friends [entries|archive|friends|userinfo]
mtldd

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Sep. 19th, 2019|07:00 pm]

pajautaa

[termostats]
Kuram cibiņam bija visai maz ierakstu (vismaz nedraugiem redzamu) un vienā no tiem bija gifs, kur divi sīkie dzer aliņus, fonā mirgo bākuginis un blakus ir paskaidrojošs teksts "eu bļa, musari brauc"? Vajag ASAP. Paldies!
linkpost comment

[Sep. 19th, 2019|07:58 am]

methodrone
Asserting myself vnk nestraadaa. Liidz ko es meegjinu aseertot, es juutu saatana klaatbuutni. Varbuut ne tik dramatiski, bet.. it kaa es jebkad buutu zinaajusi, kas prieksh manis ir labaak. Vieniigais scenaarijs, ko es speeju izdomaat savai dziivei ir vienai seedeet istabaa. Taapeec, varbuut arii labaak ir aizpluust kaut kur pasaulee under the sheltering sky. Jo kas gan cits, ja ne saatans gribees, lai es viena ar savu saraustiito, sinjaino psihi seezhu buudaa. No otras puses man dazhreiz shkjiet, ka varbuut manas dziives suutiiba ir vienkaarshi ruupeeties / atbalstit mammu, teeti un maasas, varbuut priekshniekus un koleegjus. Ka pashai gribeet kaut ko prieksh sevis ir savtiiba un atkal saatans. No treshaas puses, ja shaada aizbeegshanas savtiiba nav no Dievinja, tad kaapeec viss uz to ved, kaapeec tik viegli, kaapeec tik ritoshi, kaapeec tik ziimiigi? Tomeer arvien es pauzeeju..

Kaada starpiiba vai es esmu nelaimiiga droshiibaa uz silta kakjeentnju diivaaninja, vai nelaimiiga lost in translation? Kas ir sliktaakais kas var notikt - es pazaudeeshos nekurienee un bezceriibaa? Hello darkness my old friend, I shall be more at home, as I already live this.

Karoche es esmu tik nogurusi, no meegjinaashanas izdomaat dziives scenaarijinjus, it is always dead end ending in dead end of death and endingness. Mani paarnjem azarts un psihologjiska bauda domaajot par to, kaa es sevi atdotu pasaules veejiem, a la, es pati nevareeju izdomaat, ko ar sevi dariit, varbuut tu vareesi.
link2 comments|post comment

[Sep. 18th, 2019|09:20 pm]

methodrone
Pms never lets me down. Liidzko menkas aiz stuura, taa saakas nihilisma urbis. Chip chip chip away everything nice and decent tad God put in my painful little heart.
link2 comments|post comment

Protokols [Sep. 18th, 2019|07:40 pm]

homebound
Man divas nedēļas ar šito jāpasēž un jāpaprāto - pierakstu, lai neaizmirstu, jo es vienmēr visu aizmirstu, ko runāju terapijā. Tiešos vārdos.

Mana nenormālā trauksme, runājot ar svešiem cilvēkiem, ieslēdzas tikai tad, kad man nav skaidri "noteikumi" vai "protokols", bet man liekas, ka tādam ir jābūt, es tikai to nezinu. Man nav problēmu pašai uzstādīt noteikumus, uzņemties līdera vai pakalpiņa lomu, kad ir skaidrs, ka autoritātes vai hirearhijas nav. Bet brīdī, kad man ir jāieiet sistēmā un situācijā, kuras noteikumus es nesaprotu, sākas panika. Nemāku arī uzdot jautājumus, lai sistēmu apzinātu, man ir sajūta, ka man ir jāmin - visu enerģiju izmantoju minēšanai, tā vietā, lai vienkārši izlemtu pati darīt tā, kā man liekas labāk. Dažreiz uzminēt sanāk. Dažreiz nē.

