soo...
Eeej Deet
nu ok
ej dirst
bet pirms aizej
izdzer shampi
lai nesaap
karoch atkal iz sarakstes:
Smiekli bez iemesla ir pazīme tam, ka esat vai nu idiots, vai jauka meitene.
Gaidām avansu- būs vai nebūs?
Tāds ir jautājums..
shito te pamaniiju sarakstee =P
Staav latvietis sava lauka malaa un skataas kaa deg vinja aizdexzinaataa zaale..Pienaak amerikaanju tuurists un prasa:"What`s zis? Latvietis atbild:"That`s kuul!"
uhhh- aizgāju gulēt ap 6... pamodos ap 12...
spainīts atkal- tikām krutā tussaa vakar- no sākuma bijām studenta klubā, tad piezvanīja Ruu, teica lai savācu draugus un braucu uz Kalnciema ielu- tur kkāds klubs tika noīrēts- maz tauta- ieeja 2ls.
Protams kad jau bijām klāt- cena auga =DDD 3 Ls noplēsa no katra džeka, un 1,5 Ls no katras meitenes- BET- ei pie bāra- pasūti ko gribi- un tev par to nav jāatskaita atkal kkāds rublis- wiiiiiiihaaaaaaa
cilvēki tiešām bija maz- ieviesām dzīvību- nu tobiš- tur visi tādi panki, metaļugas- nu kā mēs jaunībā. Gājām srazu pie bāra- paņēmām pa dzeramajam- uzgājām uz augšu un sākām losīties- man patīk kad ir daudz free space =DDD
bļe- čist- es pat būtu hoķ 5 ls maksājis- ibio- šampis, alus, skrūves- visss ko gribi- viss in 3ls ko iebeķojām.
Protams- atkal tiku pamodināts ar koru balsīm gejiskām izloksnēm- ar dievkalpojumu...
'Dievs, dāvā mums mūžīgo dzīvi!'
Khe- vai ta kāds vispār ir dzīvojis uz šīs zemes mūžīgi- tobiš ilgāk par hoķ štuka gadiem?
Karoč- tie ticīgie ir tas pats, kas- naivie.
Bet- labi jau vien ir - citiem jau palīdz- tam ka stipras ticības rezultātā mēdz tiešām notikties visādi burbuļi- tam nu es ar ticu. Vaig tikai ticēt, bet nu... =))
NJā- un vispār... Ir kādi lietiski pierādījumi, ka tāds Kristus tiešām ir bijis te uz šīs pasaules starp mums? Vai tad tajos laikos arī nebija nekādas cilvēku reģistrāčijas? Galu galā toreiz jau noziedzniekus sodīja- značēt kkādam papīram jau vaidzēja visiem būt- nu hoķ kautkur kautkādā sarakstā.
Bet nu- nebrīnītos, ka Kristus visas pēdas par sevi būs paņēmis sev līdz uz debesīm =))) Nu jā- Kristus atstāja visu mūsu atmiņās =DDD
Psc. sviests...
Vakar bij aizgājis uz vietējo dzertuvi- nu pizģets kā tur smird =D Bet kad jau ir alus- tad jau viss liekas tīri pieņemams.
Bij jautri- bij kautiņi =)) Bija pusmūžu sieviešu morālā drāšana =)) Bija arī policija- savāca draugu- a mūs prosta sūtija dirst- es centos centos, bet nekā- šoreiz mana lielā mute neko nedeva- neņēma mani līdz dēļ tā, ka uzdodu pārāk tiešus un viņiem kutelīgus jautājumus un apgalvojumus. Esmu dzimis nenoziedznieks =P
Šodien braucām šim pakaļ uz Olaini- nabags- viņam naudas tak nebja kad savāca- savākšanas iemesls- ar kulaku iesita pa telefona būdinjas metālu- nu tobiš korpusu.
Džeks piezvana man no rīta- Čau! Uz kuru pusi Rīga?- es prosta ahujēl =DDD kur tik tizlu jautājumu pa telefonu uzdot var- tip es zinu kur, kā viņš stāv - un Olainē arī neesmu bijis =P
Nu neko- paņēmām mašīnu un braucām pakaļ- nabags visu nakti nogulējis tai bunkurā- uz tualeti nelaiduši- nu mīzis tur pat- vienā kaktā esot bijusi tāda šķirba, pa kuru kruta viss aiztecējis kautkur =DDD
Ai lab- saap galva- jāiet skatīties ko pa TV rāda- neesmu sen to kasti vērojis =PPP
Ķipa negribas, ķiba gribas kko šeit ieliet, bet nu lai jau iet- elēju- pietiek.
Tagad drīkstat izdvest to "khh!" un šķirt nākamo luņu dienasgrāmatu.
Sametat man pa latam, lai varu kkur kādu meiteni aizvest =D Ja že momž! =DDD
Šorīt, kā jau katru 7dienas rīt- neviļus piespiedu dievkalpohuma klausīšanās pa LTV1 guļot savā gūltā pie pussamaņas.
Nu tātad- 21. gs. mācītājam jāprot atbildēt uz jautājumu: "Kur i Dievs?" vai precīzāk "Where is the God?". Atbilde protams ir sarežģīta, tiek stāstīts daudz un dikti, bla bla, un vēl bik bla bla, līdz kamēr atbilde galīgā ir- "Bībelē ir Dievs."
