10 Oktobris 2018 @ 15:36
¡nada, feģa, nada!  

vēlēšanu rezultāti mani drusku apbēdināja, toties pirmoreiz balsoju šajmiestā. 6dien ielecu tramvajā un nonācu tādā kā kultūras namā nē, bet drīzāk šķūnītī, ar piestiķētu latvijas karogu. kad apjautājos, vai daudz balsotāju, vēlēšanu iecirkņa čiepiņas atbildēja, ka vispār neesot slikti, kaut kur ap simtu esot bijis un diena vēl nebija nemaz galā :) tiku laipni lūgta svinēt lācplēšdienu ar vietējiem tautiešiem, par ko pateicos, nedodot konkrētas atbildes. viens no balsot atnākušajiem pat nespēja izsekot līdzi visnotaļ elementārajām instrukcijām, līdz ar ko iemeta savu taluonu urnā bez aploksnes un dabūja anulētu balsi.

itkā baigi nemaz negribās pārvākties, bet arī drusku gribās, jo tad varēs iet citā trenažierzālē un tas varētu būt interesanti :) ak jā, mums tur tagad ir viens tāds zaķis, kuram es laikam šausmīgi riebjos. ļoti piekrītu, ka esmu gaumes jautājums, kā jau visi cilvēki, bet mēs nekad neesam pat pušplēsta vārdiņa pārmijušas, tomēr regulāri pieķeru viņu uz mani blenžam kaulainu aci, it's kinda awkward. sevišķi tizli tamdēļ, ka ar tādu riebumu/naidu ir tāpat kā ar iemīlēšanos - cilvēks par savu silto jūtu objektu sastāsta sev pasakas un tad pats dročī uz savu kaisli. te man gribās loosely citēt vienu no sam harris podkāsta viesiem un teikt "learn to have fewer opinions, sometimes you don't have enough data to form one and that's ok". jāaizsūta kāda gaisa bučiņa vai kas.

vēl es negribu pārvākties, jo negribu pamest mēriju. mums kaimiņos dzīvo mērija un es gribu būt mērija, kad "izaugšu liela". viņa ievācās kādu gadu atpakaļ. nopirka māju, jo viņai blakus rajōnā dzīvojot draugi. viņa dauzās riņķī un pieskata draugu mincīšus, dažreiz atver viesistabas durvis un skaļi klausās skaistu mūziku. kad viņa ballējas apkārt, mēs šad tad izvedam viņas miseni un viņa mums atmaksā vīnā, ļoti jauka kundze ar seksīgu skotu akcentu. un mums ir līdzīgas fričenes.

 
 
Garastāvoklis: summer, u mad? +22 :O
Mūzika: Blood Red Shoes - It's Getting Boring By The Sea
 
 
( Post a new comment )
src[info]src on 10. Oktobris 2018 - 18:16
Man likās, ka KPV LV var vēl vairāk paņemt, so..
(Atbildēt) (Link)
rediiss[info]rediiss on 10. Oktobris 2018 - 18:46
Ojā, nesen tieši dzirdēju teoriju par to, ka cilvēkiem tiiiik labi sanāk sacerēt stāstus par citiem. Labi, štrunts vēl, ka sacer, bet arī no sirds tam notic. Un tad pasi cepas vai arī viszinīgi klana galvas - ka jājā tādi jau viņi, tie citi, ir. Tagad pati sevi pie tā bieži pieķeru. Vispār ir ļoti grūti nesaceret stāstus. Es piemēram, arī tagad esmu pārliecināta, ka viens kolega vairs nesēž nekur redzamības zonā (te var brīvi izvēlēties sev vietu) manis dēļ, jo viņam riebjas uzturēties manā tuvmā :D variantus par atvaļinājumu neizskatu, jo tie nav reāli.
(Atbildēt) (Link)