Ja ir sistēma, nav problēmu. Bet jēdzīgas, skaidras sistēmas patiesībā ir tik sasodīti retas. Skaidras autoritātes, kas palīdz iziet procesu - nav. Ir tikai pusautoritātes, dusmīgas tantes, kas runā tikai tad, kad jau esi pieļāvis kļūdu, mikrosistēmas, kuros patiesībā nav paredzēta vieta tev un taviem jautājumiem. Neērta pasaule, trauksmes kamols. Ka tikai es neuzdrošinos uzlikt sevi par lielāku bosu nekā man ir iedalīts, bet kas man ir iedalīts? Kauns, kauns.

Nu, šis ir jāizbeidz, jāiet vienkārši par bosu visiem un miers.
link1 comment|post comment

braukšanas instruktors [Sep. 18th, 2019|06:28 pm]

pajautaa

[zivs]
Vai kāds padalītos ar sakarīga braukšanas instruktora kontaktiem?
Vajag sarunāt neformālu braukšanas izmēģinājumu.
Paldies!
link5 comments|post comment

[Sep. 17th, 2019|02:18 pm]

methodrone
Piitersons raud pat savaa audiograamataa..
link6 comments|post comment

Gāzes meistars [Sep. 17th, 2019|10:18 am]

pajautaa

[begemots]
Vai kādam gadījumā nav kāds sakarīgs gāzes apkures katlu meistars, ko varētu ieteikt?

Pirms sezonas vajag profilaksi + jau zināms, ka vajadzētu šo to nomainīt.
link4 comments|post comment

[Sep. 15th, 2019|09:48 am]

methodrone
Katru reizi, kad mums paliek slikti, rodas kaads kluss, maigs risinaajums kaa zheelastiiba, un mani paarnjem kautriiga bijiiba. Maasinja man iedeva Rubenja graamatu "Vinjsh un Vinja", ko es tagad lasiishu, un mani paarnjem jaunas ceriibas veesmas. Pat izlasot dazhus paragraafus, es atceros, ka aizkaitinaatiiba un apaatija attieciibaas ir tikai nokusis lietuveens, gruziitis, maza, pliekana virspusiite, ko var notraukt. Ka cilveeks ir bezgaliiga magjija, psihe ir alkjiimija, un miilestiiba ir taa spozme un stipriiba, kas ir par lielu, lai to ietvertu savaa mazajaa, spiediigajaa neirozee. Es atslaabinos un pieljauju, un klausos Dievinja pamaaciibaas.

Miileet noziimee, sevi visu laiku attiiriit no maldiem. Jo miilestiiba, kaa gaismas upe pluust bezgaliigi visam apakshaa un cauri, kameer gruziishi un duumakas to pastaaviigi apseed pie cilveekiem. Tiiriit, tiiriit, tiiriit, prasties un tiiriit, un kaartot un greznot, neslinkot un censties un tureeties, tiiriit, tiiriit, tiiriit. Tad miilestiiba vienmeer ir kaa no jauna, kaa aarpus laika, redzama.
link5 comments|post comment

[Sep. 14th, 2019|06:48 pm]
lilja_brik
tik nenormāls pilnmēness grieziens, domāšanai un darīšanai pilnīgi nepiemēroti apstākļi, varu tikai gulēt gultā un vērot gravitācijas plūsmu savās šūnās ik pa laikam aizmigt pamosties redzēt savādas ainas un just nepieredzētas sajūtas it kā dažādās ķermeņa vietās zem ādas ieslodzīti un kustas mazi dzīvnieki.
linkpost comment

[Sep. 14th, 2019|07:34 am]

pajautaa

[teja]
lūdzu iesakiet labu fizioterapeitu, kurš specializējas uz ceļgala traumām un *sarunājas* ar cilvēkiem, der arī tie, kas strādā ar post-fizio metodēm (osteopātija, kinezioloģija).
link7 comments|post comment

[Sep. 13th, 2019|09:00 pm]

lmr
[music |meredith monk - the tale]

pēdējā laikā viss nāk viegli.
linkpost comment

[Sep. 13th, 2019|05:34 pm]

pajautaa

[iokaste]
lūdzu iesakiet jogu, iesācējiem slotaskātniekiem, centrā.
link7 comments|post comment

Auto sagatavošana pārdošanai [Sep. 13th, 2019|04:13 pm]

pajautaa

[degeneralis]
Ir:
Trīs-ar-astīti gadus veca Toyota Verso, tehniski ideālā stāvoklī, ko grasos pārdot. Diemžēl saimnieks neuzmanīgs sušķis, ar diviem bērniem, tādēļ auto stāvoklis pirms pārdošanas jāuzlabo.

