22 Februāris 2019 @ 14:42
you can fun, but you can't cry  

ō, nu, tagad zinu, ka dzīve ārpus cibas tomēr eksistē :) bet ir grūti nerakstīt, kā smejies, jo turpina notikt visādas muļķīgas lietas.

piemēram, viendien jōga-latēs mūsu rasta instruktōrs kolins ļāva mums iesildīšanos izveikt dajebkādā frīstailā, ar noteikumu, ka uzreiz pēc būs planku sacensības. mans persōnīgais rekords savulaik bija tāda ļurīga 5minūte, kur nevar saprast, vai pirkstgali svīst vai jau enterējuši raudāšanas stadiju. tamēr, prikaļi, mums tur nodarbībās ir viena tāda "večiņa", tāds angļu božijs oduvančiks - un viņu, protams, sauc mārgareta - noturēja planku kādas minūtes 11, un viņa pat nebija rekordiste. uzvarēja viens ķīniešu onkuls denijs, kam 74 gadi - 17.5 minūtes, minčuki, vot tas ir pizģec. mēs, protams, visi zaļie gurķi pēc tam kritām jo dziļā depresijā. es izspiedu savas 6 minūtes un pēc fakta birstošie kompelmenti tomēr sarūgtinājuma nemazināja. pie tam mārgareta ir drusku mazāka par mani un šausmīgi viegliņa - 1reiz tikām sapārotas stiepšanās vingrinājumiem un es viņu netīšām apgāzu. viena viņas kāja bija manā rokā un man kaut kur pazuda līdzsvars, izbira drošvien, un es dabūju redzēt mārgaretu tā slo-mo lēni sasveramies un padodamies gravitācijai, bet kolins pieskrēja ķert un man nebija nevienam jāuzsauc mākslīga gūža, noice. es viņai tik un tā drusku patīku, we're cool.

vai, piemēram, vienudien veikalā stāvēju rindā un vīrietis man aiz muguras, sarausis pirkumus abām rokām un pieturēdams ar zodu, tā pavisam pieklājīgi palūdza iepirkumu kalna galiņā'i vēl uzkraut vienu šokolādes olu no plauktiņa mums blakus. grēks neizpalīdzēt, protams, un devu jauneklim zināt, ka viņam zem zoda ir vieta vismaz 2 olām, ja vaj'g.

un vēl man bija diezgan zajebis valentīndiena. pēc treniņa gāju ciemos pie šeinija, kas mums bija pagatavojis vienu no maniem mīļākajiem indiešu ēdieniem - spinātu saag paneer, aj jezus. pēc tam gultā ar miera pīpi nostījāmies 12 angry men, kas bija visnotaļ ahujenna :) un mēs viens otram v-dienā uzdāvinājām virsjakas, mhm, pie tam zaļas, abas.. joprojām netieku vaļā no uzmācīgajām domām par to, ka vajadzētu taču beidzot šķirties, bet tagad vismaz saprotu, ka tās ir vienkārši manas uzmācīgās domas un sāku apjaust, no kura dibuā tām aug kājas. nēnē, mēs nebūsim kopā forever, bet es jūtu, ka caur šo visu moš būšu beidzot ievākusi gana daudz datu par savu stulbumu un turpmāk zināšu, ka tie grābekļi, uz kuriem tik naski gadiem ilgi esmu kāpusi, skaicka birst no manām miesīgām piedurknēm un bikšu starām. tas neattiecas tikai uz manām romantiskajām attiecībām, šitas attiecas uz pilnīgi visām.

sportam un labai diētai vēl klāt nākusi daudza staigāšana un viskādas literatūras lasīšana. nezinu, porkē man bija jānodzīvo līdz šitik sirmam vecumam, lai saprastu, ka sevi ir dahuja jāsaudzē un ka mans ķermenis ir fokin' ameizing pat tad, ja nava ideāls. tas estētiskais ideāls kļūst arvien vairāk pohuj.

