rūsganais sprakšķis

rūsganais sprakšķis

Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
vakar bija pilnmēnes un kārtējā šķiršanās drāma.
ok, šķiršnos atkal postponējām, bet būs Pamatīgas Izmaiņas.

nav jau tā, ka es mazliet nesaprastu vīru; protams, mājas tīrīšana ir ļ.smags jautājums un neatrisināms, jo vienmēr atduras pret viņa dzelžaino pārliecību, ka man ir pārāk daudz mantas, es tās izmētāju un tāpēc viņš pat gribēdams neko nevarētu satīrīt; katru reizi, kad es izveicu piemērus ar viņa mantām, kas arīdzan izmētājas, tas neskaitās, jo manu mantu ir vairāk. un, manas mantas, protams, ir arī viss, kas ir virtuvē un ar to saistīts,  dvieļi, gultasveļas, dajebkas, principā viņš, nabadziņš, viss tāds balts, pūkains un tikai apenes un zeķes.tas ir, ja es esmu izmazgājusi un no žāvētāja izņēmusi, un atvilktnē ielikusi. jo tas jau nekāds darbs neskaitās, es taču nemazgāju ar rokām, lol.

savukārt es negribu būt pareiza sieva, es gribu brīvajā laikā vazāties pa mežiem ar suņiem vai putnus ķert, un vakarā gulēt dīvānā un lūrēt netflixu, jo man nešķiet godīgi, ka tas viss ir mana atbildība, tāpēc es sagaidu, ka viņš vismaz dajebko iztīrīs. piemēram, podus, tur kind of man nekas nav izmētāts.

karoč, mums katram ir savas taisnības apziņa un mēs uzvelkamies no 1-100 pussekundē.

un viņam Nav Vietas. un Gaisa. un Klusuma
(atcerēsimies manu ierakstu pirms gadiem 7, kad viņš žēlojās, ka kaķis daudz ņaud, jūs man jau tad teicāt, ka nafig tādu vīru).

Nav jau tā, ka viņam te nebūtu taisnība - pirmais stāvs viss ir spalvās, vakaros es esmu okupējusi dzīvojamo istabu un suņi dara troksni.

tad nu es smagu sirdi piedāvāju kompromisu - viņš dabon tagadējo guļamistabu kā savus telpu , tā ir otrajā stāvā un viņš varēs izolēties no spalvām un trokšņa.

smagu sirdi, jo man šausmīgi patīk mana guļamistaba; tur ir tikai gulta un galdiņš, daudz brīvas vietas un tumši zaļas tapetes, kas saskan ar gleznu.

diemžēl, kad mēs plānojām pārbūvi un remontu, lietas tika pakārtotas domai, ka pie mums dzīvo A. nevis tam, ka mums katram ir vajadzīga sava personīgā telpa
da i cik tad mēs vispār bijām kopā bijuši, lai to saprastu. kad satikāmies, vīrs dzīvoja savā 2stāvu dzīvoklī un vakaros klausījās mūziku;
ja neskaita, es viņa mūziku nesaprotu, man vispār pilnīgi pietiek ar Frediju Kvinnu uz Ziemassvētkiem un depresīvo plejlisti reizumis uz PMS, māju kārtojot, nepatīk man, ka skan.

tā nu tagad istabu, kuru A lietoja, cik, 6 mēnešus? un turpmāk tur tika krautas nevajadzīgas lietas un palika mana māte, kad Rīgā, mēs padarīsim atpakaļ par guļamistabu, kas tā bija, pirms remonta un 2.stāva.

labā ziņa ir tā, ka tur mēs vienmēr esam gulējuši daudz labāk nekā tagadējā.
sliktā ziņa ir, ka tur tagad vienmēr pie mammas, vai manis, kad man sagribējās, drīkstēja gulēt suņi. būs mazliet jāpacīnās + kur tad lai es tagad guļu ar suņiem?!

vīrs entuziastiski vakar salaboja uzcēlušos grīdas dēļus, kuri tādi stāvēja 6 gadus;

jāizkrāso lejas istaba, un Tad Jau Redzēs.
 • Lasot sākumu, jau gribēju ieteikt, varbūt jums ir vērts ieviest katram savu teritoriju, un re, paši jau esat tā nolēmuši.
 • Partneris paziņoja, ka kaķa kastīti tīrot PRIEKŠ MANIS!!! Paldies, protams, bet ja tīrīšu pati, tad varēšu dabūt, es nez, puķes, dārglietas vai Vincenta vakariņas, kuras man, acīmredzot, tak iet secen, jo viņš JAU tīRa kAĶa kasTĪti priekš manis :D /sorr, man to vajadzēja izventilēt
  • i feel u!