Vajag:
- priekšējo bamperi krāsot/mainīt (švīkas)
- aizmugurējo lampu korpusu piestiprināt, jo ir vaļīgs, neturās, kaut kāds plastmasas sūds noplīsis
- pārbaudīt visas spuldzītes/vadus, nedeg pakaļējie gabarītlukturi, neesmu gan skatījies, vai lampas pie vainas, vai vadi
- šādus tādus sīkumus salonā pārbaudīt (plastmasas sūdiņi, kas pazuduši/noplīsuši)
- uzlikt (vēlams arī nopirkt, lai gan varu arī pats) jaunas ziemas riepas
- veikt salona ķīmisko tīrīšanu, lai uzlabotu salona stāvokli

Prasības:
- pārāk necentīsies appist
- spēja brīvi komunicēt latviešu valodā
- spēja normāli darbus satāmēt, pirms sākt darbus, un +/- pie tāmes pieturēties
- ja atklājas kaut kādi neparedzēti sūdi, informēt, normāli paskaidrot un piedāvāt risinājumu, nevis močīt un pēc tam censties izspiest naudu
- izdarīt darbus solītajos termiņos
- izrakstīt oficiālu rēķinu juridiskai personai (vēlams, bet nav obligāti, varu arī privāti samaksāt, ja piedāvājums labs)

Iesakiet, lūdzu, servisu/meistaru, vēlams labajā krastā (Teikas/Juglas puse būtu lieliska). Dīlerservisu neieteikt, ja neko labāku/lētāku neatradīšu, turp arī vedīšu. Paldies!
link6 comments|post comment

[Sep. 13th, 2019|09:11 am]

methodrone
Unto the woman He said, '.. and toward thy husband is thy desire, and he doth rule over thee.'
linkpost comment

Gileāda [Sep. 12th, 2019|08:20 pm]

217
Kindlē gaida Atvudas jaunā The Testaments, bet man vēl ir 22% palikuši neizlasīti no The Handmaid's Tale (iesāku pārlasīt, pirms lasīt jauno, lai atsvaidzinātu atmiņā).
linkpost comment

Pauze [Sep. 12th, 2019|03:54 pm]

homebound
Šodien darbā viena pati paņēmu kafijas pauzi. Apsēdos ar kafijas krūzi priekštelpā, atstāju telefonu kabatā un vienkārši sēdēju un sapņoju. Blenzu sienā. Atspiedu galvu pret augsto krēsla atzveltni un blenzu griestos. Domāju par savu dzīvi, tās ritmu, par savu mīļoto cilvēku, par kāzām, par bēbīšiem un mīlēšanos. Laiku pa laikam garām gāja kolēģi. Vairāki apvaicājās, vai man viss kārtībā. Jocīgi redzēt cilvēku bez datora, telefona vai žurnāla rokās. Es smējos. Kauli pielijuši ar tādu saldu smagumu. Mhm. Man viss labi. Atpūšos.
linkpost comment

Bērnkopība: ~1g 6mēn [Sep. 12th, 2019|10:23 am]

217
[mood |we'll get there]

Šonedēļ beidzot ķēros klāt vairākām lietām, ko jau sen vajadzēja:

