12 Jūlijs 2018 @ 09:34
1 ball, 20 million pints  

klusiņām, bet ļoti priecājos par vakardienas spēli. kolēģi [un visa valsts] cauru dienu aurēja, ka football's coming home, uz ko es ķecerīgi prasīju, diez kā tas ir horvātiski, khh, nevienam nelikās smieklīgi, protams. pēc tā pirmā gola, kad visi leca kājās un sadzērušies krita viens otram ap kaklu, man bija eye-roll un spēcīgas aizdomas, ka spēle beigsies ar pavisam savādāku rezultātu, jo horvāti izstījās dusmīgi nevis saplakuši. pēc pirmā puslaika aizgāju mājās, jo, lai arī pilsēta bija neparasti klusa un civilizēta, man tik un tā bija par skaļu. vēlāk apstījos rezultātu un aizsūtīju šeinijam īsziņu "stay humble england" :)

man ir arī merkantils, tātad attaisnojošs, iemesls, lai par anglijas zaudējumu drusku priecātos - darbā izveicām sweepstake'u, vilkām lozes uz dullo un priekšniekam bija trāpījusies anglija, hahā. spēles laikā viņš nokomentēja, ka horvātiem tur viens spēlētājs ar zirgasti, tātad haha they've got a girl on their team hahāā. drusku pacēlu uzaci pie komentāra un valdījos šņākt, ka nothing wrong with being a girl, especially when you're about to lose to them. šorīt tāda smaidīga ieeju viņu kabinetā un prasu, ko visi tādi klusiņi? kā galvassāpes? :))

pītu arī nosvinējām, paēdām thai food zaap'ā, kur dzēru garšīgāko pina colada, kāda jelkad skārusi manu seju. kad ķircinoties pītam vēlēju daudz laimes un stāstīju, ka mūsmiestā ir ļoti jauki pansionāti, tad dabūju insult-shaped komplimentu, ka izskatos pēc james bond villain, paldies :)

šorīt:

[pīts šķauda]

es: bless you

pīts: what did you just call me?

es: a bastard

pīts: :D i love you

es: ... :I

keita: it clearly isn't mutual, pete

abas: :))

 
 
Garastāvoklis: better than some
Mūzika: Siouxsie & the Banshees - Cities in Dust
 
 
( Post a new comment )
J. S. Badger[info]217 on 12. Jūlijs 2018 - 13:19
:D es nedaudz arī klusiņām priecājos par rezultātu, jo man šķiet diezgan pabriesmīgi, ko visādi dolbojobi futbolfani sadara, kad sadzeras pēc Anglijas uzvarām, gan jau tāpat sadzērās un sadarīja stulbības, bet vismaz sitiens pa viņu thug-ness :)
no otras puses, nedaudz žēl, jo skatījos čempi kopā ar R. un viņš ka jau anglis ļoti gribēja, lai Anglija uzvar :)
(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
deestructa: snatch[info]neoplasm on 12. Jūlijs 2018 - 18:25
jā, man arī žēl visu to normālo cilvēku, kas juta līdzi un pārdzīvoja, bet nu somebody had to deflate that ego of theirs pirms visi tie urlu lohatrōni atkal kāpj uz ātrajām palīdzībām vai gāž riņķī taksometrus - tas ir tā kā vērot manu nodokļu naudu sadegam kamēr policija skrien riņķī viņus visus tvarstīdama. pēc zaudējuma te bija ļoti mierīgi, unlike izgāš6dien :)
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
rediiss[info]rediiss on 12. Jūlijs 2018 - 13:57
Nēnu nopietni? mūsdienās, kad kosmosa kuģi vago visuma tāles, kādam vēl šķiet nāvīgi smieklīgi par vīrieti ar gariem matiem teikt, ka tā ir meitene??!!!11viens joks tik smieklīgs, ka jāsit ar roku pa ceļi un jāslauka asaras? Aaaarghhh
(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
deestructa: curiousity went up in smoke[info]neoplasm on 12. Jūlijs 2018 - 18:26
jā, vai ne, bet tādi tie tradicionālie balto apkaklīšu angļi ira, pie kam priekšnieks nemaz nav nekāds vecs sakārnis, kādi gadi 50, bet dažreiz izmet reti senilu huiņu. un visi ķiķē itkā viņiem par to maksātu, pff.
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
[info]brittany on 12. Jūlijs 2018 - 14:07
es arī paskatījos vakar spēlii, un likās tāda ļoti britiska “mēs izdarījām the best we could”, lai gan no malas tā nelikās. un tie pirmie fiksie vārti ir tik mānīgi, man pat kā nefutbolistei tas ir skaidrs.
(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
deestructa: parunā vēl[info]neoplasm on 12. Jūlijs 2018 - 18:29
ar breksitu viņi arī izdarīja the best they could, HĀHĀ, which is not nearly good enough :))

nē, bet ok, fudbōlkomanda jau bija laba, urlu masas vienkārši neadekvāti augstu pašapziņu.
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
[info]brittany on 12. Jūlijs 2018 - 22:15
komanda laba, bet treneris viņus nesatrenēja līdz galam un nepateica, ka ir jāvinnē.

urlas jau ir angļu futbols.
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
iokaste[info]iokaste on 12. Jūlijs 2018 - 16:37
Tas čalis drošvien ar to bija domājis, ka sievietes futbolu spēlē sliktāk par vīriešiem, a tu uzreiz kā fašiste feministe piesienies vārdiem un nosodi.
(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
deestructa: the loving wife[info]neoplasm on 12. Jūlijs 2018 - 18:33
mhm, ko t' mēs meitenes! sieviešfudbōls jau tāds hobijs no ķēķa brīviem brīžiem vien ir - gan jau, ka spēlē arī ar tādu mazu švammes bumbiņu, lai pedikīru nesapiš.
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
smooth cat rider[info]bikini_kill on 12. Jūlijs 2018 - 20:40
Ai cik jauki!!!!
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
iokaste[info]iokaste on 12. Jūlijs 2018 - 22:24
nekad neesmu redzējis sieviešu futbolu, bet skaidri zinu, ka sievietes ir fiziski daudz vājākas par vīriešiem.
par to švammes bumbiņu - to tev kāds ir sastāstījis, neizklausās ticami.
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
smooth cat rider[info]bikini_kill on 12. Jūlijs 2018 - 20:39
Oj, kā es vakar priecājos, Oj! Man viens kolēģis darbā stāstīja, ka citā nodaļā jau bija uzzīmējuši uz tāfeles sūdus ar “it’s coming home, mate” un karogu un nācās visu dzēst nost, Lol.
(Atbildēt) (Link)