Ā, un vēlviens aktuāls jautājums- "Kāpēc tik daudz kristīgo mirst?". Atbilde netika sniegta diezko precīzi, tobiš- es jau biju piecēlies atbildes rašanas perioda laikā un nebiju vairs klāt. Bet interesanti ir tas, ka uzdod jautājumu tieši par kristiešiem. Kapēc viņi? Bet netika apspēlēts padziļināti jautājums: "Kapēc vispār cilvēki mirst tik daudz?". Tipa bezmaz- "Nu jā, tie jau nav kristieši, tie nav cilvēki, tapēc nerunāsim par viņiem..."
Nu vo- protams ir daudz lietas pie kurām piepisties jebkura mācītāja stāstītajā, bet kas ta var izskaitīt, cik koki mežā aug?!.
Shon, "nelielos", biju in apollo.lv videochataa ar Gustavo blje- pat pieveersu atenčnu =D Uz paaris maniem jautaajieniem jau nu atbildeeja lissijs purns, un pat man aciis paskatiijaas peec mana luuguma blje. =D
so- puisis taads kautriigs- skops ar atbilddeem- iisi un konkretna blje atbild-neinchiigi- bet eniive- pats LV rap guru blje pretii, un tu veel redzi cik jamais nahuj samiizies nee, bet samulsis un neveiklu izteiksmi lupii monitora blje.
nja- cienu to pimpi =D
Aaa jaa- nopirku sev 2 dzhemperiishus- buus ko vilkt atkal =D
ja esat sadauziijis glaazi- dodaties pie glaazhu speciaalista un prasiet peec padoma ko dariit
bet- ja esat ar aamuru izsitis monitoram kinoskopu- naakat peec padoma pie manis- es paliidzeeshu =DDDDD
nekaa smiekliiga
am- kaa dabuut vadu no cauruma laukaa?
-Iekar vadaa plakjenes
karoche jums nesaprast =DDD
khe- nu vot tā- vakar bij tak tā lielā čata pirts...
nu tad nu tā... bija forši, neviens nesaplēsās, bet kad jau beidzās visa šmiga, bļe, tad nu Pinku P.I.M.P. sāka rasties jautājiens, "Kur ir šmiga, kura tika solīta?!"
Nu karoče ļaunais ES ar vienkārši domu paņirgāties sāka uzdot jautājumus pasākuma organizatoram, kurš MAN pillnīgi un galīgi riebjas, liekas gļēvs un par vārdiem neatbildīgs pendriks. Bet tas nav 1 vakara secinājums un riebums.
Karoče bij beigās tā, ka visas pirts abas frontes samaisījās un skaidrojās dialoga veidā, un pietrūka tikai 1 neapdomāta uzbrauciena, vai assāka pieskāriena ka būtu asinspirts. =)))
Bet vis beidzās labi- appisa mūs visus dalībniekus, tai skaitā arī savus draugus tas organizators. un noteikti tagad priecājas par to, ka tomēr viņam nauda palika kabatā =)))
Bet viņš nemaz nepieļauj domu, viņš nezin, viņš nenojauš....
>:))
Riit lielais chata tuss- pinjkju pirtii
ar sajuusmu gaidaam- a to jau tik garlaiciigi ir peedeejaa laikaa- vaig par kautko iesmiet tak...
vispaar- mans houm peidzhsh ir aizklapeets- juutos bik apdaliits =P
tagad buus laikam te kkaadas hujnjas jaamet...
nu vēl viens fragmentiņš no grāmatas par kucēm...
"Kāpēc vīrieši dod vārdus saviem mazajiem draudziņiem?
- Tāpēc, ka tiem nepatīk, ka 90% lēmumus pieņem pilnīgi sveša persona."
Karoche- izlasiiju vakar to graamatu par sievieteem
pilna ar visaadaam hujnjaam =D
man shitais patika
"Daavini vinjai iistas pukjes, kad noviitiis- vareesi iet pakalj jaunaam"
izkopeeju iz chata =)
nekas jau iipash, bet manaa jautraa praataa vareeja pareekt =P
shodien...
lasu gaamatu
es
lasu graamatu...
prikalji?!
"Kaapeec sievietes neprot noparkot auto... un runaa bez mitas"
ou jee- izlasiishu un doshos mediibaas =D
hey hay huy!!!
Gadsimta meils:
"Chau, esmu no (kaukaadu lauku nosaukums), man tuliit buus 16 gadi, blondi mati, zaljas acis, dziivoju laukos- atraxti!"
nu bleee- aaraa auksts, ush acis gruuti kustinaa =)
a vispaariibaa diena vrogjibi normaala, blje, un nekaa tragjiska nebij.
Tikai pusdienaas, kad gaaju pirkt paiku, ko iehavot, tad bij forshais- mums tur taads veikas russkijs, kur nviena normaali valodaa runaajoshaa nestraadaa, un viens no taas maajas, eekas, kuraa es shanceeju, blje, forshi izteicaas- "Da blje nelabi paliek, vo kunja- tik suukaat mosh prot, viss ko zin- jaa! nee! cik? Ejam prom, blje!"
Es neko- pie sevis nonjirdzos, blje, un iepirkos, jo naakamais normaalais, kaut cik, veikals, ir veel 5 min gaajienaa
=)
Navigate: (Previous 20 Entries | Next 20 Entries)