21 Aprīlis 2017 @ 11:50
everything they do [for you] is a trap [for you]  

nu jau kādu treknu mēnesi vai cik tur čatoju ar vienu jaunekli no londōnas. pie brittany ciemojoties, tindera algoritms drusku nojuka un sāka piepisties visādi londōnieši, bet nesūdzos, ļoti jauki čatojam - aicināja mani ciemos kamēr bijām pietauvojušies izgāšnedēļ, bet londōnas transports mums visus plānus izpurgāja, uz ko es atsmēju, ka ta' jau mums nav lemts, bet puiks neliekas mierā. un es jau pavisam atklāti pateicu, ka es neflirtēju, mincīt, un attiecības mani arī neinteresē, bet dažreiz man liekas, ka puikas mani vienkārši nedzird. gandrīz vai apvainojās par to 'mincīti' [nu labi, es teicu "don't break yer teeth, kitty"], jo pieaudzis vīrietis taču un viss tāds. ar tādu skārienjūtīgu egō man labāk nemaz netuvoties, bet mums visu laiku ir par ko patarkšēt un randiņa vietā viņš gribot ar mani visur kur braukt/ceļot. galnais viņu netīšām nenosaukt par seržu, khm, bet tā pa lielam es jau vienmēr piedzīvojumiem gatafs.

atgriežoties no rich people dimensijas mani darbā sagaidīja kas? jā, algas pielikums, pēc izmēra tāds, ka kaķis varētu vairāk pieraudāt, aiz kam aizdomājos par rezumejas apdeitu un moš paošņāšanos vietējā darbatirgū. nēnu, kaut kāds zen jau ir sasniegts, jo nauda man noteikti nav dzīvē svarīgākais un darbs kaulus nelauž vispār nemaz [bez tam man nav jārunā ar cilvēkiem, jo ekseļa lauks, viens vienīgs ekseļa lauks], bet gribās vairāk blandīties riņķī pa pasauli un audzēt uzkrājumus, līdz ar ko slinki pabrauzēšu sludekļus un likšos uz otras auss.

kakjux un roskild, ja jūs braucat ciemos nākamnedēļ, pie skaista laikapstākļa varu piedāvāt jūs izvest uz attenborough nature reserve uz pikniku, ja ir interese un attiecīgi apavi. dārza bārbekjū būtu pats par sevi, jūs tikai man pastāstiet, uz cik ilgu jūs pie manis pārvācaties pavisam :)

 
 
Garastāvoklis: :))
Mūzika: The View - Same Jeans [!!]
 
 
( Post a new comment )
Placebo Rush: bar[info]kakjux on 21. Aprīlis 2017 - 16:02
Skatos tagad vilcienu bīļetes. piektdienas vakars - pirmdienas pēcpusdienis ir manā galvā kā laba ideja. rezerves pikniks, burgeri, bārbekjū, tas viss izklausās fantastiski! :) un kājās vilkšu ērtas kedas :)
(Atbildēt) (Link)
psihs: bill[info]psihs on 22. Aprīlis 2017 - 18:16
es arī apvainotos, ja man ar to cilvēku nav attiecības, bet mani sauc par visādiem pincīšiem
(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
psihs: bill[info]psihs on 22. Aprīlis 2017 - 18:17
be it man or woman
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)