ieraksti

Recent Entries

10/21/17 12:48 pm

Dabūju 7.5 pagājušās sestdienas matemātikas eksāmenā.
Palika slikta dūša, kad ieraudzīju atzīmi! Es tiešām biju gaidījusi labāku.
Bet 7.5 jau laikam ir okej. Šņuk. Bet okej.

10/19/17 08:09 pm

Šonedēļ tikai divas atzīmes: 9.3 un 9.16.
Joprojām gaidu eksāmena rezultātus. Gaidu jeb pārbaudu ik pēc dažām minūtēm, vai tikai beidzot nav parādījusies atzīme. Bāc! Stulbi un stulbi.

Bet tā normāla nedēļa. Beidzot ir nodots grupas darbs web programmēšanā. Beigu beigās bija jau forši, pat tas, ka 4.grupas dalībnieks pirkstiņu nepakustināja, šķiet tikai uzjautrinoši.

Sarkanie pleķi no ādas nepazūd. Bet tad es paskatos uz saviem stresainajiem kursabiedriem un redzu viņu sejas ekzēmas, un saprotu, ka man nav, par ko sūdzēties.

Mēnešreizes iet uz beigām un dzīve atkal rādās skaista.

10/15/17 04:12 pm

Tā jau viss reāli forši un bumbās, un čikeniekos, bet tomēr laikam ne pilnībā, haha, jo man jau tā visu laiku ir sausa āda ar visādiem pleķiem, bet tagad, es pieņemu, ka no stresa, rodas pavisam jauni, citādāki pleķīši. Sākumā domāju, ka vēzis, diabēts un viss pārējais, bet, nē, visdrīzāk jau vienkārši uztraukumi.

Nevaru sagaidīt, kad man beidzot būs 30 un viss pofig!

10/13/17 05:22 pm - lolcrastinating

jaunieši šeit, lai noskaidrotu kāda vecumu, jautā, kura gada modelis viņš/viņa ir.

10/12/17 09:30 pm - Kennsluvíka 8

Tikko beidzot saņēmu pēdējo šīs nedēļas mājasdarba atzīmi: 7.4, 5.7, 10, 10.
Septiņi, komats, četri vispār bija ļoti augsts novērtējums tam haosam, ko iesniedzu. SASS un node, un grid, un vēl, viss vienā čupā, aizsūtīju tādu nepabeigtu, domāju, ka būs kāds četrinieks.
Pieci, komts, septiņi bija par mājasdarbu, kuru varēja neiesniegt, jo šajā priekšmetā bija eksāmens pagājušajā nedēļā. Es tomēr iesniedzu, bet biju izpildījusi tikai 3 no 5 piemēriem.

Bet tas viss ir sūds, jo es javas eksāmenā dabūju DEVIŅI, KOMATS, PIECI.

Rīt vārdenīte, ar bojfrendu atradām vienu stundu, kad starp lekcijām varam aiziet apēst kūku.
Parīt bišķiņ draudīgāks eksāmens matemātikā. Bet pēc tam varēs beidzot uzelpot un turpināt mācīties normālā ritmā. Stulbi kaut kā - pēkšņi eksāmens, bet tai pat laikā jānodod arī visi mājasdarbi un jāpaspēj izmazgāt matus un paēst, un, nu, visu pārējo. Ā, jā, es taču pat divreiz aizgāju uz kafejnīcu satikt paziņas! Lieli notikumi, kā es visu paspēju. Tikai valodiņa man tāda pff vļē zz

10/4/17 12:58 pm - víka 7

10,10,9.8

Rīt bēres, nedaudz stresiņš. Nevaru sagaidīt, kad tas būs garām.

Pirms pāris nedēļām beidzot uzlīmēju klaviatūrai Islandes burtiņ-uzlīmes. Pamazām sāk jukt un aizmirsties, kur kas ir, kad pārslēdzos uz latviešu valodu. Ne jau burti, lol, bet semikoli un sleši un tamlīdzīgi.

Sestdien pirmais eksāmens. Nākamsestdien otrais. Exciting times!

9/26/17 08:49 pm

8.6, 9, 9, 9.6

Bet šonedēļ kaut kā zudusi iedvesma mācīties. Ceru, ka tas tikai uz brīdi, kamēr attopos - piektdien uzzināju, ka mana latviešu kolēģe (Reikjavīkā) nogalināta. Tikai nezinu, kad un vai attapšos, joprojām nevaru noticēt.

9/18/17 05:39 pm - laikam piektā nedēļa

Pagājušopiektdien bija nerdu rudens izbraukums dabā, jeb piedzeršanās prom no Reikjavīkas. Es ievēroju tradīcijas un devos no ballītes prom pirmā, haha, un pavadīju nedēļas nogali ar draugu un viņa vectēvu, un sunīti vasaras mājiņā. Visu laiku mācījos. Lol, nemaz neizgāju nevienā pastaigā. Toties ievēroju visas kafijas pauzes ar dažādām kūkām.

Tātad manas atzīmes ir atkal uzlabojušās: 9, 9.8, 8.3 un 9.9. Bet omggg kā tie dedlaini glūn nepārtraukti! Es jau teicu, ka man bail iedomāties, kā būs pirms eksāmeniem? Enīvejz, bail.

9/11/17 06:59 pm - nine eleven

Nē, nu, šonedēļ jau sliktākas atzīmes: 9, 8, 9.8 un 6 :(. Ceru to sešinieku vēl pārvērst par septiņi, jo viena kļūda neizskatās kļūdīga man.

