nekurlande

Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
04:56 pm: Beidzot man arī sāk drusku kaitināt.
Ieeju 'Toi toi' atejā un tur blakus tualetes papīram rakstīts 'Black lives matter'.
Nopietni? Es vienmēr esmu bijusi par līdztiesību, cilvēka vērtības nešķirošanu pēc dzimuma, ādas krāsas, vai seksuālās orientācijas, varētu sacīt, ka esmu par šīm idejām iestājusies pat ļoti, bet šis ir kļuvis nedaudz par traku. Tiek aizliegtas filmas, apķēpāti pieminekļi un ēku sienas, sisti skatlogi. Visdrīzākais, tam ir lokāls konteksts, kuru līdz galam nekad nespēšu saprast, jo nezinu kā ir dzīvot Amerikā.
Tikmēr pie mums notiek saldējumu raganu medības, Aigars Bikše tiek nosodīts par to, ka lielās medmāsas ādas krāsa ir gaiša un tagad arī Latvijas mazpilsētu tualetēs parādās šādi uzraksti. Par šīm tēmām vajag runāt un tas ir ļoti labi, ka šādas tēmas ir paceltas arī pie mums, bet vai tiešām cilvēkiem neienāk prātā, ka šādi uzraksti pie plastmasas pisuāra samazina šīs idejas vērtību? Varbūt tas ir kāds vidēji smalks joks, kuru es atsakos mēģināt saprast?
Mani vairāk satrauc tas, ka sērfojot pa radio viļņiem divās no desmit stacijām skan Maikls Džeksons. Nu, pareizāk sakot, tas vienkārši man liek justies neomulīgi. Patiesība par to, kā tur bija, vai nebija, paņemta līdzi zelta zārkā, bet ja tās visas ir nelietīgas baumas un kāds tik ļoti mīl naudu, un slavu, lai stātos kameras priekšā un sacītu ko tādu, es eju izgulēties.

Powered by Sviesta Ciba