   kad tos suņuskaķus jābužina, tad viss forši, bet kad jāvāc un jāskolo, tad manējie
 • Es gribētu teikt, ka jums ar kungu tikpat kā nav problēmu. :)
  Ja visā pārējā saskan, šie ir tādi sīkumi, ko nemaz nav vērts pieminēt. :D
  • gan jau, ja nopirktu kazu, šis vairs nebūtu tik traki, bet, ja reiz šī ir lielākā sāpe, tad to arī sāpam.

   kad es tā padomāju, tad 3 suņi tiešām nav maz; then again, kārtīgs un tīrs būtu tikai, ja nebūtu neviena.
 • Maajaazis reizi nedeeljaa un discipliina tiks iedibinaata.
  • bija gadus atpakaļ, kaimiņa ieteikta, bet tā aizprecējās uz Krieviju, atstāja vietā savu draudzeni, kas bija totāls vāks pa manam (lai gan kaimiņam tā arī tīra)
   pēc laika atkal mēģinājām (vīram darbā kkas ieteica) un atkal - tarkšķ, imitē darbību, bet tīrs nav
   tā arī līdz šim nav veicies atrast, cik esmam apklaušinājušies, visas labās jaunus klientus neņem, bet gribētos ar rekomendācijām, man ir problēmas ar svešiem cilvēkiem mājā
 • izklausās pieņemams kompromiss. viņš varēs nākt pie Tevis viesos uz dzīvojamo istabu, pie sevis jau diez vai laidīs :D nu vēl mazliet un būs kā normāliem buržujiem, kur katram savs guļamistabas apartaments, satiekas pie vakariņu galda un pa nakti dažkārt viesojas.
 • es arī dažreiz domāju, ka mums te derētu vismaz 4istabu māja, lai katram sava guļamistaba un katram pa savam kabinetam, jo mani arī neinteresē draudziņa mūzika un šausmīgi skaļie sazvōni ar kolēģiem. bet, tāpat kā besīšanās par tīrīšanu un tīrību, tas viss svārstās manam garastāvoklim līdzi, kas liek secināt, ka problēma ir vairāk galvā nekā telpā un darbu sadalē.

  lietas jau tiek izdarītas, bet pārsvarā, ja es konkrēti pasaku, kam tieši jābūt izdarītam, un man drusku riebjas justies kā priekšniecībai saimniecības jautājumos un skraidīt nopakaļus ar instrukcijās un manuāļiem, jo tas jau arī darbs, pat ja tikai mentālais. bet to visu var sarunāt, nava liela bēda.
  • Jā - šis ir tracinoši. tieši tā mentālā būšana. Ķip "es izdarīšu, bet tu pasaki, kas jādara"? Ja divi cilvēki KOpA dzīvo mājās, kāpēc vienam būtu jāsaka/jākomandē KAS un KAD (un kā) jādara?
   Es vēl pie šitā noklausījos "man to skolā nemācījā, kā es to varu zināt?!"

   Mufam - oj kā es Tevi saprotu! Man arī dzīvoklis aizaug, jo šobrīd teiksim katru mīļu brīdi ar bērnu vandamies kkur riņķī. Neatceros, kad bija kāda brīvdiena , kur nebūtu 7-10h prom no mājām :D Labi, ka nav neviena pieeaugušā, ar ko par to visu vēl strīdēties :D
 • Jā, teritorijas dalīšana - tas ir drausmīgi. Un, kad iedomājos, ka atkal būtu pieaugušam cilvēkam jāskaidro, kāpēc man aiz viņa varbūt tomēr nebūtu jāvāc, es saprotu, ka "negribu ne kāzas, ne vīru sev gūt, līdz pdējai stundai gribu viena es būt" utt. Vēlu veiksmi, jebkurā gadījumā.
 • mums laimīgas laulības pamatpostulāts ir katram sava istaba, kur izpausties un darīt, ko grib, par to otram nav nekādas teikšanas, tīrību un iekārtu ieskaitot. tā sajūta jau vien, ka man ir sava istaba, kur vienmēr varu aiziet un aizvērt durvis, uzlabo psihisko stāvokli :D
Powered by Sviesta Ciba