9/10/17 06:09 pm - B-O-B-A viņa ir BOMBA!

https://www.youtube.com/watch?v=qIU9RkQV2xg

9/4/17 06:10 pm - skola

ir awesome.
  1. Man patīk, ka te visur ir okej novilkt apavus. Vienalga, vai tu viens pats mācies bibliotēkā vai esi klasē, vai arī šodien, piemēram, pasniedzēja vadīja lekciju zeķēs.
  2. Grūti pateikt, cik daudz es lekcijās saprotu (visas islandiski). Atkarīgs no temata un pasniedzēja runas veida un pļāpīguma, un vai esmu iepriekš izlasījusi lekcijas materiālus angliski.
  3. 4 kursi šajā semestrī: Computer Sience 1, Mathematical Structures for Computer Science, Web Programming 1, Practical Mathematical Analysis.
  4. 4 pirmo mājas darbu atzīmes: 8.3, 9, 10, 10. Pirmie mājas darbi bija ļoti vienkārši. :(
  5. Iestājos datoriķu studentu biedrībā NÖRD jeb nūģis, lai, ēē, sociāli iekļautos.
  6. Piektdien biju uz pirmo vísindaferð jeb science trip, tā ir ekskursija uz kādu uzņēmumu, kur studenti noskatās prezentāciju un tad ēd un daudz dzer ālhōlus, parasti no 17:00 līdz 19:00 piektdienā (pēc tam brauc uz centru un turpina dzert savas studentu biedrības māj-bārā). Es biju uz MAREL, lielu uzņēmumu, kas ražo gaļas/zivju apstrādes mašīnas, bija ļoti interesanti. Centīšos tikt uz visām ekskursijām, kas nav viegli, jo pieteikšanās ir trešdienās 13:37, vietu skaits ierobežots un tās parasti tiek izķertas pāris minūtēs.
  7. Visiem kursiem ir lekcijas un darbstundas, lol, nezinu, kā latviski tādas sauc, bet tur tu rēķini līdzīgus piemērus, kādi ir mājas darbā, un saņem palīdzību no pasniedzēja asistenta.
  8. Stundās ēst ir normāli. Dažreiz nedaudz kaitina, bet ir ļoti saprotami, jo starpbrīži parasti nav ilgāki par 10 minūtēm, un dažreiz tev tajās 10 minūtēs ir jāskrien no vienas ēkas uz citu.
Pagaidām tas arī viss, kas nāk prātā.

8/14/17 10:26 am

Man nākampirmdien sākas skola! omgomgogmgmmgmgm superexcited

8/8/17 12:31 pm

Jaunākās ziņas Islandē: Ēriks Kleptons noķēris milzu lasi.

7/21/17 02:44 pm

Ja tu domā, iet uz to vegānfestivāla koncertu vai nē, tad nāc, jo tā būs unikāla iespēja satikt mani. :>

7/16/17 01:36 pm

Tikko pabeidzu skatīties VISUS X-FAILUS!
Nezinu, ko lai saka. Baigi ilgs laiks pavadīts (izšķiests?) skatoties.

6/9/17 07:33 pm

Viena lieta, kas man ljoti nepatiik shai jaunajaa darbaa, ir ugunsdzeesiibas trauksme. Taa kaa visaas istabaas veel nav uzstaadiiti tvaika nosuuceeji, ja kaads izdomaa cept bekonu, nostraadaa duumu detektori un man iestaajas panika. Pizdjec, es pirmajaa reizee nevareeju izsleegt to trauksmi, visi cilveeki skreeja aaraa no viesniicas, a man rocinjas triic un zvanu nevis apsardzei, bet KALKULATORAM. Tagad shkjiet ljoti smiekliigi, bet tobriid gan smiekli nenaaca.
Tas bija pirms kaadas nedeeljas un nav atkaartojies, bet joprojaam miizax un trauksmes sajuuta, ka jebkuraa mirklii kaads var izdomaat cept bekonu.
Labi, ka peec shii vakara man naakamaa mainja tikai peec 5 dienaam.
No otras puses gan tas nav labi, jo straadaaju ljoti maz.
Treshaas puses nav, bet veel vienu darbu mekleet negribas, uz veco iet peec papildus mainjaam arii negribas.

Joprojaam skatos The X-Files. Shodien saaku piekto sezonu. :(

6/5/17 06:38 pm

Draugi, man jaaluudz juusu paliidziiba, luudzu, nobalsojiet par kaadu no shiem autobusu dizainiem, lai neuzvareetu tas, kursh shobriid vispopulaaraakais.
Man tas ir ljoti svariigi, jo es lietoju sabiedrisko transportu.

https://meistaraverk.is/listing (izveelies labajaa augsheejaa stuurii Flest atkvæði, lai redzeetu favoriitus)

6/4/17 01:06 pm

Labdien, man ir jauns darbinjsh, esmu risepshniste, lol.
Mazaak kaa meenesi biju bez darba, bet fuj, cik nepatiikams laiks. Visu laiku shaubas un nezinja, un neveseliigi zems pashveerteejums. Kaa parakstiiju liigumu, vareeju beidzot saakt plaanot vasaru un, ee, tamliidziigi. Pirms paaris dienaam nopirku biljetes - buushu Latvijaa 6 dienas juulijaa.
MUCH EXCITE LITTLE TIME BIG PLANZ

5/22/17 10:11 am - s03e01

TVINPĪKA IR KLĀT!

5/20/17 05:16 pm

Kā tad lai visu ko uzraksta, ja nemāk izšķirot, ko rakstīt.

Mācos atkal islandiešu valodu internetos.
Powered by Sviesta Ciba