 
 
Garastāvoklis: dzīfs
Mūzika: The Amazing Snakeheads - Here It Comes Again <3
 
 
( Post a new comment )
only after dark[info]tvarj on 22. Februāris 2019 - 18:05
noise to hear from you beidzot!
(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
deestructa: curiousity went up in smoke[info]neoplasm on 22. Februāris 2019 - 18:35
neō nebij' beikc, tikai nerakstošs :)
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
magnolia[info]magnolia on 22. Februāris 2019 - 21:21
Raksti gan! :)
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
deestructa: the loving wife[info]neoplasm on 25. Februāris 2019 - 11:47
varētu jau, ja man kāds varētu aizsist ekstra stundu diennaktī :)
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
vakardienas[info]vakardiena on 22. Februāris 2019 - 19:35
Nais to hev jū hīr!
(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
deestructa: curiousity went up in smoke[info]neoplasm on 25. Februāris 2019 - 11:48
senk jū :))
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
J. S. Badger[info]217 on 22. Februāris 2019 - 23:37
hah, ja es nesen skaipā tieši ar vienu drušku tā spriedu, ka pēc 30, reāli, pašam nemanot, un pat nepiedomājot, totali neapzināti, lēnām fokuss kkā nomainījies no piedzīvojumiem/ceļošanas uz dzīves/veselības kvalitāti. (protams, piedzīvojumi nekur nepaliek, un jo bebis vecāks, jo cerams, būs vairāk spēka tam), bet jā, vecums galīgi nenāk viens :D tā sevis kopšana piezogas līdz :D
(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
deestructa: curiousity went up in smoke[info]neoplasm on 25. Februāris 2019 - 11:51
nujā, tip piezogas, lai gan man nebūtu bijis iebildumu tik prātīgai būt jau sen :D bet, zin' kā, laps nāk ar gaidīšanu un smaidīšanu, i guess.
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
vārnu skaitītājs[info]saikne_neochin on 23. Februāris 2019 - 13:31
estētiskais ideāls kļūst arvien vairak pohuj, jo (izklausās) esi visia teicamā formā! un veselā miesā vesels gars ir viedi vārdi, nu vismaz salipušas ciskas netraucē pārvitoties, citās vietās arī liekās miesas nerīvējas, tad prāts var uzelpoti.

par tiem grābekļiem un piedurknēm labprāt pie kādas tējas parunātu, šķiet kaut kur pa līdzīgiem plauktiem šiverējam :)
(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
deestructa: oi![info]neoplasm on 25. Februāris 2019 - 11:55
vispār laikam jā, jo pa lielam vesels jau nevar būt briesmīgi nesmuks :)) es šobrīd novērtēju vairāk visu to, ko es varu un spēju ar savu rumpīti izveikt, nekā baudu tieši estētiku.

vajaga investēt teleportā, man liekas, jo pasēdēt pie tevīm ar tējiņu būtu pats labumiņš šobrīd :*
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
94sd: another earth[info]94sd on 24. Februāris 2019 - 17:16
Izbeidz sevi saukt par sirmu, tas man liek justies kā senīlai purva vecenei.
(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
deestructa: the loving wife[info]neoplasm on 25. Februāris 2019 - 12:05
ja tas tevi mierina, tad es to domāju kā joku. man drīz būs 32 gadi un es jūtos labāk nekā jelkad. tas "sirmais vecums" ir drīzāk tāda paširōniska ķircināšanās par līdzcilvēku dumajiem pieņēmumiem, ka manā vecumā sievietēm jābūt, ja ne beiktām, tad vismaz precētām un pavairojušamies. tāpēc, ja mani par šito tincina, es bieži vien atsmērējos, sakot, ka es tam visam jau esmu par vecu [lai atpišās] :))realitātē es par vecumu domāju pavisam citās mērauklās, kur cipari ir krietni nesvarīgāks faktōrs. persōnīgi pazīstu cilvēkus, kas ir cipariski jaunāki, bet ir totāli veci perdeļi. un mīlu un pazīstu cipariski vecus cilvēkus, kas vēl lec un skrien un neapstājas.
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
94sd: another earth[info]94sd on 25. Februāris 2019 - 13:38
Šo pilnībā izdzīvoju, bet arī jūtu, ka manī tie pašironiskie jociņi tomēr kkur nosēžas, tāpēc cenšos tos lielot retāk, nu varbūt izņemot atpišanās situācijas - tur no kārdinājuma neizbēgt.
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)