1) Nopirkām visa-ķermeņa-lacītes un (ļoti neglītu) speciālo Doddl bērnu karotīti, dakšu un nazi. Mēs pirms tam bijām jau mēģinājuši ar antīkām bērnu karotēm, kas no Ričarda bērnības bija palikušas un parastajām, un lielākoties ēdiens bija visur citur, nevis mutē. Vakar izēda jogurtu gandrīz tukšu pati. Un lacīte noderēja :D. Es vislaik šo atliku, jo man riebjas netīrība. Bija ciešami.
2) Sāku ļaut pašai kāpt pa kāpnēm, pieturoties pie manām rokām. Ir daudz lēnāk, nekā nonest lejā, bet nu.
3) Nopirkām bērnu slotu, jo, kad es slaucīju grīdu dzīvojamā/PC istabā, tad viņa vislaik ņēma nost man slotu un gribēja palīdzēt. Tīro veļu jau kādu laiku palīdz ņemt ārā no mašīnas un žāvētāja, es domāju, ka nākamo mēģināšu ieviest trauku tīrīšanu un galda uzklāšanu kkādā formā, vēl nezinu kā to piemērot mūsu apstākļiem.
4) Uzlīmējām zemos pakaramos, lai pirms pastaigas viņa var padot savu āra jaku, ko uzvilkt. Vajadzētu izdomāt, kur ērti novietot kurpes, lai viņa tās arī var paņemt pirms pastaigas pati.
5) Gandrīz aizmirsu, bet pēdējā brīdī pirms vilkt drēbes mugurā, atcerējos, noliku uz grīdas bikses, ko gribēju, lai viņa šodien velk, un 2 t-kreklus, un prasīju, kuru t-kreklu viņa grib vilkt, vienam viņa uzsēdās virsū, tas arī tagad ir mugurā. Es nedomāju, ka viņa saprot vēl, ka tādā veidā izvēlas, ko vilkt todien, bet gan jau ar laiku :).
link2 comments|post comment

[Sep. 9th, 2019|04:31 pm]

pajautaa

[sickboy]
Vai kādam ir bijusi tāda problēma, ka atnāk tele2 telefona rēķins uz epastu, bet (caur telefonu) nav iespējams atrast linku, kur var par to samaksāt? Klikšķinot simts vietās, ielogojoties un klikšķinot uz "mani rēķini", bet neverās vaļā mani rēķini. Jautāju šeit, jo tele2 darbinieki jau, protams, man uz to neatbildēs, viņiem ir svarīgākas lietas, ko darīt.
link4 comments|post comment

[Sep. 7th, 2019|01:21 pm]

methodrone
Mani ir tik ljoti nomociijusi mana emocija.

Tas ir amizanti, tas ir. Jo es tachu simts reizes skaidri apzinos, ka emocija ir pasaka, kas biezhi paarnjem, kaa nomoda sapnis. Bet arvien es kljuustu taas verdzene, un to vaakju un deelj taas kriitu greekaa, mirstu, vaajinos un eksplodeeju nozheelojamiibaa.

Es turpmaak, vai arii cik nu Dievs buus atveeleejis, veelos lietaam pieiet matter of factly. Kaa maaciitaajs. Lai cik skaudra buutu situaacija, es gribu apdomaaties. Apdomaaties un pakljauties tikai vienkaarshai, klusai, risinoshai patiesiibai. Man ir nodergushaas manas ekstensiivaas, opciju un scenaariju un naakotnju konstrukcijas, kur es peros kaa psiha vista, meegjinot izdomaat pareizo salkano atbildi uz sho clusterfuck vienaadojumu. Mani nervi ir izdegushi, mana sirds ir vaaja. Es apklustu un ljauju Dievam to atkal pildiit.

Man shkjiet, ka varbuut taa ir kaut kaada sveetiiba, ka es juutu ka man driiz smadzenees paatruukst kaut kaadi slimiigi empaatijas vadinju, un man paspruks pilniigi aukstasiniigi blaavs un noshalants: "So what's it gonna be?"
link1 comment|post comment

[Sep. 7th, 2019|09:01 am]

pajautaa

[gary_crant]
labdien!
vai kādā Rīgas jūras līča pludmalē vēl ir medūzas? (no Vecāķiem vakar jau bija pazudušas)
link7 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]