā kedas čista vajag :)
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)