20 Aprīlis 2017 @ 11:16
into the mildly wild  

es nemaz nezinu, no kura gala sākt, bet viss bija lieliski un zajebis. māku tagadiņ lēniņām čukčināt ar laivu pa upi un māku arī hujārīt uz pilnu klapi, piesiet ar virvi arī māku un nomest enkuru alsō. iepazīšanās ar krisa vecākiem arī bija normāls piedzīvojums, vai drīzāk trauma [tā, ka satiec drauga vecākus un viss par draugu vienkārši kļūst skaidrs, nevienam nenovēlu]. bet es persōnīgi ļoti labi pavadīju laiku. uz brītiņu noparkojāmies londōnā iekš west india docks, kur vakarā turpat pāri upei visa tā canary wharf gaismiņu diskotēka. aizvedu puikas uz kamdenu un brikleinu, kamdenā viņiem patika reiveru seksšops, brikleinā - vinils un lieliskais ēdiens, ko mums burtiski meta pakaļ. un vēl es dabūju pati persōnīgi savām mazām ķepiņām izstūrēt cauri london barrier un tur mēs iztrakojāmies uz pilnu klapi. izgājām arī vairākās ļoti zolīdās vakariņās, kur pēc tam banketa turpinājums norisinājās uz jahtas ar bāriņa tukšošanu. principā jahta pati par sevi ir vienkārši mobils bāriņš, jo tur vīns ir vienkārši visur: pacel dīvānu [jebkuru no trim] - vīns; atver ledskapi - vīns; sarullē tepiķi un atver jebkuru no lūkām - vīns; bāriņā - vīns; paskaties glāzē - vīns. kriss saka, ka viņa mātei savulaik esot bijušas problēmas ar alkohōlu. izstās, ka problēmu ar alkohōlu čist vairs nav :)

vēl man skaicka gadījās misēklis. man patīk iet dušā, mkēj, es tur neko nevaru padarīt. uz jahtas tā dušā iešana nav tik aizraujoša, jo ūdens krājumi nav nebeidzami, tamdēļ west india piestātnē es nolēmu izmantot piestātnes dušu, kas ir drusku bomzīga paskata sportazāles dušas/ģērbtuves ekvivalents. bet tur tāds spocīgi kluss un es viena pati, spuldze raustās, vienā duškabīnē liels zirneklis, iespruku tātad nākamajā, lai man nenograuž kāju. bet tad kaut kur dušai pusceļā pēkšņi visā ģērbtuvē izslēdzās gaisma un palika ļoti tumšs, nu tā, ka ļoti tumšs - ka vispār ne sūda nevar redzēt. es tā kā iepīkstējos, jo pirmā doma bija, ka puikas mani nes cauri, kas standartprakse mūsmājās. pēc tam ilgi klausījos, vai esmu telpā viena un, ja neesmu, galvā fiksi pārliku, kuri priekšmeti no visnotaļ kolorītā asortimenta [šampūns, skuveklis, apenes?] vislabāk derētu pašaizsardzībai. bet neko, nācās plikai un saziepētai taustīties uz gaismas slēdža pusi, kas ģērbtuvei otrā galā. bet tad pēkšņi akaliņ un negaidīti tapa gaisma, jo izrādās, ka kustībsensōrs vienkārši mani dušā neredz. lieki piebilst, ka krisa ģimene par mani ņirdza līdz krampjiem, pārējo 7 laivu floti ieskaitot, senkjū senkjū.

uz atvadām krisa vecāki un viņu draugi mani ļoti skāva un mutēja, un draudēja ar tikšanos nākamā tripā. kriss teica, ka es esot viņiem ļoti patikusi. tiku arī pie viena no visjaukākajiem un oriģinālākajiem komplimentiem ever - izrādās, es esot ļoti patīkams sarunbiedrs un taj's retās reizēs, kad veru muti, tad parasti ievirzot sarunu interesantā gultnē. vot tas ir kompelments, to es saprotu :)

 
 
Garastāvoklis: turos
Mūzika: kolēģis ar savu čīz fm bļe
 
 
( Post a new comment )
judging the mice[info]rasbainieks on 20. Aprīlis 2017 - 23:04
ja kas, neviens nekomentē, jo no skaudības pirksti nekustas
(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
[info]zuzanna on 20. Aprīlis 2017 - 23:33
So true.

Neo, you rock.
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
deestructa: oi![info]neoplasm on 21. Aprīlis 2017 - 13:48
vaj, sarkstu, paldies :)
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
Placebo Rush: domino[info]kakjux on 21. Aprīlis 2017 - 01:17
Totally!
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
deestructa: snatch[info]neoplasm on 21. Aprīlis 2017 - 13:50
mēs vēl visu ko paspēsim sastrādāt, nesatraukā ;)
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
Placebo Rush: beer[info]kakjux on 21. Aprīlis 2017 - 13:53
par ko runājot, tad kā mums ar to weekendu mēneša beigās un early May bank holiday? tas tomēr, ē, tuvojas jau :D
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
deestructa: oi![info]neoplasm on 21. Aprīlis 2017 - 15:01
ā, nu es jau vienkārši sēžu un jūs gaidu tad nākamnedēļ :D jo tev jau tā nākamnedēļa derēja labāk nekā maija beigas, vai ne?
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Diskusija) (Link)
Placebo Rush: bar[info]kakjux on 21. Aprīlis 2017 - 15:57
ā, nu tad es pērku biļetes un ierodos piektdien vakarā un pirmdien pēcpusdienā došos mā. :)
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
deestructa: the loving wife[info]neoplasm on 21. Aprīlis 2017 - 13:47
jājā, tā skauž, ka vienkārši nelasa vairāk :))
man pa tam skauž viskādas ballītes, līdz kurām diemžēl nevar tā vienkārši fiksiņām aizmīties, šņuk šņuk
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)