11 Decembris 2018 @ 11:53
plakstiņš raustās un pohujs iztērējies  
nu vo, beidzot atrāvos anxiety attack un uzsitu pa bremzēm. tagad darīšu tikai to, ko pati gribu un rēķināšu jo smalki, kas vispār ir mana laika vērts. visu tiešām nevar paspēt, i tried. lēnas ieelpas un lēnas izelpas un daudz vidējo pirkstu. domāju arī par terapiju, jo that feeling of impending doom ļoti nogurdina, tā kā armagedōns uz pleciem katru un cauru dienu, un bez jelkāda acīmredzama pamata. bet vēl nevaru saprast, kas ir prioritāte - dzīve vienītī vai terapija [un kā vispār vienu bez otra, vai ne, hahā].

kamēr taisu rīta rocket fuel, recepcijas čiepiņa uz mani skatās:
- ooh, i love your.. umm.. cardigan? or is it a sweater? a dress? a cape?
- a poncho?
- oh yeah, a poncho!
- no, it's a cardigan.

un mājaspuikas man pielipinājuši savu zarazu - izgāšnedēļ viņi kāsēja un šņaukājās pa mājām un tagad jūtu, ka man arī nāk virsū. bet es esmu ietiepīgs zvērs, man šonedēļ bija plānā izmēģināt visas nodarbības jaunajā trenažierzālē, līdz ar ko hujārīju ar savu buldozeru slimībai pāri - dzeru ūdeni, dzeru paracetamōlu, ēdu labu ēdienu un turpinu intensīvi svīst zālē.
 
 
Garastāvoklis: +
Mūzika: Blood Red Shoes - It's Getting Boring By The Sea
 
 
( Post a new comment )
[info]livia on 11. Decembris 2018 - 15:24
man ar diezgan problémas ar anxiety lately :/ bet sākt risināt šo problēmu laicīgi un pašai- tam es, protams, par slinku.. labāk jūgties nost un tērēt enerģiju pa tukšo visā mazsvarīgajā, nekā sakārtot svarīgos iemeslus un attiecīgi uzlabot savu dzīves kvalitāti (baru pati sevi)

ceru, ka Tu ātri un veiksmīgi tiksi galā :)
(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
deestructa: the loving wife[info]neoplasm on 22. Februāris 2019 - 18:13
pardon, palaidu šito garām, bet paldies, ka iekomentēji. man bieži vien pie šādām, principā paš-izraisītām, ciešanām liekas, ka es viens tāds sapists "vārgulis" un visi taču mierīgi paši ar sevi tiek galā, un vēl strādā trejus darbus un baro piecus bērnus, kas rok mani tikai dziļāk nespējnieka bedrē. īstenībā, vajag, kā jau teici, saprast, čo za huiņa, un sevi sakārtot, bet tas noteikti nebūs ātri :) vēl arī tas, ka neesmu pieradusi tik ilgi dzīvot tādu vienkāršu, stabilu dzīvi :D līdz ar ko tarakāniem līksmas ballītes. ceru, ka tev anxiety menedžēšana iet uz priekšu :*
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
vārnu skaitītājs[info]saikne_neochin on 12. Decembris 2018 - 14:10
tev vajag atvaļinājumu kaut kur klusā mierā
(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
deestructa: curiousity went up in smoke[info]neoplasm on 22. Februāris 2019 - 18:15
ōjā. ilgtermiņa risinājums gan būs drusku cits :)
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)